فدرال رزرو نه تنها صرف' $1.5 تریلیون

ایده های با وجود انتقاد از چپ قوی وجود دارد مترقی مورد تغذیه ، Bryan R. Smith / خبرگزاری فرانسه / گ

توسط NEWS-SINGLE در 24 اسفند 1398
Bryan R. Smith / خبرگزاری فرانسه / گتی

این هفته فدرال رزرو اعلام کرد که تزریق به اندازه 1.5 تریلیون دلار را در کوتاه مدت بازار پول مداخله طراحی شده برای کاهش فشار بر سیستم مالی و کاهش شانس از یک بحران مالی است.

این عمل دریافت بسیاری از انتقاد از سمت چپ. مترقی پرچمدار اسکندریه Ocasio-کورتز استدلال کرد که "مقدار که فدرال فقط تزریق را پوشش می دهد تقریبا تمام بدهی وام دانشجویی در آمریکا" و اینکه "ما نیاز به مراقبت از کار مردم تا آنجا که ما برای مراقبت از بازار سهام است." سناتور برنی ساندرز گفت: "هنگامی که ما می گویند زمان آن را به ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه مردم ما به ما گفتهاند که ما نمی توانیم آن را. اما اگر بازار سهام دچار مشکل است ، دولت فقط می تواند دست از 1.5 تریلیون دلار برای آرام بانکداران." دیگران توصیف تزریق به عنوان یک غول پیکر یارانه برای وال استریت.

مترقی سرخوردگی قابل فهم بود: فدرال رزرو است که یک تکنوکرات موسسه که ارائه کرده است فوری منابع برای کمک به بازار. بله که باعث می شود بانکداران بهتر است. که احساس نمی کند عادلانه داده نشده دولت را آور بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر پاسخ به ویروسی همه گیر چیزی است که هزینه زندگی و معیشت در حال حاضر. کارگزار-نمایندگی دریافت فوری کمک به خانواده های رسیدن به صبر برای ناچیز گسترش به مواد غذایی.

هنوز هم آنلاین تفسیر نادرست بود هر دو در مورد آنچه که در تغذیه انجام شد و در مورد اینکه چرا آن را انجام می دهند. و خوب وجود دارد مترقی مورد برای تغذیه انجام به همان اندازه به عنوان آن می تواند به کمک بازارهای مالی—و برای کنگره انجام و حتی بیشتر برای کمک به مردم عادی.

چند ویژگی های امتیاز: تغذیه صرف نیست 1.5 تریلیون دلار. این بود که 1.5 تریلیون دلار از اتحادیه اروپا ، آن را به هزینه نیست آمریکایی ها 1.5 تریلیون دلار. این یک 1.5 تریلیون دلار کمک مالی برای صندوق های تامینی و مانند آن. آن استفاده نکرد تا 1.5 تریلیون دلار در منابع است که می تواند رفته اند به علت دیگری که آیا وال استریت کمک مالی یا مدیکر برای همه است.

فدرال رزرو با این نسخهها کار در راه های عجیب و غریب اما در اینجا می رود: بانک مرکزی اعلام کرد که پیشنهاد شرکت های مالی به 1.5 تریلیون دلار در کوتاه مدت وثیقه وام. یک شرکت می تواند قرض گرفتن 100 دلار پول نقد در یک شبه, برای مثال, اما تنها اگر آن را می دهد تغذیه 100 دلار در خزانه داری اوراق بهادار با پشتوانه ایمان کامل و اعتبار از دولت آمریکا می پردازد و مقدار کمی از علاقه بیش از حد. انجام این هزینه های فدرال رزرو هیچ چیز و هزینه های مالیات دهندگان آمریکایی هیچ چیز نیست; هنگامی که همه گفته و انجام داده, بانک مرکزی احتمالا یک مقدار کمی از پول را پرداخت بهره.

فدرال رزرو تصمیم به انجام این کار نه به عنوان یک نتیجه نهایی برای وال استریت و یا برای آرام کردن بازار سهام است. (آن را تا به چیزی برای انجام با بازار سهام در همه, هر چند سهام توفنده است که در بخش نشانه ای از فشار مالی فدرال رزرو در تلاش است برای تسکین.) آن را آن را برای کمک به مطمئن شوید که بازار اوراق قرضه خزانه داری در ادامه به عملکرد به طور معمول. آن را با استفاده از مالیات دهندگان دلار برای آب پول از دست دادن صنعت اما در عوض اقدام به عنوان یک اورژانس backstop برای بازار حکم بزرگ.

علائم نشان می دهد که در آن نیاز به انجام بیشتر و نه کمتر در روزهای آینده: بازار همچنان به عمل در تیره و تار و عجیب و غریب و نامنظم راه. بانک های سرمایه گذاری انتظار بانک مرکزی به کاهش نرخ بهره به صفر به زودی شروع به خرید مبالغ هنگفتی از دارایی های, چیزی به نام "کاهش کمی." وجود دارد برخی از فرصتی که فدرال رزرو ممکن است در نهایت راه اندازی امکانات ویژه برای تامین نقدینگی به سیستم مالی به عنوان آن را در طول سال 2008 افتضاح.

وجود دارد مقدار زیادی برای میانگین مردمی در مورد آنچه که فدرال رزرو در حال انجام است به همان اندازه به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد محرمانه و یا تکنوکرات یا ناعادلانه. برای یک رکود پیچیده بحران های مالی هستند بسیار سخت تر برای مبارزه و خیلی بدتر از ساده وانیلی رکود: اگر بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی حفظ بازارهای عملکرد که به سود همه است. اما یک بحران اعتباری خواهد صدمه دیده است همه. کسب و کار در حال حاضر شاهد درآمد تبخیر شود. بسیاری از شما به دنبال وام برای کمک به جزر و مد آنها را بیش از. نرخ بهره پایین و مایع در بازار کمک خواهد کرد که کسانی که کسب و کار خانواده است که تکیه بر آنها برای کار و جوامع آنها خدمت می کنند.

که گفت:, زیادی وجود دارد, نمی خواهم بیش از حد. مورگان Ricks یک استاد حقوق در دانشگاه و کارشناس مالی, تنظیم, سوال که چرا بازار نیاز به این نوع از اورژانس اکسیژن در حال حاضر و این که آیا فدرال رزرو باید انجام شود بیشتر به بازار کار حتی در زمان بحران بدون دولت کمک کند. بانک فدرال معاملات مخزن ممکن است مقرون به صرفه نیست اما فدرال رزرو هنوز propping تا بخش مالی.

بیشتر به طور گسترده یکی می تواند استدلال می کنند که اقدامات فوق العاده از تغذیه گرفته در گذشته و در نظر گرفتن امروز کمک به این کشور نابرابری. تاپیک بصری و بی عدالتی به سیاست های پولی رفتن به تشک زمانی که سیاست های مالی است و نه حتی بدست از تخت: فدرال رزرو است که به دلیل کمک به سرمایه داران در حالی که خانواده های فقیر مطمئن نیستید که آیا کمک های اولیه در راه است.

اما اقتصاد نیاز هر دو سیاست پولی و سیاست مالی. این تریلیون دلار مخزن تسهیلات ایجاد نمی نوعی یا سناریو با کمک به صندوق های تامینی و سرمایه داران از ازدحام کمک به دانشجو-وام گیرندگان و فرفره کارگران است. و تقصیر در اینجا—هر دو در طول رکود بزرگ و در حال حاضر نهفته است نه با تغذیه, اما با کنگره به ویژه جمهوری خواهان در کنگره است.

دموکرات اقدام با دست پاچه حافظه از بدبختی تمرینات قبلی بحران, پیشنهاد بسیار تهاجمی سیاست های مالی و از جمله ارسال زیادی چک های ماهانه به هر خانوار آمریکایی است. یک پیشنهاد طرح نجات شامل گسترش بیمه بیکاری پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی و پول بیشتر برای Supplemental Nutrition Assistance Program. جمهوری خواهان هنوز هم رد شدت همه گیر پیشنهاد کرده اند wan سیاست و آهسته روند. این بدان معناست که سیاست های پولی است که اقدام خود را در آن. که بیشتر به معنی افزایش بیکاری و واضح تر کاهش سرعت. این بدان معناست که خانواده های کم درآمد متکی موقت کار هیچ شانسی برای دوره نقاهت به عنوان سریع به عنوان بالا-درآمد خانواده متکی بر سود سهام و بازده بازار.

چرا نمی تواند تغذیه دریافت خلاق و رسیدن به مالی-سیاست بازی ؟ چرا نمی تواند آن را ایجاد 1.5 تریلیون و آن را در آمریکایی ها ؟ هیچ کمتر اقتدار از بن برنانکی به فدرال رزرو صندلی که کمک کرد کشور با درهم و برهم کردن از طریق بزرگ رکود در نظر گرفته شده است که سناریو. آن است که ممکن است در برخی از نقطه ممکن است تبدیل لازم است. اما این یک گزینه نیست باز به تغذیه در لحظه ای از این امر به احتمال زیاد نیاز به یک جدید در چارچوب قانونی و قطعا نیاز به مقدار زیادی از سیاست جدید زیرساخت ها است. (در یکی از طرح هر آمریکایی خواهد ترکیب به عنوان یک نوع بانک و سپس به دنبال صفر-بهره وام. این امر می تواند عجیب و غریب.) تغذیه مداخله در سیاست های مالی نیز نیاز من تصور کنگره صاف کردن امتناع از انجام کار خود را و اجازه دادن به رکود تبدیل به یک رکود اقتصادی شدید.

بیایید امیدوار باشیم که اتفاق نمی افتد. در حال حاضر فدرال رزرو در حال انجام است آنچه در آن می تواند به عنوان یک اورژانس مرهم برای سیستم مالی است. آن است که جلوگیری از هر نوع رادیکال و مترقی محرک به کمک آمریکایی ها به طور منظم و در واقع سیگنالینگ که وجود دارد باید به طور مستقیم کمک برای مردم عادی. امریکا باید هلیکوپتر پول نقد. آن است تا به قانونگذاران به دوش آن بر روی آنها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب