کالج جمهور که به سادگی نمی خواهد افزایش شهریه

آموزش و پرورش میچ Daniels منجمد پوردو کمک درسی—در کمتر از $10,000—هفت سال راست. Arinze استنلی"منشما

توسط NEWS-SINGLE در 15 اسفند 1398
Arinze استنلی

"منشما را یک داستان خنده دار" گفت: Anthony Daniels رئیس دانشگاه. آن روز قبل از اولین خانه فوتبال بازی فصل بود و او نشسته در گوشه اتاق مشرف به کارت پستال-کامل چهار.

"بنابراین هزینه یک سال کالج در مقطع کارشناسی در دانشگاه های شهریه و هزینه است $9,992. من با افتخار از این تعداد است.

"یک روز من به دنبال در یکی از این دانشگاه, راهنما و در آن گفت: شهریه و هزینه ها: $10,002.' من به نام مردم ما و گفت: "Lookit در اینجا وجود دارد یک اشتباه است. شما wrong number.' آنها گفت: "این یک اشتباه است.' من گفتم: "بله, آن است. این باور من است. من می دانم.' آنها رفت و برگشت و بررسی و گفتند: که شکل سمت راست.'

"این فقط bugged من به مرگ است. آیا خارج ویژه و قیمت آن در $10.02? من از آنچه اتفاق افتاده است. وجود دارد یک قسط دوم در یک موجود بدنسازی هزینه که کردم یش ، ده دلار به علاوه $9,992 برابر است با $10,002.

"دفعه بعد من در ورزشگاه, من از کسی که آن را اجرا می کند, 'چگونه آن را در اینجا؟' او گفت: "عضویت را; ما در حال انجام و ساخت سود کمی است.' من فکر کردم خوب است که همه من نیاز به دانستن. و جلسه بعدی هیئت امنا آنها لغو شده است که هزینه.

"بنابراین در حال حاضر ما در حال بازگشت به $9,992," او گفت:. وجود دارد هر دو سرزنش خود و توجه داشته باشید از پیروزی در خندیدن. "من نمی دانم چرا آن bugged من خیلی اما آن را انجام داد."

او ممکن است نمی دانم چرا, اما من انجام می دهم و به این ترتیب هر کسی که به دنبال دانیلز در نزدیک به 20 سال عمومی حرفه ای است. او به شدت تنگ با یک دلار است. دوستان به یاد بیاورید که به عنوان یک گلف باز شروع او با یک باغ دستکش او در حال حاضر به جای آن از یک فروشگاه خریداری شده 3 دلار دستکش گلف. او parsimonious طبیعت هنگامی که به موضوعات عمومی یکی از دلایلی است که او موفق به دریافت رای بیشتر از هر officeholder در ایندیانا تاریخچه در سال 2008 زمانی که او برنده انتخاب مجدد به عنوان فرماندار و این که چرا او و دانشگاه—150-year-old land-grant مدرسه در West Lafayette Indiana—اشیاء از روی کنجکاوی و حتی حیرت در جهان از آموزش عالی است.

بیشتر توجه مراکز مهم است که همه شماره 9,992. نه تنها این است که این مقدار دلار در دولت, دانش آموز پرداخت خواهد شد پوردو برای شهریه و هزینه های سال آینده; آن را نیز به مقدار یک دانشجو پرداخت می شود پوردو زمانی که ساله شد دانشگاه, رئیس جمهور در سال 2013. این دانشگاه همچنین کاهش قیمت مواد غذایی خدمات و کتاب های درسی. مدرک کارشناسی از پوردو به عبارت دیگر کمتر از گران قیمت است امروز از آن بود که Daniels وارد شده است.

تنها زمانی که دیده می شود در برابر تورم مارپیچ آمریکایی آموزش عالی می تواند تکینگی از این دستاورد به طور کامل قدردانی است. کالج-قیمت بحران تبدیل شده است به یک جزء اصلی از دانشگاهی چانه می کشد, اخبار, داستان, کنگره جلسات و محبوب ترین کتاب های نوشته شده در زنگ زنگ و ترحم. از سال 2007 تا سال 2017 سالانه به طور متوسط هزینه یک درجه در چهار سال دانشگاه دولتی مانند پوردو افزایش یافت و از حدود 15.000 دلار به بیش از $19,000—پرش از 28 درصد پس از در نظر گرفتن تورم به حساب آورد. تنها مراقبت های بهداشتی رقبا بالاتر آموزش و پرورش به عنوان یک بخش اقتصادی پس از مصرف غیر منطقی ناکارآمدی و فراری قیمت.

عواقب ساده. دانش آموزان و پدر و مادر خود را به دست آورد بدهی مجموع بیش از 1.5 تریلیون دلار بیش از تمام بدهی کارت اعتباری برگزار می شود در ایالات متحده و به اندازه کافی بزرگ با توجه به فدرال رزرو به کشیدن در اقتصاد است. تقریبا 70 درصد از دانشجویان را از وام به امور مالی آموزش و پرورش خود را. متوسط دوره کارشناسی برگ های مدرسه بیش از 25 ، 000 $در بدهی.

در پوردو در مقابل نزدیک به 60 درصد از دانشجویان دوره لیسانس مدرسه را ترک کرده و بدون هر گونه بدهی در همه.

پس چگونه پوردو آن را انجام دهید ؟

"من همیشه می گویم آن را آسان تر برای توضیح آنچه که ما نمی انجام" Daniels به من گفت. "ما نمی سعی کنید برای دریافت پول بیشتر از دولت است. ما هیچوقت از تغییر هیات علمی تمام وقت و پر کردن صفوف با ارزان تر پاره وقت هیات علمی کمکی. ما نمی رانده شده تا ما در صد بین المللی و یا خارج از کشور دانش آموزان" که پرداخت بیش از در staters. هر یک از این اقدامات گرفته شده است تا با دیگر دانشگاه های دولتی حتی به عنوان بیشترین افزایش خود در دولت شهریه.

افتخار به عنوان او است از او شماره Daniels نگرانی که از همه توجه به شهریه یخ scants پیشرفت است که این مدرسه می گوید آن را به طور همزمان ساخته شده در کیفیت آموزشی و سلامت مالی.

افزایش ثبت نام پس از توقف آورده اضافی $100 میلیون دلار تخمین می زند کریس Ruhl دانشگاه, خزانه دار و رئیس امور مالی. مزایای بهبود ترازنامه دیده می شود در سراسر محوطه دانشگاه. با توجه به دانشگاه و ارقام پوردو به صورت تمام وقت در دانشکده در تمام سطوح افزایش یافته و در نتیجه یک دانشجو-معلم نسبت 13 به 1 در مقایسه با ده بزرگ به طور متوسط بیش از 15 به 1. ارومیه پرداخت شده است تا بیش از حد. حقوق یک استاد تمام وقت در پردیو به افزایش 12 درصد در طول پنج سال گذشته در برابر یک کنفرانس-افزایش به طور متوسط از 7 درصد است.

در ضمن یک بازدید کننده نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که بزرگ امتداد پوردو این پردیس در حال ساخت و ساز: برای تحقیقات جدید امکانات جدید اقامت سالن; مرکز آموزش اندازه یک نیروگاه است که چه ایستاده در جای خود تا شش سال پیش. برنامه های کاربردی برای پذیرش هستند تا 37 درصد است.

شهریه را افزایش می دهد هنگامی که یک واقعیت زندگی در پردیو. رئیس هیئت امنای بنیاد مایکل Berghoff به یاد می آورد خود را در اولین جلسه به عنوان متولی بیش از یک دهه پیش طی آن سالانه مدرسه شهریه پیاده روی آمد: "بیشترین بحث شد در مورد چه مقدار بسیار کمی در مورد اینکه آیا لازم بود."

چند سال بعد به هیئت مدیره ارائه شده Daniels ریاست جمهوری—بحث انتخاب Berghoff به من گفت با توجه به Daniels عدم دانشگاهی تجربه فراتر از خود پرینستون مدرک کارشناسی و مدرک حقوق از جورج تاون. در طول هشت سال به عنوان فرماندار Daniels حال تبدیل شدن به معروف برای پنی-جوانه به عنوان او تا به حال در کار قبلی کارگردانی جورج دبلیو بوش رئیس جمهور بودجه ، بوش با نام مستعار او "تیغه." در آن روز که نمایندگان سازمان های دولتی به خود را انتخاب کنید تا کپی خود را از سالانه فدرال بودجه Daniels بازی the Rolling Stones' "شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید" بیش از بلندگو. به عنوان فرماندار در تلاش خود را برای تعادل بودجه و شمع تا مازاد او ابداع یک میزبان از economizing اقدامات از جمله چاپ تمام اسناد در محدودترین فونت او می تواند به صرفه جویی در کاغذ و جوهر است. "هیچ صرفه جویی در مصرف بیش از حد کوچک است به بی اعتنایی به او گفت:" پس از آن و می گوید در حال حاضر.

بنابراین Berghoff نبود کاملا شگفت زده کرد زمانی که دانیلز در اولین متولی جلسه شناور ایده شهریه یخ. "من فکر کردم این امر می تواند یک فقط برای ارسال پیام است که ما می تواند شکستن این طولانی اجرا را افزایش می دهد" Daniels به من گفت. "معلوم شد ما می تواند از آن در سال دوم و سپس سوم. پس آن چیزی که ما در حال شناخته شده است."

در Indianapolis, Daniels دولت شناخته شده بود برای انتخاب موفق تجار و قرار دادن آنها در سراسر دولت. او را به انجام همان در پردیو. Michael F. Cline سابق سر از دولت در بخش حمل و نقل در حال حاضر در حال اجرا پوردو اداری عملیات و Ruhl سابق دولت بودجه مدیر, در حال حاضر دانشگاه CFO و خزانه دار.

آنچه آنها توصیف به من می تواند یک مدل جدید—تغییر در فرهنگ از سرمایه گذاری در آموزش عالی آوردن بازار فشار به خرس در فرآیندهای است که هرگز رو آنها را قبل از. صرفه جویی در آمد Daniels گفت: "از یک زن و شوهر از چیزهای بزرگ و بسیاری از چیزهای کوچک." پایین آویزان میوه بود کنده اولیه: اقامت سالن قرار دارد که افراد جوان که همه متعلق به تلفن های همراه هنوز هم با استفاده از خطوط ثابت به طوری که آنها به سرعت برداشته شود. حقوق و دستمزد که فوق العاده بود و هنوز هم با استفاده از کاغذ و برگه های زمان بود و دیجیتالی. مواد غذایی خدمات متمرکز است.

دانیلز همچنین خطاب به شکایت از دانشجویان و استادان در مورد قیمت کتاب های درسی. پس از شش ماه از وزن گزینه های پوردو زده مقابله با آمازون برای ارائه کتاب های درسی, صرفه جویی در دانش آموزان 30 درصد در حد متوسط و بیش از 2 میلیون دلار در چند سال اول با توجه به مدرسه. آرایش برگشته اما آمازون اولین آجر و ملات فروشگاه است که هنوز هم در دانشگاه و کتاب هزینه ها باقی می ماند کمتر از قبل.

و بنابراین یک دایره با فضیلت تاسیس شد با توجه به پوردو و رئیس جمهور آن است. این پیشبینی تخت شهریه جذب بیشتر دانش آموزان ایجاد یک بزرگتر بدن دانش آموز آورده است که در افزایش درآمد اجازه داده است که برای استخدام بیشتر و با کیفیت بالاتر ارومیه که تحقیقات این دانشگاه می تواند سودآوری مجوز به بخش خصوصی که در آن فارغ التحصیلان خوشحال در جشن دستاوردهای خود را در مادر آلما, کمک به افزایش کمک های مالی با 136 درصد بیش از شش سال است که به نوبه خود کمک کرده نگه داشتن یخ در محل.

در حالی که Daniels رویکرد برنده بیشتر ستایش در پردیس دیوید ساندرز بیولوژیکی-استاد علوم و مکرر منتقد Daniels سیاست های, به من گفت که او می شنود آرام grumbles. "یخ موجود شگفت انگیزی است در پذیرش ابزار بازاریابی" ساندرز گفت. اما این افزایش در ثبت نام "قرار می دهد مقدار زیادی از تنش در شهر و پردیس." در خود وزارت علوم زیستی با وجود campuswide بهبود در نسبت معلم به دانش آموز, "مقدماتی-کلاس اندازه بسیار بزرگتر" نیاز به بیشتر دانش آموزان برای نظارت بر سخنرانی از راه دور. و به عنوان منابع مجددا اخذ "وجود دارد به مراتب بیشتر رقابت بین اعضای هیات علمی و بین ادارات," او گفت:. "موسسه کمتر همکاران." (اکثر اعضای هیات علمی تماس برای این داستان کاهش یافته است به نظر.)

با این حال به طور گسترده ای این سوء ظن در حال به اشتراک گذاشته هیچ کس منکر آن است که یخ و دیگر نوآوری های مجموعه پوردو در یک مسیر جدید یک مقدار بیشتر در همراهی با Daniels نام تجاری از پوپولیسم.

"هنگامی که من در اینجا" او به من گفت: "وجود دارد تلاش برای تبدیل شدن به 'استنفورد از میانه' نخبگان موسسه در امتداد آن خطوط" که به معنای کاهش ثبت نام برش کودکان و نوجوانان در پایان کم از کلاس به انحراف متوسط به سمت بالا.

دانیلز صحبت می کند اغلب از پوردو ماموریت به عنوان یک زمین-اعطای مدرسه اجاره زیر جنگ داخلی–عصر قانون که به کمک ایجاد دانشگاه های اختصاص داده شده به آموزش کشاورزی و مهندسی و عملی دیگر هنر به کودکان در دشت پیشگامان. "ما قرار داده شد و در اینجا به دموکراتیزه آموزش عالی" او گفت:.

تعداد داخلی در مقطع کارشناسی "کمتر اقلیت" در پردیو (URMs در acronym-دنیای شاد از پذیرش کالج) رشد کرد و از 2,483 در سال 2012 به 3,461 در سال 2019. در عین حال به عنوان بدنه دانشجویی نیز افزایش یافته است, درصد از URMs در میان دانشجویان باقی مانده است حدود 10 درصد—در حالی که سیاه و دانش آموزان لاتین به تنهایی حساب 36 درصد از کالج های ایالات متحده جمعیت در سن.

دانیلز بیانگر سرخوردگی در نسبت عدم پیشرفت. چند سال پیش او فکر کردم برای دانشگاه به حمایت از مدارس در ایندیانا بزرگترین شهرستانها. "ما متوجه ما تا به حال برای ساخت خود ما خط لوله اگر ما می خواستیم برای جذب اقلیت ها و بچه های فقیر," او گفت:. "ما نمی تواند صبر کنید در دبیرستان های دولتی را به عقب به ما." اصلی پوردو پلی تکنیک دبیرستان در Indianapolis, فارغ التحصیل خواهد شد اولین کلاس از 115 کودکان و نوجوانان در سال 2021. "رویای من این است که ما می توانید پوردو بورس تحصیلی در هر دیپلم," او گفت:.

حتی پس از Daniels نشده فرار از اختلافاتی که در مسائل مربوط به تنوع در آموزش عالی است. در ماه نوامبر گذشته پوردو دانشجویی, روزنامه, منتشر شد فایل صوتی Daniels بحث ارومیه استخدام با یک گروه بیشتر از دانش آموزان اقلیت. "در پایان این هفته" او به آنها گفت, "من به استخدام یکی از نادرترین موجودات در امریکا—پیشرو منظورم واقعا پیشرو آفریقایی آمریکایی محقق است."

رسانه های اجتماعی آغاز شد. هشتگ #IAmNOTACreature در زمان خاموش در توییتر. D'Yan بری رئیس پوردو سیاه اتحادیه دانشجویی نوشت که او "نا امید اما نه در همه شگفت زده شده توسط مرجع ... به دانش آموزان سیاه پوست به عنوان موجودات است. آن رنجور من این است که او چگونه صحبت می کند حتی زمانی که "مباهات" در دانش آموزان است."

پس از شکایت که خود را شکل بیان شده بود اشتباه دانیلز در زمان دو هفته به موضوع عذرخواهی. "کلمه در سوال بیمار انتخاب شده و مبهم و در نگاه به گذشته هم قادر به اشتباه" Daniels نوشت. "من قبول پاسخگویی برای قضاوت ضعیف درگیر است."

فراتر از جدید پوردو-اجرای مدارس دیگر بزرگ پوپولیستی ابتکار Daniels تصدی—و شاید بحث برانگیز ترین—خرید برای $1 از برای سود بیشتر حاضر کاپلان دانشگاه از واشنگتن تاجر دونالد گراهام در سال 2017. یک شبه پوردو جهانی آن را به عنوان در حال حاضر به نام آورده حدود 30,000 آنلاین دانش آموزان, بسیاری از آنها را به صورت پاره وقت به Purdue مدار و ساخته شده است این مدرسه یکی از بزرگترین آنلاین مربیان در بالاتر اد.

دانیلز مدتها فکر می کردم که آموزش آنلاین می تواند بسیار مهم برای گسترش ماموریت مدرسه از دسترسی به, اما این ایده از ساختمان زیرساخت از ابتدا دلهره آور بود. خرید کاپلان تو حل این مشکل است. کاپلان—بهترین و شناخته شده برای خود تست آمادگی خدمات—همچنان به ارائه back-end و خدمات بازاریابی برای پوردو جهانی در ازای یک درصد از درآمد.

دانیلز ارائه کاپلان مقابله به Purdue جامعه به عنوان یک عمل انجام شده; امنا به سرعت تصویب آن است. واکنش در محدوده تعجب به تعجب به شک و تردید. مهمترین بود نگران commingling عملیات از یک دانشگاه دولتی با غیر انتفاعی کسب و کار. "این یک تلاش برای تزریق رایگان-اصول بازار به آموزش و پرورش می گوید:" لایحه مولن آمریکایی-استاد مطالعات. آن را "یک راه مات خطوط بین عمومی و خصوصی. وجود دارد کمتر از قدردانی برای آموزش عالی به عنوان یک مکان خوب است."

اما دانیلز به نظر می رسد unfazed با انتقاد و بزرگتر پوردو جامعه به نظر می رسد کاملا خوشحال با راه نهاد تا به رشد در اندازه و شهرت. آن را به عنوان اتفاق می افتد گراهام در بازدید از پردیس سپتامبر گذشته و ما با برچسب همراه به عنوان Daniels snaked راه خود را از طریق این ورزشگاه پارکینگ فشرد با tailgaters fussing بیش از کوره به اندازه پینگ پنگ میز. پیر و جوان به استقبال او مانند یک ستاره راک—کوتاه, ریزش ستاره راک. هیچ کس او را به نام خود عنوان و یا نام خانوادگی خود. میچ!

استاد کوره در پوردو صحن پوردو سرعت باد و پوردو کلاه من دیدم تند و ارائه نظر. نام او چاک, او گفت:. او از Greencastle و دو بچه رفته بود به Purdue. "این مرد در اینجا," او گفت: با اشاره به Daniels بود که پوزخند به صورت بی خط, selfies, "مرا نجات داد هزاران نفر از دلار است."

آن زمان ما در حال عبور از پارکینگ نیم ساعت بعد همین گراهام بود بشاش از سفر خود را از طریق خوشحال scrum از والدین و دانش آموزان و فارغ التحصیلان.

"این مردم شما را دوست دارم میچ!"

ولش شانه ای بالا انداخت اما به وضوح خوشحال است.

"خوب," او گفت: "آنها می دانند که آن را متقابلا."


این مقاله به نظر می رسد در مارس سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر "تنگ با یک دلار."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب