مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک تلاش برای ایجاد یک پلیس فدرال

زمانی که وزارت امنیت داخلی ایجاد شد, کری کردرو می گوید: "آنها نمی قصد ایجاد یک پولیس ملی."منبع عکس توسط نوح بر

توسط NEWS-SINGLE در 5 مرداد 1399
A federal officer fires crowd control munitions at Black Lives Matter protesters.
زمانی که وزارت امنیت داخلی ایجاد شد, کری کردرو می گوید: "آنها نمی قصد ایجاد یک پولیس ملی."منبع عکس توسط نوح برگر / AP

هفته گذشته رئیس جمهور تهمت مستقر استتار border-ماموران گشت به پورتلند اورگان است که دیده می شود تقریبا دو ماه از اعتراضات پس از قتل جورج فلوید. عوامل گزارش تشدید خشونت در اعتراضات خارج فدرال دادگاه و بازداشت و بازداشت معترضان بدون توضیح در خیابان. مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا مستقر فدرال اجرای قانون عوامل به کانزاس, شهرستان, سیاتل و شیکاگو و قول داده است برای ارسال یک "موج" از نمایندگی به شهرستانها در سراسر کشور از جمله نیویورک و دیترویت و فیلادلفیا. در پاسخ به این اقدامات پانزده شهرداران امضا نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr و وزیر امنیت داخلی چاد گرگ و خواستار "اقدام فوری برای خروج نیروهای خود را." مجلس نانسی پلوسی گفت: در بیانیه ای که "خانه است و متعهد به حرکت سریع برای جلوگیری از این فاحش سوء استفاده از قدرت بلافاصله" بالا بردن سوال در مورد چقدر قدرت کنگره برای محدود کردن آلاینده وزارت امنیت داخلی.

به بحث در مورد برخی از این سوالات من صحبت تلفنی با کری کردرو یک عضو ارشد در مرکز امنیت نوین آمریکا و سی ان ان مشارکت کننده که دارای تخصص در میهن-امنیت قانون است. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد تاریخ ارسال نیروهای فدرال به ایالت ها و شهرها, لرزان مبنای قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات و چگونه ایجاد D. H. S. رئیس جمهور داد وسیع قدرت های جدید.

چه محدودیت ها وجود دارد بر روی یک رئیس جمهور بدون موافقت دولت و یا مقامات محلی ارسال نیروهای فدرال به یک شهرستان و یا دولت برای آنچه که او تعریف می کند به عنوان حفاظت از مردم و یا مکان ؟

من فکر می کنم ما در مورد برای پیدا کردن چرا که این منطقه حداقل در دوران مدرن است که آزمایش شده است. ما خواهیم دید که آیا وجود دارد برخی از پتانسیل متمم دهم چالش های مبتنی بر اینکه فعالیت خود را توسط پلیس فدرال فعالیت است که مسلما جایز نیست. اما من فکر می کنم وزارت امنیت داخلی آیا در قانون فعلی باید گسترده اقتدار قادر به deputize افسران خود را برای کمک به دیگر اجرای قانون سازمان. و من فکر می کنم آن است که توانایی به قادر به deputize آنها را به انجام توابع دیگر—همراه با فرمان اجرایی جدید در حفاظت از آثار تاریخی است که آنها ادعا پایه و اساس قانونی به کار گیرند.

دهم متمم را با فدرالیسم بنابراین چالش هایی خواهد بود که بر اساس?

راست. دهم متمم محدود مقامات هستند که بیان در قانون اساسی به عنوان برای دولت فدرال و حفظ آن برای دولت است. بنابراین از لحاظ تاریخی شده است که در تفسیر به این معنی است که پلیس فعالیت در خصوص چیزی است که متعلق به دولت و مقامات محلی. آنچه دولت در حال انجام است پیدا کردن این راه دیگری برای رفتن در آن است که از طریق فدرال حفاظت از تاسیسات و بناهای تاریخی. و آنها را مشروع قدرت برای محافظت از این تاسیسات.

چه در مورد در شرایط خاص قانونی که مجوز D. H. S. است ؟

من فکر می کنم که تحت D. H. S. موجود قدرت آنها قدرت برای محافظت از این فدرال امکانات. بنابراین برای مثال در پورتلند خواهد بود که چیزی مانند فدرال دادگاه است. اما آنها هنوز هم باید به پایبندی به قانون اساسی و متمم اول قانون اساسی حمایت و آزادی های مدنی و بنابراین یک منطقه که در آن ما احتمالا دیدن برخی از حقوقی فعالیت است که با پتانسیل مدنی-حقوق نقض. آنها نمی توانند در این دوره از حمل و قانونی خود را از عملکرد مردم را نقض حقوق مدنی—که به خودی خود می تواند یک تخلف از قانون فدرال است. و هنگامی که D. H. S. ماموران با انجام کارهایی مانند بازداشت افراد بدون کافی علت احتمالی یا استفاده از نیروی تهاجمی در راه است که بی دلیل من فکر می کنم آنها در معرض خود را به پتانسیل دادخواهی بیش مدنی-حقوق نقض.

که ضربه خاص و یا ماموران واحد اما من فرض آن معنی نیست که کل استقرار غیر قانونی بود درست است ؟

بله که عقب نشینی در برخی از افسران به همین دلیل است که استقرار این افسران به فعالیت هستند که در ماموریت خود مشکل ساز است. آنها به طور قانونی مجاز به حفاظت از فدرال دادگاه, برای مثال, اما آنها باید انجام داده اند که با استقرار یک محیط اطراف مرکز فدرال و سپس محافظت از آن. که متفاوت از فرستادن افسران و یا عوامل به خیابان پورتلند به بازداشت و یا دستگیری مردم است. بنابراین تا جایی که من فکر می کنم مرزهای آنچه آنها انجام می دهند شروع به سقوط از هم جدا.

D. H. S. کمتر از بیست سال—در آن تشکیل شد و پس از 9/11. اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال می خواستم برای انجام این کار وجود دارد اما وزارت امنیت داخلی آنچه را که او انجام داده اند ؟ و چگونه D. H. S. تغییر قابلیت های است که رئیس جمهور را داشته باشد ؟

آن شده اند که خیلی سخت تر است. چه D. H. S. انجام داده است که ترکیب همه این اشخاص که انجام توابع مختلف است. هدف از این بخش واقعا برای محافظت در برابر تروریسم است. که ماموریت اصلی تمرکز زمانی که گروه ایجاد شد در سال 2002. پس از آن چه اتفاق افتاده است که در طول زمان از آن کاهش یافت و به بزرگترین اجرای قانون نیروی در کشور است. هنگامی که شما تعداد دفعات مشاهده شده همه از فدرال ماموران اجرای قانون است که اقامت در زیر چتر بزرگ از D. H. S. وجود دارد بیش از شصت هزار نفر از آنها را. که کوتوله های هر قانون فدرال-اجرای آژانس از جمله ترکیبی از F. B. I. D. E. A. و A. T. F.

من فکر نمی کنم که آنچه در کنگره در واقع در نظر گرفته شده. آنچه که آنها در تلاش بودند برای این بود که برای فعال کردن بهتر coördination به منظور محافظت در برابر میهن-تهدیدات امنیتی. آنها قصد نیست برای ایجاد یک پولیس ملی. رخ داده است که از طریق ترکیبی از عوامل از جمله اندازه مطلق از اجرای قانون نیروی موجود در D. H. S. و توانایی خود را به استفاده از آن deputizing اقتدار—به دلیل D. H. S. دارای اختیارات قانونی برای deputize افسران برای انجام توابع دیگر و به کمک دیگر اجرای قانون فعالیت است. که می توانید یک تابع مفید اگر شما در حال تلاش برای تقویت نیروی انسانی برای پاسخ به یک خطر خاص اما این بخش با استفاده از آن در یک بسیار قوی, راه برای marshal همه از آن اجرای قانون ظرفیت برای خدمت به این دستور کار سیاسی است که در اینجا به یک نمایش قدرت در شهرستانها که رئیس جمهور تفسیر به نیاز بیشتر "قانون و نظم است."

و سپس شما لایه در بالای آن دو چیز است. یکی وجود دارد بسیار ضعیف کنترل های داخلی در درون D. H. S. خود را. برای مثال هیچ فراگیر مجموعه ای از قانون اجرای دستورالعمل. هیچ coördinating ساز و کاری برای نظارت و پاسخگویی است. هر آژانس جزء خود نظارت های مختلف توابع اما هیچ کس coördinating که در سطح وزیر. و سپس شما لایه در بالای آن است که گردش مالی بالا در سیاسی انتصاب و رئیس جمهور داشتن gutted سنا تایید رهبری است که بخش. و شما را تا پایان با یک سیاسی نشکن رهبری مایل به استفاده از این قوی اجرای قانون زور و ظرفیت.

آیا ما می دانیم که او چه کسی ارسال شده است از D. H. S.?

به نظر می رسد مانند گشت مرزی است که در گمرک و حفاظت از مرزها. علامت گذاری مورگان اقدام رئیس آن است. من نمی دانم که آیا آنها به طور رسمی deputized کسانی که افسران, اما راه که آنها می توانند انجام آن خواهد بود به deputize آنها را به کمک فدرال خدمات حفاظتی که قرار است برای محافظت از دادگاه.

گزارشاتی وجود دارد که BORTAC [گشت مرزی واحد تاکتیکی] استفاده شد هفته گذشته است. که ممکن است این افراد که ما در عکس ها که نگاه مانند آنها در سبک نظامی خستگی. BORTAC یک جزء از گمرک و حفاظت از مرزها. این اساسا یک شبه نظامی با شدت بالا واحد—نوع افرادی که آموزش دیده برای رفتن به شدت بالا مواد مخدر-قاچاق-اجرای اقدام علیه یک کارتل یا چیزی.

که خواهد بود به عنوان مثال با استفاده از اجرای قانون ظرفیت است که کاملا خارج از ماموریت خود و آنچه مهم تر است, در خارج از آموزش خود را. اگر شما را BORTACو یا حتی اگر شما اجرا از آسیاب گشت مرزی افسران که کار است که برای رهگیری مردم در تلاش برای ورود به کشور به طور غیرقانونی بین حلال نقاط ورود—که چه گشت مرزی ندارد. آنها آموزش دیده برای انجام این ماموریت است. آنها آموزش دیده برای انجام امنیت عمومی در زمینه تظاهرات در شهرها و نامربوط به مرز فعالیت های که در آن مردم در حال ورزش اول خود را اصلاح حقوق. و بنابراین پس از آن که در آن شما شروع به دیدن نقض حقوق مدنی, چرا که آن را ماموریت خود را. این واقعا حتی منصفانه قرار داده و آنها را در آن موقعیت است.

یکی مشکل اینجا است که گشت مرزی دارای قدرت های ویژه در یک صد مایل از مرز که شامل مکان هایی مانند پرتلند?

آره. این به اصطلاح صد مایل منطقه را قادر می سازد آنها را به عنوان مثال برای راه اندازی ایستگاه های بازرسی. بنابراین در سال گذشته من در خارج از El Paso منطقه—و اگر شما در حال رانندگی از ال پاسو به New Mexico, آن را درست در مرز اما شما از طریق یک پاسگاه و آنها مجاز به انجام است که به منظور تقویت امنیت مرزی در راستای ماموریت خود را. اما پورتلند اتفاق می افتد به سقوط به صد مایل از مرز-اجرای-قلمرو عمل و یا اقتدار فقط به دلیل آن اتفاق می افتد به هفتاد یا هشتاد مایل از اقیانوس آرام به خاطر آنها انجام نمی دهد امنیت مرزی در پورتلند. آنها ظاهرا کمک در حفاظت از فدرال امکانات وجود دارد.

چه نقشی می تواند کنگره بازی در این کار از نظر قانونی صحبت کنید ؟

من فکر می کنم چیزهایی وجود دارد که کنگره می تواند در کوتاه مدت و پس از آن چیز وجود دارد که آنها می توانند در دراز مدت. اما من امیدوارم که آنها قرار نیست در دراز مدت مسائل به طور نامحدود به دلیل آن را فوری در حال حاضر. آنها می تواند انجام کارهایی مانند به عنوان مثال محدود کردن توانایی برای deputize گشت مرزی به طور خاص برای انجام توابع است که نه مربوط به خود را border-امنیت ماموریت. و واقعا افرادی که نگران امنیت مرزی باید در حمایت از آن چرا که فکر می کنم با توجه به توجه است که داده شده است به طور خاص به مرز جنوبی در سال های اخیر است که ما نباید انحراف آنها را از این ماموریت مهم را به انجام کارهای دیگر.

به طوری که یکی از چیزهایی که آنها می توانید انجام دهید. من دیده ام قانونگذاران صدای جیر جیر در آخرین روز مورد نیاز است که ماموران فدرال شناسایی خانه خود آژانس و به طوری که چیزی بسیار ساده است که آنها می توانند انجام دهند اما من امیدوارم که آنها را متوقف نمی وجود دارد. نگرانی من این است که آنها چنین کاری را انجام دهد و سپس فکر می کنم که آنها انجام داده ایم کافی است. و واقعا آنچه آنها نیاز به انجام است را به یک نگاه سخت در D. H. S. و مجددا آن را به طوری که آن قانون اجرای قطعات واقعا در حال انجام ماموریت است که آنها وظیفه انجام و عدم reassigned به انجام نامربوط جانبی, قانون اجرای وظایف. من فکر می کنم کنگره باید در قانونگذاری دستورالعمل های عملیاتی برای تمام اجرای قانون در D. H. S. وجود دارد در حال حاضر هیچ الزام قانونی برای آنها به مدرن دستورالعمل های مناسب را به حساب حقوق مدنی و متمم چهارم قانون اساسی و متمم اول قانون اساسی. هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از سیاسی-انتصاب شکافها در D. H. S. نسبت به آنچه ماموریت خود است. وجود دارد مقدار زیادی از سیاسی در سطح بالا منصوب و نیز وجود دارد یک تن از سیاسی انتصاب در سراسر بخش بنابراین شما باید بیش از حد بسیاری از سیاسی انتصاب انجام توابع است که فقط باید بخشی از professionalized خدمات مدنی. اگر آنها کاهش در تعدادی از انتصاب که با فعال کردن این بخش باید یک کمی بیشتر از یک فرهنگ داخلی است که مانع از دستکاری برای اهداف سیاسی.

بدیهی است که من نمی گیری اخلاقی مقایسه اما قسمت تاریخی است که بسیاری از مردم فکر می کنم در مورد نظر ارسال و مقامات دولت فدرال به ایالت که نمی خواهید آنها را ارسال فدرال آمريکا به جنوب به اجرا لغو تبعیض نژادی مشخص. من شنیده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از این به عنوان مثال چرا آنها مجاز به انجام این کار, اما چه چیزی باعث می شود دو چیز خیلی متفاوت است ؟

در این مورد دادگاه عالی تا به حال حکومت و دولت فدرال شد اجرای قانون است. من فکر نمی کنم که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می توانید استفاده کنید که به عنوان مثال برای توجیه آنچه که آنها انجام امروز. دولت فدرال مشروع قدرت برای محافظت از فدرال امکانات وجود دارد یک راه که آنها می توانید انجام دهید که. آنها می توانید راه اندازی یک محیط آنها حتی می تواند به تقویت خود فدرال خدمات حفاظتی به طوری که آنها مطمئن شوید که افسران خود را امن هستند. این بدان معنا نیست که آنها باید استقرار به داخل شهر ساخت دستگیری و چیزهایی مانند آن. که و بازداشت مردم—که در آن آنها در حال رفتن فراتر از آنچه در قدرت خود را است.

جایی که آنها در حال حرکت به مانند یک پلیس فدرال نیروی. و این چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: آنها در حال رفتن به انجام, چرا که زمانی که او در شیکاگو به عنوان مثال چه او با استناد به یک راش از تیر اندازی, راست? که امنیت عمومی. این یک عملکرد پلیس و این چیزی نیست که کنگره ایجاد D. H. S. انجام دهید—به فدرال, نیروی پلیس. دیگر چیزی که او صحبت کردن در مورد در حال تهدید آثار تاریخی.

بله D. H. S. اخیرا با صدور یادداشتی که منتشر شد توسط مبارزه حقوقی اساسا اجازه می دهد برای گسترش هوش-جمع آوری فعالیت های اطراف این تهدیدات به آثار تاریخی ،

راست بنابراین ما نمی دانیم که چه حقیقت واقعی است که آیا عملی تهدید نسبت به بناهای تاریخی و یا فدرال امکانات. اگر واقعا وجود دارد برخی از سازمان های تروریستی داخلی-گروه تلاش برای حمله به آثار تاریخی یا چیزی پس از آن شما انتظار می رود مرکز ملی مبارزه با تروریسم به صحبت کردن در مورد آن. آنچه من از ترس چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به انجام است که به چیزهایی که در واقع سیاسی—آن استفاده می شود مهاجرت یک زن و شوهر از سال پیش و در حال حاضر آن را در آثار تاریخی و تعریف آنها به عنوان تهدید.

بنابراین در حال حاضر ما یک دستور اجرایی است که می گوید: "این یک تهدید است" فقط مانند آنها گفت: بحران در مرز یک تهدید بود. و سپس او مسائل اجرایی سفارش به اجازه و اقدام در برابر آن. اما آن را ساختگی—حداقل به نظر می رسد ساختگی. دادستان کل بر, در طول سی اعتراض داشته و گفت: "Antifa, Antifa." بود که بر اساس اطلاعات واقعی? به وزارت دادگستری و یا برخی دیگر از آژانس فدرال شناسایی اطلاعات که وجود دارد یک گروه که درگیر در این فعالیت یا نه ؟ ما واقعا باید پاسخ به آن است. بر اساس این دولت سابقه بیش از گذشته تقریبا چهار سال من تمایل به فکر می کنم که آن را ساختگی اما من نمی دانم که برای اطمینان حاصل کنید زیرا آنها واقعا جلو آمده با اطلاعات است.

وجود دارد دو نفر دیگر از چیزهایی که در D. H. S. بیش از حد. یک خطر این است که آنها شروع به استفاده از D. H. S. فدرال پلیس نیروی. دوم که مربوط است اما کمی متفاوت است که وزیر امنیت داخلی و تا حدی دادستان کل شروع به اجازه فعالیت است که سقوط به رده از امنیت داخلی. و احتمالا چیزی که من بیشتر نگران است.

چرا شما بیشتر نگران آن است ؟

چرا که در ایالات متحده ندارد و داخلی-سرویس امنیتی یا داخلی-سرویس امنیتی. و ما عمدا یکی نیست چرا که این نوع از چیزی که می تواند تبدیل به یک استاسی-مانند سازمان های دولت فدرال نیروی است که جاسوسان خود را در آن شهروندان برای مصارف داخلی. پس از 11 سپتامبر این چیزی است که این کشور در واقع در نظر گرفته شود. وجود دارد بحث در مورد این و آن نوشته شده بود تا در 9/11 گزارش کمیسیون و آن را به صراحت رد کرد. تا زمانی که من دیدن چیزهایی مانند دادستان کل دادن قدرت فوق العاده به D. E. A. برای انجام فعالیت های نظارتی مرتبط با اعتراض و یا زمانی که D. H. S. حال اعزام به نظارت بر فعالیت های مربوط به اعتراض به, که به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند وزیر امنیت کشور و دادستان کل رفتن را از طریق یک backdoor برای ایجاد یک داخلی-سرویس امنیتی است که کنگره به صراحت رد هجده سال پیش است و نه مجاز.


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن