مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است جزئیات مختصری از آنجا که او دارای مواد خواندن وارونه

عکس توسط پاتریک Semansky / AP / شاترواشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump ممکن است به عنوان خوانده شده ر

توسط NEWS-SINGLE در 11 تیر 1399
President Donald Trump holding up the Bible
عکس توسط پاتریک Semansky / AP / شاتر

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump ممکن است به عنوان خوانده شده ریاست جمهوری روزانه مختصر در فضل طرح چرا که او دارای مواد خواندن وارونه کارشناسان در روز چهارشنبه.

پس از مطالعه شواهد عکاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری یک کتاب است که دشوار است به خواندن موقعیت دیویس لوگسدون که مطالعات سواد در دانشگاه مینه سوتا گفت که چنین عمل می تواند مانع از رئیس جمهور را توانایی پردازش اطلاعات را بر روی میز خود.

"اگر تهمت است که برگزاری همه از ریاست جمهوری خود را روزانه دادخواستها وارونه آنچه در نظر گرفته شده است به مهم هوش نیاز خود توجه فوری ممکن است به او به نظر می رسد کمی بیشتر از بی معنی علائم روی یک تکه کاغذ" لوگسدون گفت.

در عرض چند دقیقه از انتشار لوگسدون نظرات کاخ سفید درهم به موسسه روش های جدید برای مطمئن شویم که تهمت ریاست جمهوری روزانه خلاصه قرار داده شده در سمت راست بالا در دفتر بیضی میز.

بنا به گزارش ها, Jared کوشنر خواهد بود وظیفه با وارد کردن تهمت دفتر اولین چیزی که هر روز صبح و چرخش تمام مقالات بر روی میز خود را تا زمانی که آنها در موقعیت مطلوب برای خواندن.

برخی در کاخ سفید منابع, اما, ابراز شک و تردید در مورد پروتکل جدید. "آن متکی بر Jared دانستن زمانی که مواد خواندن وارونه" یک منبع گفت.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب