خطرات "با ما یا علیه ما"

ایده های سالم روند مشورتی نیاز به اتاق را برای مخالفت. اقیانوس اطلس زمانی که من 21 ایالات متحده تج

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
اقیانوس اطلس

زمانی که من 21 ایالات متحده تجربه ملی تروما: هواپیما توفنده به مرکز تجارت جهانی نزدیک به 3000 نفر کشته شدند که روز حملات تروریستی خرابه های سمت چپ smouldering برای ماه ها در زمین صفر و دلسردکننده دانش است که دیر یا زود القاعده بود مسلما اعتصاب دوباره. متفکر شور و مشورت است هرگز بسیار دشوار است که در چنین لحظات. مانند ده ها میلیون آمریکایی دیگر, من احساس ترس و خشم و اضطراب چشمک می زند اخلاقی عدالت و میل به مبارزه و پیروز شدن بر شر به عنوان من فکر کردم در مورد آنچه اتفاق افتاده بود و چگونه امریکا باید پاسخ دهند. با ادراک هر چند من می توانید ببینید که متفکر شور و مشورت است تا هرگز حیاتی که در پی ملی تروما. این کشور را به خوبی بوده است-در خدمت و سپس توسط یک بهتر است بحث را با کمتر گریزی به dispassion و مخالفت و کمتر درخواست های اخلاقی شفافیت در هزینه تحلیلی دقت.

به خاطر عزم ملی برای تنبیه نه تنها اسامه بن لادن و القاعده که به انجام هزاران قتل بلکه رژیم در افغانستان که در پناه این سازمان تروریستی; دیکتاتور عراق که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با حملات و بیشتر انتزاعی تاکتیک تروریسم ایدئولوژی Islamofascism افراط گرایی خشونت آمیز به طور کلی و ترور خود را. در نهایت رئیس جمهور بوش اظهار داشت که هدف نهایی شد "پایان دادن به ظلم و ستم در جهان ما است." تخیلی و غیرت او دامن زده portended قابل اجتناب مى كردند ، اما هر کسی که مطرح مشخصاتش نگرانی در آن زمان بود مشکوک بودن بی وفا, غیر حساس یا فاقد اخلاقی وضوح.

هیچ دو دوره دقیقا همان. هیچ آنالوگ به بوش خود را وجود دارد در حال حاضر ما لحظه ای از ملی تروما هیچ اشتباه فاجعه بار به عنوان جنگ عراق است و در عین حال آشکار در افق و ظهور رسانه های اجتماعی تبدیل شده است که راه اجتماعی و فرهنگی عرف در حال اجرا. اما مشکل فاحش پلیس قتل شده است محوری به ملی ویژه با تصویری از سفید Mineappolis افسر پلیس درک چوین زانو بر گردن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید--و این کشور در حال حاضر چهره پیچیده, سوالات مهم در مورد چه کسی یا چه چیزی برای مبارزه با. آمریکایی ها اعتراض نه تنها قاتل پلیس همکاران که abet آنها و اتحادیه های کارگری است که محافظت از آنها را, اما همچنین پلیس خود, مؤتلفه, مجسمه سازی, سفید "شکنندگی" نئو استعمار microaggressions سیستمیک نژادپرستی نئولیبرالیسم و سرمایه داری.

به عنوان یک hearteningly ائتلاف گسترده پذیرای پلیس, اصلاحات متمایز از هم جدا مبارزه آشکار است در قلمرو ایده ها: بسیاری از جبهه جنگ صلیبی با هدف vanquishing سفید برتری hazily تعریف شده است.

که جنگهای صلیبی است که در معرض اشتباهات و افراط به عنوان هر نوع دیگر مبارزه انتزاعی شر. برخی از متعصب ترین صلیبیون خواستار تصدیق همبستگی و مجازات خفیف مخالفت. موسسات تحمیل مجازات شدیدی برای جزئی گناهان. افراد scapegoated ساختاری مشکلات. وجود دارد در حال تلاش برای گرفتن مردم از کار اخراج شدند از جمله حتی برخی از کسانی که تمایل به نژادی و عدالت است. بی شماری وجود دارد تفاوت بین بوش و تهمت دوره از جمله راه ما سیاست شکل گرفته است با مغلوب ساختن پیشی جستن بی نام تجاری استبدادی و ستم. اما در خفقان ضد فکری فرهنگی آب و هوا از سال 2020 که در آن همبستگی است که ترجیح به مخالفت من شنیدن پژواک آشنا Manichaen منطق: جانبی را انتخاب کنید. شما یا یک زاد نژادپرستی و یا یک متحد سفید برتری. آیا شما با ما یا علیه ما ؟

طیف وسیعی از موسسات تحت تاثیر اخیر افراط قابل توجه است. در اینجا من تنها می تواند توجه داشته باشید یک نمونه کوچک از آنچه گزارش شده است. دانشگاه شیکاگو اقتصاددان هارالد Uhlig توییتی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده "torpedoed خود را" با پشتیبانی از تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ، "زمان معقول برای بزرگسالان برای ورود به اتاق و باید جدی جدی محترمانه گفتگو در مورد همه آن را," او نوشت. "ما نیاز به پلیس بیشتر ما نیاز به پرداخت هزینه آنها بیشتر از ما نیاز به آموزش آنها بهتر است." در پاسخ دیگر دانشگاهیان سازماندهی یک کمپین برای حذف او را از سردبیری یک مجله علمی و شیکاگو فدرال رزرو یک شبه دولتي موسسه قطع روابط با او تصریح می کند که دیدگاه های خود را ناسازگار با خود را در "تعهد به تنوع سهام و شمول است." در عین حال این اعتقادات است که defunding پلیس یک ایده بد است که معترضان که مدافع آن خواهد شد از دست دادن حمایت سیاسی مشترک هستند. بسیاری در تغذیه مطمئنا آنها را نگه دارید. همه سیاسی تورنسل آزمایش در نهادهای عمومی هستند مملو. که محک مسخره است.

در UCLA یک مدرس دانشگاه که تدریس در این موسسه از سال 1981 زیرکی کاهش یافته است یک ایمیل درخواست برای تغییر مورد نیاز خود را امتحان نهایی برای دانش آموزان سیاه پوست در طول جورج فلوید تظاهرات. "وجود دارد هر گونه دانش آموزان است که ممکن است از مخلوط نسب مانند نیمی سیاه و نیمی آسیایی," او نوشت. "چه چیزی به شما پیشنهاد می کنم با توجه به آنها ؟ پر امتیاز یا فقط نیمی?" او به این نتیجه رسیدند ایمیل "یکی از آخرین چیزی که به من حمله: به یاد داشته باشید که MLK معروف گفت که مردم باید ارزیابی بر اساس رنگ پوست خود را.' آیا شما فکر می کنم که درخواست شما را اجرا گرفتار MLK را اندرز?"

انکار این دانش آموز درخواست شد در اختیار او به عنوان UCLA علمی سنا مبنی بر آزادی علمی تأیید. این طومار خواستار اخراج او تعلق 21,000 امضا شد و او به حالت تعلیق در انتظار بررسی. "این تحقیقات مسلما بر اساس تن و یا دیدگاه های خود را ایمیل که بود–با این حال بروسقو–محافظت در بیان یک موضوع عمیق منافع عمومی بنیاد برای حقوق فردی در آموزش و پرورش استدلال کرد. "کلاین باید بلافاصله ابقاء و UCLA رهبران باید روشن است که تعهد خود را به آزادی علمی قوی تر از آنلاین mob."

در ورمونت یک مدیر مدرسه نوشته شده افکار خود را در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در Facebook:

من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که سیاه و سفید زندگی می کند اما من موافق نیستم با اجباری اقدامات انجام شده برای رسیدن به این نقطه در سراسر... در حالی که من می خواهم به پشت, پل, من فکر نمی کنم مردم باید ساخته شود تا احساس آنها را به انتخاب سیاه و سفید نژاد بر نژاد بشر است. در حالی که من درک این ضرورت احساس می کنید مجبور به حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, آنچه در مورد همکار ما اجرای قانون ؟ آنچه در مورد تمام کسانی که مدافع و تقاضا سهام برای همه ؟

او هیئت مدیره مدرسه به سرعت اعلام کرد که با وجود این اصل را "معنی دار و تاثیر مثبت" او "خودنمایی miscomprehension" از زندگی ماده خواهد آسیب های مدرسه و دانش آموزان خود را اگر او همچنان در اتهام. آنها حذف او برای سخنرانی است که به وضوح حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی درگیر شدن در دیدگاه تبعیض است. که غیر قانونی تخطی از حقوق مدنی.

محترم دانشمند داده دیوید شور توییتی لینک پرینستون استاد Omar Wasow به تازگی منتشر شده علمی مقاله نتیجه رسید که تظاهرات خشونت آمیز کاهش انتخاباتی چشم انداز ائتلاف دموکراتیک. به عنوان یک نتیجه او ممنوع از listserv از سمت چپ-از-مرکز اطلاعات تحلیلگران و به نظر می رسد شده اند از کار خود اخراج شده در Civis تجزیه و تحلیل ترافیک. (Emerson Collective, اکثر صاحب اطلس است که یک اقلیت سرمایه گذار در Civis تجزیه و تحلیل.) "برای کسانی از شما که نمی دانم چه چیزی باعث می شود صدای جیر جیر مشکل ساز"یکی از اعضای لیست-serv نوشت: "سعی کنید به overanalyze آماری اعتبار مقاله پژوهشی و فکر می کنم در مورد تاثیر گسترده تر از آن خواهد شد که اگر مردم متوجه آن می شود درست است." که استاندارد خواسته است که مردم خود سانسور حقیقت است.

یک گروه از پلیس طرفداران اصلاحات هشت استفاده از زور سیاست هایی است که از نظر آماری در ارتباط با کمتر پلیس در قتل. سپس آنها را با موفقیت لابی ده ها تن از شهرستانها خود را به اتخاذ "8 نمی توانید صبر کنید" اقداماتی مانند ممنوعیت chokeholds, الزامی د-تشدید و نیاز به پلیس را به مداخله برای جلوگیری از نیروی بیش از حد. در نشانه ای از بار وب سایت خود را در حال حاضر آگهی با mea culpa. "حتی با بهترین نیات این #8CANTWAIT کمپین ناخواسته detracted از تلاش همکار, سازمان, سرمایه گذاری در paradigmatic شیفت که به تازگی امکان" آنها نوشت. "برای این که ما عذرخواهی می کنیم از صمیم قلب و بدون هیچ شرطی."

پس حتی کافی رادیکالیسم از متحدان تساوی خشم بسیاری ممکن است احساس وسوسه به نگه داشتن آرام و مشاهده است. اما "سکوت خشونت" برخی اصرار دارند. که عبارت است شعار در خیابان ها و منطق آن است که اعمال می شود به افراد و موسسات است. در نیویورک تایمزنویسنده چاد ساندرز خواست میداد تا از سکوت مشاوره سفید خود را با دوستان به متن بستگان و عزیزان "گفتن آنها را به شما خواهد شد نمی شود از دیدن آنها و یا پاسخ دادن به تماس های تلفنی تا زمانی که اقدام های قابل توجهی در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند یا از طریق اعتراض و یا کمک های مالی." کسانی که فرقه تاکتیک.

تئاتر تولید کننده ماری Crisco ایجاد شده و گردش Google Doc با عنوان "تئاتر صحبت نمی کردن" نامگذاری و شرمندگی بیش از 400 سالن های هنرهای نمایشی است که "ساخته شده است یک بیانیه علیه بی عدالتی نسبت به مردم سیاه و سفید." لس آنجلس تایمز گزارش داد که بسیاری از سالن های تئاتر و سپس ارسال پیام های همبستگی با زندگی مهم است. Crisco به این روزنامه گفت که کلمات به نظر می رسید از یک جای شرم و "احساس سیلی هم و توخالی است."

چگونه می تواند آنها را نه ؟ قبل از این ماه هیچ کس انتظار تئاتر به انتشار اظهارات دنیوی بی عدالتی و یا برای تئاتر کارکنان به ماهر در تهیه پیش نویس آنها را با لحن حق و ماده است. در عین حال بسیاری از موسسات در حال درمان به عنوان اگر یک شکست به سرعت منتشر چیزی است که مطابق کاملا به شدت اعتراض تفاسیر ضد نژادپرستی ارائه آنها را مستحق opprobrium.

دنور کتابفروشی پاره پوشش احساس اجبار در اوایل این ماه به توضیح دهد که چرا از آن منتشر نشده بود, بیانیه, تظاهرات در آن شهر است. "ما می خواهیم به ایجاد یک بیانیه از حمایت و یک لحظه به توضیح دهد که چرا ما شده ایم آرام" کتاب فروشگاه صاحبان اعلام کرد. "ما با توافق در آغوش و بر این باورند که زندگی مهم است. ما رد بیانیه "همه چیز در زندگی از ماده" به عنوان یک یا معتبر است یا مفید پاسخ... ما ایستاده در همبستگی با ما سیاه و دوستان و همسایگان و غمگین بی معنی و بی رحمانه از دست دادن زندگی; نه فقط از جورج فلوید و سایر اخیر قربانیان اما در تمام زندگی از دست رفته از قرن ها ظلم و ستم و سوء استفاده است. ما معتقدیم باید سیستمیک تغییر دهید."

پس چرا تا به حال آنها را نگه داشته و آرام ؟ آنها توضیح داد که کتابفروشی حفظ کرده بود یک "نزدیک به 50 سال سیاست نه درگیر شدن در بحث های عمومی" استوار در اعتقاد به این که حتی اعلام "ساده و عملكرد حقایق" خواهد بود نفرت به یک ماموریت آنها را عزیز: "برای ارائه یک محل که در آن دسترسی به ایده ها و رایگان تبادل ایده ها می تواند اتفاق می افتد در یک مهار نشده در راه است." به عنوان آنها آن را دیدم "اگر پاره پوشش قرار می دهد نام خود را وزن و یا پشت و یا در مخالفت با یک ایده از اعضای جامعه ما باید انتظار آن است که ما باید همین کار را برای تمام ایده ها. درگیر شدن در بحث های عمومی نیست و ما معتقدیم چگونه پاره پوشش شده است و می توان از بزرگترین ارزش برای جامعه ما است." صاحبان بسته حمایت از ویژگی های بیشتر عناوین توسط نویسندگان به برنامه حوادث بیشتر با نویسندگان و همچنان به استخدام و ارتقاء کارکنان از زمینه های متنوع.

بیانیه خود از قرار بی طرفی تأیید همه چیز در اکثر کسب و کار می گویند که حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. اما از آنجا که آن را درمان نیست همبستگی به عنوان برجسته آن تلقی می شد بیش از حد مشکل به رعایت. "من فقط گفته ام که من روزنامه نگار به لغو 6/23 رویداد در رابطه با پاره پوشش" نویسنده کارمن ماریا ماچادو اعلام کرد. "بر خلاف صاحبان, من می دانم که انتخاب بی طرفی در مسائل از ظلم و ستم تنها تقویت ساختاری خشونت است."

به زودی صاحبان منتشر دوم بیانیه عذرخواهی برای یکی از اولین. "ما وحشت در داشتن نقض اعتماد خود را. ما خود را سزاوار خشم و ناامیدی" از آن آغاز شد. "پاره پوشش دیگر ایستاده در حالی که حقوق بشر در حال نقض شده است. به سکوت است به همدستی به خنثی در برابر بی عدالتی است که یک عمل بی عدالتی خود را." در واقع اظهارات همبستگی و خود flagellating عذر خواهی برای wrongthink نمی پیشرفت اجتماعی یا نژادی عدالت بیش از هر نمایش و اعتلای پرچم آمریکا پس از 9/11 ساخته شده در ایالات متحده امن تر از القاعده است. در حال حاضر کتابفروشی موفق به انتشار بیانیه در محکومیت آمریکا در مبارزات انتخاباتی از حملات هواپیماهای بدون سرنشین جنگ با ترور بازداشت شدگان همچنان در نامعلوم بازداشت و یا اپیدمی تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی در نوجوانان بازداشتگاه. این کتابفروشی همدستی در تمام آن شر?

اتفاق نه ممکن است و نه لازم برای مبارزه با نژاد پرستی. در مقابل تلاش برای امن اتفاق می تواند به تضعیف مبارزه: آنها دلیلی تقسیم antiracists و تضعیف هر کس توانایی درک واقعیت است. هنگامی که تقاضا برای اجماع شدید هستند افراد ممکن است در حلزون و یا تحریف باورهای خود را. هنگامی که جستجوی حقیقت می تواند شما را از کار اخراج برخی از افراد جلوگیری به دنبال حقیقت است. اعطا نامحدود لیبرال شور و مشورت است نه کافی برای حل مشکلات به عنوان مشکل به عنوان بخشی در پلیس سوء استفاده و یا پایان دادن به نژادپرستی نظاممند. اما لازم است , مهم نیست چقدر درست یا فوری به علت. امریکا می تواند دستیابی به خوب تر و آسیب مردم کمتر با بیشتر frank بحث کمتر گریزی به مخالفت و کمتر درخواست های اخلاقی شفافیت در هزینه تحلیلی دقت.

تظاهرات خیابانی لازم نیست برای متوقف کردن. فشار برای اصلاحات و پاسخگویی باید ادامه یابد. اما تقاضا برای انطباق ممکن است برای همیشه آسیب موسسات است که می تواند غنی سازی جامعه با ماموریت های متنوع و اولویت است. کوتاه-اتصال بحث ممکن است محروم آمریکایی ها از بینش در چه نوع از اعتراضات موثر هستند, چگونه به اصلاحات در ادارات پلیس بدون سنبله در قتل و یا سایر جرم و جنایت خشونت آمیز, چگونه برای تمایز بین و مبارزه ایدئولوژیک نژادپرستی در مقابل استبداد, چگونه برای آموزش کودکان بیشتر در فضاي بالقوه هزینه ها و مزایای مبتنی بر نژاد غرامت ارتباط میان روزنامه نگاری موسسات ماموریت های خود و خوانندگان خود را به حمایت است که سرمایه داری می تواند استطاعت به اقلیت های قومی و مذهبی و خیلی بیشتر.

کاملا سیاه زندگی مهم است که چرا همه باید تشویق سازنده مخالفت حتی زمانی که به نظر می رسد frustratingly از تماس با تروما و احساسات لحظه ای. شناسایی تغییرات است که دستیابی به برابری است ، اجتناب از عواقب ناخواسته سخت تر است. بدون سالم مشورتی روند قابل اجتناب فجایع بیشتر احتمال دارد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب