عجیب ترین مشارکت در واشنگتن

علامت Makela / برکرفت رسانه ها / گتی / اطلس

هفته گذشته وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin بود در کاپیتول هیل صحبت با مجلس نانسی پلوسی بر روی تلفن همراه خود را هنگامی که اتصال شروع به رفتن بد است. Pelosi او را دعوت به صحبت در فرد است. آنها ملاقات در دفتر او نشسته در زرد راه راه صندلی با نمایی از بنای یادبود واشنگتن. هیچ مشاوران در اتاق بودند.

که برای تلفن های موبایل مانند یک حرکت کوچک. با توجه به زهر جریان آزادانه بین پلوسی و Mnuchin رئیس آن Capulet و مونتاگ خاک. “Mnuchin عملیاتی است” یک خانه دموکراتیک دستیار با بینش مذاکرات به من گفت که با استفاده از یک اصطلاح است که پلوسی انداز به عنوان یک بالا تعریف. “او می رود و گام به گام است. آن را بسیار شبیه به راه او نزدیک چیز.”

با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پلوسی به سختی در صحبت کردن شرایط و کاخ سفید مشغول با کروناویروس شیوع Mnuchin و Pelosi رابطه مرکزی به رفع سقوط اقتصادی. زمانی که آنها صحبت می کنند از طریق تلفن آنها را گام به دور از دستیاران کاهش نشت و اعتماد سازی. مکالمات خود را در هفته گذشته منجر به توافق برای پرداخت sick leave, رایگان, تست و دیگر اقدامات به منظور بلانت ویروس تاثیر. که در زمان کار: یک روز سابق گلدمن ساکس اجرایی و آواتار از سان فرانسیسکو لیبرالیسم سخن گفت 20 بار. به عنوان coronavirus و ملت تعطیل تحمیل بی سابقه اقتصادی آسیب و حتی بیشتر فشار خواهد بود و قرار بر این بعید است که همکاران به صحبت کردن نگه دارید.

Pelosi تیم ساخته شده چند دلگرم کننده اکتشافات در طول مذاکرات قبلی با Mnuchin: او یک پراگماتیست و یک مرکز قدرت در حق خود. در طول تابستان پلوسی میزبانی یک جلسه در دفتر او با Mnuchin و دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن مالی hawks—اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و بودجه رئیس راسل Vought—به بحث در مورد بالا بردن سقف بدهی.

“روشن شد حق دور است که Mnuchin در هزینه است. او گفت: در این نشست ‘من اینجا هستم تا زمانی که آن را طول می کشد,'” دموکراتیک مشاور به من گفت. Pelosi قرار داده بود توسط تندرو موضع آمدن از Mulvaney که به دنبال عمیق تر داخلی کاهش هزینه. در پایان او حاضر به حتی دیدار با Mulvaney این مشاور گفت. آن را فقط به عنوان به خوبی. توافق پدید آمده است که به Pelosi آنچه او می خواست: پول بیشتر برای بهداشت و آموزش و پرورش و دیگر دموکراتیک اولویت های هزینه. آن staved کردن به طور پیش فرض بر ملت وام—است که آنچه Mnuchin مورد نیاز است. محافظه کاران مالی خودداری کردند در افزایش کسری اما مهم نبود. Mnuchin رانندگی بود سیاست های اقتصادی.

نه Mnuchin و نه پلوسی است کاملا رایگان ، Pelosi چهره فشار از دموکرات عضو مجلس نمایندگان و گروه های ذینفع نگران است که بهبود بسته را تبدیل به یک شرکت نخواهد کرد. Mnuchin یک حوزه از یک: مغلوب ساختن پیشی جستن. اما این که کمتر روی حیله و تزویر. دموکراتیک مشاور گفت که زمانی که دو طرف به مذاکره در هفته گذشته آن را آشکار بود که Mnuchin بود چک کردن در با مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب خود را. باید Mnuchin به نظر می رسد بیش از حد احترام به پلوسی رئیس جمهور مناسب است به ناراضی. مغلوب ساختن پیشی جستن به تماشای این نوع از همه چیز. در ظاهر در اوایل این ماه از او خواسته شد در مورد معاون رئیس جمهور مایک پنس را معامله با واشنگتن فرماندار جی Inslee که مقابله با یک ملت بزرگترین شیوع بیماری. پنس شده بود افتخاری از Inslee عملکرد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: پنس به ستایش Inslee چرا که فرماندار است “یک مار.”

“بنابراین مایک ممکن است خوشحال بود اما من نه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

باید Mnuchin به نظر می رسد بیش از حد خوشحال با پلوسی او ممکن است پیدا کردن خود را کنار. کاخ سفید و مشاوران و سقوط در داخل و خارج به نفع با رئیس جمهور. استیو Bannon در یک زمان تهمت استراتژیک متفکر. سپس او سرنگون شد از کاخ سفید است. سپس او بازسازی در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن است.

در عین حال در این ترسناک دوره Mnuchin ممکن است ضروری. هیچ کس دیگری در بالا می رسد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد به درک فقط چگونه به صحبت با پلوسی و کار ارتباط. “هر دو آنها درک کنند که آنها در حال رفتن به designees برای بالا سطح مذاکرات” یک مقام ارشد وزارت خزانه داری رسمی به من گفت.

برای پلوسی بحران است که برخی از تقارن. هر 12 سال به نظر می رسد وزیر خزانه داری در یک جمهوری خواه دولت رویکرد خود را و می پرسد اگر او می خواهم لطفا بیا تا با رای برای نجات اقتصاد آمریکا از فراموشی. در پایان از جورج دبلیو بوش به ریاست وزیر خزانه داری هنک پالسون یک گلدمن ساکس کهنه مانند Mnuchin, معروف کاهش یافته و به زانو و التماس کرد با او به پشت یک بسته کمک مالی به منظور مبارزه با بحران مالی است. (مفتون یا نه پلوسی محصور آرا به تصویب آن است.) Mnuchin ممکن است محدودیت های خود. Nadeam Elshami, پلوسی رییس سابق رئیس ستاد به من گفت: “من فکر نمی کنم وزیر Mnuchin واز روی زانو های خود را و خواسته نشده است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>