تلسا امیدوار خشم

Families and individuals gathered to photograph the Black Wall Street mural painted on the side of the highway overpass.
“در اینجا ما دوباره عصبانی و ویران در کشتن دیگری غیر مسلح سیاه پوست در اجرای قانون” تیفانی Crutcher گفت.عکس توسط Zora J Murff برای نیویورکر

هر زمان که یک مرد می میرد در دست پلیس, تیفانی Crutcher باید شاهد. این چیزی است که مردم به نظر می رسد فکر می کنم. او نه به دنبال اولیه سرفصل مردد به سرزنش فریاد برای شفافیت در رسانه های اجتماعی احتمالی وحشتناک شواهد تصویری. سیل آنها در یک جعبه به هر حال همانطور که دوستان و پیروان آنلاین فرض کنیم او را می دانم که چگونه برای ایجاد حس از همه چیز. به عنوان اگر او تا به peered فراتر از حجاب و بازگشت با یک حکمت است که او می تواند به اشتراک گذاری در زمان بحران. تورنت شروع دوباره در سهشنبه, مارس 26th, هنگامی که مردم شروع به ارسال مقالات خود را در مورد جورج فلوید.

Crutcher یک درمانگر فیزیکی تبدیل جنایی-عدالت-اصلاحات فعال شد روی مبل در Tulsa, اوکلاهما, کار از خانه با توجه به COVID-19. او را دیدم یک عکس از یک افسر پلیس با زانو خود را در Floyd گردن. او احساس حالت تهوع. او به تماشای یک کلیپ ویدئویی کوتاه از فلوید تماس برای مادر خود را به عنوان زندگی کردن از او. او احساس عصبانی است. بیش از چند روز آینده, بی رحمانه یک کوکتل از احساسات آشنا به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم سیاه و سفید—خشم و ترس و غم و اندوه ساخته شده آن را دشوار برای او را به خواب.

اما این کار باید انجام شود و انتظارات خاصی برای چگونه به درستی پاسخ. در طول چند سال گذشته به عنوان تلفن همراه فیلم مستند با افزایش فرکانس قتل غیر مسلح مردم سیاه و سفید آمریکایی را توسعه داده اند یک درک شهودی از تجویز مرزهای خشم. در Facebook, Crutcher تشویق مردم به تماس با رهبران در مینیاپولیس و خواهان عدالت برای Floyd. او با استفاده از همه آشنا hashtags: #blacklivesmatter #icantbreathe, #policereformNOW. در مه 28, کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط سیاه و رهبران جامعه در شمال تولسا کلیسا او صحبت کرد و با یک توقف و خستگی که انجام وزن خیلی بیشتر از چند روز گذشته اتفاقات. “در اینجا ما دوباره عصبانی و ویران در کشتن دیگری غیر مسلح سیاه پوست در اجرای قانون” او گفت: در مقابل یک سرباز پیاده از پوست کلفت دوربین. “این مرکب ضربه ای که به خانواده من است که جامعه ما است که ما تحمل واقعی است.”

Crutcher رد و بدل شده بود بسیاری از کلمات در طول سال در شهرستان-جلسات شورای اجتماعی-رسانه, پست, شهر سالن و کنفرانس های مطبوعاتی. “این رفتن برای کمک به هر چیزی ؟” او به یاد می آورد که فکر روز. “آنها ما را از شنیدن نیست.” پس از فلوید مرگ او احساس نا امید کننده pantomiming راه حل هایی که به نظر نمی رسد در حال حرکت جنایی-سیستم عدالت به اندازه کافی و یا به اندازه کافی سریع. و حتی به عنوان متحدان او ساخته شده نظرات مشابه در لابی کلیسا محکوم کردن نژادپرستی و خواستار تغییر درد او متفاوت بود. او ضرورت خواهد بود بیش از حد. “آن را تقریبا به عنوان اگر ترنس مرده بود بیش از همه دوباره” او به من گفت.

پس از تیفانی Crutcher را برادر دوقلو, ترنس کشته شد توسط یک افسر پلیس تولسا, او یک جنایتکار-عدالت-اصلاحات فعال هستند.عکس توسط Zora J Murff برای نیویورکر

ترنس Crutcher دوست داشتم به آواز خواندن. زمانی که او و تیفانی, خود, دوقلو, خواهر, آنها توسعه یک عشق متقابل از موسیقی است. او با بازی ویولا و او با بازی ویولن سل. جفت خود را جشن چهلمین روز تولد در ماه اوت سال 2016 با یک تماس تلفنی و بحث در مورد ترنس برنامه های برای بازگشت به مدرسه و یک روز باز کردن یک موسیقی-استودیو تولید. آنها صحبت از امید و آرزوهای خود را برای نیمه دوم زندگی خود را.

یک ماه بعد شب از ماه سپتامبر 16th, Terence خودرو باقی مانده بود معطل ماندن در وسط شمالی تولسا جاده ها است. او به تازگی در سمت چپ تولسا, جامعه, جایی که او مشغول به تحصیل بود در موسیقی-قدردانی کلاس. ترنس پروازی و رفتار نامنظم با توجه به گفته های شاهدان عینی. یک شاهد گفت که زمانی که همسر خود را دیدم پریشان مرد قدم زدن در جاده, او می خواست برای کمک به مرد چون او ظاهر می شود نیاز به توجه پزشکی است. اما شاهد گفت که او از ترس به روش ترنس. در عوض حداقل دو ناظران در صحنه به نام 911. ترنس بعدی برخورد با یک تولسا اداره پلیس افسر به نام بتی شلبی.

هوایی فیلم از یک هلیکوپتر پلیس نشان داد ترنس پیاده روی به سمت وسیله نقلیه خود را با دست خود به عنوان شلبی راه می رفت و پشت سر او اسلحه کشیده شده است. “که به نظر می رسد مانند یک شخص بد” این هلیکوپتر خلبان مایکل Richert گفت: در این ویدئو کلیپ. “می تواند بر روی چیزی است.” سه افسران در صحنه وارد شدند. شلبی و دو نفر دیگر از افسران با اشاره سلاح در ترنس و او را در راه برگشت به سمت ماشین خود را با دست خود ، به عنوان ترنس ایستاده سمت راننده درب خودرو شلبی شلیک یک گلوله به قفسه سینه خود باعث او را به ضربه گیر به زمین. او بعدها ادعا می کنند که ترنس بود و رسیدن به ماشین خود پنجره هر چند وکلا برای Crutcher خانواده گفت: پنجره بسته شد. ترنس غیر مسلح و پلیس هیچ سلاح در وسیله نقلیه خود را. او مرده در نزدیکی یک بیمارستان که شب.

شلبی دستگیر شد و شش روز پس از قتل ترنس و متهم درجه اول قتل نفس. او را انتخاب و به مرحله غیر منتظره ای دفاع عمومی. در مصاحبه با “60 دقیقه” قبل از محاکمه شلبی گفت که ترنس باعث مرگ خود را. “من تو را دیدم یک تهدید و استفاده از نیروی احساس کردم لازم است برای جلوگیری از یک تهدید” او گفت:. تیفانی Crutcher که تا به حال همیشه در او برادر دوقلو درد شد Terence عمومی حمایت کند. “او نامیده می شود به صحنه چون ترنس بود ارتکاب جرم” Crutcher گفت: از شلبی. “او فقط متوجه یک خودرو در وسط جاده و در نتیجه برادر من بود به قتل رسید.”

شلبی حقوقی دفاع ساخته شده است در استدلال او گذاشته “60 دقیقه.” در محاکمه او در, زیر سال, او گفت که او می ترسید برای او زندگی را به خاطر ترنس رفتار. او گفت که ترنس حال حاضر مطابق با سفارشات مکرر برای توقف دریافت و بر روی زانو خود را. در حالی که او توصیف او به عنوان “بسیار بزرگ” و به دنبال مانند یک “زامبی” او دست بالا را ارتفاع سه سانتی و وزن خود را با چهل و شش پوند است. دفاع وکلا پیشنهاد کرد که ترنس بوده و خطرناک در گذشته و همچنین در شب او به ضرب گلوله کشته شد توسط شلبی. آنها مشخص شده بخشی از سابقه کیفری خود در طول محاکمه و اعدام بسیاری از بحث خود را در یک سم شناسی گزارش که نشان داد که PCP های توهم زا مواد مخدر شده بود در ترنس سیستم در زمان مرگ او. هیچ کس ادعا کرد که ترنس بود رفتار تهاجمی و یا شیوه های خشونت آمیز. درک تهدید خشونت شلبی و وکیل او گفت: به اندازه کافی بود.

یک هیئت منصفه متشکل از نه مردم سفید و سیاه مردم به توافق رسیدند. شلبی بود تبرئه از تمامی اتهامات در مارس 17th, 2017 whisked خارج از دادگاه در لحظات اعلام حکم. (پس از استعفا از تولسا اداره پلیس او را استخدام Rogers County Sheriff و تدریس یک کلاس به دیگر افسران در “بازمانده پس” از تیراندازی در حالی که کسی در مدرسه.) Crutcher ایستاده با پدرش قبل از دوربین های خبری در دادگاه باقی مانده بود به خورش پس از حکم. غم و اندوه خود را به سرعت متبلور به اعتقاد. “من می خواهم به مطمئن شوید که من اصلا استراحت تا زمانی که ما اصلاحات برای این اداره پلیس در Tulsa, اوکلاهما,” او گفت:.

آن را یک کار به یاد ماندنی. رابطه بین تولسا پلیس و ساکنان آنها ملزم به حفاظت از مسموم شد نزدیک به یک صد سال پیش در سال 1921 هنگامی که سفید تظاهر سوزانده پر رونق سیاه محله گرین وود از بین بردن بیش از یک هزار خانه و کشتن به عنوان بسیاری به عنوان سه صد نفر. بسیاری از خرابکاری بودند deputized توسط پلیس و آنها جمع سیاه Tulsans به اردوگاه های اقامت اجباری که در آن بازداشت شدگان برگزار شد توسط نگهبانان مسلح تا زمانی که دو هفته است. هیچ یک از عاملان مواجه جدی تحت تعقیب کیفری. در دهه های پس از آن, تولسا, پلیس به دنبال ناگفته حکومت که پلیس نمی خواهد دنبال آفریقایی-آمریکایی مظنون در سراسر راه آهن و به شمال تولسا که عمدتا سیاه و سفید. از جمله سیاست های توسعه یافته نزدیک به قرن بیست و یکم با افسران ادعا در سال 1994 از طرح دعوی در دادگاه است که آنها اغلب محروم پشتیبان گیری از سفید همکاران و به طور معمول محروم را افزایش می دهد و تبلیغات. (کت و شلوار حل و فصل شد در سال 2002 با گروه موافقت با اصلاحات متعدد.)

اما فراتر از پینه های تاریخ ترنس قتل مشخص شد زخم از زمان حاضر است. مدت کوتاهی قبل از او کشته شد, تولسا-منطقه افسران کشته شده و دو دیگر غیر مسلح سیاه مردان است. در سال 2014 خاموش-وظیفه تولسا اداره پلیس افسر سوار به خانه جرمی دریاچه, دختر سیاه, دوست پسر, و او را به ضرب گلوله دو بار او را به قتل. در سال 2015 یک Tulsa County داوطلب کلانتر معاون به طور تصادفی شلیک تفنگ خود را به جای او تیزر, کشتن یک فرار مظنون اریک هریس. هر دو افسر داشت و به جرم قتل نفس هر چند دریاچه قاتل شده بود تنها به اعدام محکوم و پس از سه mistrials. یک مطالعه منتشر شده توسط شهر تولسا و بنیاد راکفلر در سال 2018 به نام برابری شاخص های گزارش نشان داد که ساکنان سیاه شد و بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سفید آنهایی که تجربه استفاده از زور از افسران پلیس.

تیفانی امیدوار به ایجاد یک ائتلاف از ساکنان که می تواند معکوس کردن این روند و توقف تراژدی. در سال 2017, او تشکیل ترنس Crutcher بنیاد غیر انتفاعی است که طرفداران جنایی-عدالت اصلاحات و ارائه کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزانی که علاقه مند به هنر. “آنچه دکتر Crutcher می کند فوق العاده خوبی است که او به ارمغان می آورد مردم از همه دیدگاه ها و پس زمینه به جدول” گرگ رابینسون یک جامعه محلی و سازمان و عضو ترنس Crutcher بنیاد مدیره به من گفت. رابینسون به یاد می آورد نشست Crutcher برای اولین بار بیش از Budweisers و پستان گاو در یک گردهمایی از فعالان اجتماعی که او برگزار شده بود چند ماه پس از شلبی را تبرئه. “او می گوید: ما او داوطلب ارتش.”

در ماه مه 2018, N. A. A. C. P. دفاع قانونی صندوق ترنس Crutcher بنیاد و انواع مختلفی از رهبران جامعه با صدور نامه ای به شهردار تولسا, G. T. به bynum خواستار طیف گسترده ای از پلیس اصلاحات. در میان مهمترین و فوری بود و ایجاد یک سازمان مستقل برای بررسی کشنده برخورد با پلیس, معمولا شناخته شده به عنوان یک دفتر مستقل نظارت بر. این سازمان قادر خواهد بود بلافاصله به بازرسی صحنه جرم که در آن یک افسر اخراج یک سلاح reëxamine شواهد و شهود و توصیه به نظم و انضباط برای پلیس در آوریم.

مانیتور مستقل در دنور, کلرادو, که ایجاد شد و در سال 2004 به همه کسانی که در قدرت. که شهر را در نظر گرفته است یکی از قدرتمند ترین در این ملت و آن را به یک هیات از دوازده که شامل وکلای سیاست تحلیلگران و جامعه-توسعه مدیران است. در سال 2017 دنور مانیتور به چالش کشیده آن نیروی پلیس را به سهل انگاری در استفاده-از-نیروی استانداردهای باعث دقیق تر سیاست و اداری است با موفقیت برای تعلیق افسران که نامناسب اخراج سلاح های خود را. “هر زمان دنور افسر آتش خود و یا سلاح, من نام اعزام, درست مثل پلیس فرماندهی می شود به نام” نیک Mitchell یک وکیل است که در خدمت به عنوان دنور منجر مستقل مانیتور به من گفت. “ما باید دسترسی به تمام فایل ها و مواد و مصاحبه از امور داخلی. ما می تواند راه رفتن در آن وجود دارد و انتخاب کنید تا هر گونه بررسی است.”

وجود دارد هجده هزار ادارات پلیس در ایالات متحده, اما تنها یک صد و شصت و شش نفر از آنها را یا کمتر از یک درصد باید نظارت آژانس است. در میان چند جمله سازمان وجود دارد که تنها بیست درصد می تواند انجام تحقیقات مستقل از پلیس و رفتار و حتی کمتر می توانید انجام دهید تا بلافاصله پس از حادثه. محققان دانشگاه ایندیانا تحصیل تاثیر غیر نظامی و نظارت بر داشت که حضور یک مانیتور با تحقیقی قدرت کاهش نابرابری نژادی در پلیس قتل شهروندان توسط شش درصد در هر سال است. در سراسر کشور بیش از پنج سال گذشته غیر مسلح سیاه شد و چهار بار به احتمال زیاد به ضرب گلوله کشته شد و پلیس غیر مسلح سفیده.

Crutcher تصور چگونه مانند یک مانیتور ممکن است تغییر نتیجه شلبی بررسی است. شلبی بود نه مصاحبه تا سه روز پس از تیراندازی و توصیه برتر به صحبت می کنند به محققان تا حفظ یک وکیل. او مجاز به مشاهده تصویری از تیراندازی قبل از اینکه مصاحبه توسط پلیس. چنین اقداماتی را دلسرد شده اند در دنور با توجه به میچل. “این ایده آل نیست” او به من گفت: از دنباله ای از وقایع است که در بررسی است. “من می خواهم مردم بومی خاطراتی از آنچه که آنها به یاد داشته باشید بدون تغییر توسط زاید اطلاعات است.”

به bynum, تولسا شهردار بوده و پذیرای پلیس اصلاحات. چهل و دو سال از محافظه کار رهبر اتحاد مدل دهید خود را به عنوان یک سیاست wonk که بیش از حد اطلاعات محور را به بازی سیاسی در سال 2017 او به تد بحث تحت عنوان “جمهوری خواه شهردار طرح به جای تعصب با سیاست.” دو هفته پس از مصرف در سال 2016 به bynum تاسیس تولسا کمیسیون جامعه مدنی و مردمی متشکل از شهرستان-اعضای شورای مقامات پلیس و ساکنان محلی است. این کمیسیون صادر هفتاد و هفت توصیه برای بهبود پلیس در شهر مانند سازماندهی یک بحران مداخله تیم برای مقابله با بیمار روانی ساکنان و نیاز ضمنی و تعصب آموزش برای همه افسران. ایجاد یک سازمان برای بررسی پلیس نبود در میان توصیه. در ژانویه 2019, به bynum و کارکنان خود را بازدید دنور دفتر مستقل نظارت بر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجرای استراتژی ها و صحبت با کارکنان فعالان اجتماعی و رئیس پلیس محلی است. بعد که ماه به bynum اعلام کرد که تولسا خواهد خود را مستقل نظارت هر چند دقیق تحقیقی قدرت Tulsa نسخه اعلام نشده است.

در روز تولسا برادرانه منظور از پلیس این شهر پلیس اتحادیه اروپا با صدور نامه ای به به bynum تهدید به شکایت این شهرستان اگر مستقل نظارت بر تاسیس شد برای اولین بار بدون مذاکره با آنها است. چنین تاکتیک های مشترک میان پلیس و اتحادیه های کارگری مخالف به خارج از نظارت. “این چیزی است که جامعه برای درخواست. این چیزی است که شما می توانید مذاکره با این اتحادیه که قرار دادن محدودیت های زیادی بر روی آن” سوزان Hutson, رئيس جمهور از انجمن ملی برای غیر نظامی نظارت از اجرای قانون به من گفت. “دسترسی به اطلاعات, دسترسی به افسران خود را از تمام چیزهایی است که نظارت مستقل است.”

ماه گذشت و به شهر جستجو برای یک راه حل است که تامین رهبران جامعه و نه دعوت از اقدام قانونی از اتحادیه پلیس. وقتی اطلاعات از روی مانیتور نقش در نهایت ظهور به عنوان یک شهر-شورای فرمان در تابستان 2019 دفتر بود به عنوان مستقل به عنوان تیفانی Crutcher و دیگر فعالان امیدوار بود. به جای اینکه یک محقق مانند Mitchell, دنور منجر مانیتور است که می تواند پرسه زدن صحنه جرم, سوال, پلیس و راه اندازی تحقیقات در دستور کار تولسا نظارت خواهد عمل بیشتر شبیه به یک حسابرس بررسی داخلی-امور تحقیقات پس از این واقعیت و ارائه توصیه های سیاست. شهردار بعدها گفت که او امیدوار است به افزایش نظارت بر قدرت از طریق چانه زنی جمعی با پلیس اتحادیه. Crutcher به نام پیشنهاد پست جدید بی دندان. “آن سیراب کردن آن را نداشتند و آن را نمی خواهد جلوگیری از آنچه اتفاق افتاده است به ترنس از دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:. او و دیگر فعالان کشیده و حمایت خود را از این لایحه و معتقدم برخی از شهرستان-اعضای شورای به و همچنین وادار کردن شهردار به آن را برداشت.

در ماه مارس سال جاری شهرستان رهبران سعی رویه های مختلف با مشاور ونسا سالن-هارپر پیشنهاد یک فرمان است که ایجاد یک مانیتور به رای عمومی در ماه اوت است. در حالی که اندازه گیری ابتدا به حمایت از اکثریت شورای اکثر اعضا به پایان رسید تا رای گیری در برابر آن با استناد به مخالفت از موکلین خود. “به یک تنبیهی یا اصلاحی اقتدار است که مدیریت چیزی نیست که آنها به طور کامل درک می کنم خطرناک است” این عضو شورا بن Kimbro گفت: Tulsa World. پشت صحنه برادرانه منظور از پلیس و بسیج تولسا ساکنان به ارسال هزاران ایمیل و تلفن تماس به شهرستان-اعضای شورا—و حتی به نشان می دهد تا در خانه های خود را در مخالفت با این اقدام اتحادیه رئیس Jerad لیندزی گفت: در اخیر پادکست.

سه سال و نیم پس از ترنس Crutcher مرگ Tulsa در اداره پلیس ادامه داد: به پلیس خود را. و در حالی که مبارزه برای تغییر آمده بود به مصرف تیفانی زندگی او نقل مکان کرد و از Montgomery, Alabama, back to Tulsa, به دنبال فعالیت تمام وقت در دسامبر 2018—برای بسیاری از Tulsans این بازی بی سر و صدا در مقالات روزنامه که آنها نمی خواند و شهرستان در جلسات شورای آنها حضور نداشتند. در میان کسانی که درگیر مجادله بیش از آنچه که در مورد پلیس به نظر می رسید به رشد به جای رسیدن به یک توافق در یک شهر است که هفتاد درصد سفید سیزده درصد اسپانیایی و ده درصد آفریقایی-آمریکایی است. حتی در یکی از reddest متحده در امریکا هر چند مرگ جورج فلوید خواهد تغییر همه که. “مردم به طور خودکار فرض کنیم که تمام افسران پلیس خوب شاید قربانی چیزی اشتباه” Crutcher به من گفت. “آنها زحمت آنها را به عقب و جلو بین چه حق و چه اشتباه و چه بود و یا چه چیزی نیست. اما این بار من فکر می کنم لامپ در نهایت در آمد.”

در پی جورج فلوید را قتل تیفانی Crutcher احساس به عنوان اگر او را برادر خود که کشته شد, یک افسر پلیس تولسا در سال 2016 “مرده بود همه را دوباره و دوباره.”عکس توسط Zora J Murff برای نیویورکر

Crutcher آرام بود به عنوان تولسا اعتراض آغاز شد, در آوریل 30th. به طور غیر منتظره ای بزرگ جمعیت چند صد نفر برگزار شده بود در Brookside شیک اوقات فراغت منطقه پر از مجلل رستوران ها و بوتیک در جنوب مرکز شهر تولسا. معترضان در ابتدا موجود به پیاده رو اما آنها در نهایت جریان بر روی خیابان ها و صحنه “مردن” در مقابل یک Urban Outfitters فروشگاه. آنها شعار می دادند ترنس Crutcher نام به عنوان پلیس peered از سقف یک ورزش محبوب نوار. Crutcher ء در میان اجساد جاسوس بر روی آسفالت سوزان ضبط همه چیز را با تلفن خود را برای Facebook Live. او تنها به طور خلاصه در آغاز ماه مارس درخواست جمعیت به اذعان ترنس سه دختر بودند که همراه او و پوشیدن “#عدالت 4 چوب زیر بغل” تی شرت. سپس او کارگردانی همه شروع به راهپیمایی.

جمعیت انرژی به سرعت در حال رشد و شگفت سفید. مردم خود نشانه تحمل تکان اخلاقی وضوح که ناگهان به طرز عجیبی شده است مورد قبول مخاطبان گسترده ای: “سیاه زندگی ماده” “سیاه و سفید و سکوت است و خشونت” “ترنس Crutcher باید زنده!” بسیاری از مردم به من گفت که آنها حضور خود را در اولین اعتراض. بیست و نوجوان سیاه پوست در نیویورک مادری به نام Josiah که کاهش یافته است را به نام خانوادگی خود با اشاره به پایین جاده به سمت یک محله در میدتاون نیویورک, که در آن او بزرگ شده. او گفت که زمانی که شانزده ساله بود در حالی که او را آهسته دویدن, وجود دارد, افسران پلیس او را متوقف کرد و می خواستم به می دانم که در آن او زندگی می کردند. “آن شده است Ahmaud Arbery. از آن شده است اریک گارنر. از آن شده است جورج فلوید” Josiah گفت. “این می تواند به شما آن را می تواند به من.”

دورتر پیش در صفوف گرگ رابینسون سازمان و ترنس Crutcher بنیاد عضو هیئت مدیره اختیار داشت یک تصادف تعقیب درهم bullhorn مانند یک درام عمده گرز. به عنوان معترضان در صحنه یکی دیگر از مردن در یک تقاطع بعدی به یک QuikTrip ایستگاه گاز رابینسون از شعار به orating. “دکتر تیفانی Crutcher و Crutcher خانواده انجام همه چیز آنها می توانند برای این شهر! آنها صحبت کردیم به شهردار! آنها به تحقیق برای شهردار! آنها آواز برای شهردار! آنها گذاشته ترنس Crutcher خونین لباس در تالار شهر برای شهردار! و چه آنها پرسید؟”

جمعیت غرش دوباره “عدالت!”

“و در عین حال عدالت هنوز در خدمت شده است.”

با جمعیت آرام و تشکیل یک دایره در اطراف مرگ در, رابینسون ادامه داد: “ما چهار روش ساده خواسته است.” او ذکر شده آنها را یکی یکی. آنها می خواستند یک مانیتور مستقل که تیفانی Crutcher و یک کادر از رهبران جامعه به حال اول نامیده می شود در سال 2018 است. آنها می خواستند برخی از بودجه شهرستان به واگذار از تولسا اداره پلیس و سرمایه گذاری در روان-خدمات بهداشتی و درمانی. آنها می خواستند این شهرستان به حل و فصل در انتظار دادخواهی با Crutcher خانواده که در زمینه غیر قانونی-مرگ دعوی در دادگاه در برابر تولسا در سال 2018 است. و آنها می خواستند شهردار به لغو این شهر قرارداد با “زنده PD” یک “پلیس”-مانند واقعیت نشان می دهد در A&E که سایه افسران پلیس انجام بازداشت شده است و تقبیح به عنوان نژادپرستانه توسط منتقدان.

رابینسون مشغول به کار در ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی باراک اوباما و هیلاری کلینتون قبل از بازگشت به تولسا پس از ترنس Crutcher کشته شد. او به من گفت که او آموخته است که سیاست و سازماندهی جامعه دو روی یک سکه هستند. در هر دو مورد او را به جمع آوری مردم در اطراف یک علت شایع کانال احساسات خود را به عمل و ارائه مراحل روشن نسبت به وضع تغییر کند. “هر دو با انگیزه هستند بسیاری از اوقات توسط امیدوار خشم” رابینسون به من گفت بعد. “هر کسی می تواند یک نفر برای اعتراض به, اما آن را برای رفتن از اعتراض به سیاست های جانبی است که نیاز به استراتژی و سازمان است.”

به عنوان تظاهرات دارای عقاید بیش از یک هزار نفر Crutcher متوجه شده است که پلیس تا به حال با موفقیت حدس زده مسیر راهپیمایی و منحرف ترافیک به عنوان معترضان راه می رفت. آنها در اصل در خدمت به عنوان اسکورت. او فکر Martin Luther King, Jr.’s آلبانی جنبش از اوایل نوزده-دهه شصت که در آن تلاش برای جلب توجه مردم سیاه و سفید مبارزه برای لغو تبعیض نژادی مشخص در گرجستان بود خنثی آنجا که شهر آلبانی رئیس پلیس savvily انتخاب کنند ، سیاه معترضان در حالی که دوربین های دیجیتال حضور داشتند. “بیایید بزرگراه,” او گفت: “در جریان زندگی. “ما نیاز به شهردار به ما می شنویم.”

معترضان جریان بر روی رمپ خروج از بزرگراه میان ایالتی 44 ، darting بین معطل ماندن وسایل نقلیه و تکاپوی بیش از یک بتن گذشتن. یکی از معترضان مجروح شد به عنوان یک کامیون شتاب در امتداد سمت چپ-سرشانه و به او زده است. اما به زودی به اندازه کافی معترضان پیشی گیرد و به حال هر دو طرف بزرگراه. آن باقی خواهد ماند بسته به مدت حداقل نیم ساعت. ایستاده در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی ميانه و رابینسون تکرار این گروه خواسته های خود را در تصادف تعقیب درهم bullhorn به عنوان Crutcher دور با تلفن ادامه به پخش تظاهرات زندگی می کنند. “این است آنچه شما می گویند آن چیزی است که شما در حفظ و گفت:” Crutcher به من گفت بعد. “افرادی که اثرگذارندهها بازگشت می تواند زمانی که آنها در سمت چپ اعتراض خود را به مراکز نفوذ خود را به کلیساها به دوستان خود را به خانواده خود را به آشپزخانه خود جداول به بحث در مورد این مطالبات و کشف کردن اگر آن را حس می کند به آنها و جوامع مربوطه خود.”

بعد از راهپیمایی معترضان به سمت شهردار را با صدها نفر شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!” عنوان آنها گذشت برگ قصرها جمع شده در پشت دیوارهای سنگی. زیر جهت پلیس به bynum همراه با همسر و فرزندان خود را در حال ترک خانه خود را هنگامی که او در بر داشت راهپیمایان بودند رهبری در جهت خود را. در یک Facebook پست که شنبه شب او نوشت: “تغییر رخ می دهد در تولسا از طریق همکاری, شور و متفکرانه عمل – و نه از طریق تلاش در ارعاب.” (به bynum نیست پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه.)

شنبه مارس بر خلاف بسیاری که unfolded در سراسر کشور است که آخر هفته به پایان نمی با تجاوز توسط پلیس و یا سرقت یا خرابکاری. آن به پایان رسید با Crutcher ایستاده قبل از اینکه جمعیت پشت در Brookside صدای او بلندتر از آن بوده است در هر محیط عمومی پس از جورج فلوید مرگ است. “من نیاز خانواده به انجام فقط یک شعار برای من. فقط یک شعار برای اجداد.”

تماس و پاسخ بود پر سر و صدا.

“عدالت برای Greenwood!”

“عدالت برای زیر بغل!”

“غرامت در حال حاضر!”

“هر کسی می تواند یک نفر برای اعتراض به, اما آن را برای رفتن از اعتراض به سیاست های جانبی است که نیاز به استراتژی و سازمان” رابینسون گرگ گفت.عکس توسط Zora J Murff برای نیویورکر

اگر تولسا به نظر می رسید به کندی واکنش نشان می دهند به Floyd مرگ در ابتدا همه چیز lurched به سرعت به جلو پس از روز شنبه در اعتراض به. حتی بزرگتر تظاهرات روز یکشنبه جذب یک جوان پر جنب و جوش, جمعیت, هر چند آن را به پایان رسید و با شلیک پلیس فلفل اسپری توپ معترضان که حاضر به ترک خیابان های تاریک. زیر پنج شنبه شهردار موافقت برای دیدار با Crutcher و دیگر فعالان در بداهتا گردهمایی در تالار شهر. بخش کاندید بحث, بخش استراتژیک مذاکره و جلسه به پایان رسید و با به bynum موافقت خود را برای بازگشت به شهر دیگری-فشار شورای مستقل نظارت بر وارد چانه زنی جمعی با پلیس اتحادیه برای تقویت نظارت بر نقش و شرکت در داوری با اتحادیه اگر آن را قبول غیرنظامی نظارت. او همچنین توافق کردند که برای پایان دادن به این شهر قرارداد با تلویزیون نشان می دهد “زنده PD.” برای Crutcher و رابینسون که رهبری مذاکرات آن بود که دستیابی به موفقیت ثابت کرد که اعتراض می کرد اما پس از انجام گفت و گو است. “آنچه امروز اتفاق افتاده است—کار سه ساعت نشستن در یک اتاق و دو طرف با هم برای پیدا کردن وسط زمین به حرکت شهر ما رو به جلو است و آنچه در این مورد” رابینسون گفت: به عنوان او ایستاده در کنار به bynum و Crutcher.

وقتی که من ملاقات با Crutcher سه روز بعد در یک پارک اختصاص داده شده به قربانیان 1921 قتل او به نظر می رسید با احتیاط خوش بینانه در مورد چشم انداز coöperating با شهردار. در حال حاضر پلیس اتحادیه در آمده بود در برابر مستقل نظارت بر ایده دوباره “زنده PD” لغو کرده بود باعث واکنش شدید در محافل محافظه کار. “گرفتن برخی از موافقت نامه تاسیس کسانی که پیروزی های کوچک,” او گفت: پوشیدن ماهی قزل آلا-رنگی سرعت باد که گفت: “حمایت از سیاه و سفید کالج.” “اما این تنها نبرد. ما نمی برنده جنگ فقط رتبهدهی نشده است.”

او خوشبینی کوتاه بود. زیر پنج شنبه, Crutcher خودش را بار دیگر در دفاع از برادرش در تلویزیون ملی. در “فردا صبح اخبار” بخش در تولسا تاریخ نژادی خشونت شهردار به bynum گفت که او باور نمی کند که بتی شلبی را قتل ترنس Crutcher تا به حال چیزی برای انجام با این واقعیت است که ترنس سیاه بود. “این است که بیشتر مورد واقعا موذی طبیعت از مواد مخدر استفاده از آن است که در مورد نژاد” شهردار گفت. Crutcher بود و همچنین مصاحبه این بخش اما او متمرکز بر سیاست. “استفاده از نیروی استاندارد به تغییر” او گفت:. “سپس او پس از آن می تواند در نهایت در آرامش استراحت.”

بعد Crutcher به من گفت که شهردار دیدگاه—به خصوص پس از پیشرفت های که تا به حال ساخته شده در دوشنبه دیدار—احساس یکی از سخت ترین موانع او را تجربه کرده بودند در مدت سه سال به عنوان یک پلیس-اصلاحات حمایت کند. او همواره در رقص ظریف با شهرستان حمایت گسترده سیاست اصلاحات حتی به عنوان او به دنبال یک شخصی حقوقی درمان. اما او می بیند دو علت به عنوان مرتبط و غلیان احساسات محلی نا امیدی با شهردار نظرات نشان داد که بسیاری از Tulsans انجام بیش از حد. “من احساس می کنم مثل او پاره پاره گروه کمک و جامعه است خونریزی دوباره” Crutcher گفت. در ژوئن 10, به bynum رفت و برگشت نظرات خود را در یکی دیگر از Facebook پست تماس با آنها را احمق و ساده انگارانه است. “من یک مصاحبه بیش از آخر هفته که صدمه زیادی از مردم خوب و باعث شده است که بسیاری از متحدان در کار ما به آدرس نژادی اختلاف به سوال من تعهد واقعی,” او نوشت. “من متاسفم برای اجازه دادن به مردم را در یک لحظه بحرانی.”

روز بعد اقدامات سه تولسا افسران پلیس پرسیده تنش است. در ژوئن 8, تراویس یاتس عمده در تولسا, اداره پلیس گفت: در یک محلی رادیویی محافظه کار نشان می دهد: “ما در حال تیراندازی آفریقایی-آمریکایی ها در حدود بیست و چهار درصد کمتر از ما احتمالا باید بر اساس جنایات,” با استناد فریبنده پژوهش است. عمده نظرات موجب محکومیت از شهردار و افسران ائتلاف. که همان روز پلیس تولسا منتشر بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم از دو افسر accosting یک جفت از نوجوانان و وادار کردن آنها به زمین ظاهرا برای jaywalking. که روبرو می شوند و تحت تحقیقات داخلی. پس از تولسا هنوز هیچ مستقل نظارت بر ماهیت دقیق بررسی خواهد شد باقی می ماند مات.

در ژوئن 10, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او خواهد بود برگزاری اولین رالی پس مارس در تولسا در Juneteenth تعطیلات بزرگداشت تاریخ در سال 1865 که به بردگی گرفته شده مردم در تگزاس آموخته از آزادی خود. (او بعد از نقل مکان از تاریخ این تجمع یک روز به ماه ژوئن 20th.) هر چند تولسا بزرگ سالانه Juneteenth جشن لغو شده بود با توجه به coronavirus نگرانی رهبران در جامعه به سرعت احیا آن و در حال حاضر برنامه ریزی یک “من هم آمریکا هستم” تجمع در قلب سیاه و وال استریت. این ترنس Crutcher بنیاد است که در میان این رویداد حامیان مالی. “ما نمی خواهیم او را در شهر ما و ما مفتخر به او” Crutcher در مصاحبه ای گفت: در MSNBC. مغلوب ساختن پیشی جستن رالی نشانه های دیگری تضاد بین Crutcher و شهردار به bynum نوشت که در Facebook “در تولسا ما محافظت آزاد و صلح آمیز تبادل ایده ها. ما آن را در طول دو هفته گذشته از اعتراضات و ما آن را در طول سفر رئيس جمهور به نیویورک در هفته آینده.”

زمان تهمت خود را اعلام کرد نیت Crutcher و رابینسون در حال حاضر تصمیم به گرفتن مسائل سیاسی در این شهر به دست خود. بعد از یک مدت طولانی و اضطراب چند روز را صرف تلاش برای تعیین راه مناسب برای پاسخ به تمام آنچه که اتفاق افتاده بود در تولسا پس از جورج فلوید کشته شد—واقعا از ترنس Crutcher کشته شد—ملاقات آنها در Tulsa County انتخابات هیئت مدیره در پر باد صبح از ژوئن 10th. رابینسون رد و بدل شده بود خود را “قانونی بودن سیاه” تی شرت برای ذغال کت و شلوار. Crutcher اختیار داشت پنجاه دلار چک ساخته شده را به خارج از شهر تولسا به جای یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. این جفت ارز را اعلام کرد که رابینسون خواهد بود در حال اجرا برای شهردار و Crutcher خواهد بود ارشد خود را در مبارزات انتخاباتی مشاور.

در سن سی رابینسون می تواند جوانترین شهردار در تولسا تاریخ و یکی سیاه. “من باید به شما بگویم که من می ترسم او گفت:” در آغاز سخنرانی خود اعلام نامزدی خود را. “من می ترسم به ایستادن و می گویند این چیزی است که زمان به نام برای و که من این فرد که به نام برای آن است. اما آنچه که من بیشتر ترسم از این است که در ادامه به زندگی در یک شهر که در آن ما در حال انجام حق همه شهروندان تولسا.” Crutcher مالیده رابینسون شانه به عنوان او صحبت کرد.

این تصمیم برای اجرا به شهردار آمده بود در آخرین لحظه. حتی صبح که این دو تا به حال رد و بدل پیام های متنی سوال که آیا به رفتن را از طریق آن. اما رابینسون سعی کردم برای قرار دادن لحظه در متن به صورت کوچک دسته از خبرنگاران که جمع شده بودند. او گفت که یک سرباز در مبارزه با بزرگتر از خودش. “این در مورد من,” او گفت:. “او به این نظر است که دولت نمی تواند تابع برای ما. ما در حال شهروندان ، همه ما شهروندان تولسا. و همه ما حق دارند شرکت کنند.”

Crutcher راننده سرشونو تکون دادن در آرام توافقنامه است. اگر رابینسون تا به حال شده است قادر و یا مایل به اجرای او را اجرا خودش. “این است که واقعا یک شکل از اعتراض برای ما,” او به من گفت.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü