تایسون خشم توقف دئوتای وایلدر در دور هفتم یک طرفه سنگین وزن مسابقه برگشت

لاس وگاس—تایسون خشم یک قهرمان سنگین وزن, یک بار دیگر, مسلط دئوتای وایلدر در عنوان خود را قبل از مسابقه برگشت وایلدر گوشه ای پرتاب در حوله در دور هفتم در شنبه شب.

خشم بوکسور در اولین مبارزه خود تبدیل ضر به عنوان او کاهش یافته است وایلدر در سوم و پنجم دور شد و فرود در خواهد شد به قهرمان ،

این اولین بار بود که از دست دادن همیشه برای وایلدر در 44 دعوا در 11th دفاع از کمربند WBC او برنده در سال 2015.

خشم من کاین وایلدر تقریبا از باز کردن زنگ خود را با استفاده از واکسن برای کنترل اوایل راند. او فرود در را در دور هفتم که خود را در گوشه ای پرتاب در حوله.

وایلدر اعتراض کردند اما داور کنی Bayless دست تکان داد مبارزه ،

وایلدر اندکی مورد علاقه در ساعت قبل از مبارزه اما شانس بودند که در مورد به عنوان نزدیک به عنوان آنها می تواند. وایلدر بود منهای-120 و خشم و حتی پول را به نفع خود هر چند وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر برای حفظ bettors مبارک.

دو سنگین وزن مبارزه به یک رسم در مد دراماتیک 14 ماه پیش. شش پا-نه خشم وزن در 273 پوند است. متحیر ایستاده شش پا-هفت نوک فلس در 231.

مشهور دست در MGM بزرگ شامل Michael J. Fox, Triple H, Magic Johnson, Steve Harvey و گوردون رمزی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>