یوفا به تعویق انداختن یورو 2020 یک سال با توجه به کروناویروس

ژنو—در این سال مسابقات قهرمانی اروپا به تعویق افتاد برای یک سال در روز سه شنبه به دلیل شیوع کروناویروس.

UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin گفت: گسترش ویروس در حال حاضر “باعث می شود فوتبال و زندگی در اروپا کاملا غیر ممکن است.”

این مسابقات در حال حاضر برنامه ریزی شده به بازی می شود بعد از 11 ژوئن تا 11 جولای.

کمیته اجرایی یوفا تصمیم پس از میزبانی یک کنفرانس ویدئویی در تماس با آن 55 ملی عضو فدراسیون.

اروپا قهرمانی نهایی به طور معمول جذب یک پخش مخاطبان از 300 میلیون نفر در سراسر جهان ساخته شده و یوفا سود 830 میلیون یورو ($912 میلیون دلار آمریکا) چهار سال پیش.

“حرکت یورو 2020 می آید در هزینه برای یوفا” Ceferin در بیانیه ای گفت.

تصمیم گرفته شد در طول شدید بعد از مذاکرات با اعضای فدراسیون و رهبران اروپا باشگاه فوتبال است که در نزدیک به کل خاموش کردن.

آن است که هنوز هم به دور از روشن زمانی که بحران بهداشت عمومی می تواند به سهولت به اندازه کافی برای فوتبال اروپا را از سر گرفت. هنوز هم گرفتن یورو 2020 کردن تقویم پاک ارزشمند در هفته است که در لیگ و جام و لیگ قهرمانان و لیگ اروپا می تواند تکمیل شود.

“ما فکر می کنیم تعویق انداختن یورو تنها (راه) به یک فرصت برای ملی لیگ و به تمام مسابقات باشگاه به پایان برساند” Ceferin گفت.

یورو 2020 برنامه ریزی شده بود برای شروع در ژوئن 12 در 12 کشور از ایرلند به جمهوری آذربایجان و روسیه به ایتالیا. یک سال تعویق شد یوفا مورد علاقه گزینه در هفته گذشته.

توقف در بازی میان همه گیر است و قرار است در رادیو و تلویزیون معاملات به ارزش صدها میلیون دلار در انتظار نگه داشته و می تواند منجر به 2019-20 فصل بودن لغو در برخی از مسابقات.

یوفا اولین تماس در روز سه شنبه با رهبران اروپایی, باشگاه, انجمن اروپایی و لیگ های گروه به همراه FIFPro اتحادیه بازیکنان.

تکمیل لیگ داخلی فصل اجازه می دهد به عنوان اهدا می شود و تصمیم می گیرید نوشته بعدی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا. اولین بازی های مقدماتی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اواخر ماه ژوئن.

اگر از سرگیری فصل ممکن است یک گزینه برای تکمیل این فصل شامل بازی یک چهارم نهایی و نیمه نهایی به صورت تک بازی ها به جای بیش از دو پا که در آن هر تیم دارای یک صفحه اصلی مطابقت دارد.

قهرمانان, لیگ, نهایی است که برای برنامه ریزی در 30 مه در استانبول و شهر نیز می تواند خواسته میزبان مرحله نیمه نهایی در یک مینی مسابقات در تاریخ بعد. به احتمال زیاد آخرین تاریخ دسترسی به بازی نهایی است 27 ژوئن.

همچنین 16 از یوفا اعضای درگیر در یورو 2020 پلی آف که قرار بود در مارس 26 و 31. آنها تصمیم خواهد گرفت که آخرین چهار ورودی در 24 کشور نهایی مسابقات و در حال حاضر می توان در اوایل ماه ژوئن است.

به تعویق انداختن یورو 2020 نیز ایجاد کرده است یک پرونده از, تیم ملی, بازی در یک بسته بندی, تقویم, مدیریت توسط فیفا.

ژوئن 2021 اشغال شده بود توسط یوفا ملل لیگ نهایی مسابقات چهار تیم به علاوه شروع فیفا افتتاحیه 24-تیم باشگاه جام جهانی. آن است که با توجه به میزبانی چین و ویژگی های هشت باشگاه های اروپا اما هیچ رادیو و تلویزیون و یا حمایت از معاملات هنوز اعلام شده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

فیفا است نه اظهار نظر در تجدید نظر آن باشگاه جام جهانی برنامه.

بازی های مقدماتی برای جام جهانی 2022 در قطر نیز برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 2021 در بسیاری از کشورهای اروپایی. وجود دارد در حال حاضر هیچ فضایی در تقویم برای برنامه ریزی مجدد تمام کسانی که بازی ها و کاهش مقدماتی برنامه به احتمال زیاد خواهد شد در نظر گرفته شود.

هر گونه کاهش در تیم ملی مسابقات را تحت تاثیر عضو فدراسیون درآمد و متمرکز رادیو و تلویزیون معاملات موفق توسط یوفا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>