مغلوب ساختن پیشی جستن جعلی راه حل برای بحران در پورتلند

روز دوشنبه یک گروه که خود را دیوار از مادران محاصره معترضان مواجه بیرون و مرتبط با اسلحه به شکل یک انسان مانع

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
The wall of moms group marches.
روز دوشنبه یک گروه که خود را دیوار از مادران محاصره معترضان مواجه بیرون و مرتبط با اسلحه به شکل یک انسان مانع در یک بن بست با ماموران فدرال.عکس توسط ماسون Trinca / نیویورک تایمز / Redux

در شب پنجاه و دو از پورتلند تظاهرات صورتی توپ آراسته با چهره کارتونی خوک منعکس طریق Lownsdale مربع است. پارک نشسته در سراسر خیابان از علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه های سایت از روزانه standoffs با ماموران فدرال فرستاده شده توسط رئیس جمهور تهمت ظاهرا برای سرکوب ناآرامی. به عنوان نور خورشید شروع به محو شدن, صورتی, خوک-festooned توپ پرواز فوق کوچک جمعیت چند ده معترضان نگه داشته و هوا را به عنوان آن ضربه از معترضان به تجمع اعتراضی در این راه توپ های ساحل پس از گذشت از concertgoer به concertgoer در زمانی که کنسرت هنوز هم وجود داشته است.

این خوک گوی فنر گذشته تظاهرکنندگان fussing بیش از خود دستباف در اعتراض به آیات و گذشته تظاهرکنندگان چادری به طور کامل در سیاه و سفید. آن طاقی از طریق دود ابر wafting فوق شورش دنده—پنجره آبکاری رایگان کباب دنده, طرف, و گاهی اوقات بستنی برای معترضان—و در نهایت آمد به استراحت در پایه یک سی و پای بنای یادبود جنگ آمریکا و اسپانیا. در سراسر گرانیت یادبود ساخته شده به افتخار Oregonians در جنگ کشته و یک صد و بیست و دو سال پیش—مورد ستایش قرار داد اسپری-رنگ رالی گریه می کند از یک دوران جدیدتر از دست دادن: "جورج فلوید" "خوش آمدید به Porkland" و "خارج شدن از شهر ما" دومی احتمالا یک پیام برای فدرال افسران پر از سوراخ در دادگاه در سراسر خیابان.

از اوایل ماه جولای ده ها تن از عوامل از چندین آژانس های فدرال سرب توسط وزارت امنیت داخلی بود insinuated خود را به پورتلند هفته طولانی اعتراضات پس از قتل جورج فلوید. در ابتدا ماموران فدرال در حال شلیک گاز اشک آور در هر اینباره که گفته inched بیش از حد نزدیک به دادگاه که موفق شد تنها در رسم اعتراض ها توجه وجود دارد. در ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته, عوامل تشدید, حمله معترضان شبانه با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, و flashbangs.

در جولای 11th, Donavan لا بلا بیست و شش سال از تظاهرات ایستاده در لبه Lownsdale مربع برگزار شد و یک boombox بیش از سر خود را مانند جان کیوساک در "هر چیزی می گویند." از سراسر خیابان یک معاون مارشال ایالات متحده اخراج تاثیر مهمات به طور مستقیم به لا بلا پیشانی ؛ معترض مچاله شدن به زمین است. یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان داد خون ریختن را لا بلا و آغشته در امتداد پیاده رو به عنوان همکار-معترضان کشیده ناخودآگاه خود بدن دور. پزشکی اسکن نشان داد که تاثیر مهمات cracked لا بلا جمجمه. پزشکان انجام شده و صورت-جراحی ترمیمی قرار داده و یک صفحه تیتانیوم در پیشانی خود را.

چهار روز بعد بینام و اجاره وانت کشیده در مقابل یک معترض به نام علامت Pettibone. ماموران فدرال افتاده از این خودرو کشف و ضبط Pettibone و او را بازداشت در سلول برگزاری حدود نود دقیقه هرگز توضیح داد که آنها چه کسانی بودند و یا چرا آنها تا به حال او را دستگیر. در حادثه ای دیگر بر روی ویدئو دستگیر و به اشتراک گذاشته شده در توییتر همان داستان: ماموران فدرال با نام ژنریک "پلیس" مزین به رنگ زرد در سراسر خود را استتار خستگی با عجله در یک معترض قرار دست خود را پشت و راهپیمایی کردند و او را به پشت نقره ای وانت.

رئیس جمهور تهمت تحسین عوامل کار به tweeting که آنها در دفاع از پورتلند پس از رهبران محلی "از دست کنترل آنارشیست" و این ادعا که تظاهرکنندگان "نفرت کشور ما است." کابل-اخبار میزبان نقاشی مملو سند چشم انداز از هرج و مرج در رز شهرستان. "پورتلند" Sean Hannity intoned در فاکس نیوز "شده است پاره پاره از هم جدا شده توسط یک گروه از مخرب به اصطلاح آنارشیست ها."

هیچ یک از این مربع با آنچه که بر روی صفحه نمایش در برگ پلازا در روز یکشنبه که در آن صورتی توپ پینگ میان خورشید مست معترضان در آرامش و نه با آنچه رخ داده پس از تاریک زمانی که بیشتر مردم وارد شدند و اعتراض به صورت سیاه و سفید زندگی می کند واقعا در رفتن.

کمی پس از 8 P. M.جنوب شرقی گوشه ای از پلازا هم زده. یک گروه از شاید یک صد تظاهرکنندگان با نزدیک شدن به راهپیمایی پایین پیاده رو از خیابان سوم سمت فدرال دادگاه قبل از توقف در گوشه سوم و اصلی. آنها منجر شد توسط سه مرد سیاه و سفید در یکسان سیاه و سفید تی شرت که خوانده در قرمز و سفید "پورتلند عدالت است." مردان از گذشت یک بلند گو حرف زدن بین آنها را توصیف به بیشتر سفید جمعیت زندگی خود را در آمریکا و در پورتلند به عنوان سیاه و سفید مردان است. "شما لازم نیست به رشد است . . . دانستن در حال حاضر از کلاس اول که در آن شما ایستاده [در] این کشور" یکی از مردان گفت. "تمام چیزهایی که ما در تلویزیون دیدم این کارتون که گه همه آن را به حال نژادپرستانه معانی به آن است."

به عنوان مردان صحبت کرد, فعالان, خاموش کردن یک بلوک از سوم خیابان محاصره توسط دوچرخه سواران در هر پایان است. یک سخنران گفت که او فکر شهردار Ted ویلر و تازه سوگند یاد کرد-در رئیس پلیس چاک Lovell, باید وجود داشته باشد. "من نمی دانم که چرا آنها نمی آیند و مقابله با آنها حوزه, اما من واقعا آرزو می کنم آنها خواهد بود," او گفت: این جمعیت در اطراف او در حال رشد است. (ویلر با حضور در تظاهرات سه شب بعد و با گاز کشته شد, همراه با دیگر تظاهرکنندگان.) "آنچه که آنها در حال انتظار برای همه به آرام همه خسته همه به خانه بروم و برای همه شما خوب مردم سفید به مانند 'آره رفتم اونجا و من ایستاده بود با حضور سیاه و سرد بود در تابستان گذشته" و سپس آن را بیش از. نه به طور جدی. من شده است در پورتلند تمام زندگی من, بنابراین من می دانم چگونه ما را دریافت کنید پایین." سپس توسط یک دوم بلوک از خیابان سوم شد بسته به ترافیک این بخش از خیابان به طور مستقیم در مقابل دادگاه که تحت پوشش گرافیتی و احاطه شده توسط یک حصار فلزی ساخته شده توسط کارگران فدرال که آن روز صبح.

در 9 P. M.دیگری هم در این زمان از انتهای دیگر از بلوک. چند صد زنان بیشتر به رنگ زرد تی شرت تبدیل گوشه و در ماهی قزل آلا و خیابان و راهپیمایی پایین خیابان سوم. جمعیت را تشویق می کردند و مشت در هوا به زنان رسید پایین خیابان. آنها خود را دیوار از مادران و آنها عصبانی. بعد از دیدن پوشش افراد جوان حمله با مهمات و فرو برد و با اسپری فلفل—و بعد از طعم فدرال اسپری فلفل خود را در اوایل اعتراضات—مادران پورتلند تشکیل خود "دیوار" برای حفاظت از تظاهرکنندگان. مادران محاصره معترضان مواجه بیرون و مرتبط با اسلحه—انسان مانع است که جرأت فدرال عوامل پیش بروید کور یک مادر دو با گرز ببینید که چگونه آن را به نظر می رسد. یکی برگزار می شود نشانه آن است که گفت: preëmptively, " 'من خیلی نا امید در شما'—مامان."

سخنرانان به کار ادامه داد جمعیت بود که این زمان بیشتر جمع شده در خیابان اصلی گوشه ای از دادگاه فدرال. یکی از مردان در پورتلند عدالت پیراهن: "وجود یک نژاد و آن نژاد در نژاد بشر است. سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!" مادران شعار بازگشت: "سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!" در ضمن در انتهای دیگر از بلوک معترضان چادری سیاه, شروع بی سر و صدا از بین بردن حصار در اطراف دادگاه است. با استفاده از ابزار و بسیاری از آنها حذف یک بخش ، صدای پاشیده و بالندگی از داخل ساختمان: "این است که فدرال خدمات حفاظتی. آیا تلاش برای صدمه زدن به حذف و یا بالا رفتن از حصار در اطراف دادگاه فدرال. عدم اطاعت از این نظم قانونی و منجر به دستگیری و یا استفاده از کنترل جمعیت مهمات."

حدود 9:45 P. M.زمانی که چند هشدارهای صادر شده از ساختار ("این است که فدرال خدمات حفاظتی. تلاش نیست . . .") و آن نگاه به عنوان اگر چیزی بد اتفاق می افتد ممکن است که مادرم نقل مکان کرد. ارتباط اسلحه آنها با تشکیل یک خط در مقابل حصار. اگر فدرال آمد شارژ کردن—که همه انتظار آنها خواهد بود—آنها می خواهم که به رفتن را از طریق ،

وضعیت غیرقابل دفاع و حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن butted سر خود را به پورتلند کسب و کار, خوان چاوز به من گفت. یک وکیل است که هدایت اورگان دادگستری مرکز منابع حقوق مدنی پروژه چاوز در دادخواهی با پورتلند پلیس در موارد متعدد از جمله کشتار با گاز یک خانواده مسلمان که مسالمت آمیز مونتاژ در ژوئن 2, به افتخار جورج فلوید. "Unlovingly به عنوان گاز اشک آور سه شنبه" چاوز گفت. "ما تا به حال بسیاری از پس از آن گاز اشک آور سه شنبه ها اما این یکی گالوانیزه بسیاری از مردم است."

اجرای قانون محلی در پاسخ به این اعتراضات شده است نامتناسب اما آنها باید برای پاسخ به حداقل از لحاظ تئوری به کسی—سیاستمداران محلی و Oregonians که انتخاب آنها. ماه گذشته قانونگذاران ایالتی تصویب لایحه ممنوعیت پلیس محلی با استفاده از اسپری فلفل مگر اینکه آنها اعلام تظاهرات ضد شورش و حتی پس از آن پلیس باید اعلام کند که آنها در مورد استقرار گاز اشک آور. بنابراین برای ماموران حفاظت از سوار کردن دادگاه فدرال.

گاز اشک آور است که به سختی بدترین فدرال' اقدامات است. توقیف مردم را در خیابان ها بدون هشدار جدید نیست. در سه سال گذشته ایالات متحده مهاجرت و گمرک عوامل کشف و ضبط کرده اند مشکوک به مهاجران مستند نشده در پورتلند جن کارسون موقت مدیر A. C. L. U. اورگان گفت. او سازمان را قانونی ناظران دیده می شود یخ عوامل رول به دادگاه شهرستان که در آن مهاجران ممکن است حل و فصل بلیط پارکینگ و یا دیگر مسائل حقوقی و پرتاب آنها را به یک وسیله نقلیه است. همانطور که در موارد اخیر از معترضان در خیابان را برداشت, عوامل' هویت باقی می ماند تیره است. "گاهی اوقات آنها تا به حال برخی از I. D. در راحتي بسیاری از بار آنها نیست." کارسون گفت. "به معنای واقعی کلمه سه یخ عوامل را احاطه فرد و فقط با فشار آنها را به یک ماشین است." هیچ دلیلی برای بازداشت خواهد بود اظهار داشت. اطلاعات که در آن خانواده ممکن است پیدا کردن بازداشت شدگان. هیچ چیز.

کارسون اذعان می کند که برخی از اعمال فرد با معترضان شده اند خطرناک اما گفت که آنها یک بخش کوچکی در میان هزاران و هزاران نفر از معترضان که جمع آوری کرده اند مسالمت آمیز است. برخی از آب بطری و سنگ پرتاب شده است. شده اند وجود دارد آتشهای و نرده پاره کردن. "اما باید به دیگر راه های مقابله با آن," او گفت:.

به اورگان فرماندار کیت قهوه ای, صحنه بازی را در مقابل فدرال دادگاه سیاسی است تئاتر برای رئیس جمهور. "این هیچ ربطی به امنیت عمومی و آن را قطعا تا به چیزی برای انجام با حل مشکل" قهوه ای که یک دموکرات به من گفت. رئیس جمهور "شکست خورده است منجر به ملت با پاسخ ملی به جهانی همه گیر" او گفت:, و برای جبران "او استقرار فدرال افسران را به گشت زنی در خیابان پورتلند." هفته گذشته در یک تماس تلفنی با چاد گرگ سرپرست وزارت امنیت میهن فرماندار درخواست کرد که فدرال تمام افسران توان از اورگان خیابان. گفتگو قهوه ای به من گفت بود "ناخوشایند است." به جای در نظر گرفتن درخواست جدی گرگ با هواپیما به پورتلند وارد ایالات متحده در دادگاه و در زمان عکس ها با برخی از عوامل دخیل در چهره با معترضان.

طنز این است که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر ماموران فدرال لباسهای به عنوان سربازان پورتلند تظاهرات بودند افول. چاوز از اورگان دادگستری مرکز با حضور چند تن از تظاهرات به عنوان یک حقوقی ناظر. اگر چه وجود دارد شور و شوق و حضور جمعیت بلافاصله پس از قتل جورج فلوید اواخر ژوئن اعداد را آغاز کرده بود به نازک را به شاید کمتر از یک صد نفر از معترضان و یک شب. "این می توانست درگذشت" چاوز به من گفت. سپس "فدرال در آمده شروع به ربودن مردم شروع به استفاده از سلاح." جمعیت دارای عقاید. در حال حاضر تعدادی از معترضان رشد توسط صدها و شاید هزاران نفر هر شب پی در پی. با پورتلند پلیس ظاهرا عقیم توسط دولت جدید قانون محدود کردن آن استفاده از اسپری فلفل تهمت عوامل را بیش از برای آن ساخته شده. "خود را درخشان, 'چیز' هستند بسیاری بلندتر و گاز اشک آور لطمه می زند و حتی بیشتر از" چاوز گفت. "من نمی دانم چرا. من نمی دانم اگر آن را ذهنی یا من قصد دارم نرم اما اجماع عمومی این است که فدرال ریزرو شلیک حتی nastier."

"با هم ماندن. اقامت تنگ است. ما این کار را هر شب" جمعیت شعار می دادند در مدت کوتاهی قبل از ساعت 10:00 P. M. روز یکشنبه شب به عنوان آن را بسته در ایالات متحده دادگاه محیط حصار دیوار از بچه دیزی زنجیره ای در خط مقدم. این دست نشانه ها در بالای سر خود صحبت به میان جمعیت خارج ("به خوبی مشکل") و دولت فدرال در داخل ("خارج"). یکی دیگر از ثبت اخطار تکرار از دادگاه سخنران: ". . . عدم اطاعت از این نظم قانونی و منجر به دستگیری و یا . . ." جمعیت پاسخ با فریاد "Fuck you!" قبل از آواز به ریتم پلاستیکی-سطل درام "A. C. A. B. All Cops Are Bastards." فدرال هشدار نگه داشته تکرار بیش از بلندگو اما کلمات غرق شدند توسط تظاهرکننده مانتراها: "بدون عدالت. نه صلح. آن را به خیابان ها و پلیس" و "فدرال رفتن به خانه. فدرال رفتن به خانه."

حدود 10:15 P. M.اعضای جمعیت خال خال کسی که بر روی پشت بام ساختمان پلیس در کنار دادگاه است. یک چراغ قوه پرتو نورانی یک بخش از roofline. "او وجود دارد این است که سمت راست وجود دارد," یک معترض در یک کلاه ایمنی دوچرخه گفت: اشاره است. بیشتر مردم اشاره کرد تا زمانی که یک سوم از جمعیت نگاه کرد. شبح از یک مرد احتمالا یک عامل فدرال ناپدید شد به تاریکی.

پانزده دقیقه بعد یک معترض lobbed یک ترقه بیش از محیط حصار. فیوز sizzled در کاورنو entryway از دادگاه. رونق فرستاده جمعیت به طور موقت در حال اجرا است. ثبت هشدار آغاز شده در بلندگو دوباره به عنوان برخی از معترضان دوباره تلاش خود را برای از بین بردن حصار. مطمئنا هر دقیقه ماموران فدرال خواهد پور از یکی یا بیشتر از موقت درب برش تخته سه لا است که تحت پوشش دادگاه ویندوز و راههای ورودی.

حدود 10:40 P. M.تعداد انگشت شماری از عوامل پا به معترضان برای ترک حصار تنهایی در حالی که عوامل' ضبط پیام نگهداری هشدار از عواقب عدم غذای خود دستورات (". . . جمعیت-کنترل مهمات" صدای پاشیده گفت). عوامل ducked پشت در. بعد از دو ساعت معترضان شعار می دادند و ضرب و شتم در حصار و سپس حذف بخش تا زمانی که آن را در نهایت پایین آمد. نیمه شب گذشته بود و کمتر وجود دارد معترضان اما صفوف خود را هنوز هم شامل دیوار از مادران که در پیوست یک تشویق به عنوان حصار سقوط کرد. برخی از معترضان نقل مکان کرد و مقاطع برچیده حصار به سمت ورودی دادگاه احتمالا برای جلوگیری فدرال افسران از خروج و انفجار همه با گرز.

دقیقه بعد ماموران در استتار در نهایت پدید آمده است. آنها اخراج flashbangs و مک قوطی. ابری از گاز اشک آور swirled از طریق جمعیت مانند برخی از نوع حساس دود موجود است. معترضان درهم. از طریق رقیق آمد از پاپ پاپ پاپ از تاثیر مهمات احتمالا مانند است که تا به حال آمار Donavan لا بلا. روزنامه نگار رابرت ایوانز پخش فیلم از یک تظاهرات بسیار عظیم یک قوطی گاز در فدرال با یک چوب هاکی و یکی دیگر از معترضان با استفاده از یک برگ دمنده به ضربه گاز دور.

یک سرباز پیاده از عوامل پیشرفته تحت فشار قرار دادند و باقی مانده تظاهرکنندگان به Chapman مربع و در مجاورت Lownsdale مربع که در آن ساعت زودتر دنده بود sizzled در کوره و یک توپ ساحل تا به حال منعکس. فدرال مهمات موجب کوچک چمن آتش سوزی. ظاهرا که نیست به اندازه کافی برای فدرال. Evans فیلم برداری یک قوطی آن را به عنوان نورد بر روی زمین و snaked تحت دو نیمکت پارک تکمیل تقریبا کامل دایره مانند یک بخار ساطع sidewinder. پشت دود عوامل عقب نشینی راه رفتن به عقب و به دور از خفگی جمعیت. پنجاه و دومین شب از پورتلند تظاهرات به پایان رسید—مانند بسیاری از, و بسیاری از, به احتمال زیاد به می آیند—با مغلوب ساختن پیشی جستن موقت ارتش کشتار با گاز مردم نشان برای سیاه و سفید زندگی می کند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de