آیووا قفقاز و تهدید از تست نشده خصوصي انتخابات تکنولوژی

بر خلاف بسیاری از ایالت آیووا نگه می دارد و فیزیکی کاغذ رکورد از هر حوزه—مهم پشتیبان گیری برای انتخابات به هر

توسط NEWS-SINGLE در 16 بهمن 1398
People tabulate totals with their iPhone calculator.
بر خلاف بسیاری از ایالت آیووا نگه می دارد و فیزیکی کاغذ رکورد از هر حوزه—مهم پشتیبان گیری برای انتخابات به هر سیستم که متکی بر فن آوری دیجیتال.عکس توسط Jordan گیل / نیویورک تایمز / Redux

به عنوان آیووا حزب دموکرات درهم به مرتب کردن بر اساس برندگان و بازندگان از کمیک دوشنبه قفقاز واقعی ویکتور می تواند مردم آمریکا که به شاهد در زمان واقعی از تهدید با تکیه بر تست نشده خصوصي انتخابات فن آوری است. این نیست که ما دیده نمی شود مشکل ساز انتخابات تکنولوژی قبل از. در سال 2016 چهارده متحده رای دادند با استفاده از دستگاه های الکترونیکی که ارائه یک رکورد از رای دهندگان قصد; هفت هنوز هم می شود با استفاده از این ماشین آلات در سال 2020 است. بسیاری از کشورها سیستم های رای گیری است که ارائه انتخاباتی—و در نتیجه هکرها از راه دور دسترسی و تعداد قابل توجهی از سیستم های متصل به اینترنت و آسیب پذیر در راه های دیگر. آیووا قفقاز همیشه جلب توجه کل کشور, اما در این سال تمرکز است و نه فقط نماینده می شمارد اما در یک معیوب نرم افزار تلفن همراه که قرار بود برای ساده کردن گزارش از نتایج و در سایه کمی شناخته شده برای سود شرکت است که آن را ساخته شده است.

تعداد زیادی از مردم در ارتباط با سایه باید روابط نزدیک به حزب دموکرات مقامات. سایه راه اندازی شد مخففیک سازمان غیر انتفاعی که ترویج دموکراتیک نامزدها در ژانویه 2019. مخفف's موسس و C. E. O. تارا McGowan است به مایکل هلی مشاور ارشد پیت Buttigieg. دیوید Plouffe که در خدمت به عنوان رئیس جمهور اوباما در سال 2008 مدیر کمپین است که مخفف's هیئت مدیره. پس از برنامه شکست در دوشنبه سخنگوی مخفف فاصله این سازمان از سایه در توییتر.

برای چند دهه آمریکا سیستم انتخابات باید اجرا بر روی فن آوری های فروخته شده و نگهداری شده توسط خصوصی برای سود شرکت. سایه به نظر می رسد ساخته شده است یک پیام کوتاه ابزار مورد استفاده توسط Buttigieg و بایدن مبارزات. F. E. C. براده نشان می دهد که Buttigieg مبارزات انتخاباتی پرداخت این شرکت $42,500 و بایدن کمپین آن را پرداخت $1,225. اگر آن را قبلا آشکار به حزب دموکرات و یا به سایه و یا به بایدن و Buttigieg, کمپین که به این ترتیب ممکن است به عنوان یک تضاد منافع است و قطعا آشکار امروز. آن را در طولانی قبل از گسترش شایعه در رسانه های اجتماعی است که سایه در cahoots با Buttigieg و بایدن مبارزات. برای یک حزب سیاسی است که نیاز به تشخیص خود از یکی که کوتاه است در تمامیت این یک شکست بود ، نوادا حزب دموکرات که در حال برنامه ریزی برای استفاده از سایه برنامه خود را برای قفقاز بعد از این ماه اعلام کرد روز دوشنبه که آن را نمی خواهد انجام این کار است.

با توجه به بارسایه برنامه بود "به سرعت در کنار هم قرار" در دو ماه گذشته پس از یک روش متفاوت برای گزارش نتایج scrapped. این ایده که یک انتخابات-سیستم گزارش دهی بود "به سرعت در کنار هم قرار" است به اندازه کافی نگران کننده اما این دو ماه دوره است و حتی بیشتر مشکل ساز است. نبود زمان کافی برای برنامه به آزمایش می شود در واقعی انتخابات و یا به اند بررسی شده است توسط کارشناسان امنیت سایبر. (کریستوفر کربس, مدیر آژانس امنیت سایبر در وزارت امنیت داخلی گفت: این بار که برنامه نبوده است ارزیابی خود را به آژانس.)

اگر آن را آسان به انتقاد از افتضاح در آیووا بعید است که این دستگاه رای گیری خواهد شد که از پستو داستد کردن و وصل در سراسر کشور در ماه نوامبر خواهد شده اند به یک, کامل, امنیت, نقد و بررسی هر دو. حتی جدیدترین آنهایی که به طور کلی بررسی اگر آنها بازرسی در همه تحت داوطلبانه دستورالعمل که توسعه داده شد و از پانزده سال پیش. این دستورالعمل نمی گویند هر چیزی در مورد وضعیت فعلی امنیت سایبر. این درست بود در سال 2016 انتخابات و آن را درست خواهد بود و در این سال. و اگر چه بیشتر شهرداری ها با استفاده از یک پیشنهاد از وزارت امنیت داخلی برای کمک به آنها را "سخت" خود سیستم این کار هم داوطلبانه است. در ضمن قطعات اصلی انتخابات-یکپارچگی قانون است که فرستاده شده به مجلس سنا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات مسدود شده توسط میچ مک کانل.

به عنوان شب عینک در آیووا و انتخاباتی تبدیل شد به طور فزاینده ای نا امید شده توسط نرم افزار تلفن همراه یک Buttigieg سخنگوی شروع به تویت کردن حوزه محول می شمارد. نه تنها او نشان می دهد محرمانه ریاضی مورد استفاده برای تخصیص نمایندگان او نمایش داده می شود آنچه به نظر می رسد یک شماره پین مورد استفاده قرار گیرد برای تایید نماینده تخصیص اطلاعات است که به طور بالقوه می تواند مورد استفاده توسط کاربران ، با بسیاری از شایعات بی اساس در گردش است که سایه را گزارش ابزار هک شده بود اینجا بود که فردی که ممکن است را ساخته اند که ممکن است. اگر هیچ چیز دیگری, خود sloppiness پرتاب accelerant بر روی آن شایعاتی که منفجر شد در رسانه های اجتماعی.

آیووا افتضاح بود نه ناشی از رای گیری خود را سه شنبه شب ، در قفقاز شهروندان جمع آوری در مدرسه و سالن های ورزشی و مساجد و کلیساها و گرنگ سالن به اعلام در فرد بدون پارچه استری مبل وغیره از پنهان کاری, پشتیبانی مورد نظر خود را نامزد. این مشکلات به وجود آمد و پس از آن در طول گزارش روند و تشدید عمومی تقاضا برای نتایج فوری. مطمئن باشید رای شمارش شده است بخشی جدایی ناپذیر از روند انتخابات و نیاز به آن به همان اندازه امنیت به رای ریخته گری می کند. و آن این بود بخشی از سیستم است که شکست خورده است. اما بر خلاف بسیاری از ایالت آیووا نگه می دارد و فیزیکی کاغذ رکورد از هر حوزه. این یک قوی یادآوری است که دست مشخص شده کاغذ پشتیبان گیری بسیار مهم برای هر انتخابات نظام که متکی بر فن آوری دیجیتال.

اگر رای دهندگان به بیرون آمدن در بالا در آیووا, ایالات متحده نیاز به حرکت به دور از داشتن برای سود شرکت های در حال اجرا, انتخابات ممنوع کرده نامزدهای انتخاباتی از بودجه شرکت است که عرضه تکنولوژی انتخابات به صورت مقدماتی و انتخابات عمومی و ارائه آموزش کافی برای نظرسنجی کارگران هستند که واسطه بین رای دهندگان و نتیجه. ژاک Simonson از حزب دموکرات صندلی در Wapello County, Iowa گفت: بار است که او بدون دریافت آموزش در برنامه قبل از قفقاز."این برنامه شامل نمی شد در صندلی آموزشی است که هر کس نیاز به," او گفت:.

آن را بسیار مهم برای انتخابات فروشنده به باز کردن نرم افزار خود را به محققان به جای تهدید به شکایت هر کسی که به بررسی سیستم های خود را و برای تمام فن آوری مورد استفاده در انتخابات به آزمایش و بررسی توسط محققان مستقل برای عملیاتی اثربخشی و امنیت است. پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 ما آموخته است که نیروهای خارج از ایالات متحده و برخی در داخل آن را با هدف سلب مشروعیت دموکراسی آمریکایی توسط سوال یکپارچگی آن است. آن است که غیر مسئولانه به آنها کمک کند در سال 2020 است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب