'ترس تا به حال در مجموعه' سناتور سر مربی می گوید کالیفرنیا سفر جاده

D. J. Smith متوجه چیزی که سناتورهای اتاوا وارد در شمال کالیفرنیا در ماه گذشته.وجود ندارد بسیاری از مردم در اطر

توسط NEWS-SINGLE در 21 فروردین 1399

D. J. Smith متوجه چیزی که سناتورهای اتاوا وارد در شمال کالیفرنیا در ماه گذشته.

وجود ندارد بسیاری از مردم در اطراف.

"که در آن نقطه هیچ کس می دانست که آنچه ما می دانیم در حال حاضر" این تیم rookie سر مربی جمعه به یاد می آورد. "ترس تا به حال در مجموعه."

این ترس البته بیش از COVID-19 همه گیر است که جاروب جهان ترک هر دو شخصی و اقتصادی سختی در پی آن است. شش نفر از سناتورهای' سازمان از جمله پنج بازیکن در نهایت مثبت تست گیری تیم NHL کانون برای این بیماری است.

در آغاز ماه مارس, اما هنوز هم وجود دارد بسیاری ناشناخته است.

مقامات در شهرستان سانتا کلارا که در آن سن خوزه کوسه بازی توصیه شده بود در برابر برگزاری زیادی کرد اما سه بازی جلوتر رفت به هر حال در SAP مرکز یک در برابر اتاوا — قبل از NHL خود را به حالت تعلیق نجومی مارس 12.

"در سن خوزه, آن نوع از عجیب و غریب" اسمیت گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران. "بچه ها آگاه بودند اما در آنجا (بود) هیچ راهی برای گفتن که این امر باید به این سطح قطعا برای ما به هر حال."

سناتور بازی 7 مارس برابر کوسه ها پس از آن تا به حال دو روز قبل از بازگشت به عقب بازی برابر Anaheim Ducks و پادشاهان لس آنجلس.

"هر کس در آناهایم و L. A. شد و زندگی عادی" اسمیت گفت. "شما را دیدم عجیب و غریب فرد با یک ماسک.

"اما جهانی که ما امروز می دانیم به هیچ وجه نزدیک به (همان) سپس بازگشت."

نیز وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه برای مطمئن شوید که دقیقا زمانی که سناتورها در مورد سوال قرارداد coronavirus اما آنها بازی های برگزار شده در مرکز استیپلز در برابر پادشاهان در مارس 11, برخی از 24 ساعت پس از NBA بروکلین نتز — که تا به حال چهار بازیکن تست مثبت برای COVID-19 — مناسب تا در همان محل در برابر لس آنجلس لیکرز.

بهمن کلرادو که تا به حال سه بازیکن تست مثبت به ارمغان بیاورد تعداد کل NHLers به هشت مواجه خاموش در سن خوزه در 8 مارس و در L. A. در مارس 9.

سناتور هفته گذشته اعلام کرد که همه را تحت تاثیر قرار در سازمان بهبود بود در حالی که این تیم رادیو, رنگ, مفسر گرد ویلسون نشان داد, مارس 27 آزمون خود را نیز آمد مثبت است.

NHL کارکنان و بازیکنان توصیه شده است توسط این لیگ به خود-جدا از مارس 13, بخشنامه شده است که در توسعه یافته از طریق 15 آوریل است و به احتمال زیاد به عقب رانده شود و حتی بیشتر.

"نکته خوب این است که هر کس که تا به حال آن را ندارد وحشتناک علائم" اسمیت گفت: از بازیکنان خود را. "که ورزشکاران آنها تمام کردم از طریق آن و همه آنها در طرف دیگر از آن را در حال حاضر."

به عنوان هاکی اسمیت پرسید: اگر او می خواهم تا به حال زمان به منعکس کننده در 71 بازی پشت نیمکت به عنوان NHL سر مربی. اتاوا در میان کامل بازسازی پس از پاره شدن فهرستی از آن را به خاتم اما امیدوار کننده استعداد جوان به رهبری بردی Tkachuk و توماس Chabot و باید دو میدارد در بالای سال این پیش نویس — هر زمان که طول می کشد محل.

"شما همیشه می خواهید به بهتر" گفت: اسمیت است که در بازگشت به خانه در تکومسه, Ont., با همسر و دو childfren. "افتخار میکنم چقدر سخت تیم ما ایفا کرده است. ما فیزیکی است. ما نمی به پایین به هر کسی. ما کار کرده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"فرهنگ تغییر کرده است. بچه ها متوجه می شود اتاوا سناتور آن شامل اخلاق کاری آن شامل حال تیم اول است."

اسمیت افزود: هر زمان که بازیکن خود را در بازگشت به یخ, آیا آن را برای بستن این فصل یا پیش از 2020-21 کمپین آن خواهد بود زمان به جلو حرکت کند و پس از قرار دادن در لیگ 30th بهترین رکورد در 25-34-12.

"ذهنیت ما را تغییر دهید," او گفت:. "وقتی که شما تماشای بهترین تیم در لیگ ... واشنگتن پایتخت بوستون برونز آنها انتظار می رود را به نفع خود هر شب.

"من به صحبت برخی از بچه های جوان که در حال رفتن به رهبران در آینده است. وجود خواهد داشت یک نقطه که در آن ما را یک گام. ما می خواهیم آن را به دیر (نه) بعد از, اما آن را شروع می شود در ذهن خود را."

چه می تواند تبدیل به اسمیت نهایی بازی 2019-20 نیز در آخرین بازی قبل از بازی NHL فشرده مکث و یک تجربه سورئال.

"بچه ها آگاه بودند که یک بازیکن NBA آزمایش مثبت" اسمیت گفت. "وجود دارد برخی از سوالات که آیا ما از رفتن به بازی. ما گوش به (ایالات متحده) رئیس جمهور (دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن در تلویزیون که شب. قطعا وجود دارد یک فضای متفاوت از هر بازی من شده است بخشی از.

"یک بار NBA لغو بازی های خود را, ما می دانستیم که ما نمی تواند به مراتب پشت سر."

او همچنین تا به حال هیچ ایده چقدر جهان — هر دو برای خود و تیم خود را با تمام تست مثبت خواهد بود — تغییر در مدت زمانی کوتاه در میان همه گیر.

"من می دانم راه بیشتر امروز چقدر جدی تر از آن است که راه آن را گسترش راه هدف قرار دادن آن است" اسمیت گفت. "این بیماری نیست کسی دریغ.

"مهم نیست — بازیگران و هنرپیشه های زن, غنی, فقیر — شما رو به مطمئن شوید که شما امن باقی بماند."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب