ملی اضطراری در آستان شما

کتاب آمریکایی ها زندگی می کنند از طریق آهسته حرکت فاجعه—یک روزنامه بسته شدن در یک زمان. شاتر; Paul Sp

توسط NEWS-SINGLE در 21 تیر 1399
شاتر; Paul Spella / اطلس

منn تابستان 1945 برای 17 روز روزنامه deliverers از شهر نیویورک رفت و در اعتصاب است. به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از ساکنان شهر خود را به طور موقت محروم از روزنامه های رفتاری دانشمند برنارد Berelson یک فرصت دیدم: او می خواست به درک آنچه در آن احساس برای افرادی که به طور ناگهانی از دست دادن منابع اولیه از اخبار. بنابراین او در مورد مصاحبه با آنها. پرسید: چه غایب مقالات تا به حال به معنای به آنها اغلب مصاحبه شوندگان در پاسخ با bromides در مورد اخبار مهم نقش دولت و مردم است. با بیشتر فشار دادن هر چند پاسخ های خود را عمیق تر. آنچه که آنها واقعا از دست رفته Berelson آمد به درک, نیست, این, اخبار, به عنوان یک اسم به عنوان اخبار به عنوان یک فعل: روزانه آداب و رسوم خواندن و اتصال است که خواندن آنها را احساس به جوامع خود و به جهان گسترده تر. اخبار یک محصول و یک سرویس و یک پایه از هر گونه عملکرد دموکراسی; آنچه در آن است و همچنین است یک لنگر—یک افسار به افراد دیگر, بافته شده از واژه ها و استدلال ها و اکتشاف ها ، بدون آن مردم احساس شناور.

بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر خود را در وضعیت آن دسته نیویورکی آیا همه کسانی که در دهه های پیش: مقالات باید متوقف ورود. نبود اما دائمی است. حتی به عنوان اخبار حکم بزرگ گسترش یافته رسیدن به آن از طریق شبکه های کابلی و رادیویی و اینترنت محلی نگاری در خطر مرگ است. که در واقع با پیامدهای وخیم آن هم برای فرد و جوامع برای دموکراسی شکننده است که شامل آنها این است که به فرض از یک کتاب-ظهر هشدار: مارگارت سالیوان سایه اندازی خبر: محلی نگاری و بحران دموکراسی آمریکایی. سالیوان سفر در سراسر کشور, برای مشاهده مقالات در این فرآیند از سازندگان و شرکت های جدید است که امید برای پر کردن جای خالی سمت چپ را در خود جای داده و باعث می شود یک بحث است که به عنوان ساده به عنوان آن است که ارزش وحشت: این روزنامه نگاری است که آمریکایی ها باید به عملکرد این موسسات که به مردم ارائه با اطلاعات آنها نیاز به تصمیم گیری برای خود و کشور است در میان انقراض است.

سایه اندازی این خبربه عنوان حامل بسیار خبر بد در مورد اخبار خود تصویب درستی funereal احساس. اما سالیوان—یک رسانه مقاله نویس در واشنگتن پستسابق عمومی سردبیر نیویورک تایمزو دیرین سردبیر اخبار بوفالو—نیز با ارائه یک فرصت: را مجددا چشم انداز ما. به فکر "اخبار" نه به عنوان بسیاری از آمریکایی ها مشروط به عنوان مسائل فاکس و سی ان ان و نیویورک تایمزاما در عوض به عنوان یک تنگاتنگی محلی گزاره. توجه به مشکلات ملی, اخبار قطعا. اما آیا نادیده گرفتن بحران در سطح محلی: اخبار, بیابان اطلاعات خلاء حقایق است که هرگز نشان داد. برای نوشتن یک کتاب مانند سایه اندازی این خبر را در چالش اثبات منفی—برای ایجاد یک مورد برای ضرورت شناخته شده و ناشناخته است. سالیوان موفق است. کتاب او یک جوهر محدود به زنگ زنگ. تهدید آمریکایی ها چهره او معتقد است نه تنها این خبر که دروغ است. همچنین این خبر که هرگز وجود داشته باشد در وهله اول.


ثانیهقبل از اینکه فقط برخی از وخیم آمار. بین سال های 2008 تا سال 2017 روزنامه آمریکایی برش 45 درصد از اتاق های خبر کارکنان و زیر سال, برای بسیاری از رسانه ها به ارمغان آورد و حتی عمیق تر انقباضات. از سال 2004 تا 2015 ایالات متحده از دست داده و بیش از 1800 رسانه ها نسخه قابل چاپ—برخی به دلیل شرکت ادغام و دیگران به دلیل ساده تعطیلی. کمتر از یک ششم آمریکایی ها مشترک به یک روزنامه محلی در چاپ و یا به صورت دیجیتال. بیش از دو دهه گذشته از منابع درآمد که یک بار ساخته شده روزنامه های سودآور شرکت در مورد پول است که جریان را از محلی و تبلیغات طبقه بندی شده—خشک شده اند تا به عنوان سایت های مانند Craigslist در نشو و نما و به عنوان تبلیغ باید خود را تغییر دلار برای سیستم عامل های دیجیتال.

مقالات تنظیم شده برای کسانی که شیفت بسیاری از آغوش جدید affordances آنلاین اخبار اما دیجیتال آگهی هرگز ارزش آنچه که یک آگهی چاپ یک بار بود. و در حالی که برخی از رسانه ها با تجربه انتقال منطق اشتراک به وب خرد به طور منظم پرداخت—به سادگی به دور خود اخبار محصولات به صورت رایگان. این تصمیم مشروط نسل ارزش های آمریکایی, اخبار مصرف کنندگان انتظار می رود که, آنلاین, اخبار بود نه چیزی برای پرداخت می شود—این محصول از روزنامه نگاران و کار خود را—اما در عوض چیزی را مسلم گرفته شده است. اخبار صنعت و آمریکا با عواقب. این است که بیشتر به رقیب با قدرت مگا ناشران مانند Google و Facebook که به سیستم عامل اخبار "محتوا" تنها با سوء نیت اذعان اقتصادی یا مدنی ارزش روزنامه نگاری. و به خصوص با جریان اقتصادی انقباض مشکل بدتر شده است. که باعث می شود مخمصه از اخبار محلی شبیه به دیگر آهسته در حال حرکت بحران در میان آنها تغییر آب و هوا فرسایش هنجارهای دموکراتیک و فرسایش از حقوق اساسی. آنها به تدریج اتفاق می افتد تا زمانی که آنها به طور ناگهانی اتفاق می افتد. این بیماری مزمن است که تا زمانی که این بیماری می شود و در نهایت علاج ناپذیر است.

و در عین حال بسیاری از آمریکایی ها, Sullivan, یادداشت های بی اطلاع هستند و از جاذبه های اورژانس و غافل از این تهدید برای موجودیت این کشور اطلاعاتی اکوسیستم. یک بررسی اخیر از مرکز تحقیقات پیو در بر داشت که 71 درصد از آمریکایی ها اعتقاد اخبار محلی بود, در واقع, به خوبی انجام می دهند از نظر مالی. و این در واقع ممکن است به سازمان دیده بان اخبار محلی و یا گوش دادن به رادیو های محلی و یا حتی به عنوان خوانده شده روزنامه های محلی اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک هنوز—و نادان از دامنه مشکل است. اخبار محلی و یا یک نسخه از آن است که هنوز هم در حال تولید است. اسکلت کارکنان در توخالی مقالات در حال انجام کار خستگی ناپذیر به اطلاع مخاطبان خود را در مورد جوامع خود. و از آنجا که این مقدار از اطلاعات نوتبوک در سراسر کشور هر روز در هوا و بر روی وب سایت ها و پادکست ها و رسانه های اجتماعی و ملی در مقالات و مجلات ترک در بنیاد می تواند دشوار به درک. اگر اخبار یک فعل حرکات آن در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری احساس می تواند دیوانه وار و بی امان. در حال حاضر وجود دارد بسیار; چرا شما می خواهید بیشتر ؟

سالیوان, مصاحبه, Nate موری یک 2018 نامزد حزب دموکرات برای کنگره است. مک موری بود که مبارزه با یک نبرد دشوار: او به عنوان یک دموکرات در یک عمدتا جمهوری خواه منطقه غرب ایالت نیویورک است. اما او Sullivan, یادداشت های یک مزیت متمایز: مک موری را حریف وقت کریس کالینز اخیرا تحت تعقیب به اتهام تجارت خودی. این بوفالو اخبارسالیوان سابق کاغذ را شکست داستان کیفرخواست; و برخی از ایستگاه های تلویزیونی را برداشت اخبار's گزارش. خوانندگان و بینندگان در مناطق که تا به حال قوی, اخبار محلی, حضور, Sullivan, یادداشت های آموخته شده از کیفرخواست و مسلح با این اطلاعات رای دادند درآمده است. اما در بسیاری از آلاینده منطقه آنقدر مجهز شده است. "من می خواهم برای رفتن درب به درب" مک موری می گوید سالیوان "و یا ملاقات با مردم در یک رستوران و یا یک نمایشگاه برای مثال در اکثر مناطق جدا شده بسیاری از مردم تا به حال هیچ ایده که خود کنگره شده بود تیراندازی کرد." او اشاره می کند که Orleans County یک منطقه روستایی در این منطقه به عنوان یک طبقه بندی اخبار, بیابان بود "یکی از سخت ترین مکان است." مردم به گفته مک موری بود "شایعات رادیویی محافظه کار و یا رسانه های اجتماعی." آنها تا به حال اکو و گاز ، آنها نمی, اما, اند, اخبار.

و به این ترتیب با یک تیغ نازک حاشیه Chris Collins—چه کسی را به اعتراف به گناه به دو جنایت بود به زندان محکوم شده و استعفا از کنگره—برنده انتخابات است.

وجود دارد چند—بسیار کمی—نقاط روشن. جدید دیجیتال-اولین و دیجیتال-تنها سایت های فنر در سال های اخیر با تمرکز بر پاسخگویی روزنامه نگاری در سطح ملی (Marketplace) و محلی (Voice of San Diego, MinnPost, تگزاس تریبون) سطح. تلاش خواهم گزارش برای امریکا که در اماکن خبرنگاران جوان سپاه صلح–در جوامع محلی stanch برخی از خونریزی. سازمان های خبری که پس از رونق در بازار رقابت—گاهی اوقات برای کار برکنار اثر—پیدا کرده اند و قدرت در همکاری با یکدیگر برای هر دو کار از گزارش های تحقیقی و توزیع نتایج. الگوهای در حال تغییر به آرامی.

اما زمان تعویض برای نابود محلی مقالات سالیوان استدلال کافی برای پر کردن این خلاء. چه روزنامه ها شده اند consummately خوب در—و آنچه در اخبار تلویزیون و رادیو اخبار حتی در سطح محلی شده اند که با تمرکز بر سنتی است که این نوع از گزارش دیده بان است که دارای مقامات دولتی به حساب آورد. عنوان مقاله گیرند و فساد شکوفا می شود. دولت کارایی کاهش مییابد. ("پس از بسته شدن روزنامه" یک سال 2018 Hutchins مرکز کار کاغذ یافت "شهرداری هزینه های استقراض افزایش 5 تا 11 واحد هزینه شهرداری اضافی $650,000 در هر موضوع است." این مقاله افزود: "این اثر توسط علی و محور اساسی در شرایط اقتصادی است.")

و بی عدالتی از پیچیده تر فشار می تواند انتخاب نشده است. جفری اپستاین دستگیر شد سال گذشته به دلیل جولی K. Brown, گزارش, برای میامی هرالدحاضر اجازه دهید به وسعت خود را متهم به نقض حقوق بشر گزارش نشده برو. لری ناصر سابق دکتر برای ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک است که در زندان برای تجاوز جنسی از افراد زیر سن قانونی به خاطر بازماندگان که در معرض خطر حرفه خود را به حقیقت در مورد او بلکه به دلیل یک تیم از خبرنگاران در ایندیاناپولیس ستاره تبدیل شده است که حقیقت را به دانش عمومی. وجود دارد بسیاری از نمونه های دیگر—بسیاری از راه های آمریکایی ها بهتر است زمانی که حقایق زندگی ما ساخته شده خوانا از طریق عملکرد اخبار. و وجود دارد برای نمونه در جهت دیگر نیز هست: the phantom داستان که هرگز منتشر شده به دلیل فرسایش روزنامه نگاری نیروی کار منجر به فرسايش از هر چیز دیگری. واضح است نیز یک حقیقت: شما نمی دانید که آنچه شما نمی دانید. ما در میان یک بحران تعریف شده توسط تاریکی است که هرگز تمام خواهد شد که هرگز به نور آمده است.


یکmericans اغلب بحث در مورد اخبار با استفاده از زبان تغذیه: اخبار به عنوان چیزی مصرف می شود. آرایه ای از رسانه ها و منابع مردم تکیه می کنند برای احساس خود را از جهان است و خلاصه به "اخبار رژیم غذایی." اطلاعات خوب است که تغذیه; اطلاعات بد است شبیه به آشغال. که زبان مناسب است. اخبار واقعا تابع مانند مواد غذایی: این سوخت برای مردم برای جوامع برای نهادهای سیاسی—که می تواند کمک به سلامت و یا آن را سازش. زمانی که دانشمندان در مورد بحث "اخبار بیابان"—یک اطلاعاتی آمریکا به "مواد غذایی بیابان"—وجود دارد aptness که به عنوان خوبی. دموکراسی یک چیز در زندگی است. آن نیاز به کیفیت اخبار به حفظ آن است.

سالیوان ارائه می دهد یک مینیاتور مشخصات آلیس Dreger استاد سابق در دانشگاه ایالتی میشیگان که در پاسخ به استارک کاهش پوشش خبری از خانه اش در شرق و لانسینگ, با ایجاد یک جامعه "اخبار تیپ" است که به غیر انتفاعی سایت خبری شرق و لانسینگ اطلاعات. در اینجا برخی از قطعه از اطلاعات نشان داد توسط ELIطریق کار گروه کوچکی از کارکنان و خبرنگاران و بیش از 100 داوطلبان در جامعه:

  • شرق و لانسینگ تا به حال نامعلوم بازنشستگی و بدهی 200 میلیون دلار.
  • شرق و لانسینگ فاضلاب-تصفيه آب و سنن و جیوه نشت در نیروگاه.
  • یک دیوار حائل ساخته شده در هزینه های عمومی و با بودجه فدرال شده بود با بهره گیری دادستان شهرستان اموال شخصی.
  • این شهرستان از شرق و لانسینگ, شد, فروش یک قطعه از اموال شهرداری در eBay.

"مردم استفاده می شود به ما بگویید, 'وجود ندارد وجود دارد وجود دارد, در شرق و لانسینگ,'" Dreger سالیوان می گوید. الی's اکتشافات اما پیشنهاد می کنم در غیر این صورت. و وجود سایت Dreger می گوید—آن داستان های تولید شده توسط ساکنان شهر و برای آنها—به آرامی تغییر مکان نمایش چه خبر است, definitionally. "مردم نمی دیدن اخبار به عنوان یک سرویس آنها را دیدم آن را به عنوان یک محصول" Dreger یادداشت ها. در حال حاضر آنها احساس سرمایه گذاری. که کوچک است اما مهم تغییر—برای شرق و لانسینگ, و به طور بالقوه برای جوامع دیگر. در طول زمان هنگامی که آمریکایی ها اعتماد ملی خبر رو به کاهش خود را با اعتماد به اخبار محلی است (نسبتا) بالا است. و یکی دیگر از بحران -- یک بیماری همه گیر که تلفات به شدت متنوع در سراسر آمریکا مناطق—خدمت کرده است به عنوان یکی دیگر از یادآوری چگونه به شدت مهم و دقیق اطلاعات بومی و محلی را می توان نه تنها به عنوان یک ماده مدنی بلکه به عنوان یک ماده در سلامت عمومی است.

اخبار محلی است که بسیار آسان را برای اعطا. آن است که با تعریف محدود در منافع خود است. اما حتی فراتر از خدمت به عنوان هسته اصلی آمریکا اخبار اکوسیستم محلی اخبار را می توان به چسب است که متصل به مردم داده می شود در یک جامعه است. "این راه محلی نویس می تواند بیان یک جامعه نا امیدی و یا پیروزی" سالیوان می نویسد: "راه موسیقی محلی منتقد می توانید نقد و بررسی یک کنسرت عمیقا گزارش از ویژگی های داستان های ارزیابی یک رستوران جدید در اعلامیه این نامه به سردبیر. روزنامه روابط منطقه ای با هم کمک می کند تا این حس را از خود."

و هنگامی که کاغذ می میرد? وقتی اخبار—گیج کننده و با صدای بلند و احمقانه و کثیف و فوری و پرتکاپو با زندگی محو میشه ؟ ؟ ؟ پس از آن چه ؟ از اوراق قرضه است که برای اتصال مردم به مکان های خود را شل خواهد شد. این حقایق است که لنگر شهروندان به جوامع خود حل خواهد شد. آن را به تدریج اتفاق می افتد تا زمانی که آن اتفاق می افتد به طور ناگهانی. وجود خواهد داشت تا زمانی که آن را خیلی دیر است. و هنگامی که آن را بیش از همه کشوری که دولت مبتنی بر یک به اطلاع شهروندان خواهد شد راه را در نهایت به آن خمیازه کشیدن جهل خود را. یک unmoored کشتی ممکن است شناور ماندن آن هیچ جایی برای رفتن, اما, اما به دور است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب