نامزدهای دموکرات درگیر شدند اما نگهداری تهمت جلو و مرکز در نیوهمپشایر بحث

Audience watching the candidates on the debate stage
در میان مبارزه بین نامزدها جمعه شب بحث در نیوهمپشایر شامل برخی از واقعا لحظات نشاط بخشی.عکس با آدم Glanzman / بلومبرگ / گتی

زیر مجازی مرده گرما بین برنی ساندرز و پیت Buttigieg در روز دوشنبه star-crossed, آیووا, انجمن, آن را مانند نگاه در روز جمعه بحث دموکراتیک در سنت آنسلم کالج در منچستر, New Hampshire, ممکن است علامت شروع دو راه نبرد برای نامزدی با ساندرز به نمایندگی از شورشیان چپ و Buttigieg اقدام به عنوان پرچمدار برای میانه دموکرات. اما با هفت نامزد ریاست جمهوری هنوز در مرحله برخی از آنها به شدت نیاز به یک آسانسور را نمی نوبه خود می خواهم که. از آن جالب تر بود.

فقط قبل از بحث ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند در رفت و MSNBC و متهم Buttigieg از “kowtowing” خود میلیاردر اهدا کنندگان. اما وقتی همه چیز رو در جریان بحث مرحله ساندرز خود را تا حد زیادی گیر به خود پیام, صحبت کردن تا برنامه های خود را برای افزایش حداقل دستمزد برای پایان دادن به معافیت های مالیاتی برای شرکت های بزرگ و شامل مراقبت از دندان و مراقبت از چشم به عنوان بخشی از مدیکر برای همه طرح است. او حتی ذکر سمعک. (شاید او متوجه شده بود که یک ورودی نظرسنجی در آیووا نشان داد که او فقط پنج درصد از رای دهندگان ارشد.)

بازتاب خود را سالم موقعیت در پای صندوق های رای و در بانک ساندرز نیز به دنبال بازیگران خود را در نقش حزب یکی کننده. “مهم نیست که چه کسی برنده این چیزی که ما همه در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم” به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: در اوایل. کمی بعد وقتی پرسیده شد که در مورد هیلاری کلینتون در بیانیه ای در یک مستند جدید است که “هیچ کس دوست دارد او را” ساندرز گفت: از آن زمان به حرکت از آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016—یک دستورالعمل است که باید به عنوان یک شوک به برخی از آنلاین رزمندگان که صرف چهار سال گذشته fulminating در مورد کلینتون و کمیته ملی حزب دموکرات.

به عنوان ساندرز میره serenely در Buttigieg نیست زمان زیادی را صرف حمله به او ، او بیش از حد شلوغ دفع حملات از نامزدهای دیگر که هنوز رقابت برای اشغال فضا به حق برنی در دموکراتیک طیف: جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور; سناتور ctq; و سناتور الیزابت وارن. پس از صدور یکی از روح کلی مورد نیاز “برای ترک این سیاست از گذشته در گذشته” بایدن شروع به حمله. “من نمی دانم آنچه در مورد گذشته باراک اوباما و جو بایدن خیلی بد بود,” او گفت و اشاره کرد که در میان چیزهای دیگر او تا به حال پشتیبانی از برنامه های فدرال است که تحویل میلیاردها دلار به South Bend.

Klobuchar که پنجم رسید در آیووا شدت حمله. او برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در Buttigieg را جوانی گفت: “پنجاه و نه”—او—سن”جدید سی و هشت.” پس از آن او او را متهم کرد به حداقل رساندن مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در بدبینانه تلاش برای مطرح به عنوان یک سیاسی خارجی است. با استناد به یک نظر که او ساخته شده در ماه گذشته است که در آن او گفت که او در بر داشت استیضاح دادگاه پس طاقت فرسا که از آن ساخته شده او را می خواهید به تلنگر کانال و تماشای انیمیشن Klobuchar گفت: “از آن آسان است برای رفتن به واشنگتن پس از, چرا که محبوب ترین چیزی که به انجام است. آن را بسیار سخت تر به سرب و بسیار سخت تر برای کسانی که موقعیت های دشوار را.” Klobuchar رفت و در “من فکر می کنم این رفتن بعد از هر چیزی است که مردم باید انجام دهید به دلیل آن را محبوب می گویند و باعث می شود شما مانند نگاه سرد تازه وارد—من فکر نمی کنم این چیزی است که مردم می خواهید در حال حاضر. ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما.”

Klobuchar حمله بودند Buttigieg اما مقایسه او را به تهمت بزرگ بود تشدید. اگر چه دیگر نامزدها کاملا بروید که دور میلیاردر تام Steyer همچنین انباشت اشیاء بدست آمده در Buttigieg نازک رزومه و گفت: “به همین دلیل من نگران شهردار پیت.”

Buttigieg اما به ندرت به نظر می رسد نگران شهردار پیت. طبق معمول او تراوش اعتماد به نفس و فصاحت. حتی زمانی که ساندرز در نهایت به ارمغان بیاورد تا او را میلیاردر اهدا کنندگان این ادعا وجود دارد چهل از آنها Buttigieg ماند سرد است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش بیست و پنج میلیون دلار فقط “امروز” Buttigieg گفت و وی افزود: “ما نیاز به رفتن به آن مبارزه با همه چیز است که ما داریم.” سپس او رفت و به کمی spiel مورد نیاز برای ایجاد یک ائتلاف گسترده برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش سیاست “ورود نه خروج” و “علاوه بر این نه تفریق.”

تنها زمان Buttigieg به نظر می رسد برای دریافت لرزاند بود که یکی از مدیران سایت, Linsey Davis, ABC News, او را در مورد افزایش بازداشت سیاه, South Bend ساکنان برای در اختیار داشتن ماری جوانا در طول زمان خود را به عنوان شهردار. (او در حال حاضر پشتیبانی از decriminalizing ماری جوانا.) او ادعا کرد که تعدادی از “بیش از همه دستگیری” سقوط کرد که در طول تصدی خود به عنوان شهردار. اما پس از دیویس اصرار آنها ندارد او کوتاه آمد و گفت که مواد مخدر بازداشت شد بخشی از تلاش برای مبارزه با باندهای. موارد تحت پیگرد قانونی قرار “هنگامی که وجود دارد یک اتصال به خشن ترین گروه یا باند متصل به یک قتل است.” پس از این پیچیده پاسخ Davis, خواسته, Warren, که همچنین پشتیبانی از قانونی گلدان, آیا Buttigieg پاسخ بود “قابل توجه است.” وارن ارائه یک جواب یک کلمه: “هیچ.”

که احتمالا Buttigieg بدترین لحظه. بهترین زمانی بود که دیویس به ارمغان آورد تا جمهوری خواه تلاش برای بررسی هانتر بایدن و پرسید: اگر “وجود خطر برای حزب دموکرات برای معرفی یک نامزد است که هنوز هم تحت تهدید از بررسی ؟ “هیچ!” Buttigieg پاسخ داد. “و ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را تغییر موضوع. این است که در مورد هانتر بایدن و یا معاون رئیس جمهور بایدن و یا هر بایدن.این است که در مورد سوء استفاده از قدرت توسط رئیس جمهور.” جمعیت تحسین و Buttigieg رفت و در مورد تهمت: “نگاه معاون رئیس جمهور و من و همه ما در رقابت هستند اما ما باید برای رسم یک خط است. و به نوعی از رئیس جمهور به نوع انسان است که به دنبال کسی به نوبه خود در برابر پسر خود را که به دنبال تسلیحاتی یک پسر در مقابل پدر خود است و باور نکردنی بیشرمی چیزی است که فقط یک مثال چرا ما به عنوان یک حزب باید به طور کامل متحد در انجام آنچه در آن طول می کشد… به مطمئن شوید که این رئیس جمهور نیست که با یک دوم.”

Buttigieg است که اغلب متهم به ارائه کنسرو خطوط. اما این واقعا نشاط بخشی لحظه و آن به سرعت توسط یکی دیگر شامل بایدن خود را. تغییر موضوع به روز جمعه frogmarching از کاخ سفید از سرهنگ الکساندر Vindman شورای امنیت ملی رسمی که شهادت در مجلس استیضاح پرس و جو بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “باید سنجاق مدال در Vindman و نه در راش Limbaugh.” صدای خود را افزایش بایدن در رفت: “من فکر می کنم که آنچه که ما باید انجام دهند در حال حاضر من فکر می کنم ما باید همه ایستاده و به سرهنگ Vindman نشان می دهد که چقدر ما او را پشتیبانی می کند. ایستادن و کف زدن برای Vindman. دریافت وجود دارد!” جمعیت را به عنوان آن را خواسته بود. آن را به عنوان شروع به کف زدن و تشویق بایدن گفت: “این که ما که هستیم. ما چه تهمت است.” تشویق کردم بلندتر.

در آخرین بایدن آورده بود و دموکراتیک جمعیت به پای خود و به علت خوب است. شاید آن را به اندازه کافی به نوبه خود در اطراف مبارزات انتخاباتی خود اگر چه او تا به حال برخی از دیگر لحظات خوب بیش از حد. اما در پایان یک هفته آغاز شد که با شکست مفتضحانه در آیووا اقدام از طریق تهمت را تبرئه و به پایان رسید با پاکسازی از Vindman و دیگران آن را قدرتمند یادآوری از آنچه 2020 انتخابات است که واقعا در مورد: مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن. در این بحث حداقل که واقعیت نگه داشته بود در جایگاه راستین: جلو و مرکز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>