بدخیم را از ظلم و ستم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

ایده های رئیس جمهور اهانت حافظه از یک زن که فوت نزدیک به 20 سال پیش و تحمیل درد بر او و خانواده امروز است.

توسط NEWS-SINGLE در 7 خرداد 1399
اسپنسر پلات / گتی

"من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد—حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آورید."

ممکن است محکم تر از چیزی که گفته شده است در مورد یک رئیس جمهور آمریکا اما هیچ کدام بلافاصله به ذهن می آید.

این جمله از یک دلخراش مارس 21 نامه نوشته شده توسط تیموتی Klausutis به جک دورسی مدیر عامل شرکت توییتر درخواست دورسی به حذف یک سری از توییت توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Klausutis است مرد زن مرده از لری کی Klausutis که نزدیک به 20 سال پیش است. (تیموتی Klausutis که هرگز دوباره ازدواج کرد, هنوز هم زندگی در خانه مشترک با همسر خود.) کالبد شکافی انجام شده در زمان لری مرگ تایید کرد که این یک تصادف بود; او تا به حال غش به عنوان نتیجه بیماری قلبی, هدف قرار دادن سر خود بر روی یک میز. وجود ندارد یک انگشتانه شواهد از بازی ناپاک است.

اما در اینجا که در آن همه چیز از غم انگیز بودن پیچ خورده.

هنگامی که لری Klausutis درگذشت او کار کرده و پس از آن–نماینده جمهوری خواه جو Scarborough. امروز, Scarborough یک منتقد شدید رئیس جمهور از قرار گرفتن در MSNBC, جایی که او میزبان خود صبح جو. است که چرا رئیس جمهور شده است دستفروشی بی رحمانه و بی پایه و اساس تئوری توطئه که Scarborough بود Klausutis به قتل رساندند.

این موضوع بیشتر روزنامه نگاران ذاتا تمایلی به پوشش داده شده در معرض خطر است که آن را به جلب توجه بیشتر به یک ننگین دروغ است. اما با رئیس جمهور و پسرش همین جونیور که در بین آنها بیش از 85 میلیون پیروان توییتر ارسال مجنون توییتهایی و خواستار "باز کردن یک مورد سرد در برابر جو روانی Scarborough" نجابت انسانی نیاز به پاسخ.

که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد توسل به تئوری های توطئه برای حمله به خود را درک دشمنان است که به سختی به وحی است. پس از همه تهمت استخدام یک نژادپرست تئوری توطئه در برابر باراک اوباما کمک کرد که او را به دست آورید سیاسی برجسته در حزب جمهوریخواه و بعد ادعا کرد که رئیس جمهور اوباما تا به حال wiretapped خود گوشی. در طول سال 2016 اولیه تهمت مرتبط تد کروز پدر رافائل به ترور رئیس جمهور جان اف کندی و بازتوییت یک حامی که ادعا کرد که مارکو روبیو بود فاقد شرایط لازم برای اجرا از آنجا که پدر و مادر او را متولد شهروندان ایالات متحده. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که خودکشی وینس فاستر یکی از دستیاران سابق رئیس جمهور بیل کلینتون و مرگ سابق دیوان عالی کشور قاضی آنتونین اسکالیا شد قتل; که در دوران کودکی واکسن باعث اوتیسم; و که آسیاب های بادی باعث سرطان می شود. او ادعا کرد که تغییر آب و هوا است که "در مجموع و بسیار گران جعل" توسط دولت چین که یک شرکت امنیت سایبر قاب روسیه برای انتخابات دخالت که اوکراین مخفی شده بود هیلاری کلینتون را از دست رفته و ایمیل و تقلب انتخابات هزینه او به رای مردم در سال 2016. (کسب و کار خودی ارائه خلاصه ای مفید از بیش از دو دوجین از مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری های توطئه در ماه اکتبر.)

تئوری های توطئه اند و مدارک و شواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن پیچیده روانشناسی. او همواره با سفر به راحتی از دنیای واقعی به منطقه گرگ و میش بسته واقعیت که مناسب نیازهای خود را در حال حاضر. و زمانی که به کسی نگه می دارد او پاسخگو—هنگامی که کسی تماس او را بی کفایتی و اخلاقی تخلف—تئوریهای توطئه اغلب تبدیل به سلاح خود را انتخاب کنید. در چنین لحظات تئوری های توطئه هستند اما تئوری های توطئه با عنصر اضافه شده از ظلم و ستم و حتی بهتر هستند. که ما به ارمغان می آورد بازگشت به دلخراش نامه از تیموتی Klausutis.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست و صرفا می خواهید به انتقاد از مخالفان خود را; او طول می کشد یک فاسد شدن لذت در تحمیل درد دیگران حتی اگر وثیقه آسیب در این روند به عنوان مورد با Klausutis خانواده است. چیزی کاملا بیمار در مورد آن است.

بسیاری از تلفات جانی ناشی از ظلم و بدخیم narcissists مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—تلفات آن باید گفت که حامیان او در حزب جمهوریخواه مختلف نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن وب سایت ها و رسانه های خبری و در بحث های رادیویی در حال حاضر به تحمل یا حتی دفاع کند. فلسفه خود را به نظر می رسد که شما نیاز به شکستن چند تخم مرغ و املت. اگر قرار دادن تا با مغلوب ساختن پیشی جستن شرمی است که به قیمت حفظ قدرت آن باشد. را مغلوب ساختن پیشی جستن سفید انجیلی حامیان—فرانکلین گراهام جونیور رابرت Jeffress اریک Metaxas مایک هاکبی رالف رید—دفاع از رفتار او به عنوان تجسم کاملی از عهد جدید اخلاق ایمان عیسی پیام از موعظه بالای کوه? "خوشا به حال رحم, برای آنها وارث زمین است."

برخی از افراد استدلال می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج این تئوری توطئه فقط در آخرین حواس پرتی یک شی براق به جلو و تمرکز ما به دور از انسانی و اقتصادی هزینه COVID-19. شاید. اما من نه در همه متقاعد شده است که این کمک خواهد کرد که تهمت سیاسی است.

به یاد داشته باشید مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز بود و اغلب زير 50 درصد و حتی زمانی که اقتصاد به خوبی انجام شد و آمریکا بود که در صلح نسبی در خارج از کشور. وجود دارد مقدار زیادی از شواهد از جمله 2018 انتخابات میان دوره ای که مغلوب ساختن پیشی جستن dehumanizing تاکتیک تضعیف حمایت خود را به ویژه در میان سفید حومه زنان است. و من به جای شکی نیست که مردم را فراموش کرده اند و تهمت را بی پروا دست زدن به همه گیر نوامبر; اهانت به حافظه یک زن که جان نزدیک به دو دهه پیش و باعث تجدید غم و اندوه برای خانواده اش نیست و به احتمال زیاد برای کمک به او را با بسیاری از رای دهندگان ،

اما به هر سیاسی انشعابات از این زمان دروغ بودن اعلام شده توسط رئیس جمهور بقیه از ما نیاز به نام آن و به تهمت و حامیان آن را خود. آنها او هستند و او آنها است.

در نامه خود به جک دورسی, تیموتی Klausutis نوشت که از مرگ همسرش در سال 2001 بود که "تک دردناک ترین چیزی که من تا به حال برای مقابله با من 52 سال و در ادامه به او امد و شد زیاد پدر و مادر و خواهر." وی افزود:

من سوگواری همسر من هر روز پس از درگذشت او. من سعی کردم به افتخار او حافظه و ازدواج ما. به عنوان شوهر من احساس می کنم که یکی از تعهدات زناشویی است که برای محافظت از حافظه خود را به عنوان من می خواهم که محافظت او در زندگی است. شده است وجود دارد یک رگبار گلوله ثابت, دروغ, نیمه حقایق کنایه و تئوری های توطئه از آنجا به بعد او درگذشت. من می دانم که ممکن است صدای مانند اغراق متاسفانه این قابل اثبات حقیقت است. از آنجا که این, من در تلاش برای حرکت به جلو با زندگی من.

و این:

فرکانس شدت زشتی و اعلام این هولناک نهفته است همیشه افزایش می یابد در اینترنت. این نظریه پردازان توطئه از جمله اخیرا رئیس جمهور ایالات متحده همچنان به گسترش خود صفراوی و اطلاعات غلط در پلت فرم خود را تحقیر حافظه از همسر و ازدواج ما.

در نزدیکی پایان نامه خود به دورسی درخواست او را برای حذف تهمت توييتها—که دورسی کاهش یافته است به انجام Klausutis نوشت:

من هم بپرسید که شما در نظر لری زاده و دو برادرزاده خواهد شد که در نهایت در سراسر این کثافت در آینده است. آنها هرگز خود را ملاقات کرد و این درد مرا به فکر می کنم آنها تا به حال به "یادگیری" در مورد او در این راه.

همسر من سزاوار بهتر است.

وجود شرارت در ما رئیس جمهور که از مدتها پیش خراب شده و او. این خراب شده ، و آن را در روند فساد در کشور ما بیش از حد.

او یک زرشکی رنگ آمیزی در آمریکا داشته است. او نیاز به رفتن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب