رپتورز’ کریس بوچر معذرت خواهی برای خرید در قرنطینه

تورنتو رپتورز’ کریس بوچر به عذرخواهی از طریق کانال های رسانه های اجتماعی برای بی توجهی خود به انزوا فرمان از تیم و NBA پس از گرفتن یک تست برای coronavirus.

بوچر کشف شد خرید در مرکز شهر تورنتو Loblaws پنج شنبه گذشته پس از او تا به حال تست شده برای مهاجم ویروس پس این تیم بازگشت از غرب جاده سفر دو روز پیش از آن.

“چند روز پیش من شکست تیم ما موظف خود قرنطینه” بوچر گفت: در رسانه های اجتماعی تغذیه. “من می خواهم برای معذرت خواهی به شهر تورنتو طرفداران ما و رپتورز سازمان است.”

بوچر و بقیه 50-به همراه تیم سفر حزب داده شد coronavirus آزمون های چهار شنبه و پنج شنبه بعد از رودی Gobert از یوتا جاز که رپتورز بازی کرده بود در روز دوشنبه شد اولین بار در آمریکای شمالی ورزشکار حرفه ای برای تست مثبت یک حرکت است که رسوب خاموش شدن کل لیگ. نتایج حاصل از این رپتورز آزمون نیست ساخته شده تا روز جمعه یک روز پس از بوچر خرید گشت.

هیچ کدام از سفر به حزب تبدیل شده تا مثبت برای این ویروس اما همه باقی مانده تحت 14 روز انزوا پروتکل.

“او گفته شده است به خود مانیتور برای هر نشانه. اما او را شکست میدهد. او بسیار پشیمان” تیم گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“در حالی که من تست منفی برای COVID-19 آن هرگز قصد من به خطر اندازد جامعه ما” بوچر گفت: در این بیانیه است. “من تشخیص اشتباه من و باقی مانده خود قرنطینه پس از. بیایید ایمن ماندن تورنتو است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>