مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان می آورد شاهنشاهی ریاست جمهوری به توقف

مندل فا نگن / خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گاهی اوقات با استفاده از قدرت اجرایی ریاست جمهوری آمریکا با ظالم اعتماد بنفس. در یک دولت آشکارا ماهر در کار این ماشین آلات از دولت او به طور موثر به دور آن است. او نقل مکان کرد و پول اختصاص کنگره به غیر مجاز اهداف پرداخت می شود بدون توجه به proscriptions در برابر emoluments, peopled دولت با اقدام بخش سر تایید نشده توسط سنا. او نشان داد که چگونه بسیاری از درک محدودیت در انتخابات ریاست جمهوری هستند هنجاری و نه قانونی و یا قانون اساسی—در نتیجه به طور چشمگیری افزایش اختیارات قوه مجریه.

در عین حال در اولین بحران واقعی به رخ ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از تقریبا هیچ کدام از قدرت ، به جای آوردن لغزنده نوآوری تیم خود را در زمان هنگامی که ساختمان مرز دیوار و یا تصویب ممنوعیت سفر او را برای حل و فصل بی فایده هیاهو. در یک نکته جالب به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بازیگری خیلی بیشتر مانند نوع محکم محدود اجرایی که نویسندگان قانون اساسی در ذهن داشت. ایالات متحده می تواند با استفاده از یک شدید رئیس جمهور در حال حاضر—اگر نه لزوما شاهنشاهی رئیس جمهور که مورخ آرتور شلسینگر جونیور معروف توضیح داده شده—اما وقت ناگهان عقب نشینی در بدترین زمان ممکن.

این انفعال این شکست خلاق و دولت است نه در همه آنچه رئیس جمهور منتقدان می ترسید. آنها می ترسید اجرایی نفس بیش از حد—و با برخی از توجیه است. تنها رئیس جمهور آمریکا با این جسارت را به استدلال می کنند که رئیس جمهور اقدامات تعریف قانونی شده اند ریچارد نیکسون و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی اندرو جکسون تنها استدلال کرد که دیوان عالی کشور تا به حال هیچ توانایی برای به اجرا درآوردن تصمیمات آن نیست که آن را به حال هیچ پایه و اساسی برای قضاوت.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شکست در طول COVID-19 همه گیر شده اند لژیون اما آنها نشده اند در نتیجه اجرایی نفس بیش از حد. در واقع او بوده است فوق العاده آهسته به استفاده از قدرت آن در دسترس رئیس جمهور. او نه سازمان فرمانداران و یا تلاش های بین المللی و یا رانده قانون همه سنتی ریاست جمهوری اقدامات در طول بحران. زمانی که جراح عمومی جروم Adams سیاسی تازه کار, می گوید عمومی “این رهنمود ملی ماندن در خانه سفارش” او برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک امپراتوری رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن می کند.

آن را مرموز که رئیس جمهور نمی را بیشتر فعال, نقش پس از عملیات اجرایی redound به ریاست جمهوری اعتباری. الکساندر همیلتون استدلال در Federalist 70 که “انرژی در اجرایی یک شخصیت برجسته در تعریف خوب دولت است.” بحران گسترش قدرت اجرایی; در این لحظه رئیس جمهور به طور معمول فرض کنیم که آنها باید انجام دهید بیشتر—و معمولا موافقت می کند. است که چرا biographers و مورخان تمایل به تمرکز به طور نامتناسبی در جنگ و فجایع دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دادن هیچ گونه تمایل خود را به اتهام. او خلاصه واکنش خود در کاخ سفید تریبون: “فرمانداران قرار است به انجام بسیاری از این کار.” خیلی ترسو شده است رئیس جمهور اقدام که سر از آمریکا در کنفرانس شهرداران شکایت, “این وضعیت دیوانه است. این دیوانه است. شما می توانید تصور کنید که در جنگ جهانی دوم همه تلاش بیشتر توپ زدن به یکدیگر برای آنچه آنها نیاز دارند ؟ ما نیاز به یک نفر یک عملیات است که تسهیل این همه چیز است.”

به جز در شرایط اضطراری ملی بیشتر شکایت شایع است که کاخ سفید بیش از حد قوی است نسبت به شاخه های دیگر. ترس از ریاست جمهوری رو به رشد فراتر از آن قانون اساسی-تجویز نقش ریشه گرفت در Nixon سال با شلسینگر یک مورخ از کندی دوران ضرب عبارت های امپریالیستی ریاست جمهوری و گرفتن اضطراب از بار. شلسینگر نگران است که امریکا دخالت مداوم در خارج از کشور مجاز جمهور به جهش بیش از بنیانگذاران’ مرکزی دغدغه بود که circumscribing خودسرانه ورزش از قدرت اجرایی.

امریکا بنیانگذاران انتظار می رود کنگره به غالب شاخه ای از دولت تاسیس تفکیک قوا اجازه می دهد تا رئیس جمهور و دادگاه به عنوان چک در کنگره است. شلسینگر هم استدلال کرد که بیشتر فعال کنگره قانون اساسی پورت از رفت و آمد مکرر است که در جایی که کسانی که به دنبال تغییر سیاست های عمومی باید شروع تلاش های خود را. پس از واترگیت کنگره تصویب قانون محدود به قوه مجریه موثر که نیکسون جانشین جرالد فورد شکایت کرده است که ایالات متحده در معرض خطر یک “افتتاح ریاست جمهوری است.”

و در عین حال قدرت از رئيس جمهور هنوز هم رشد کرد و بزرگ شد. اوایل سال گذشته — که است که می گویند قبل از استیضاح اتفاق افتاده است و یا coronavirus رخ داده است—دانشمندان کوین Kruse و Julien Zelizer استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل به طور مداوم کم مقبولیت شد “تکان دهنده ضعف رئیس جمهور.” آنها ادعا به دلیل گسترده اورژانس قدرت های در دسترس برای هر رئیس جمهور آمریکا “آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و نشان داده شده که حتی ضعیف فرمانده کل قوا می تواند به تحمیل اراده خود بر ملت اگر او فاقد هر گونه حس خویشتن داری و یا احترام به هنجارهای سیاسی و guardrails.” سه نکته مهم دانشمندان از ریاست جمهوری به تازگی به این نتیجه رسیدند “توازن قدرت در سیاست خارجی نیست تغییر به سمت قوه مقننه.”

اما قبل از همه گیر که در طی آن رئیس جمهور ثابت شده آشکارا تمایلی به استفاده از قدرت اجرایی ریاست جمهوری. و نه مردان رئیس جمهور با حروف بزرگ در این فرصت از یک بحران به گسترش قدرت اجرایی. کاملا برعکس: این رئیس جمهور است که صرف نظر کردن از آنچه قدرت کار می کند باید به منظور اجتناب از مسئولیت برای نتایج. الکساندر همیلتون و جیمز مدیسون نمی بینم که در حال آمدن است. به خلاء این سازمان ملل متحد امپریالیستی رئیس جمهور اتحاد چپ ناامید از فرمانداران متحده ضربه سخت—از جمله جی Inslee واشنگتن گاوین Newsom کالیفرنیا فیل مورفی از نیوجرسی و اندرو کومو نیویورک—عجله دارند و به اثر خوب است. پدران موسس خواهد تحسین است که به دلیل انتقال قدرت از رئیس جمهور این است که چگونه آمریکا نظام سیاسی طراحی شده بود به کار. بخش عرض جغرافیایی گسترده ای را اجرایی ریاست جمهوری بدون مجوز. کنگره توانایی برای بررسی رئيس جمهور به عنوان دادگاه. دولت و فرمانداران’ استقلال را فراهم می کند آزمایشگاهی رهبری و سیاست های آزمایش که در آن دولت فدرال تساوی.

البته فرمانداران نمی تواند شرکت در کسری از هزینه های صرف مقررات فدرال استناد دفاع تولید عمل می کنند و یا طلب کردن سازمان مدیریت اضطراری فدرال به توزیع مورد نیاز است. در عمل کنگره درهم و برهم است و اغلب حل مشکل اشتباه. دادگاه کار به آرامی و جبران تنها خاص نارضایتی. سیستم قانون اساسی دیکته است که به عنوان کارآمد به عنوان یک واحد اجرایی کارگردانی عمل است. آن را طراحی شده به کارآمد. آن طراحی شده بود هر چند برای جلوگیری از دقیقا همان نوع تجمع و سوء استفاده از قدرت است که رئیس جمهور تهمت منتقدان ترس او را قادر به.

هنوز انتقال آسان تر است برای دفاع از زمانی که ایالات متحده نیست رقابت با یکدیگر و دولت فدرال برای مدت محدود عرضه هواکش. شاهنشاهی ریاست جمهوری باید از دست دادن قدرت در طول زمان—و نه فقط آن را رها ناگهان زمانی که صدها هزار نفر از زندگی در معرض خطر هستند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>