Coronavirus و چه در خطر است در یک نام

President Donald J. Trump's notes shows where Corona was crossed out Corona and replaced with Chinese Virus.
در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان را در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته “کرونا” عبور بود و با جایگزین “چینی” انعکاس خود را تثبیت در coronavirus ریشه.عکس توسط Jabin Botsford / واشنگتن پست / گتی

در سال 2009 در اوج همه گیر H1N1 یک گروه از محققان در آمریکا و کانادا تصمیم گرفت برای تست اینکه آیا بهداشت عمومی مداخلات ممکن است محدود کردن بیماری های ناشی از تعصب همراه با بیماری است. در بخشی از این مطالعه اعضای هر دو واکسینه شده و واکسینه نشده گروه خواسته شد به خواندن یک مقاله که تقویت تهدیدات این بیماری همه گیر پس از تکمیل یک نظرسنجی که ارزیابی نگرش خود را نسبت به مهاجران است. این واکسن در افراد معلوم شد به نمایش گذاشته کمتر تعصب از خود را واکسینه نشده همتایان. در بخش دیگری از این مطالعه محققان مشخص شد که تعریف واکسیناسیون در شرایط آلودگی—”فصلی واکسن آنفولانزا شامل تزریق مردم با ویروس آنفلوآنزای فصلی”—افزایش تعصب در افراد نگران بیماری در حالی که تعریف آن از نظر حفاظت—”فصلی واکسن آنفولانزا محافظت مردم از ویروس آنفلوآنزای فصلی”—تا به حال هیچ گونه اثر است. طرح های که به حداقل رساندن بیماری, محققان به این نتیجه رسیدند همچنین ممکن است در نهایت به حداقل رساندن تبعیض است.

Eula Biss به نقل از این ناقص اما گفتن پژوهش در “بر ایمنی” او را مسحور کتاب در مورد واکسیناسیون که مشاهده می کند که ذاتی نگرانی از درک کردن-گروه—مهاجران و اقلیت های قومی و مردم قابل مشاهده با معلولیت—به مقدار باستانی بیماری-پیشگیری ساز. روانشناسان تکاملی اشاره به “رفتاری سیستم ایمنی بدن” است که attunes انسان به تفاوت های فیزیکی و یا ناآشنا و رفتار و حتی زمانی که آن را به شمار بدون خطر است. این گرایش در لحظات خاص آسیب پذیری: یک مطالعه از سال 2007 نشان می دهد که زنان باردار نمایشگاه بیشتر بیگانه ستیزی از حد معمول در طول مراحل اولیه بارداری. Biss, نقل قول, Susan Sontag که نوشت که سفلیس “بود” فرانسوی مرغان ” به زبان انگلیسی در حالت Germanicus برای پاریسی ها به ناپل بیماری به فلورانسی چینی بیماری به ژاپنی است.” آن است که هیچ کمک کند که محبوب برداشت از بیماری بستگی دارد استعاره از نفوذ خارجی. به عنوان انسان شناس امیلی مارتین می نویسد: در “انعطاف بدن” کتاب های درسی و مجلات تمایل به تصویر کشیدن بدن به عنوان یک سایت از جنگ بین “بی رحمانه اشغالگران و تعیین مجرم.”

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داوطلب خدمت سربازی از جمله زبان را به خدمت خود nativist دستور کار است. اگر چه COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus کشته شدن بیش از بیست هزار نفر و آسیب دیده کشور در سراسر جهان مغلوب ساختن پیشی جستن را تثبیت در ریشه های خود را در ووهان چین تشویق کرده راش ضد آسیایی, تعصب در ایالات متحده است. اذعان چنین آزار و اذیت در کاخ سفید جلسه دوشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن مردم خواست تا به “محافظت از ما آسیایی-آمریکایی جامعه است.” اما این لاشی تماس برای تحمل سختی برای جبران این تعصب است که او و سایر ارقام سمت راست کمک کرده اند دامن زدن. در این ماه ناروا گرفته شده به با اشاره به COVID-19 عنوان “چینی ویروس” ارائه برچسب به عنوان یک اصلاحی به پکن مقامات ادعا می کند که این نظامی آمریکایی که منبع شیوع. مقابله با اطلاعات غلط است و به سختی همان چیزی که به عنوان implicating کل مردم است. هفته گذشته یک آسیایی-روزنامه نگار آمریکایی گزارش داد که یک عضو از رئیس جمهور کارکنان به نام COVID-19 “کونگ آنفولانزا” به صورت او. این جمعه واشنگتن پست گزارش داد که نمایندگان G-7 کشور موفق به توافق بر سر یک بیانیه مشترک در مورد آنفلوآنزای مرغی به دلیل تهمت و دولت اصرار بر استفاده از عبارت “ووهان ویروس.” “چین مقصر است چرا که فرهنگ آن مردم خوردن خفاش و مار و سگ و چیزهایی مانند این که” Senator John Cornyn جمهوری خواه از تگزاس گفت: در اخیر ضبط مصاحبه در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب. “این ویروس ها در حال انتقال از حیوانات به مردم, و به همین دلیل چین شده است منبع بسیاری از این ویروس شبیه به سارسمانند MERSاز آنفولانزای خوکی.”

Cornyn بیانیه شگفت انگیز است در آن جهل—نه MERSکه مخفف Middle East Respiratory Syndrome و نه 2009 فشار H1N1 رسمی نام آنفولانزای خوکی فکر این است که در چین نشات گرفته—اما او اشتباه است برای اتصال مغلوب ساختن پیشی جستن fearmongering نام مستعار برای رمان coronavirus به داستان از بیماری های همه گیر گذشته است. سابقه بیماری های متعدد ارائه می دهد نمونه هایی از نحوه انتخاب بیمار نام می تواند به تحریک بی تعصب نسبت خاص قومی یا مذهبی. در سال 2015 سازمان بهداشت جهانی با صدور مجموعه ای از بهترین شیوه ها برای نامگذاری جدید بیماری های عفونی به منظور کاهش پتانسیل ننگ. توصیه های خود را دلسرد پایگاه نامگذاری در مکان های جغرافیایی (آنسفالیت ژاپنی), نام مناسب (Creutzfeldt-Jakob disease) گونه ای از حیوانات و مواد غذایی (monkeypox) و یا فرهنگی و شغلی منابع (لژيونر بیماری). (W. H. O. همچنین هشدار داد در برابر شرایط خاص—”ناشناخته” “کشنده” “اپیدمی”—که تحریک غیر ضروری ترس است.) “این ممکن است به نظر می رسد مانند یک بی اهمیت موضوع برای برخی از اما بیماری نام واقعا مهم به افرادی که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار” کیجی فوکودا در آن زمان سازمان دستیار مدیر کل سلامت و امنیت در بیانیه ای گفت. (در آن زمان W. H. O. هفته به زمین بر روی نام COVID-19 که مخفف “coronavirus بیماری 2019.”)

خیلی از این نامگذاری معلوم شد که نه تنها stigmatizing اما نادرست است. ویروس ابولا به عنوان مثال بعد از یک رودخانه که نشسته حدود چهل مایل از Yambuku های کنگو ایجاد کرد که در آن محققان برای اولین بار به بررسی این بیماری در سال 1976. در خاطرات خود “هیچ وقت برای از دست دادن” پیتر Piot دکتر که تیم کار کرده و نسبت به کشف این ویروس اذعان می کند که آنها ساخته شده است یک تصمیم عجولانه در طول یک “کاملا خسته و دولت” انتخاب به عنوان یک eponym طبیعی برجسته به جای خطر شهرت کل کشور است. (Piot بعد متوجه شدند که او تا به حال بد نقشه: ابولا رودخانه است و نه حتی نزدیکترین رودخانه به Yambuku.) آنفولانزای اسپانیایی که مصادف با جنگ جهانی اول بود به نام به خاطر اسپانیا که باقی مانده خنثی قدرت تا به حال هیچ تردیدی در مورد پوشش آن شیوع در حالی که آلمان و فرانسه و انگلستان و ایالات متحده آمریکا در سرکوب حساب برای حفظ روحیه ملی. (اکثر شواهد نشان می دهد که اسپانیا بود که برای اولین بار در کشور شاهد شیوع و نه آن را سخت ترین ضربه.) در طول سال 2009 شیوع H1N1 که به نام آنفولانزای خوکی به دلیل آن شبیه ویروس های دیگر است که معمولا تحت تاثیر خوک, گوشت خوک, کشاورزان, گزارش زیان بزرگ در صنعت خود. هر چند این بیماری به احتمال زیاد توسعه یافته از طریق ترکیبی از حیوانات, چین و روسیه ممنوع واردات گوشت خوک و مقامات بهداشتی در مصر دستور حذف گسترده از صدها نفر از هزاران نفر از خوک ravaging امرار معاش از این کشور خوکی کشاورزان, تقریبا تمام آنها در میان اقلیت مسیحی.

در ایالات متحده شاید هیچ بیماری بهتر نشان می دهد خطرات بیماری نامگذاری از ایدزکه در روز های اولیه آن بود که گاهی اوقات به نام “گی سرطان است.” اپیدیولوژی استدلال کرده اند که این برچسب تشدید دولت فاجعه پاسخ اجازه می دهد مقامات به نو طرح شیوع بیماری به عنوان یک “تو رفتگی در دیوار لیبرال موضوع” در کلمات از یک مطالعه به جای این بیماری همه گیر است که آن باقی می ماند امروز. مقایسه بین COVID-19 و ایدز ناقص است در بهترین حالت: برای یک چیز دولت آمریکا با تاخیر مقابله با ایدز اپیدمی سال و نه ماه. هنوز, آن را سخت برای دیدن شباهت میان گزارش های اخیر آزار, آسیایی-آمریکایی و انگ زدن که گی مردم رنج می برد در پی ایدز شیوع. کارول گلدین یک محقق در دانشگاه راتگرز نوشت: در سال 1994 که هماهنگی هر بیماری پس از نزدیک با یک گروه “اجازه می دهد تا بقیه جامعه به طور همزمان سرزنش و از طریق کنتراست تعریف خود و بی گناهی است.” او افزوده است که به سادگی نمی مدنی-حقوق موضوع اما “یک تهدید جدی سلامت”: آن اجازه می دهد تا کسانی که خارج از گروه هدف برای خود در نظر معاف از خطر است.

روشن نیست که هر کسی در هر نقطه از جهان می تواند در این نقطه منطقی ادعای معافیت از تهدید COVID-19 حداقل از همه بی شماری آمریکایی ها از موازین اجتماعی-فاصله اقدامات در نظر گرفته شده برای محافظت از آنها و جوامع خود. ترور از مغلوب ساختن پیشی جستن انگشت اشاره است نه تنها که آن را قطعا تشدید گمراه خشم و خشونت علیه سیاه و آسیایی-آمریکایی ها آن است که خود را jingoism تضعیف تلاش های جمعی است که ضروری است برای کاهش این ویروس را گسترش. در کتاب Biss تشبیه ایمنی به “باغ ما تمایل با هم” ترغیب خوانندگان به اذعان کرد که ما مدیون سلامت ما در بخش به یکی دیگر. غلبه بر بیماری همه گیر اجازه دهید به تنهایی برای جلوگیری از آن نیاز به یک وابستگی متقابل است که مغایر با تهمت جهان. پنجشنبه گذشته یک عکاس از واشنگتن پست اسیر یک تصویر از یک پرینت از رئیس جمهور از سخنان یک کنفرانس مطبوعاتی; در صفحه “کرونا” عبور بود با یک نشانگر سیاه و سفید, جایگزین کلمه “چینی است.” به عنوان بحران بدتر در این هفته آمده است, این تصویر را ایستاده به عنوان یک کوچک اما مناسب داده ها با یگدیگر از رئیس جمهور ما را پاتولوژی اولویت های نابجا.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>