مشاهده همه گیر از میلان

Disinfecting areas around Milan's central rail station.
“آن بستگی دارد و در این مدت از این سر در گم چیز و هیچ کس نمی داند چه مدت آن را در حال رفتن به با ما” تیتو Boeri گفت: از coronavirus اثر را در اقتصاد ایتالیا.منبع عکس توسط الساندرو Grassani / نیویورک تایمز / Redux

در طول چند هفته گذشته ایتالیا شده است غرق بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از هجده صد مرگ و میر و سیزده بار است که بسیاری از موارد. نظام سلامت شده است مجبور به جیره مراقبت—به خصوص در شمال است که دیده می شود اکثر عفونت. “وقوع است و قرار است در بیمارستان تحت استرس است که هیچ سابقه پس از جنگ جهانی دوم” ماسیمو گالی مدیر بیماری های عفونی در سککو بیمارستان دانشگاه در میلان گفت: بار. قرنطينه در حال حاضر اجرا شده در سراسر کشور به سایر نقاط جهان یک چشم انداز از آنچه ممکن است در آینده.

ایتالیا در حال حاضر در میان چندین بحران از جمله یک دوره طولانی از کم خونی رشد اقتصادی و سیستم سیاسی متزلزل ظهور Matteo Salvini یک راست ضد مهاجر عوام فریب که Lega Nord دستگیر مناطق در سراسر شمال ایتالیا در سال 2018 انتخابات عمومی. او به احتمال زیاد تنها نگهداری از دفتر نخست وزیر توسط یک ائتلاف بین مرکز و چپ حزب دموکرات و مردمی جنبش پنج ستاره که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب قبل از همه گیر. به بحث در مورد وضعیت کشور من به تازگی صحبت با تلفن با تیتو Boeri, یک استاد اقتصاد در دانشگاه Bocconi در میلان و رییس جمهور سابق, ایتالیایی, Social Security Administration (I. N. P. S.). در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد وضعیت میلان چه این فاجعه است به احتمال زیاد به معنی ایتالیایی کارگران و چرا coronavirus در واقع ممکن است مشکل سیاسی برای Salvini و حزب او.

که در آن شما در حال حاضر و آنچه را که زندگی خود را مانند چند روز گذشته?

من عملا قفل شده است و در خانه با همسرم. این چیزی است که در ایتالیا انجام داده است درست است. همسر من غیر فعال شده است, بنابراین من باید به مراقبت از او و نمی توانند کمک زیادی به دلیل تصمیم گرفتم که این مردم بودند که با آمدن به مراقبت از او نباید می آیند. آنها کار در ادارات و خارج و خطر سرایت بسیار بالا است. بنابراین فقط یک نفر با ما زندگی می کنند و کمک به من در این تعهد. من فقط ترک آپارتمان در موارد بسیار نادر چون من واقعا نمی خواهید برای دریافت—اگر همسر من می شود coronavirus من فکر نمی کنم او برخورد خواهد شد چرا که از همبودی. بنابراین من باید بسیار مراقب باشید که به دلیل.

و من مشغول به کار است. من تدریس است و نیز وقت گیر است چرا که آموزش به طور کامل آنلاین به نظر می رسد آسان است. شما باید برای آماده سازی راه کارهای بیشتری از آموزش در حضور دانش آموزان. اما تا کنون ما در حال مقابله با آن و کار به خوبی با دانش آموزان است.

آیا شما و همسر خود را ؟

من شصت و یک و شوهر است که شصت و دو.

که شخص دیگر با شما زندگی می کنند?

او یک فرد کمک به من یک سرپرست. و من پسر یک دکتر است. او با ما زندگی می کنند تا چند روز پیش. با توجه به این که او با این نسخهها کار در یک بیمارستان ما با هم تصمیم شد که در آن برای او بهتر نیست با ما بماند. او گرفته شده است یک اتاق به اینجا اما دیگر با ما زندگی می کنند به دلیل سرایت.

من می دانم که شما گفت که شما در حال محدود کردن سفر خود را در خارج اما آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما می خواهید به ترک خانه ؟

من به عنوان کمی به عنوان من می توانم, اما وجود دارد چند چیز است. روز دیگر من تا به حال برای رفتن به دانشگاه چون من تا به حال به انجام تعاملی درس. امروز من تا به حال به برخی از امتحانات پزشکی, اما من به عنوان کمی به عنوان من می توانم.

ایتالیا یک کشور است که رفتن را از طریق یک بسیار دشوار دهه گذشته از نظر اقتصادی چندان

بیش از یک دهه. [می خندد.] برای آخرین بار بیست و پنج سال اقتصاد شده است بسیار ضعیف و راکد. ما هنوز زیر ما G. D. P. سطوح قبل از رکود بزرگ.

آنچه که این بیماری همه گیر به احتمال زیاد به انجام به اقتصاد ؟

من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک سقوط جدی در G. D. P. برای ترم اول از سال است. که اجتناب ناپذیر است چرا که همه چیز متوقف شده است در مهم ترین مناطق — لمباردی, Piedmont و ونتو با هم هستند و بیش از چهل درصد از ایتالیایی G. D. P. همه چیز متوقف شده است برای تقریبا سه هفته به طوری که تأثیر عمده ای در سه ماهه اول. اما اگر این از بین می رود و اقتصاد می تواند بازیابی برای بقیه سال. آن بستگی دارد در این مدت از این سر در گم چیز و هیچ کس نمی داند چه مدت آن را در حال رفتن به با ما. هیچ کس نمی داند که چگونه آن را واکنش نشان می دهند به یک تغییر در شرایط آب و هوایی. این تصور آن است که رفتن به پایین در شمال ایتالیا, اما, متاسفانه, آن را در حال گسترش در جنوب. و مناطق جنوبی نیز راه کمتر مجهز از شمال آنهایی که از نظر نظام سلامت پس از مرگ و میر ممکن است بالاتر است.

ایتالیا در حال حاضر دارای یک دولت ائتلافی با احزاب مخالف پیوستن به نیروهای خود را برای حفظ کردن راست بود اما لرزان قبل از این بحران و معلوم نیست چه مدت از آن خواهد آخرین. Salvini حزب رو به افزایش بود. چگونه است که دولت در پاسخ به این بحران ؟

من فکر نمی کنم دولت بد انجام می شود. آنها چند اشتباه در آغاز—به عنوان مثال در بسته شدن همه مستقیم سفر از چین در حالی که با توجه به این که مردم در آینده از چین نیز خواهد آمد از دیگر پایتخت های اروپایی و یا در جایی دیگر. آنها دیگر چیزهایی که به خوبی انجام می شود و وجود برخی تناقضات در پیام خود. اما اغلب آنها انجام داده اند که همه چیز درست است که من فکر می کنم مردم درک کنند.

پس به حدی Salvini و populists در افسردگی و از دست دادن زمین در پای صندوقهای رای است. وجود دارد چند ویژگی های این ویروس است که آن را نه چندان دوستانه به populists. اول از همه آنها با توسل به تئوری های توطئه و نگاه مردم به سرزنش و بد چیزهایی که اتفاق می افتد. و در این مورد وجود دارد این است که هیچ کس به سرزنش و یا آن آسان نیست. Salvini است که همیشه در انتقاد از دولت برای آنچه در آن است اما نه آنقدر دیگری که می تواند انجام شود در حال حاضر. بنابراین من فکر می کنم او در حال از دست دادن مقدار زیادی از اعتبار. او بسیار در برابر خارجی ها و مهاجران و غیره و در حال حاضر کشورهای دیگر در حال بسته شدن مرزها با توجه به ایتالیایی ها. او می خواست برای بستن مرزها به مهاجران و در حال حاضر آن است که دیگران که در حال بسته شدن مرزها به ما. که یک مشکل برای تبلیغات خود را.

آیا می توانید توضیح دهید که بیشتر ؟ در یک سطح و سطح به نظر می رسد مانند این ممکن است مفید برای تبلیغات است زیرا نه تنها می تواند به او می گویند که مرز باید بسته شود اما او می تواند سرزنش از آن در یک کشور خارجی که در آن مردم نمی مانند ایتالیایی ها.

من با شما موافقم اما شما باید برای قرار دادن آن در یک زمینه. این ایده از بسته شدن مرز بسته شدن مرز به هر کس که از شمال آفریقا و ترکیه و دیگر پناهندگان. و در حال حاضر مسئله این است که دیگران بسته شدن مرزها به ایتالیایی ها. Salvini بود که همیشه مبارزه در مورد افرادی که از جنوب و پناهندگان وارد کردن بیماری. و در حال حاضر آن است که فقط مخالف است. آن است که ما که در نظر گرفته بود ، من فکر می کنم آن را تا به حال تاثیر بر مردم است.

اتحاد Salvini رفته همراه با آنچه دولت انجام می شود ؟

او همیشه در حال انتقاد است. در تمام مناطق شمالی ، فرمانداران با Salvini. شده است وجود دارد و کاملا یک درگیری بین دولت مرکزی و این مناطق. آن است که یک وضعیت اضطراری و قانون اساسی ما می گوید: در این نوع از وضعیت آن باید دولت مرکزی است که باعث می شود این نوع از تصمیم گیری. و آنها همواره در انتقاد از دولت گفت: آنها باید انجام داده اند بیشتر در هر راه: در شرایط محدودیت های بیشتر از نظر هزینه.

من فکر می کنم دولت مرکزی بود و کاملا هوشمند در این وظیفه خود را به نوشتن درخواست و بنابراین آنها تا حدودی متعهد به این درخواست و زمانی که دولت تصمیم به دنبال درخواست های بسیار زیادی در خط با آنچه در مناطق شمالی می خواستم لیگ بسیار به وضوح سعی بر این باورند که آنها هنوز هم باید انجام شود ، اما آنها در حال حاضر انجام می شود چیزی خیلی سخت بود به بازی که بازی دوباره. بازی بود که همیشه به درخواست برای اطلاعات بیشتر. شما چیزی را و آنها می گویند “شما باید بیشتر انجام می شود!” پول ؟ “نه بیشتر!” محدودیت ؟ “نه بیشتر!” این بازی از دولت های منطقه شمال. دولت مرکزی را بیشتر از آنچه آنها درخواست شد و در نتیجه فرمانداران نمی تواند به طور موثر می گویند آنها می خواهند بیشتر.

چگونه باید پاسخ مردم به قرنطينه? من می دانم که شما در خانه خود را بیشتر, اما آیا شما حس یک روح رفاقت و با هم یا—

بله, من فکر می کنم وجود انسجام در حال حاضر و مردم درک کنند این چیز. اما آن را در زمان زمان طولانی برای درک جدی از این. مثلا چه اتفاق افتاده در طول تعطیلات آخر هفته خوب نبود. در شب جمعه وجود دارد نشت از یک فرمان که مردم مجبور در منطقه لومباردی به حرکت نیست. بنابراین با 9 P. M., همه اخبار در مورد این فرمان بود که در آینده خواهد بود و مانع مردم از ترک لومباردی. بنابراین وجود دارد بسیاری از مردم—جوانان در میلان به طور عمده—که تصمیم به رفتن و رسیدن قطار به خانواده های خود در جنوب.

اما این وحشتناک بود—اول از همه از آنجا که ما در حال تلاش برای جلوگیری از جمعیت شد و جمعیت زیادی در ایستگاه قطار. و آنها رفت جنوب و در حال گسترش این ویروس در جنوب. این افراد جوان و افراد جوان به طور عمده رنج می برند نیست خیلی از ویروس, اما آنها به وضوح حمل و نقل و اجرا خطر از کشتن پدر و مادر خود را. اما من فکر می کنم مردم در حال حاضر درک این است که یک چیز بسیار جدی است. آن است که دیگر تنها در شمال و در کل کشور با آن مواجه است همان نوع از محدودیت. من بیشتر احساس همبستگی.

تنها در منطقه که در آن من می بینم تنش است که با صنعتی آبی-کارگران یقه چرا که آنها نمی توانند از راه دور کار و کارفرمایان می خواهید آنها را به رفتن به گیاهان است. در ایتالیا هنوز هم وجود دارد بسیاری از تولید—در حدود یک چهارم از اشتغال است که در تولید و آن را در واقع ناحیهای در شمال غربی لومباردی و ونتو. بنابراین وجود دارد کارگران معترض گفت: “شما می خواهید برای کشتن ما. ما باید به کار مسافت های کوتاه از هر یک از دیگر و این بسیار خطرناک است برای ما.” بنابراین وجود داشته است خود به خود اعتصاب و تظاهرات سازمان یافته نیست توسط اتحادیه اما کارگران احساس بسیار خطر که آنها تصمیم به اعتصاب.

شما اشاره به این زودتر, اما ایتالیا است که اغلب صحبت در مورد به عنوان یک کشور riven های شمال و جنوب تقسیم شده است. شما چقدر دیدن این بازی از نظر کیفیت مراقبت های پزشکی و دیگر چیزهایی است ؟

این سیستم به وضوح ارائه می دهد راه درمان بهتر در شمال نسبت به جنوب. وجود دارد کاملا تفاوت مهم در این رابطه. در واقع بسیاری از جنوبی ها می آیند به شمال برای دریافت درمان در زمان عادی. در حال حاضر با توجه به این که ویروس به طور متمرکز در شمال, شمال بیمارستان ها واقعا در وضعیت بسیار دشوار است. به اندازه کافی وجود ندارد هواکش. و در نتیجه شمالی بیمارستان ها نمی تواند کسی را و در حال تلاش برای فرستادن مردم به جاهای دیگر. چه نگرانی من این است که اگر این ویروس گسترش می یابد و از جنوب و سپس آنها را به راه کمتر موثر سیستم های بهداشتی برای مقابله با این.

وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس امیدوارم که شما برای این کشور پس از آن می آید از این ؟

خوب در حال حاضر ما در یک وضعیت اقتصاد در جنگ با هر تعریف. از کسانی که می تواند پیش بینی های من را دیده اند سناریو که رفتن از یک ماه تا یک سال پس از آن بسیار دشوار است. اما به حدی رفتن را از طریق یک رویداد آسیب زا ممکن است تا حدودی تقویت انسجام اجتماعی آن است که اگر به کار گرفته شده در یک راه مناسب است. من فکر می کنم دولت تصمیم گرفته است در اقداماتی از جمله کمک به کسانی که از لحاظ اقتصادی رنج می برند از وضعیت و که بسیار مهم بود. فکر می کنم در مورد مردم با مغازه ها و رستوران ها و یا کار در گردشگری و این نوع از همه چیز. آنها شده اند بسیار آسیب دیده توسط این رویداد است. و دولت مداخله برای حمایت از آن.

در همان زمان تصور من این است که دولت واقعا در برخورد با این موضوع را در یک روز به صورت روز. من درک می کنم که آن را بسیار دشوار است برای رفتن فراتر از آن روز به روز مدیریت, اما شاید تلاش برای نگاه در آنچه که ما شده اند تا زمانی که ما خواهد بود در خارج از این اقتصاد از جنگ زمانی که دولت را بازگشت به حالت عادی نقش مهم می باشد. من فکر می کنم این چشم انداز خواهد بود بسیار مفید برای ما به خارج شدن از این کابوس در یک راه خوب.


راهنمای Coronavirus

چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>