خشم و غم و اندوه از وارن حامی

"اکثر من مکالمات تلفن مشغول به کار بودند را متقاعد کند که آنها نباید رای از ترس یک پیر مرد سفید" یکی از الیزاب

توسط NEWS-SINGLE در 18 اسفند 1398
Elizabeth Warren supporters holding signs that read Courage Over Cynicism
"اکثر من مکالمات تلفن مشغول به کار بودند را متقاعد کند که آنها نباید رای از ترس یک پیر مرد سفید" یکی از الیزابت وارن داوطلبان گفت.عکس توسط الیاس Nouvelage / بلومبرگ / گتی

وجود دارد بی کس و خوی شب دیگر در داخل مقر بروکلین برای Warren چند کم اتاق مبله در شیب پارک کمپین دفاتر نیویورک عضو شورای شهر براد کاوشگر که در آن یک گروه از الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی داوطلبان به مونتاژ بود برای یک دور از "غم و جشن می نوشد." دیوار هنوز هم تزئین شده با وارن متعلقات: یک پوستر که گفت: "بهترین نامزد پول نمی توان خرید" و یک برش مقوا از نامزد به عنوان Superwoman; یک نقشه نمایش او سیاست پلت فرم (دسته بندی ها: مبارزه با فساد سیستمیک, اصلاحات, اقتصادی, برابری, تغییر آب و هوا); یک "Lil آزادی" وام کتابخانه و یک لیست از متفکر جامعه دستورالعمل—"استفاده از gender-neutral جمعی اسم. . . . گوش دادن بیش از شما صحبت می کنند. . . . سخاوتمندانه با هر یک از دیگر. . . . هیچ سطل زباله دیگر نامزدها یا حامیان آنها!" نشانه ای ضبط شده به دیوار در یک منطقه گفت: "این اتاق برای انعکاس—احساس رایگان برای ارسال یک کارت پستال به لیز و مبارزه است. ما آنها را ارسال کنید."

وارن تا به حال موفق به پیروزی در هر اصلی مسابقات در سه شنبه و سوم قرار گرفت در خانه اش در ایالت ماساچوست است. که آن روز صبح او می خواهم به اطلاع کارکنان در یک کنفرانس تلفنی است که او در پایان مبارزات انتخاباتی او اضافه میکند: "من شما را حمل در قلب من برای بقیه زندگی من است." داوطلبان نوشیدن جعبه شراب و I. P. A. آبجو و nibbled در شکلات کیک و نان ذرت مکزیکی چیپس. آنها مطرح شده برای یک تصویر با یک برش مقوا از وارن آویخته در یک رنگین کمان پر بوا شعار "رویای بزرگ! مبارزه سخت!" به جای "پنیر." آنها اکثرا زن اگر چه trans مردان, گی مردان و حساس مستقیم, کشورهای مستقل مشترک المنافع مردان نیز نمایندگی: گروه موسس یک پزشک متخصص آلرژی و immunologist به نام میلو واسالو صحبت در مورد اهمیت بودن یک مرد که او را می پوشد وارن پین و اظهار در مورد آنچه که او را دیدم به عنوان پنهان جنسیتی از "برنی وارنر" در تیم بیس بال.

زنان به نظر می رسید به خصوص لازم است. "من یک مقدار زیادی از گریه امروز" Jennie Spector یک مددکار اجتماعی گفت:.

"من احساس می کنم بسیاری از خشم" ترزا مایر که مشغول به کار در سازمان های غیر انتفاعی گفت.

Liat Olenick یک معلم گفت که او غمگین بود ، "اما من به خشم مرحله است."

"این خیلی ناامید کننده," مایر گفت. "این ایده از انتظار در اطراف بدونم که پیر مرد سفید است رفتن او به تایید?"

هر سه اعضای تفکیک ناپذیر ملت BK, یک سازمان غیر انتفاعی است که به آنها اشاره کرده است رهبری که عمدتا زن بودند. Olenick گفت: "و پس از چهار سال از جنبش-ساختمان led تقریبا به طور کامل توسط زنان ما در مواجهه با دو تقریبا هشتاد ساله سفید مردان به عنوان ظاهرا آینده این کشور است."

بروکلین برای Warren, بزرگترین چندین گروه های مردمی در قصبه, تا به حال ساعت را صرف تلفن-بانکی وارن. سازمان دهندگان سفر کرده بود به آیووا و نیوهمشایر و ویرجینیا به دست کشیدن بر روی درب. "چه می توانیم بکنیم؟" Sze چان مترجم کار می کرد که با شهر نیویورک برای وارن گفت و اشاره کرد که وارن کارزار outdone دیگران توسط تقریبا در هر متریک: "تعداد, تماس, ما, متن, ارسال, درب زدم ،

"ما در همه جا" Spector گفت. "بایدن فقط موفق به کسب یک دسته از کشورهای که در آن او تا به حال هیچ کس بر روی زمین است."

مشکل این بود که نمی وارن رزومه یا مهارت خود را تنظیم و یا از او درخواست تجدید نظر به رای دهندگان Olenick گفت. "شصت درصد از مکالمات من بودند با مردم گفت:" من او را دوست دارم! او بسیار هوشمند است. او خیلی دشوار است. او را بهترین رئیس جمهور. اما من در رای گیری برای بایدن.' یا " من در رای گیری برای برنی. چون من فکر نمی کنم او می تواند برنده.' "آنها احساس می آمد از یک نوع پیش بینی جنسیتی—اعتقاد به این که یک زن هرگز نمی تواند تبدیل به رئیس جمهور که شد یک نبوت خود انجام است. آنها اشاره کرد که برخی از بدترین مجرمین است. "من فکر می کنم تعداد زیادی از آنها, واقعا, واقعا دچار آسیب های روانی توسط هیلاری از دست دادن" Olenick گفت. او می خواهم به صحبت بسیاری از زنان که می خواهم داوطلب برای آمریکا شده است و یا حوزه کاپیتان. "اکثر من مکالمات تلفن مشغول به کار بودند را متقاعد کند که آنها نباید رای از ترس برای یک پیرمرد سفید."

"در شب دوشنبه, من موفق به تلنگر یک زن" مایر به یاد می آورد. آنها می شده است canvassing در استرلینگ, ویرجینیا, قبل از سه شنبه. "شوهرش جواب درب. نبود او در لیست من اما من در آغاز با من spiel. و همسرش yells از بالای پله ها 'است که شما در اینجا ؟ الیزابت? من عاشق الیزابت! دوست دختر من همه او را دوست دارم بیش از حد. او خیلی بزرگ است. اما ما در حال رفتن برای رای دادن به بایدن.' "زن بر این باور بودند که وارن نمی تواند برنده. مایر با او صحبت کرد و برای بیست دقیقه—و آموخته است که او را شناسایی و با هر دو حزب و رای داده بودند برای جمهوری خواهان در گذشته است. "چیزی که او را گرفتن تا زمانی بود که من به او گفتم که الیزابت به حال ضرب و شتم یک وقت جمهوریخواه اسکات براون." مایر گفت: زن را به " 'رای خود را با قلب است." در پایان مکالمه او می رود 'O. K., من رای برای او. این اولیه, بنابراین در حال حاضر زمان است.' "شوهرش ناپدید شده بود. به عنوان مایر ترک "او می آید و او yells 'ترزا! من به شوهر من. او در وارن بیش از حد!' "مایر گفت: "این درس برای من این بود که اگر هر کس جواب داد درب خود را و همه ما تا به حال بیست دقیقه به صحبت در همه چیز متفاوت خواهد بود."

در عوض رای دهندگان تا به حال به تماشای بیش از حد کابل خبر داد. Olenick گفت: "واقعیت این است که دموکرات ها در حال نگرانی بیش از electability و پایان دادن به احتمالا خیلی ضعیف نامزد بزرگترین طنز من می توانم از فکر می کنم. در مقابل کسی که می توانست پایین تهمت و برش را به تکه های کوچک." هنوز آنها در تلاش بودند به تلخ است. وارن کمپین فرهنگ است "خستگی ناپذیر مثبت" Olenick اشاره کرد. مایر گفت: "اگر شما بودند به گوش الیزابت وارن توییتر که من اعتراف کنم که یک حباب آن هرگز مورد هجوم انتخاباتی دیگر. آن " من هیجان زده در مورد الیزابت و اجازه به اشتراک گذاشتن داستان من!' "

Olenick گفت که او می خواهم توسعه راهبردهای مقابله با استرس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در سال 2016. "استراتژی شماره 1 است و نمی تواند به تنهایی. بروید با افراد دیگر. استراتژی شماره 2 است اقدام کنند." آنها نشانه گرفتن از وارن خودش که به او گفته بود کارکنان در صبح که تماس "این مبارزه می رود" و "ما ادامه خواهد داشت." Olenick گفت که او با تمرکز بر پایین-رای گیری مسابقه. "که درست است بسیاری از مردم صحبت کردم در این چند روز. آنها تمام شده است گفت: "ما رو به عقب سنا.' "tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب