توکیو ماراتن محدود به نخبگان دوندگان به دلیل coronavirus

توکیو ماراتن سازمان به شدت کاهش می یابد تعداد شرکت کنندگان در این مسابقه در روز دوشنبه از ترس از گسترش ویروس آینده از چین است.

عموم مردم است که محروم از مسابقه در تاریخ 1 مارس. آن را در حال حاضر محدود به چند صد نخبگان و فعالان سازمان گفت: در یک بیانیه کوتاه.

“ما نمی توانیم در ادامه به راه اندازی این رویداد در مقیاس ما در اصل پیش بینی شده و ما تاسف به اطلاع شما زیر: توکیو ماراتن 2020 برگزار خواهد شد و تنها برای ماراتن نخبگان و صندلی چرخدار نخبگان” سازمان گفت.

توکیو ماراتن این شهر سالانه نژاد و نباید با اشتباه المپیک ماراتن است که برگزار خواهد شد در طول سال 2020 توکیو بازی. کسانی که مسابقه برگزار می شود, در شمال شهر ساپورو.

ماراتن آخرین رویداد بزرگ ورزشی به توان نهفته ویروس. تقریبا تمام رویدادهای ورزشی در چین طی چند ماه آینده شده اند به نام خاموش از جمله ماه آینده جهانی داخل سالن دو و میدانی قهرمانی و یک مسابقه فرمول یک در ماه آوریل است.

لغو در چین, اثر دومینو در مقدماتی المپیک در چین و جاهای دیگر و درهم و برهم کردن تصویر برای هزاران امیدوار المپیک, خانواده و سفر خود را برنامه.

توکیو ماراتن بود و انتظار می رود برای جذب در مورد 38,000 شرکت کنندگان است. تنها یک مرگ در ژاپن نسبت داده شده به این ویروس. آخرین آمار کشته شدگان در سرزمین اصلی چین است 1,770.

سازمان دهندگان بازی های المپیک توکیو و کمیته بین المللی المپیک گفت: بارها و بارها آنها را لغو یا به تعویق انداختن این بازی و به دنبال مشاوره از سازمان بهداشت جهانی است.

“قطعا از مشاوره ما در حال دریافت خارج از کسی است که هیچ موردی برای هر احتمالی برنامه یا لغو بازی ها و یا حرکت بازی ها” John Coates رئیس یک کمیته بین المللی المپیک تیم بازرسی گفت: روز جمعه در توکیو.

بازی های المپیک باز در جولای 24 با حدود 11,000 ورزشکاران شرکت کننده. حدود 7.8 میلیون بلیط در دسترس هستند برای المپیک رویدادی که در قرعه کشی صدها نفر از هزاران نفر از گردشگران است. وجود دارد یکی دیگر از 2.3 میلیون بلیت برای بازی های پارالمپیک.

خیلی از تمرکز در حال حاضر در چین است. آن را بیشتر تشدید بعدی بازی های المپیک — بازی های زمستانی 2022 — در نظر گرفتن محل در پکن.

گسترش ویروس در حال حاضر مجبور برگزارکنندگان به انصراف از جام جهانی, مسابقات اسکی در این ماه در Yanqing, چین, که همچنین به عنوان تست حوادث. نیز نامیده می شد یک بیاتلون تست رویداد در ژنژیکو.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

همچنین روز دوشنبه بین المللی فدراسیون وزنه برداری گفت: در آینده مسابقات قهرمانی آسیا خواهد شد نقل مکان از قزاقستان به ازبکستان به دلیل محدودیت های مسافرتی مرتبط با ویروس. قزاقستان مرزهای چین اما نشده است گزارش هر گونه موارد است.

این رویداد خواهد شد در حال حاضر برگزار شد در تاشکند از مارس 16-25.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>