دیوان عالی آمریکا نفاق است رفتن به دریافت آمریکایی کشته

کمیل KRZACZYNSKI / خبرگزاری فرانسه / گتی

امروز خطوط خارج ویسکانسین حوزه های رأی گیری نشان دادن بی رحمانه سهام از تصمیم دیوان عالی کشور صادره دوشنبه شب. دادگاه مجبور ویسکانسین در اعتراض به انتخاب بین رای گیری و ایمن ماندن. برخی از رای دهندگان به نظر می رسد در حال حاضر به خطر مرگ خود را به منظور اطمینان حاصل شود که دموکراسی آمریکایی هنوز هم زندگی می کند.

اما آنها باید به این انتخاب. پنج محافظه کار قضات در دیوان عالی کشور آنها را مجبور به. در 5-4 تصمیم دادگاه نورد غایب-رای فرمت است که می توانست با توجه به رای دهندگان یک هفته اضافی برای دریافت رای از طریق پست. این تصمیم شوم نشانه در مورد آنچه که دادگاه اجازه خواهد داد که مقامات منتخب به دور با طول شیوع کروناویروس حتی در آسیب های زیادی به ما دموکراسی نمایندگی.

انتخابات امروز اتفاق می افتد شامل ریاست جمهوری اولیه در علاوه بر این به غیر اصلی مسابقات مهمی صندلی در ویسکانسین دیوان عالی کشور و دیگر دولت های محلی و قضات است. رای دهندگان طبعا می خواهید به می گویند که پر این صندلی. اما ویسکانسین, مثل بقیه, ایالات متحده است خیره کردن تهدید از coronavirus. و دولت است که موضوع را به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس و جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق.

آن را نسبتا واضح است چگونه رای گیری در طول همه گیر است و نه سازگار با ایمنی. دولت فدرال کارشناسان بهداشت توصیه می شود که مردم در خانه بمانند و حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر است. رای دهندگان را به بی اعتنایی است که صرفه جویی در زندگی راهنمایی به منظور رای خود را. همین دلیل است که کارشناسان و طرفداران را به شدت توصیه می شود که ایالات متحده به حرکت به یک سیستم جرم رای گیری غایب (به عنوان مثال رای گیری از طریق پست) برای انتخابات آینده. انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که مردم به ورزش می تواند حق رای دادن و این که امریکا باقی مانده است یک نماینده دموکراسی بدون تهدید جان میلیون ها نفر.

این دقیقا چیزی است که رای دهندگان ویسکانسین داده شد: زمان بیشتری برای امن غیابی و زمان بیشتری را به آنها ارسال در. فرماندار تنها دستور ساکنان به ماندن در خانه به تازگی به عنوان March 24th, و بسیاری از رای دهندگان که درخواست خود را در برگه های رای که در آن نقطه پیش بینی نیست دریافت آنها را در زمان به آنها را به بازگشت برای امروز انتخابات به این دلیل که دولت به تازگی موفق به دریافت فوق العاده تعداد غایب-رای درخواست. برخی از رای دهندگان این طرح دعوی در دادگاه و با موفقیت به دست آمده در یک دادگاه فدرال به منظور اجازه دادن به ساکنان بازیگران غیابی به عنوان طولانی به عنوان رای شهریور آوریل 13—یک هفته تمدید.

روز دوشنبه دادگاه عالی undid که منظور و به عنوان نتیجه مقامات در حال حاضر نیاز به هر گونه غیابی به شهریور با امروز 7 آوریل. آرا و بدون رای گیری غایب بنابراین باید یک انتخاب: رأی نمی دهند و یا در معرض خطر زندگی خود را به منظور انجام این کار.

دادگاه را کمی توضیح تصمیم خود را. آن را برای اولین بار نگهداری می شود که ساکنان هرگز درخواست فرمت (هر چند این مخالفت اشاره شده بخشی از متن که در آن آنها). سپس آن ذکر شده قبل از تصمیم Purcell v. گونزالسکه استدلال که دادگاه باید ساکت به برهم زدن روال انتخابات به تاريخ انتخابات ، اما این اصل مبتنی بر این ایده است که انتخابات نباید سرند با آخرین دقیقه هرج و مرج است. آن را کمی کاربرد به شرایطی که کشور با آن مواجه است در حال حاضر—یعنی انتخابات است که در حال حاضر سرند با آخرین دقیقه و جارو هرج و مرج ناشی از کوروناویروس.

که بهره مندی از تصمیم دادگاه و کسی که صدمه دیده خواهد شد—و احتمالا کشته شده—آن است که به طور کامل قابل پیش بینی است. تصمیم دادگاه را کاهش میزان مشارکت در این همه مهم قضایی انتخابات است. رئیس جمهور گفت: به تازگی با صدای بلند چه جمهوری خواه رای گیری استراتژیست های طولانی به نظر می رسید به این باور است: پایین رای دهندگان سوئیچ به نفع جمهوری خواهان. با سطوح بالاتر از رای گیری به عنوان تهمت قرار داده و آن را “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

در همان زمان تصمیم دادگاه ویژه قرار می دهد آفریقایی رای دهندگان تاریخی فقرات حزب دموکرات برای یک زندگی یا مرگ را انتخاب. وجود دارد بیش از 2500 coronavirus موارد در ویسکانسین و برخی از شهرهای پرجمعیت (از بیش از 70 ، 000 نفر) تنها یک رای گیری در محل. و آمار اولیه نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار می میرند از coronavirus در یک نرخ بالاتر از سفیده—شاید به دلیل نابرابری نژادی در سیستم بهداشت و درمان و یا اجتماعی و اقتصادی تفاوت که منع جوامع فقیرتر از availing خود را از مختلف اقدامات پیشگیرانه. این منطقه در ویسکانسین با بزرگترین جمعیت سیاه (میلواکی) تنها پنج حوزه های رأی گیری (در حالی که از آن استفاده می شود که 180).

تصمیم دادگاه است شوم منادی برای چه دادگاه ممکن است اجازه می دهد در ماه نوامبر در انتخابات عمومی ، تصور کنید که ایالت ها اجازه رای گیری غایب و یا رای گیری از طریق پست حتی اگر coronavirus همچنان یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی است. تصور کنید که رئیس جمهور در ادامه به حداقل رساندن خطرات ناشی از coronavirus می گوید هواداران خود را که آنها باید بیرون بروید و رای به هر حال. روز دوشنبه تصمیم نشان می دهد دیوان عالی کشور نمی مراقبت.

وجود دارد بی باک طنز به دادگاه بی تفاوتی به ویسکانسین رای دهندگان. قبل از دادگاه صادر ویسکانسین دستور دادگاه به طور نامحدود به تعویق افتاد شنیدن همه از جمله مواردی است که در اصل برنامه ریزی شده بود استدلال در ماه مارس یا آوریل سال جاری از جمله عمده بحث بر سر اینکه آیا مجلس نمایندگان می تواند حکم رئیس جمهور سوابق مالی. در جهت توضیح تصمیم خود برای به تعویق انداختن جلسات دادگاه استناد تاریخی و طبیعت بی سابقه ای از coronavirus و تهدید آن به شمار. اما در حالی که دادگاه بیش از خوشحال به ایجاد تسهیلات برای خاطر آن سلامت خود و اعضای دادگاه عالی آن حاضر به انجام همین کار را برای رای دهندگان است که صرفا در تلاش برای شرکت در دموکراسی است.

دادگاه دوشنبه شب سفارش شامل یک پنجره را به دادگاه تفکر است. محافظه کار اکثریت رفت از راه خود را به می گویند که مخالف قضات’ “لفاظی” بود “کاملا اشتباه است.” در میان همه گیر و تهدید انتخابات ما در نظم کلمات اکثر زمان به انتقاد از تن که مخالفت استفاده می شود. آن را بیش از حد بود برای دادگاه محافظه کاران برای مخالفان به نقطه (به درستی) که سوال در مورد “این است که آیا ده ها هزار نفر از شهروندان ویسکانسین می توانید با خیال راحت در میان یک بیماری همه گیر” مسئله ای است که از “اهمیت” را به میان چیزهای دیگر “حقوق اساسی ویسکانسین شهروندان یکپارچگی دولت در روند انتخابات و در این فوق العاده ترین زمان سلامت کشور است.”

دادگاه اصرار که مخالفت اتخاذ اندازه گیری تن هولناک ورزش از دادگاه اقتدار. دادگاه خواستار توجه و احترام حتی اگر آن را نمی کند سزاوار آن: وجود دارد هیچ چیز محترم در مورد پوشش دادن به مقامات منتخب به سرکوب رای دهندگان در میان یک بیماری همه گیر.

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>