<em>بلیط</em>: سناتور Sherrod قهوه ای در Coronavirus هرج و مرج

سیاست سناتور Sherrod قهوه ای مورد بحث مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به همه گیر و آنچه که او فکر می کن

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399
ژاک گیبسون / گتی

برای سناتور Sherrod قهوه ای شدن واشنگتن به تمرکز بر روی خود مرکزی علت که او خواستار "عزت از کار" سخت بود به اندازه کافی قبل از زمان بحران است. در حال حاضر مانند هر کس دیگری در کنگره دموکرات اوهایو است عجله برای کشف کردن آنچه که دقیقا دولت باید انجام دهید برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که می تواند از دست دادن شغل خود در روزها و هفته های پیش رو است.

قهوه ای ساخته شده است که حرفه ای بودن عملی مترقی است. او به شدت دفاع نقش دولت در زندگی مردم بهتر حتی به عنوان او مخالف برای مثال مدیکر برای همه است که او فکر نمی کند که به بهبود سیستم مراقبت های بهداشتی به سرعت به اندازه کافی.

اما وقتی که می آید به COVID-19 شیوع قهوه ای می گوید دولت شده است maddeningly کوتاه اندیش. در خرداد ماه سال 2018 او در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار از عواقب بسته شدن کاخ سفید همه گیر ، اخیرا او را به کارگردانی و انتقاد خود را در سنا است. نا امید چقدر بالا اتاق گرفت و به تصویب اقتصادی-بسته امداد قهوه ای پاره پاره به میچ مک کانل رهبر اکثریت در سنا طبقه در اوایل این هفته.

قهوه ای سپری کرده است در دهه هشدار در مورد خطرات ناشی از پوسته پوسته شدن پشت دولت است. اما میزان این اختلال در دو هفته گذشته است شوکه شده و حتی او را. "من می دانم که ما بهداشت عمومی زیرساخت های بسیار تضعیف محافظه کارانه بودجه و تهمت به بی کفایتی و عدم تمایل به سرزنش دیگران" او به من گفت شنبه. "اما حتی با این که من فکر می کردم ما شده اند قادر به غلبه بر این کمی بهتر از ما تا کنون."

او همچنین هشدار همکار ترقی خواهان تمرکز مستقیم کمک فوری برای افرادی که به آن نیاز دارند—نه فوری تعمیرات اساسی سیستم. "استفاده از این روزها برای اثبات [سود] آنچه ما تا به حال در گذشته و آنچه ما می توانیم در آینده" گفت: پس از رانندگی در خانه به کلیولند پس از سنا احتمالا روز چهارشنبه "و من فکر می کنم شما خواهید دید که این نوع از تغییر ساختاری در جامعه ما که بسیاری از این کشور می خواهد حتی اگر آنها نمی گویند آن را در حال حاضر. قریب به اتفاق قربانیان درصد از این کشور را درک و از آن بهره مند شوند به عنوان سال رفتن."

ما مصاحبه کامل شنیده می شود در آخرین قسمت از بلیط: سیاست از اقیانوس اطلس.

اشتراک بلیط: اپل پادکست | Spotify | Stitcher (چگونه به گوش دادن)

این متن ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.


ادوارد-اسحاق Dovere: شما ابراز کرده اند بسیاری از سرخوردگی با آنچه در جریان است. آیا شما فکر می کنم همکاران خود در کنگره هستند تا به وظیفه اینجا ؟

Sherrod قهوه ای: این یک چالش است که هیچ کس انتظار می رود از این شدت و من فکر می کنم هیچ کس واقعا برای آن آماده. من صرف مقدار که چند روز گذشته در میزگرد کنفرانس تلفنی با عمومی-بهداشت و بیمارستان و عمومی-حمل و نقل [مقامات] برای هر جامعه است. آنها برنامه ریزی برای حوادث, اما هیچ کس برای برنامه ریزی هر چیزی بود. پس از آن آسان نیست. من نگاه فرماندار اوهایو یک جمهوری خواه است. من یک دموکرات که واقعا پا است. [اوهایو] استاندار [مایک] DeWine انجام داده است و این درست است. او را [نمایش] تجربه و شخصیت. و من فکر می کنم شما کنتراست که با رئیس جمهور ایالات متحده که تا به حال نه.

Dovere: در همه جا در سراسر جهان است رفتن را از طریق این. چیزهایی وجود دارد که به وضوح گرفتار تهمت و دولت و رئیس جمهور تهمت خود را به طور کامل آماده نشده و خاموش نگهبان. اما در هیچ کجای جهان آن را کردم راست--چه مقدار از این نمایشگاه برای قرار دادن بار بر روی برگ برنده دولت?

قهوه ای: پاسخ مثبت است اما پاسخ این است که آن را بدیهی است که یک رئیس جمهور گسل. این رئیس جمهور می تواند شروع به انجام بسیاری از چیزهایی که او را در حال حاضر انجام در ماه دسامبر به جای فقط رد [وقوع] در یک تحقیر مرتب کردن بر اساس راه و داشتن تمام رسانه ها همراهی دستیارش انجام همان.

ایالات متحده شده است رهبر در برخورد با جهانی بهداشت—بهداشت مسائل و چالش است. ما ارسال پزشکان ما ارسال پرستاران ما سازماندهی دیگران ما کمک به صندوق چیزها. کشورهای دیگر شده اند و بخشی از آن اما یکی از چیزهایی که در مورد این کشور: ما یک رهبر جهان در آن است. و ما bungled که.

اعطا ایتالیا انجام نمی, و این درست است. کره جنوبی آن را بهتر انجام داد. اما اگر ما تا به حال تا به حال این نوع رهبری که در نوامبر شاید دکتر [تیموتی] mary smith [رئیس سابق جهانی-سلامت-تیم امنیتی در شورای عالی امنیت ملی] می رفته اند به رئیس جمهور کرد و گفت: "نگاه [در] آنچه ما می بینیم در چین است. چگونه ما بسیج جهان به انجام چیزی؟" شما عمومی-بهداشت مقامات درگیر است. شما تست رفتن تجهیزات حفاظت فردی. شما شروع به دادن هشدار به مردم که این یک پتانسیل بهداشت عمومی بحران. هیچ جامعه است که به طور طبیعی آماده برای چیزی شبیه به این. که آنچه در دولت وجود دارد ،

به همین دلیل من یک مرد که معتقد است قدرت دولت واقعا ایجاد زندگی بهتر است. من می پوشند در برگردان یک قناری [پین داده شده] به من یک steelworker. آن را به تصویر می کشد به من چگونه زندگی می کنیم 25 سال دیگر در ایالات متحده از ما صد سال پیش به دلیل بیماری اساسا. و ما از دست داده اند که ماموریت. این نه فقط تهمت نه حتی فقط سیاستمداران محافظه کار که underfund آن است. واقعا همه ما [که] اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

Dovere: شما چه می گویند به همکاران خود شده اند که گفت: "ما باید زمان برای انجام این" ؟ از آنجا که مجلس سنا رفت و به زنگ تفریح آخر هفته گذشته وجود داشته است بیش از 6000 مورد جدید گزارش شده است.

قهوه ای: آره منظور من گفت به کسی "چگونه می تواند شما شده اند به طوری احمق ؟" این است که واقعا بهترین راه برای متقاعد کردن آنها.

Dovere: این تمام شده است در حال تغییر به سرعت. چه آن را مانند شده است در سنا?

قهوه ای: [هفته گذشته] بسیاری از سنا هر دو طرف شنبه در جلسه اتاق شانه به شانه نزدیک به یکدیگر است. در مقابل اتاق تنها چهار یا پنج پا از ردیف جلو نشسته هفت یا هشت دولتی و مقامات بهداشتی—بسیاری از آنها را به پزشکان بودند. این بود که 10 روز پیش. این که چگونه سریع آن را تغییر داد. منظورم این است که هیچ کس نمی ایستاد از جمله من و گفت: "آنچه ما انجام نشسته خیلی نزدیک و صحبت کردن با هر یک از دیگر؟"

Dovere: شما در کلیولند. این به چه مانند بر روی زمین ؟

قهوه ای: تاپیک فوق العاده لینکلن خط. کارکنان خود را می خواستم او را به ماندن در خانه و پیروزی در جنگ و حفظ اتحاد. او گفت: "من رو به رفتن و من افکار عمومی داخل." او که به طور منظم. این شغل من است. من سعی کنید به آن را به عنوان اغلب به عنوان من می توانم. من آن را انجام نمی [فرد] در حال حاضر ، بهترین راه من همیشه فکر می کردم به انجام آن شد برای رفتن به حامی و یا برای رفتن به اوهایو و یا تولیدو یا منسفیلد و نشستن با 15 نفر یک مقطع از جامعه و یا یک گروه از جانبازان و یا یک گروه از معلمان و فقط گوش دادن به آنها را برای یک ساعت و نیم. من انجام شده است که از طریق تلفن در سه روز گذشته.

همه صحبت من را بسیار نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد با اقتصاد است. یک مرد اجرا می شود یک دسته از رستوران ها. او درآمد پایین 80 یا 90 درصد. ما شاهد این هستیم که در همه جا. هدف در اینجا این است که برای محافظت از کارگران خود را, مطمئن شوید که آنها نه وام, مطمئن شوید که آنها دریافت مراقبت های بهداشتی که [آنها را] از دست دادن شغل خود را, مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی پول به طور مستقیم از دولت فدرال اگر ضروری و لازم است—[پس] آنها می تواند با زندگی خود را.

Dovere: شما چند ایده برای پرداخت صورتحساب است که شما بوده ام پیشنهاد. چگونه می توانم شما اولویت بندی در میان اولویت های?

قهوه ای: هر بسته امداد ما شروع می شود با کارگران و مطمئن شوید که آنها می تواند به جلو با زندگی خود و بالا بردن فرزندان خود را و اقامت در خانه های خود و به اندازه کافی مواد غذایی و گسترش مدیکید یا هر آنچه که آنها نیاز به مراقبت های بهداشتی منظم—اجازه دهید به تنهایی coronavirus. این است که چگونه شما شروع می شود. من با دیدن آن همه از طریق منشور از شأن و کار.

Dovere: شما بخشی از یک لایحه با سناتور کوری بوکر و مایکل بنت که [به] یک تزریق پول نقد [به فرد آمریکایی ها]. به همین دلیل است که راه راست را به رویکرد این ؟

قهوه ای: این یکی از راه راست. تعدادی از جمهوری خواهان از جمله [خزانه] وزیر Mnuchin و رئیس جمهور و یک تعداد انگشت شماری از سناتوران می گویند در شروع $1,000. چه سناتور بوکر و بنت و من گفته است: آن را به 2000 دلار در حال حاضر است. سپس یک دوم پرداخت از 1500 $در سه ماهه آینده و $1,000 پس از آن.

برای برخی به خصوص سیاستمداران محافظه کار, [تفکر است] "خوب ما که. ما در حال انجام این کار است." خوب به ما [به تزریق پول نقد] است و نه جزء مهم ترین است. آن چه ما در حال حاضر, اما مهم ترین اجزای پوسته پوسته شدن بیمه بیکاری و این بدان معناست که گرفتن آن به مردم سریعتر. و آن را باید بیشتر سخاوتمندانه. این معنی است که به دست آورده-مالیات بر درآمد-اعتباری توسعه.

این وحشتناک همه گیر است و همه چیز در مورد پاسخ دولت. همه در حال حاضر تحقق دولت می تواند در واقع آیا واقعا چیزهای خوب را برای مردم به آنها را ذخیره کنید.

Dovere: دیگر ترقی خواهان دیدن یک فرصت در اینجا به در محل قرار داده و بسیاری از چیزهایی که ترقی خواهان شده اند صحبت کردن در مورد برای مدت زمان طولانی. برنی ساندرز می گوید که از [وقوع] این مورد برای مدیکر برای تمام سیستم است که چیزی است که شما نمی شد. این یک فرصت برای ترقی خواهان برای انجام کاری عظیم?

قهوه ای: خوب, من فکر می کنم اکثریت موافق است و می بیند بیشتر به وضوح در حال حاضر چگونه دولت است که یک نیروی مثبت در زندگی مردم است. من فکر نمی کنم شما کاملا می خواهید در این نگاه به عنوان یک فرصت به دلیل آن به نظر می رسد کمی از کار افتاده به عنوان برخی از آنها گفت: "خوب ما رو به استفاده از این بحران به عنوان یک فرصت برای پیشبرد مترقی باعث می شود." من فکر می کنم که فقط نمی نشستن به خوبی با مردم است.

اما می خواهم که پیر مدنی-حقوق رهبر گفت: "لازم نیست به من بگویید چه فکر می کنید. به من نشان بده آنچه شما باید انجام دهید من به شما بگویم آنچه شما باور دارم." در نشان دادن آنچه که بیمه بیکاری را برای مردم نشان دادن آنچه گسترش مدیکید می کند, نشان دادن آنچه که به دست آورده به اعتبار مالیات بر درآمد می کند—که پاداش کار, اما همچنین کمک می کند تا کسانی که قادر به کار و یا یافت نشد کار ... با استفاده از این روزها برای اثبات [سود] آنچه ما تا به حال در گذشته و آنچه می تواند ما را در آینده داشته باشند و من فکر می کنم شما خواهید دید که این نوع از تغییر ساختاری در جامعه ما که بسیاری از این کشور می خواهد حتی اگر آنها نمی گویند آن را در حال حاضر. قریب به اتفاق قربانیان درصد از این کشور را درک و از آن بهره مند شوند به عنوان سال رفتن.

Dovere: شما در خانه پس از 11 سپتامبر هنگامی که کنگره با عجله قانون پاتریوت را از طریق. شما در سنا در سال 2008 زمانی که دموکرات ها دیده می شد به عنوان دادن بیش از حد در عجله به تصویب TARP. چه درس [برای] کسانی که وضع در حال حاضر ؟

قهوه ای: اشتباهات کنگره و کاخ سفید ساخته شده بودند به دلیل ترس: ترس از تروریسم و ترس از آنچه که بعد از انفجار از اقتصاد در سال 2008. و سیاستمداران را خوب نمی گیری که [آنها مطلع] ترس است.

Dovere: آیا شما شگفت زده چگونه شکننده همه چیز را ثابت کرده باشد ؟

قهوه ای: من شگفت زده چگونه شکننده دموکراسی ما به نظر می رسد با این تهدید که این رئیس جمهور انجام داده است آنچه که او انجام شده است. من فکر نمی کنم ما از دست داده ایم. من فکر می کنم ما در حال رفتن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. و من فکر می کنم ما دموکراسی قوی است, اما آن را تقریبا به عنوان قوی به عنوان احتمالا بسیاری از ما فکر می کردم. و ما نه به عنوان ایمنی بدن را از فاجعه است. من نمی تواند کمک کند فکر کردن در مورد تغییرات آب و هوایی در این زمینه. من حدس می زنم ذهن انسان نیست و آماده شدن برای بدترین شرایط بسیار خوبی حداقل در مجموع به عنوان یک دولت و جامعه است. اما من شگفت زده شد. من می دانم که ما بهداشت عمومی زیرساخت های بسیار تضعیف محافظه کارانه بودجه و تهمت به بی کفایتی و عدم تمایل به سرزنش هر کس دیگری. اما حتی با این که من فکر می کردم ما شده اند قادر به غلبه بر این کمی بهتر از ما تا کنون.

Dovere: پس شما به ارمغان آورد چگونه شکننده دموکراسی ما است—آیا شما اعتماد به نفس است که رئیس جمهور تهمت نمی خواهد سعی کنید به تغییر است که انتخابات در نوامبر 3?

قهوه ای: من فکر نمی کنم او می تواند. من فکر می کنم او می توانید سعی کنید. من فکر می کنم او خواهد افشانده تمام کسانی که شک و تردید در مردم است. آن را بسیار خیره کننده چگونه وفادار خود پایه است و چگونه ترس سیاستمداران جمهوری خواه از او را. من درک می کنم که هنگامی که او دیگر رئیس جمهور او برای رفتن به ادامه در تمام احتمال, به roil آب و سوال همه چیز. اما ما بسیار انعطاف پذیر کشور است. و من فکر می کنم در طول زمان است که [سقوط] در deafer و deafer کمتر و کمتر گوش. اما من فکر می کنم آن را به حاکم بسیار سخت تر در 2021. من معتقدم او را roil آب و همچنان به تضعیف ایمان ما در دولت به عنوان او انجام داده است. و این شاید بدترین چیزی که او را از انجام چنین یک نوار از مردم فکر می کنم دولت است که همیشه بد نیت و شما در رسانه ها هرگز قابل اعتماد است. و این به نظر من شاید بزرگترین نگرانی از این همه. و به همین دلیل تعیین کننده در ماه نوامبر برنده است پس بسیار بسیار مهم است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب