یوفا برطرف موضع در لیگ است که می خواهید برای پایان فصل در اوایل

ژنو—یک نرم تن خود را از روز شنبه نسبت به سازمان ملی لیگ و جام که می خواهید برای پایان دادن به فصول اولیه قبل ا

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399

ژنو—یک نرم تن خود را از روز شنبه نسبت به سازمان ملی لیگ و جام که می خواهید برای پایان دادن به فصول اولیه قبل از تکمیل تمام بازی ها.

با روشن پایانی برای فوتبال اروپا را shutdown در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بلژیک اولین ردیف بالا لیگ در این ماه به آن می گویند می خواستم به اعلام آن زمان رده بندی نهایی.

که باعث یک واکنش سریع از UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin که هشدار داد که کشورهای در معرض خطر از دست دادن لیگ قهرمانان و لیگ اروپا نوشته اگر آنها در زمان پیش از موعد تصمیم گیری.

پس از میزبانی مذاکرات با 55 عضو فدراسیون سه شنبه یوفا بخشنامه شد و باب روز را به "یک پیشنهاد قوی" به سعی کنید برای تکمیل داخلی فصل است.

یوفا جدید موضع است که "برخی از موارد خاص شنیده خواهد شد."

"با استفاده از این در ذهن یوفا در حال حاضر در برخی از دستورالعمل های مربوط به شرکت در آن مسابقات باشگاه, به منظور کمک به آن های عضو در مورد لغو لیگ یا جام" در اروپا فوتبال بدن در بیانیه ای گفت. یک کمیته اجرایی در روز پنج شنبه می تواند تایید این دستورالعمل ها.

بلژیک مقامات را در مجموعه ای به مذاکرات جمعه هنگامی که یک موقعیت روشنتر است.

داخلی باشگاه, مسابقات, هدف بازی به جولای و آگوست به احتمال زیاد در خالی استادیوم اگر شروع مجدد بازی است و حتی ممکن است.

یوفا امیدوار است برای تکمیل نهایی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا بعد در ماه اوت است. هر دو مسابقات متوقف شد در ماه مارس در دور 16.

گزینه های برای یوفا می تواند شامل یک لیگ قهرمانان mini-مسابقات در یک محل. Aug. 29 توسط یک تاریخ هدف برای نهایی در اصل برنامه ریزی شده برای 30 مه در استانبول.

یوفا به تعویق افتاد 2020 قهرمانی اروپا یک سال گذشته ماه است که پاک فضای داخلی لیگ سعی کنید برای تکمیل فصل و تحقق پخش قرارداد.

برگشتی برای تصمیم گیری نهایی چهار تیم به واجد شرایط برای 24 تیم یورو در حال حاضر دو بار به تعویق افتاد و یک معاون رئیس جمهور Sándor Csányi گفت: آنها می تواند به تاخیر افتاد تا اکتبر یا نوامبر.

Csányi گفت مجارستانی, رسانه های کسانی که در ماه های. تمام 55 یوفا کشورهای عضو در حال حاضر سازمان ملل لیگ بازی های برنامه ریزی شده در طول ماه های اکتبر و نوامبر بین المللی خرما.

مجارستان کشیده شد به بازی در بلغارستان در پلی آف. برنده خواهد شد و میزبان هر دو ایسلند و یا رومانی با یک محل در فینال مسابقات در خطر است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

مجارستان نیز یکی از 12 یورو 2020 میزبان سازمان ملل در حال حاضر تجدید قراردادها و تدارکات به مرحله بازی های خود را یک سال بعد.

بازی مسابقات مردان در ژوئن 2021 با هفت بازی از جمله نهایی در لندن گرفته شکاف مادی و معنوی برای زنان قهرمانی اروپا. این رویداد در انگلستان است و انتظار می رود به تعویق افتاد جولای 2022 در روز پنج شنبه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب