مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر طرح: "قدرت مطلق" هیچ مسئولیت

پس از آغاز ریاست جمهوری خود, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که "حق مطلق" به انجام یک آرایه شگفت آو

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399
US President Donald Trump speaks during the daily briefing on the novel coronavirus.
پس از آغاز ریاست جمهوری خود, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که "حق مطلق" به انجام یک آرایه شگفت آور از همه چیز.عکس توسط مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه / گتی

یک هفته پیش رئیس جمهور تهمت پیش بینی خود را از رشد اضطراب بیش از زمانی که و چگونه به پایان بزرگ خاموش یک تصمیم او به خوبی آگاه خواهد شد که وجودی عواقب—برای خود آینده سیاسی. او به نام سوال از بازگشایی این کشور در میان بیماری همه گیر کوروناویروس "بزرگترین تصمیم من همیشه می خواهیم" و "تا کنون بزرگترین تصمیم زندگی من است." هنوز زمان تهمت آگهی یک "عمده کنفرانس خبری" برای پنج شنبه شب, کمی وجود دارد, در حال تعلیق از یک مرد است که به tweeting در مورد "نور در انتهای تونل" و اعلام کرد که در ماه مارس 24th که او می خواست کلیسا pews "بسته بندی شده" عید پاک. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کردن عید پاک مهلت ظرف چند روز آن را ترویج و او تکرار عمل در این هفته با یک مارس 1st, تاریخ و یک طرح جدید برای "باز کردن امریکا دوباره" است که آغاز شده و روز دوشنبه به عنوان یک امپراتوری diktat از یک متعال جمهور و به پایان رسید تا در روز پنج شنبه به عنوان صرفا یک توصیه به فردی متحده بدون یک تاریخ ثابت. بسیاری از فرمانداران در حال حاضر اعلام کرد که آنها را هدایت او را دنبال کنید. "شما در حال رفتن به عکس های خود را," مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها اطمینان در یک کنفرانس تلفنی روز پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به ضبط صدا است که به سرعت به بیرون درز کرد. "شما در حال رفتن به تصمیم گیرنده است."

این ممکن است به نظر می رسد یک سر نخ ریسی برگشت. اما از آن است که کلاسیک مغلوب ساختن پیشی جستن. دو به یاد ماندنی ترین خطوط COVID-19 همه گیر اعلام "قدرت مطلق" و "هیچ مسئولیتی در همه" می شدید متناقض و در عین حال نیز به طور کامل سازگار با رویکرد خود را به حاکم. رمان coronavirus است که واقعا یک نوع جدید از بحران آمریکا اما در آن رعایت شده است توسط همان قدیمی همان قدیمی از امریکا رئیس جمهور: unhinged کنفرانس های مطبوعاتی و بی اساس تئوری های توطئه; دروغ حملات و عجیب و غریب, غیر sequiturs; و ناگهانی به ظاهر غیر قابل درک سیاست شیفت از یک رهبر است که بدون مشکل البته تغییر در هزینه های خود را اعتبار.

چند هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جنگ "نامرئی دشمن." در حال حاضر او می گوید که او آغاز شده است "آینده مقابل ما در جنگ" پس از "باور نکردنی پیشرفت" ساخته شده است. این پر اب و تاب اعلام می آمد در یک روز زمانی که بیش از دو هزار آمریکایی جان خود را از دست. روز چهارشنبه یک رکورد بیست و پنج صد نفر کشته شدند. از روز شنبه بیش از بیست و دو میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری پس از همه گیر شروع یک آمار بسیار مخربی است که از همان صبح که به اداره کسب و کار کوچک اذعان کرد که آن سه صد و پنجاه میلیون دلار کمک مالی برنامه در حال حاضر از پول است. I. M. F. در حال حاضر پیش بینی یک رکود اقتصادی شدید برای اقتصادهای پیشرفته مانند ایالات متحده ماندگار به سال آینده. داستان های ترسناک وجود دارد: بدن مرده stashed در یک اتاق خالی در بیمارستان میشیگان; هفده اجساد در نیوجرسی خانه سالمندان است. در عین حال وال استریت تا به حال یک هفته خوب. و نشانه های اولیه محافظه کار واکنش در برابر دولت محدودیت نماد یک تعداد انگشت شماری از تظاهرات در چند ایالات غرب میانه با مغلوب ساختن پیشی جستن-ثبت نام-toting جمعیت دارد امتیاز داده رئیس جمهور به نظر می رسد ترجیح می دهند.

چند هفته پیش در مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشایی-توسط-عید پاک لاس زدن او اعتراف کرد که او بر اساس این توافق در چیزی بیش از روده و چگونه "زیبا" آن خواهد بود. در حال حاضر او ارائه می دهد یک "علم مبتنی بر بازگشایی" طرح که شامل مبهم و نامشخص سه مرحله مسیر متحده برای از سرگیری زندگی روزمره است. در عین حال پیش شرط اصلی برای انجام این کار عظیم و گسترده تست—نه تنها در جای خود نیست اما با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن نه خود مشکل. "دولت فدرال نباید مجبور به رفتن و همه چیز را," او گفت: روز پنج شنبه. این نیز ممکن است خود را به شعار این بحران و برای تمام ریاست جمهوری: قدرت نهایی و بدون مسئولیت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز این هفته با اعلام در دوشنبه کنفرانس مطبوعاتی "رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس." در درهم و برهم ، خشم پر از عملکرد آغاز شد که با آنچه به نظر می رسد برگ برنده مبارزات انتخاباتی آگهی های خود را, فاکس نیوز, محرم Sean Hannity و به پایان رسید با خود جارو ادعای قدرت اجرایی تهمت و ادعا کرد که او تا به حال در مجموع قدرت به نادیده گرفتن فرمانداران و پرسشگری دارد تعیین کند که آیا زمانی و چگونه هر یک از دولت خواهد بازگشایی اقتصاد آن است.

واکنش ها به کنفرانس مطبوعاتی که در دو ساعت و بیست و سه دقیقه بود طولانی ترین از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 جلسات تا کنون شد سریع و خشن است. فرماندار نیویورک, اندرو کومو, به نام او سرحال "پادشاه است." در ایالات متحده آمریکا امروز واشنگتن دفتر رئیس سوزان صفحه توئیتر خود نوشت "من تحت پوشش شش رئیس جمهور, اما من هرگز تحت پوشش هر کاخ سفید جلسه کاملا مانند یک امشب است." رابی Soave یک سردبیر در محافظه کار به دلیل , مجله نام آن را "کاملا unhinged کودکانه اوقات تلخی خلق و خوی." جیم آکوستا به خبرنگار سی ان ان که اغلب spars با مقامات کاخ سفید گفت که آن را "بزرگترین بحران های من تا کنون دیده اند از رئیس جمهور ایالات متحده در زندگی حرفه ای من."

مغلوب ساختن پیشی جستن باعث superlatives; های عمومی خود را شخصیت به نظر می رسد نیاز به آنها روشن است ما از دست این واژگان برای چه به این حوادث است که در واقع نقاط دورافتاده اما تکرار ویژگی های ریاست جمهوری خود را. جستجو "unhinged تهمت کنفرانس مطبوعاتی" آنلاین و نمونه های متعدد پاپ تا از فوریه 6th, کاخ سفید "جشن" پس از پایان سنا استیضاح محاکمه به اوت 21, 2019, عملکرد, که در آن او توهین دانمارکی نخست وزیر زیرا او نمی خواهد با فروش او گرینلند. این عینک از یک خشم تهمت رجزخوانی در مطبوعات سپاه تبدیل به یک نوع وابسته به توتم مراسم عجیب و غریب این در دوران, رفتن به اولین رسمی کنفرانس مطبوعاتی خود در انتخابات ریاست جمهوری. برگزار شد در 16 فوریه سال 2017 آن را بداهتا امر است که در آن تهمت موقع توجه کرد گزارش از هرج و مرج در کاخ سفید ("دولت در حال اجرا است مانند تنظیم ماشین," او گفت:) به نام تهمت-روسیه کاوشگر "جعلی اخبار" bragged خود را در مورد رتبه های تلویزیون و انکار کرد که حملات خود را در مطبوعات نشان داد او از کنترل خارج شد. "من نمی رجزخوانی و raving," او گفت:. "من فقط گفتن شما می دانید شما نادرست مردم است." هنگامی که آن را بیش از سی ان ان جیک Tapper سعی در مجموع آن است. "این unhinged. آن وحشی بود," او گفت: بینندگان. بیش از سه سال بعد coronavirus تعطیل تقریبا کل سیاره تازگی اما تهمت برگزاری یک unhinged کنفرانس مطبوعاتی نیست.

با توجه به نحوه فوق العاده ای از حوادث گذشته شش هفته شده است, شما ممکن است فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن را کنار گذاشته قبلی خود دلمشغولیهای یا بازنویسی خود راهکار به جای مرگ سی هزار آمریکایی است. اما شما اشتباه خواهد بود. او ادامه داد: برای حمله به "دیوانه نانسی" پلوسی رئیس مجلس با کسی صحبت نمی کند, پس از پایان سنا استیضاح محاکمه و حتی پس از تنها چند ساعت قبل از روز پنج شنبه در این کنفرانس مطبوعاتی که در آن او رسما intoned مورد نیاز برای دموکرات ها و جمهوری خواهان با هم کار کنند. در روزانه خود را coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی تهمت شکایت کرده بودن بهره گرفته توسط اروپا و آمریکا تبلیغ دیوار خود را با مکزیک تم که او تاکید کرد پس از او ، حتی در ساخت بسیاری جارو ادعای ریاست جمهوری خود به "قدرت مطلق" بیش از کشورهای در گیر مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه بود و خیلی نمی ساخت یک رمان ادعای به عنوان بازگشت به یکی از مورد علاقه خود را بلاغی دستگاه.

از آغاز ریاست جمهوری خود تهمت ادعا کرده است که "حق مطلق" به انجام یک آرایه شگفت آور از همه چیز. در واقع لیستی از کسانی که قبلا اعلام نشده و ناشناخته انتخابات ریاست جمهوری, حقوق و مقامات بسیار بلند و متفاوت که تنها چیزی که به نظر می رسد آنها مشترک است این واقعیت است که تهمت و ادعا کرده است که آنها را. فقط در چند ماه گذشته رئیس جمهور تأکید کرده است که "حق مطلق" را به آتش جامعه اطلاعاتی بازرس کل که توزیع یک افشاگر شکایت در نهایت باعث تهمت را استیضاح و همچنین به عنوان "حق مطلق" را به دخالت در فدرال صدور حکم فرایند دوستش راجر سنگ. در زمستان سال گذشته او اظهار داشت که "حق مطلق" به درخواست "کشورهای دیگر" به بررسی فساد است که رئيس جمهور در شرح خود را در تعامل با اوکراین را که منجر به استیضاح.

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند به "مطلق" قدرت اما باید ثابت شود دقیقا نوعی از هیاهو که همراه با شعارهای پر از شکوفه های این هفته: او می خواهد به عنوان قدرتمند در مبارزه با این بیماری همه گیر اما در واقع بدون اعمال قدرت او وانمود کرده اند. این, نیز, است, قدیمی, مغلوب ساختن پیشی جستن. او بعد از همه قبلا اظهار داشت که "حق مطلق" به سفارش شرکت های آمریکایی در خارج از چین برای از بین بردن ضمانت های قانون اساسی حق شهروندی و به تعطیل ایالات متحده در کل در مرز جنوبی تا کنون که بدون در واقع انجام هر یک از کسانی که همه چیز. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها گفت که او به "حق مطلق" را به آتش ویژه مشاور رابرت مولر بود که تحقیق در مورد روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف اگر چه او هرگز ، او همچنین گفت که تا به حال مولر تحقیقات کار می کرد متفاوت "من مطلق حق عفو خودم." می شود که در عین حال هر دو. فقط این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار قدرت خود را به طور یک جانبه موکول کنگره یک قدرت است که قبل از هرگز شده است اعمال توسط هر رئیس جمهور. تا به حال یکی دیگر از رئیس جمهور به بیان دیدگاه قانون اساسی به عنوان گسترده به عنوان یکی که تهمت ادعا میکند? "من یک مقاله دوم که در آن من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور" مغلوب ساختن پیشی جستن معروف گفت: در تابستان گذشته.

رئیس جمهور من می توانم انجام آنچه من می خواهم ممکن است حساب بر روی یک ویروس به عنوان دشمن خود را, اما این چند هفته ملی اضطراری نشان داده اند یک برگ برنده است که هرگز بیشتر Trumpian. او همان ناقص جمهور بوده و برای سه سال گذشته و هشتاد و نه روز. سیاسی خود راهکار همان است. او هیچ حرکت های جدید. او رشد کرده و یا حتی بسیار تغییر در دفتر. و نه او.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب