آنها رفت و به هر حال

خانواده آخر هفته گذشته انبوهی از آمریکایی ها هنوز هم معلوم شد به ناهار خوردن و نوشیدن اجتماعی فاصله سر در

توسط NEWS-SINGLE در 27 اسفند 1398
dondesigns / Shutterstock / اطلس

مارس 14 استاندارد شنبه شب برای آخر هفته قبل از روز سنت پاتریک—"فقط یک دسته از افراد به صورت تصادفی فوق العاده گینس" گفت: اندرو یک متصدی بار که با این نسخهها کار در یک "ایرلندی-مجاور" نوار در واشنگتن از 6 بعد از ظهر تا آخرین تماس در ساعت 2:30 صبح اندرو شاهد صدها نفر از مراجعان—بسیاری از آنها فقط بیش از 21—جریان در اجتماعی فاصله سر در گم می شود. "آنها بود و آنها واقعا نمی مراقبت از" او به من گفت.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش یافته در ایالات متحده عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان به تازگی شده است با اصرار مردم به خصوص افراد جوان بسیاری از آنها ممکن است نشان می دهد علائم و سپس گسترش این ویروس ندانسته—به حد خود تماس فیزیکی با دیگران, اما اندرو توصیف خشن صحنه است که به نظر می رسد با این لحظه در سراسر جهان هراس و احتیاط. "آنها می دانستند چه می گذرد و آنها اهمیتی نمی دهند—آنها به خاطر بغل کردن و بالا fiving," او گفت:. "من احتمالا در تماس با مانند یک هزار نفر بیش جمعه و شنبه شب و من فقط می شستن دست من در بسیاری از مواقع." (اندرو خواسته خود را به نام خانوادگی و نام محل کار خود را حذف شده از این مقاله, به طوری که او نمی خواهد رنج می برند از هر گونه پیامدهای منفی.)

سایر نقاط شهر شد و فقط به عنوان پر جنب و جوش این آخر هفته گذشته. منطقه ای مجله Washingtonian شناسه جمعیت و صف های طولانی در یک نوار آبجو یک فروشگاه نوعی کیک کوچک و رستوران مجلل در میان سایر موسسات. دیگر رسانه های اجتماعی-رسانه, پست, مستند توده ها نشان داد که به میله های در Los Angeles Nashville New Orleans شیکاگو و بوستون. حتی در سیاتل یک کانون شیوع برخی از میله شده بسته بندی شده.

برخی که از طریق انجام با خود غیرضروری آخر هفته و گردش خود را به اشتراک گذاشته منطق با خبرنگاران. یک 40 ساله که رفت با یک دوست مورد علاقه خود را بار روز یکشنبه توضیح داد: به L. A. بار است که "این می تواند آخرین بار ما را به در یک زمان طولانی است." در بوستون, یک خط در یک نوار یک ساعته منتظر استدلال به بوستون گلوب خبرنگار که به عنوان یک داروساز او در حال حاضر رفتن به بالا در معرض خطر قرار گرفتن در معرض در محل کار به هر حال, بنابراین "وجود دارد تنها تا آنجا که من می توانید انجام دهید" برای جلوگیری از ویروس. و یکی مهربان هر چند هنوز هم خطر-مصرف سی, کسی که شام میخورد گفت Washingtonian "را به عنوان طولانی به عنوان کسب و کار باز هستند و این بیماری نیست بدتر من می خواهم برای حمایت از کسانی که مردمی با توجه مراجعان به زندگی خود را."

اینها همه قابل فهم بشر در واکنش به قریب به اتفاق بسیار نامشخص بحران است. اما آنها نیز بسیار ضعیف توجیه برای یک انتخاب است که در نهایت یکی کوتاه مدت اجتماعی لذت جلوتر از سلامت و شاید حتی زندگی های بی شماری از افرادی که بیشتر در معرض این بیماری است. فراتر از فاقد روشن و قوی ارشاد از رئیس جمهور تهمت و دولت او به همین دلیل ممکن است مردم موفق به دستگیری جاذبه شیوع و اهمیت ماندن در ؟

باروخ Fischhoff استاد در دانشگاه کارنگی ملون که در مطالعات انسانی قضاوت و تصمیم گیری تا به حال تعداد انگشت شماری از پاسخ های بالقوه. اول: "تعداد بسیار کمی وجود دارد موارد گزارش شده در بسیاری از مکان تا شاید مردم [فکر] "این است که هنوز هم در اینجا و در عین حال" او گفت:. "اگر شما شده اند پس این واقعیت است که ما شده اند تست [بسیار] شما ممکن است متوجه نیست که چگونه فریب موارد گزارش شده هستند." وی با اشاره به تحقیقات نشان می دهد که مغز انسان نیز اقتباس به ضبط چگونه اغلب شماره های خاص گزارش شده اما نه به عنوان اقتباس خوب به درک زمانی که تعداد کسانی که ممکن است نماینده ای از واقعیت است.

دوم و در ادامه Fischhoff گفت: مردم تمایل به دست کم گرفتن سرعت که در آن نمایی فرآیندهای مانند یک بیماری شیوع—گشوده است. "شما واقعا نمی تواند اعتماد خود را شهودهای," او گفت:. "برای کسی است که آیا سیاستمداران و یا رهبران کسب و کار و یا هر کس—که شده است شاهد این مشکل در حال رشد و با تکیه بر خود شهودی احساس برای چگونه سریع آن را به رشد آنها در حال رفتن به در مشکل است."

برای مثال در ایالات متحده تعداد موارد تایید شده از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شد 213 در مارس 9th, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. پنج شش روز بعد از آن بود 1,678. در همان دوره تعداد موارد تایید شده در فرانسه افزایش یافت و از 1,116 به 4,469 و تعدادی در ایتالیا افزایش یافت و از 7,375 به 21,157—و ایتالیا تا به حال تنها 1,689 موارد از مارس 2nd. مغز انسان می تواند مشکل همگام با این رشد سریع (و با توجه به کمبود گسترده تست واقعی تعداد آمریکایی های مبتلا به این بیماری است که احتمالا بسیار بالاتر از 1,678 به هر حال).

همچنین Fischhoff حدس زده افرادی که بیرون رفتن احتمالا overrate کنترل خود را بیش از اینکه آیا آنها مریض است. "یکی از راه هایی که ما مبالغه [خود ما قدرت] است متوجه نیست که چگونه اغلب ما تماس ما ... و چگونه بسیاری از مردم دیگر را لمس کنید چیزهایی که ما لمس," او گفت:.

او همچنین فکر کرده اید که اگر مردم نادیده گرفتن توصیه های اجتماعی به فاصله تنها نشانه گرفتن از دیگران از جمله مردم در موضع قدرت. مثلا Devin Nunes, یک کنگره جمهوری خواه از کالیفرنیا گفت: "من در رادیو فردا که "یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید این است که اگر شما سالم به شما و خانواده خود را از آن زمان به تنها بیرون رفتن, رفتن به یک رستوران محلی." (منطق بود که مردم باید حمایت از کسب و کارهای محلی و کارگران خدمات.) مردم می تواند به خصوص به توصیه های شبیه به این اگر آنها درک ارزش های خود را در خط با توصیه های Fischhoff گفت.

اگر عیاشان نیست مدلسازی خود را nonchalance در نظرات از کسانی که در قدرت خود تصمیم به بیرون رفتن ممکن است تحت تاثیر دوستان خود. "در موقعیت های مبهم, مردم, نگاه, نشانه های اجتماعی از دیگران" Fischhoff گفت. "شما می گویید" اگر مردم دیگر آن را انجام می دهند شاید آنها می دانند که چیزی در مورد این که آیا این یک ریسک قابل قبول." (یک سی resident منعکس شده در بازدیدکننده داشته است آخر هفته به یک رستوران و یک بار: "من قصد بیرون رفتن در اصل اما بسیاری از دوستان من بودند بنابراین من رفت.")

Fischhoff بود که راه مردم تصمیم گیری نمی کند بسیار متفاوت در بین سنین 15 و 75 پس از آن که جوان مردم هستند احتمال بیشتری برای تسلیم شدن به یک خاص شناختی تعصب یا مغالطه است. چه فرق می کند که چه افرادی دیده می شود بیش از این دوره از زندگی خود را. "افرادی که تا به حال تجربه دیدن و یا مراقبت از سالمندان پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ در خانه های سالمندان و یا برخورد با بستری شدن در بیمارستان در خانواده خود احتمالا آموخته اند چیزی در مورد بیماری, انتقال," او گفت:. و یک 21 ساله است که بسیار کمتر از 61 سال داشته اند که به نوعی تجربه می کنند.

هر چه دقیق مخلوط شناختی تعصبات رو انبوهی از مردم به امریکا کافه ها و رستوران ها بیش از آخر هفته سرگرم کننده است در حال حاضر بیش از بسیاری از: روز یکشنبه و دوشنبه از دولت های محلی و ایالتی در لس آنجلس و بوستون دی سی و نیویورک اعلام کرد آنها می توان به محدود کردن رستوران ها و کافه ها را خارج و تحویل تنها. (در L. A. بارها دستور داده شد به طور کامل.)

"من تمام وقت متصدی بار و من خوشحالم که آنها در حال بسته شدن" اندرو از دی سی به من گفت. "آن نیاز به اتفاق می افتد—آن نوع غیر مسئولانه برای حفظ افراد با ارائه یک پلت فرم برای جمع مانند آن." در حال حاضر برای متوقف کردن مردم از رفتن به خانه احزاب است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب