Donald Trump holds up a newspaper that announces his acquittal.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه از اتهامات عنوان شده علیه او اعلام جرم دادگاه این هفته است. ماه های آینده سرنوشت ساز برای ما دموکراسی است.عکس الیور Contreras / بلومبرگ / گتی

(با عذر خواهی به والاس استیونس و در نزولی از ناامیدی—هر چند شاید صعودی به ترتیب اهمیت.)

1. استیضاح شد و با وجود آن همه ضروری است.

هدف از استیضاح هرگز سیاسی است. این هرگز به معنای انجام می شود و هرگز نباید انجام شده با یک چشم به دموکرات بودن بهتر موقعیت سیاسی پس از آن را بیش از. در کسانی که زمینه آن بود که نانسی پلوسی به وضوح احساس تا به آستانه یک قمار نه ارزش مصرف است. این استدلال معقول و منطقی برای اینکه چرا آن را تا به حال به تلاش بود که به استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود نه خوب مناسب است. اجازه می دهد تا آشکار مى ساخت به تصویب بلامنازع بود به همکاری در آن است. استیضاح انجام شد از اصل—اصل که حکومت قانون مهم و متاثر اصل است که احزاب سیاسی قرار نیست در اتاق به تمرین انفعال. و آن را همیشه باید به یاد انجام شده در سیاسی, دستور چند رادیکال اما در پاسخ به جمعی و مناسب وحشت ملی-امنیتی و اطلاعاتی حرفه ای در شاخه های اجرایی که منفجر سوت و شهادت داد زیرا آنها معتقد بودند که رئیس جمهور رفتار بود که به اشتباه به عنوان اشتباه می تواند باشد. که آیا آن را از لحاظ سیاسی به نفع یا نه در کوتاه مدت اجرای آن شده اند که به لحاظ سیاسی در دراز مدت فاجعه به خزیدن دور از چنین درگیری آغاز کرده اند در چنین میهنی ایمان خوب است. حق واقعا باید موضوع در اینجا.

2. اما برگ برنده برنده و عواقب وحشتناک هستند.

به عنوان برخی از مردم گفت: در آن زمان یکی از چیز خوب در مورد اقدام به استیضاح این بود که حداقل این سناتور جمهوریخواه که همه دقیقا می دانند چه کسانی و چه تهمت است که در گذشته بود مجبور به خود بد وجدان. چه هیچ کس به درستی فهمیده بود که آنها تا به حال هیچ وجدان چپ به خود را—که شناخت خود را از تهمت آشکار گناه می تواند ضعف های خود را ترس از مخالفت خود و پیروان خود را; دقیقا چون آنها می دانستند که چگونه بد او آنها خواهد بود مجبور به کوشش خود را غیر منطقی و وفاداری. آنها حتی نمی تواند نگاه هر گونه شواهد زیرا آنها می دانستند آنچه که آن را نشان می دهد. پول بد همیشه انداخته می شود در پس خوب به عنوان قمار می شود تا کنون بیشتر از جان گذشته. مشکل این است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در سمت چپ محکم کنترل حزب منفعل ساخته شده توسط تبعيت از او زخمی خودشیفتگی او را ترک بیشتر آشکارا آشفته تر از قبل. رفتار او در دوران پس از استیضاح ظاهر ممکن است افراطی به نظر می رسید به لودویگ دوم بایرن یا ناشی از کالیگولا به منظور بالا بردن ابرو. در همین حال دادستان کل ویلیام Barr را محافظت مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که اجازه می دهد وزارت دادگستری به عنوان یک سلاح در برابر دشمنان خود را. از همه واقعا ترسناک لحظات این روند بدترین ممکن است تلاش برای اطمینان توسط سناتور لامار الکساندر و اصرار داشت که هر چند نسبت ناروا ممکن است اشتباه به درخواست یک خارجی رئیس جمهور به بررسی رقبای سیاسی خود, او را در حال حاضر می دانیم که کار درست را انجام داده اند به درخواست خود و دادستان کل برای شروع به تحقیقات. که این ایده به خودی خود یک خیانت از هر تصور آمریکایی در قانون اساسی اصل—پیشنهاد شد به عنوان مناسب تر است و یک علامت درست از شکست حکومت قانون است. هیچ چیز در حال حاضر بین مغلوب ساختن پیشی جستن id و مغلوب ساختن پیشی جستن ،

3. در واقع برگ برنده برنده, اما آن را بی اهمیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ذاتا ضعیف جمهور—یک با یک باریک پایگاه پشتیبانی و صفر اجبار مهارت و همانطور که در حال حاضر کسی است که بیش از حد پر هرج و مرج می شود بسیار خوب در سرکوب مخالفان است. اعمال و مورد نظر خود را به عواقب بیشتر از هم جدا از ما ترس و unhinged شدت گرفتن ما را بر این باورند. تصور کنید اگر این طرح موفق بوده و رئیس جمهور اوکراین در واقع اعلام کرد تحقیقات به Bidens—هر کسی که در واقع شده است فریب خورده در مورد ریشه های آن تحقیقات گذشته از کسانی که در میان تهمت پیروان زندگی می کنند که به فریب خورده توسط او ؟ درست الگوی Trumpism—oafish هرج و مرج با خود شکست نتایج بد بحث و ناتوان عمل را ادامه خواهد داد. هیچ چیز را عوض کرده است. بهترین تلاش از تهمت ها به طرز وحشیانه ای زشت اما در نهایت بی معنی است. تمام است که اتفاق افتاده این است که ما دقیقا همان جایی که ما قبل از, اما با یک طرف حاشیه کمتر منفعل و حاشیه بیشتر خشمگین. اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به بدست دور خود را با “کامل” تلفن تماس به نظر می رسد ما در حال حاضر به مراتب بدتر به عنوان سیاست, در حالی که داشتن دقیقا همان اثر را ایجاد تا کنون بیشتر بیکران مغلوب ساختن پیشی جستن. یک تهمت نیست به نام به سفارش خواهد بود هیچ فرقی با کسی که شده است.

3. و شما می دانید چه ؟ در واقع تهمت از دست داد.

این ایده از یک “حکم تاریخ” یک پوچی. اما حکم از احکام است. در این راستا میت رامنی در سخنرانی خود به من ناتوان قضایی, dispositive اخلاقی. خندیدن در این ایده که تهمت رفتار نمی شد impeachable که نشان می دهد بدیهی است که رامنی به پایان رسید همه ابهام و صحبت برای حقیقت و تاریخ است.

4. آدام شیف فراوان همیشه یاد می شود.

قطعا مهمترین لحظه از کل استیضاح دراز در شیف عملکرد مجلس سنا به عنوان رهبری مدیر خانه. اغلب صحبت extemporaneously با هوشیاری و دقت گام هوش است که یکی ممکن است فکر از بین رفته بود به طور کامل از آمریکا تریبون اجازه دهید به تنهایی سیاست آمریکا او بدون اغراق Lincoln-مانند. لینکلن-مانند است که در یک بسیار خاص و رسمی راه: او گذاشته مراقب باشید حتی خسته کننده بنیاد استادانه درست قانون و شواهد و پس از آن افزایش یافت به پند اخلاقی تنها بر این اساس است. او استدلال حقوقی به اخلاقی عمل. ممکن است آن را خیلی دیر شده برای هر کسی که به عمل بر این حقیقت است اما اگر حزب دموکرات می تواند رای خود را وجدان و افتخار خود را در حال حاضر, آن را قطعا پایان یکهو با نامزدی شیف برای رئیس جمهور.

5. و خواهد شد رامنی شجاعت.

جان اف کندی در کتاب معروف “پروفایل در شجاعت” خواهد بود بهتر است به نام “پروفایل همکاری” از آنجا که همه در حال حاضر می دانید, آن را تا حد زیادی نوشته شده توسط خود را doppelgänger تئودور Sorensen البته از J. F. K. ایده در حالی که شجاعت بسیاری از کندی افراد به خصوص کسانی که رای به تبرئه اندرو جانسون در استیضاح دادگاه در حال حاضر به نظر می رسد کمتر قطعی از آن را یک بار انجام داد. مهم نیست—ایده مرکزی این است که سیاست دموکراتیک هر چند طراحی شده برای مطابقت قانونگذار به حوزه گاهی تقاضا قانونگذار که حاضر به مطابقت داشته باشد. این ایده از عدم انطباق از طریق اصل ضروری است به تفاوت بین عوام فریب دموکراسی و لیبرال دموکراسی و میت رامنی هر آنچه که خود معایب و گسل های تعریف شده آن را برای زمان خود است. (از آن ساخته شده بود از همه بیشتر حرکت خود را الهام که اکثر echt آمریکا از مقدس کتاب مورمون.)

6. آنجا بود واقعا تکان دهنده سقوط وجدان.

داستان واقعی بود نه سقوط کامل از وجدان در میان جمهوری خواهان مجلس سنا. که انتظار می رود پس از اولین رای گیری برای استیضاح تا کنون ارائه شده توسط سناتور از همان حزب سیاسی به عنوان رئیس جمهور بود که رامنی. سقوط واقعی در میان عالی رتبه سیاسی منصوب نظامی و امنیت ملی و حرفه ای که بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی قبل از ترک آن داوطلبانه یا نه. جان بولتون رفتار خاص بود و غیر قابل توضیح. به وضوح پر از تحقیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن را آشکار unfitness او حاضر به صحبت می کنند آشکارا در برابر او ظاهرا از برخی از عجیب و غریب مخلوط از تنفر برای دموکرات کنگره و یک را به فروش کتاب در پاییز. این انفعال از جمهوری خواهان بود که انتظار می رود که از بولتون بود. و نه بود که دیگر عالی رتبه مقامات سابق از جمله احترام ژنرال بازنشسته مانند جیمز Mattis—و H. R. مک مستر و John F. کلی که صحبت آرام اما نه به شدت. اگر آنها نبودند در کاخ سفید, در اوکراین, تلفن, تماس, آنها می دانند که شخصیت رئیس جمهور. در عین حال آنها باقی مانده تا حد زیادی سکوت به ظاهر از یک نابجا و حس حرفه ای و اختیار. (نابجا به دلیل جاذبه منحصر به فرد و فوریت شرایط. اگر آن را خوب است برای سربازان به احتیاط لحظاتی وجود دارد که وظایف خود را به عنوان شهروندان مهم تر از عادات خود را به عنوان افسر.)

7. آن را بیش از و تهمت برنده خواهد شد.

تعداد قریب به اتفاق بردار در حال حاضر نقطه نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن reëlection این سال: دولت از اقتصاد درهم و برهمی از دموکرات ها و به طور کلی حقیقت که وقت رئیس جمهور برنده شوید. چگونه قانون اساسی را برای زنده ماندن در برابر یک پیروزی دوم با توجه به سرعت است که با مغلوب ساختن پیشی جستن است و تخریب آن را در حال حاضر سخت است تصور کنید.

8. آن را نه بیش و تهمت را از دست خواهد داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن معایب باقی می ماند ، هیچ وقت رئیس جمهور قبل از او انجام داده است تا کمی به نفع خود حتی بخش کوچکی از اپوزیسیون هستند. دموکرات ها فقط نیاز به معرفی کسی قادر به درک و اقدام در حقیقت اساسی از همه لیبرال-دموکراتیک سیاست—که آنچه مورد نیاز است این است که گسترده ترین امکان ائتلاف بزرگترین تصور چادر که در آن به جمع آوری نیروهای خود در برابر مستبد. آن را واقعا نباید به عنوان سخت به عنوان آن است که تهدید می شود.

9. تاریخ چشمان خود را بر شما.

این نقل قول از “همیلتون” و این واقعیت است که چندی پیش که کار با آن تصویر با شکوه تنوع یکی از بزرگ آمریکایی سرگرمی باید به ما یادآوری می کنند چگونه به سرعت و به طور ناگهانی سیاسی امواج می تواند تاج و بیش. احتمالات و شانس است که با زندگی سیاسی به مراتب بیشتر از آن سرنوشت و یقین است. هر گونه تلاش برای ردیابی زمان بحران به برخی از شفقت الگوی گذاشته در سال 1964 و یا 1980 و یا حتی سال 2007 پوچ است. آن را بسیار طولانی پیش وقتی, طبیعی, اوج چرخه سابقه به نظر می رسید در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما—ریاست جمهوری بود که به نظر می رسید برای بسیاری غیر ممکن است تصور کنید که به عنوان سخت به عنوان آن را برای ترقی خواهان را قبول بود به اندازه کافی رادیکال برای الهام بخشیدن به طبیعت واکنش است که ما در زندگی از طریق در حال حاضر. تاریخچه ساخته شده است از دست هنگ دیر رسیدن سواره نظام و یا در این مورد توسط دهها هزار نفر از رای hived کردن در اینجا وجود دارد و در ایالات غرب میانه. هیچ چیز نوشته شده است, یا بخت و یا خاص و به عنوان مهم به عنوان این انتخابات خواهد بود و هیچ کس نمی داند نتیجه آن خواهد شد که بستگی دارد به همان اندازه در آلت فرکتال از فرصتی که در برخی از شفقت طرح در تاریخ است.

10. تاریخچه اتفاق می افتد.

یکی از آخرین نقل قول از “همیلتون” دوباره به محور ما همه از ناگهانی اجرا حسی که بسیاری احساس می کنید. شده است وجود دارد و شاید در سه سال گذشته بی فقدان شور و شوق در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن را تخریب دموکراسی به پوتین-وزیر-سبک استبداد. بیش از حد اعتماد, شاید, شد, شده, عملکرد ساختمانی فرآیندهای منجر به اعلام جرم و تبرئه. در طول مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح شده است وجود دارد هیچ مارس در واشنگتن به عنوان بزرگ به عنوان اولین زنان, مارس, درست پس از مراسم تحلیف هیچ نوبه خود به جرم اعتراض به عنوان اساسی ضد دموکراتیک ماهیت دولت عمیق تر. تاریخ خواهد ما را ببخش و ما را شکست; این هرگز ما را ببخش ما انفعال. ماه های آینده سرنوشت ساز برای دموکراسی ما; هر کس تست خواهد شد و هر رای را به حساب اگر همه این آمریکایی ابهامات هستند به نحوی حل شود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی