مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در نهایت در مورد حق Coronavirus رفتن دور زمانی که هیچ زندگی انسان در سمت چپ بر روی سیاره

فاکس نیوز / یوتیوبواشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump روز یکشنبه گفت که او در نهایت در مورد حق coronav

توسط NEWS-SINGLE در 30 تیر 1399
Image may contain Sitting Human Person Furniture Chair Clothing Apparel Footwear Shoe and Crowd
فاکس نیوز / یوتیوب

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump روز یکشنبه گفت که او در نهایت در مورد حق coronavirus رفتن دور زمانی که هیچ زندگی انسان در سمت چپ بر روی زمین.

صحبت کردن با کریس والاس "فاکس نیوز یکشنبه," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هنگامی که وجود دارد هیچ زندگی انسان ها و در سمت چپ آن را به آلوده "مثل من قبل گفت: این ویروس فقط ناپدید می شوند مانند یک معجزه است."

"ویروس نیست احمق" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "آن را می خواهد به مردم آلوده است. و هنگامی که وجود دارد مردم را به سمت چپ برای آلوده کردن آن را نمی خواهید به چسبیدن به انجام هیچ چیز نیست. آن را برای رفتن به دور. و پس از آن من می شود درست است."

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: زمانی که سیاره زمین است و دیگر هیچ اثری از زندگی انسان "من باید آخر خنده."

"در راه, آن را بیش از حد بد است که کسانی که زیبایی در جعلی رسانه های خبری مانند جیم آکوستا منقرض خواهد شد که در آن نقطه, چون من آرزو می کنم آنها می تواند زنده به ببینید که چگونه من در نهایت حق," او اضافه شده است. "اما من حدس می زنم شما نمی توانید همه چیز است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه هیچ جدول زمانی برای از بین رفتن تمام زندگی انسان را از این سیاره و گفت ما در حال حرکت کاملا به شدت و با قدرت در آن است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب