تورنتو FC به نظر می رسد برای جوزی آلتیدور به راه در غیاب مایکل برادلی

تورنتو FC مربی گرگ Vanney تا به حال گزینه های زمانی که او مورد مطالعه خود فهرستی برای کسی که به عنوان کاپیتان

توسط NEWS-SINGLE در 13 اسفند 1398

تورنتو FC مربی گرگ Vanney تا به حال گزینه های زمانی که او مورد مطالعه خود فهرستی برای کسی که به عنوان کاپیتان برای مجروح مایکل برادلی.

کانادا Jonathan Osorio است کاپیتان های هر دو باشگاه و کشور است. Omar Gonzalez موفق به کسب بیش از 50 کلاه ایالات متحده کوئنتین Westberg و جاستین مارو در حال حاضر به عنوان TFC کاپیتان.

اما Vanney انتخاب مهاجم جوزی آلتیدور با استناد به دو دلیل.

"یکی Jozy شخصیت," Vanney گفت. "هنگامی که او می خواهد و او را آماده و او را در سمت راست به مالکیت این تیم (او) موثر است از کسی که در دسترس و سالم برای ما باشد. او دارای بیشترین نفوذ در این گروه است.

"او یک شخصیت بزرگ. هنگامی که او را به بچه ها تعارف آنها احساس بزرگتر است. هنگامی که او را به کار سخت در این زمینه احساس می کنند مانند آنها می توانید برنده هر بازی است."

بخش دوم این است که به چالش بزرگ رو به جلو است.

"او 30 سال در حال حاضر. او شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. او موفق بوده است" گفت: Vanney. "این را نیز می گویند:" شما آماده برای برخی از مسئولیت های بیشتر و اجازه دهید که بر روی شانه های خود را و ببینید که چگونه شما آن را اداره کند.' او بزرگ شده است در مورد آن. کل پیش فصل او شده است وجود دارد برای خود و هم تیمی های او شده است مفید برای آنها. اما پس از آن او را نیز برگزار شد و مردم پاسخگو باشد.

"من فکر می کنم او در بر داشت یک راه خوب است. ما می خواهیم برای دیدن ادامه ساخت. اگر ما همچنان به او که در چارچوب ذهن هفته در و هفته را در روز و روز را پس از آن من فکر می کنم او را برای رفتن به یک سال خوب."

Vanney و دیگر جبهه-پرسنل دفتر بدانید همه چیز در مورد Altidore نگه داشتن مردم پاسخگو باشد. زبر و خشن به جلو لعنتی باشگاه آوریل گذشته متهم تیم رئیس جمهور لایحه منینگ از قرار دادن نفس خود را جلوتر از بازیکن رفاه ممنوع ارزش مربی به دلیل ارتباط خود را با شرکت-ترک سباستین جووینکو.

Altidore صادر عذرخواهی روز پس از آن اعلام شد که مربی جوزپه Gueli هنوز با رفتن به باشگاه.

ستاره مهاجم پاره پاره به تیم دوباره در ماه ژانویه سوال آن کادر پزشکی پس از آن اعلام شد که برادلی نیاز به عمل جراحی — هفته پس از مجروح شدن مچ پا خود را در MLS Cup final.

Altidore می پوشد قلب خود را در آستین خود را. معمولا تمایلی به صحبت در مورد خود و عملکرد او نگرد صحبت کردن هم تیمی.

که دور نمانده است.

"او واقعا خوب راه مردم" گفت: Vanney. "هنگامی که او را در کنار خود و دادن به شما تعارف مانند (به نیجریه rookie Ifunanyachi) Achara, مانند (17 ساله) Jayden نلسون و این افراد پس از آن من می دانم که این باعث می شود آنها احساس بزرگتر از شاید آنها در حال حاضر. و آن را خوب است برای تیم ما و کسانی که بچه ها با اعتماد به نفس و احساس خوب است."

"و من فکر می کنم او همچنین یک راه خوب برای تعادل پاسخگویی. چرا که او می تواند می گویند همه چیز خوب, پس از آن شما می توانید گاهی اوقات نیز می گویند برخی از چیزهایی که نیاز به بحرانی. او در بر داشت یک تعادل خوب در که و که بخشی از مسئولیت است که ما می خواهیم او را. و او آماده است تا آن را. در حال حاضر او را به مسئول مورد آن به دلیل آن را خود نقش است."

خط پایین در بسیاری از راه های تورنتو FC می رود به عنوان Altidore می کند.

برای Altidore می گوید: او است نه تغییر هر چیزی.

"و حتی اگر من هیچ کس نمی خواهد باور من" او با لبخند گفت:. "این بچه ها از من می دانید. آنها به من شناخته شده به اندازه کافی بلند و آنها می دانند که آنچه که من هستم همه چیز در مورد.

"که در راه باعث می شود آن را آسان تر به خاطر من می دانم که من لازم نیست که هر چیزی در کس به جز خودم. و بچه ها احترام است که آنها درک من است. همه ما درک می کنیم چه باید انجام شود. که زیبایی بیش از حد در مورد چیزی شبیه به این — این طرح را گذاشته شده است این فرهنگ در این باشگاه وجود دارد."

Altidore را US$6.33-میلیون حقوق و دستمزد فصل گذشته سوم شد و در لیگ پشت سر برادلی ($6.5 میلیون) و زلاتان ابراهیموویچ (7.2 میلیون دلار) است که پس از ترک L. A. کهکشان برای آث میلان.

تورنتو میزبان New York City FC روز شنبه در BMO زمینه, پس از حل و فصل برای یک تساوی 2-2 در آن فصل بازکن در سان خوزه با تشکر از 95 دقیقه ضربه آزاد در سختی زاویه از زمین لرزه' مکزیکی بین المللی Oswaldo Alanis.

NYCFC از دست 1-0 در کلمبوس پس از از دست دادن مدافع Maxime Chanot به یک کارت قرمز در دقیقه سوم برابری سوم-سریعترین جهشی در MLS تاریخ است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

تورنتو روت خارج از منزل در روز شنبه در برخی از متغیر چمن با شرایط درجه حرارت در 3 C همراه با نم نم باران, در برابر یک پس زمینه از برف در این زمینه است. روز شنبه پیش بینی شده است که برای بالا 3 C با شرایط به احتمال زیاد کولر برای 5 p. m. کیکآف در BMO زمینه است.

هیچ به روز رسانی در دسترس در شرایط جدید تعیین شده بازیکن پابلو Piatti که هنوز خود را به تورنتو اولین دلیل همسترینگ فشار است.

یعقوب Shaffelburg است که میله میله به انجام MRI پس از همسترینگ احساس تنگی در سن خوزه. همکار هافبک نیک DeLeon است گفت: برای انجام بهتر پس از درد و رنج "برخی از اعصاب مسائل" در خود را به عقب پایین تر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب