نظارت جنگ هستند و نه دور

جاشوا رابرتز / ایسنا

استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است slouched به آن مقرر نتیجه گیری. اما تقابل بین رئیس جمهور و مجلس نمایندگان بر مجلس نظارت قدرت و رئيس جمهور اقتدار برای مقاومت در برابر کنگره تقاضا برای اطلاعات و شهادت بسیار هنوز هم ادامه دارد.

بیش از چند ماه آینده چند تا از درگیری بین تهمت و خانه ها میله میله را به سر آمده. های جدید ممکن است به خوبی توسعه. و همه آنها را نیشگون گرفتن و کشیدن اعصاب سمت چپ خام توسط استیضاح محاکمه به تازگی در کنار نصب انتخابات ریاست جمهوری که در انتخابات مقدماتی دموکرات های بسیار متفاوت حالت نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن كرده است ،

فوری ترین موضوع نگرانی یکی از سست به پایان می رسد در سمت چپ بیش از استیضاح دادگاه سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می داند. در طول محاکمه اکثریت سناتورهای رای دادند در برابر شنیدن آنچه که بولتون تا به حال به می گویند در مورد تهمت را فشار علیه اوکراین وجود بولتون سیگنالینگ که او فرصت خوش آمدید. اما داستان او بعید است که برای پنهان ماندن برای مدت طولانی. خاطرات خود را یک ادعا بگویم-که بنا به گزارش ها شامل آسیب رساندن به اطلاعات از رئیس جمهور رفتار نسبت به اوکراین در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انتشار در اواسط ماه مارس. و قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler گفت خانه “به احتمال زیاد” حکم بولتون زیر مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه هر چند خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف حاضر به ارتکاب یک راه یا دیگری گفت که “حقیقت خواهد آمد.” بولتون تضعیف از طریق خانه را درک سال گذشته اما پس از اعلام تمایل خود را برای شهادت قبل از سنا او را محدود گزینه های خود را برای هجوم یک خانه احضاریه.

بولتون متهم کرده است کاخ سفید با استفاده از استاندارد prepublication-بررسی فرایند به سرکوب خاطرات خود را با بالا بردن meritless ادعا می کند که این کتاب حاوی مواد طبقه بندی شده. اگر خانه می کند حکم بولتون در حالی که دولت هنوز برای برگزاری به مقاله او ممکن است که فرصت را برای گفتن داستان خود را و پیشدستی بررسی روند. هر گونه نگرانی در مورد طبقه بندی بعد از همه می تواند حل و فصل با برگزاری یک جلسه بسته به معروف “زیرزمین پناهگاه” رئیس جمهور شکایت کرده خیلی در مورد. متناوبا, بررسی روند ممکن است پیشدستی یک حکم: شاید این نقد و بررسی را به پایان برساند در یک موقع بعد از همه و این کتاب را به مطبوعات قبل از خانه موفق به سازماندهی خود را برای تماس با بولتون به شهادت. یا راه خبرنگاران را حفظ خواهد کرد به حفر شده است. نیویورک تایمز در حال حاضر منتشر شده محکم مقالات بر اساس حساب بولتون کتاب جزئیات چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال جلب بولتون کمک در فشار علیه اوکراین است.

شهادت از بولتون به نظر می رسد splashiest اطلاعات خانه هنوز به آن دست اما اتاق است که هنوز هم به دنبال مواد دیگر نیز هست. ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار به زودی حکومت در دو مورد یکی مربوط به خانه درخواست برای دسترسی به grand-داوران مواد مربوط به مولر گزارش و دیگری مربوط سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn ادعا می کنند که به عنوان یک مشاور رئيس جمهور او کاملا ایمنی از اجبار به نظر می رسد قبل از کنگره است. بیشتر چه, دیوان عالی کشور خواهد شنیدن استدلال در ماه مارس بیش از احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن اسناد مالی برگزار شده توسط بانک و یک شرکت حسابداری; دو احضاریه در موضوع ظ توسط خانه کمیته ها و سوم می آید از تحقیقات توسط دادستان منطقه منهتن. بسته به اینکه چگونه دادگاه قانون این موارد می تواند نقش عمده ای در شکل دادن به دامنه کنگره قدرت را وادار اسناد و مدارک و شهادت.

نیز وجود دارد این سوال که چه چیزی بیشتر خانه کمیته ها ممکن است را انتخاب کنید به احضاریه و یا تقاضا است. به خصوص اگر خانه غالب در McGahn مورد دموکرات ها ممکن است احساس جسارت به احضاریه و دیگر مقامات ارشد دولتی. این مقامات به خوبی ممکن است قابل قبول حتی معتبر ادعای اجرایی امتیاز قبل از قوه مقننه است. اما اگر McGahn از دست می دهد و آنها دیگر قادر به فقط حاضر به نشان می دهد تا. چنین ارقام شامل کلید شاهدان از اوکراین رسوایی اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و از اوایل مولر تحقیقات مانند سابق کاخ سفید دبیر ستاد راب پورتر.

آیا مجلس به دنبال این بیشتر احضاریه بستگی دارد یک معامله بزرگ در مورد چگونه تهاجمی دموکراتیک رهبری حاضر بود. آیا این خانه بود به دنبال برای قرار دادن این مقابله دوره نظارت در پشت آن و تمرکز بر سیاست دموکراتیک اولویت رفتن به انتخابات سال ؟ اگر پس از آن به احتمال زیاد به پایان آن موجود دادخواهی بیش از McGahn grand-داوران مواد و سوابق مالی; کراوات خاموش loose end ارائه شده توسط جان بولتون; و چرخید احضاریه به بازیگران مانند Mulvaney. خواهد شد و یا رهبری پرتاب انرژی خود را پشت پرقدرت نظارت این اداره?

شیف و Nadler کلیدی خواهد بود در این تصمیم گیری. اما مهمترین بازیگر است مجلس نانسی پلوسی. او کلیدی بود برای مهار استیضاح برای یک تعداد از ماه و خوب بود چه اجازه دهید آن را به جلو بروید. آنچه که وضعیت او در حال حاضر ؟

Pelosi شناخته شده است برای او عمل گرایی سیاسی. یک سال پیش او می ترسید که استیضاح را دور چرخش رای دهندگان و انرژی و تحکیم رئیس جمهور پایگاه سیاسی; اوکراین رسوایی تغییر ذهن خود را. در ماه های آینده خواهد شد نگاه کاملا متفاوت با توجه به اینکه سخنران بازگشت به آن محل سیاسی احتیاط و یا اینکه آیا او نتیجه می گیرد که پس از تماشای راه روند استیضاح شده که در جریان رویارویی استراتژیک برنده برای او حزبی. اطلاعات در مورد اینکه آیا این مورد هر دو اولیه و مخلوط شده است. از یک طرف استیضاح بود نسبتا بالا حمایت عمومی و شنیدن از شاهدان به حال حمایت از رای دهندگان از هر دو طرف. از سوی دیگر نظرسنجی نشان می دهد که رئیس جمهور را تصویب امتیاز در طول فرایند علامت تا کمی به خصوص در نوسان متحده که در آن استیضاح شد کمتر محبوب است. پلوسی می توانید از برگ های چای در اینجا در هر تعداد از راه.

او همچنین ممکن است پیدا کردن وضعیت خود را تا حد زیادی متفاوت بسته به نوع که ظهور به عنوان دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز. برنی سندرز برای مثال به ندرت در مورد تهمت بسیاری از رسوایی فراتر از آن گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است فاسد ترین رئیس جمهور در تاریخ این کشور است. او ترجیح میدهد به صدای خود سیاست تم که تا حد زیادی همان است که آنها در سال 2016 و تا حد زیادی مشابه آنها خواهد بود در برابر هر جمهوری خواه. روشن نیست که تهاجمی خانه نامزدی در نظارت خواهد حمایت به جای منحرف کردن اذهان از این پیام ساندرز می خواهم به تاکید در مبارزات انتخاباتی.

در مقابل جو بایدن ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف یک بی امان تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار انحرافی. شد او presumptive نامزد خانه ممکن است تمایل به تهاجمی تر به عنوان نظارت آن تلاش خواهد به طور خاص پشتیبانی از تم نامزد خواهد بود برجسته در بیخ و بن. پیت Buttigeig و الیزابت وارن در جایی در میان.

تاپیک سوال از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار خود و متحدان خود و زیردستان. این امر می تواند آسان تر برای آمریکا اجازه دهید به استیضاح جریان بیشتر یا کمتر آرامی به انتخابات بدون طولانی مجموعه ای از تحقیقی پس لرزه ها اگر مغلوب ساختن پیشی جستن “یاد کرده است از این مورد”—به عنوان جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز credulously قرار داده و آن روز دیگر—از اگر او همچنان به اعتصاب در برابر مردم او را درک به عنوان دشمنان خود را. نشانه های اولیه هستند و قطعا تشویق نیست. پس خود را تبرئه تهمت داده است واقعا آشفته و مصر در کنفرانس مطبوعاتی و او را برداشته از مواضع خود دو کلید شهود در مجلس بررسی—Gordan Sondland و سرهنگ الکساندر Vindman—همراه با Vindman برادر Evgeny. مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودلف جولیانی همچنان به فشار برای تحقیقات از جو و هانتر بایدن.

بیشتر چه, دادستان کل لایحه بر ادامه خود تحقیقی تلاش با توجه به ریشه های روسیه بررسی است. و با تمام غیرت اخیر تبدیل به Trumpism سناتور لیندزی گراهام در ظرفیت خود به عنوان رئیس کمیته قضایی مجلس سنا است که به دنبال بررسی Bidens’ فعالیت های در اوکراین به عنوان به خوبی. از آن خواهد شد تقریبا غیر ممکن است برای خانه به وضع کم و deemphasize نظارت جنگ اگر تهمت هل این فعالیت ها به شدت. از آن خواهد شد حتی بیشتر از آن اگر—به عنوان به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد—از اتهام ریاست جمهوری سوء استفاده از قدرت به نور می آید.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه زیان آور است کارت های وحشی در نهایت آینده این تقابل رئیس جمهور و کنگره است. به عنوان T. S. Eliot قرار داده و آن را مورد رم یدک Tugger یکی از معروف خود را “عملی و گربه” “او را/او را فراموش/و وجود دارد بدون انجام هر چیزی در مورد آن!”

در نهایت خانه را فقط باید برای پاسخ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>