ما نیاز به توقف تلاش برای تکرار زندگی ما تا به حال

خانواده اقدام به ترجمه قدیمی خود را به عادات اجتماعی به زوم و یا FaceTime است مانند رفتن گیاهی و اقدام به

توسط NEWS-SINGLE در 23 فروردین 1399
اسرائیل وارگاس

بهترین بخشی از هر گردهمایی اجتماعی است اتفاقی آرایه کوچکتر و صمیمی تر تجمعات که به آن ناچار می شکند. فقط از شکسپیر یا اسکات فیتز جرالد و یا ادیت وارتون. رومئو و ژولیت دیدار در یک لحظه به سرقت رفته در وسط یک توپ لباس مبدل در امدن. Nick Carraway سهوا دوست گتسبی در یک مهمانی که او را به سمت غیبت در مورد گتسبی. عشق میان Newland آرچر و کنتس الن Olenska آغاز می شود که این جفت ارز به اشتراک گذاری خصوصی, خنده, در طول یک شام فقط از گوش رس از دیگر مهمانان.

من شده فکر کردن مشتاقانه در مورد مکالمات جانبی زیادی در چند هفته گذشته. مانند بسیاری از دیگران که پناه در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 من شرکت در تعدادی از زوم مبارک ساعت دیر است. به عنوان دوستان قطره به کنفرانس ویدئویی یک به یک آنها را تقاضا به می دانم که چگونه به دوست خود که زندگی در خارج از کشور انجام شده است, شما می دانید, تحت شرایطی; چگونه دوست است که عروسی به تعویق افتاده است در حال انجام است, چگونه دوست است که با این نسخهها کار در یک بیمارستان انجام شده است. هر یک از دوستان فوق سپس به پاسخ, در حالی که کسانی از ما که در این تماس از شروع به شنیدن پاسخ های خود را برای, دوم, سوم, چهارم زمان است. در نهایت همزمان قابلیت اتصال به اینترنت و پس از آن هرج و مرج از مردم صحبت کردن به طور همزمان ("ببخشید شما بروید!" "نه شما بروید!") نیروی همه ما به یک الگوی عجیب و غریب از monologuing یکی پس از دیگری. در این نقطه من همیشه خودم به شدت آرزو من می توانم با احتیاط درخواست یکی دیگر از شرکت کنندگان به "رفتن دوباره پر کردن" و یا ماهرانه آنها را دعوت به شکستن و دور و گرفتن در یک ساکت تر و کمتر هرج و مرج گفتگو از خود ما است. (مطمئن شوید که ما می تواند شروع یک طرف چت بر روی پلتفرم های دیگر و یا متن هر یک از دیگر, اما آن را نمی همان.)

برخی سه یا چهار هفته به مجازی تعاملات اجتماعی که اساسا تنها تعاملات اجتماعی در خارج از خانه برای بسیاری از افراد بسیاری از ما تلاش کرده اند برای رفتن در مورد ما معمول و آداب و رسوم و فقط آنلاین—و نتایج کمی underwhelming. زندگی ما زندگی می کنند در حال حاضر است منجر به تولد شام یا نوار لاس یا اجرا فهم با دوستان است که زندگی کردن بلوک. این کوچک است, آهسته, صمیمی; هر برخورد نیاز به برنامه ریزی. البته تلاش برای مربا خوشحال وسیع اغتشاش از یک شب به یک ردیف از جعبه بر روی صفحه نمایش لپ تاپ (خود این ماجرا به جعبه کوچک است که خانه خود را) نامطلوب است. بنابراین به نظر می رسد زمان به رها کردن تلاش برای تکرار قدیمی ما زندگی اجتماعی در فضاهای آنلاین و به جای انطباق با تعاملات ما به ما طبیعی است. اگر به جای ما تکیه به کوچکی به کندی صمیمیت? آنچه را که ما در زندگی اجتماعی مانند نگاه ؟

بدیهی است که برخی از جنبه های prepandemic زندگی نمی تواند دوباره ایجاد شده و یا جایگزین شده است. در فرد انسان می تواند همگام با یکدیگر از طریق نگاه و زبان بدن—که غیر ممکن است بیش از تلفن و یا متن و دشوار بیش از یونی. ملیسا Mazmanian یک دانشیار انفورماتیک professor at UC Irvine, به تازگی به سوئیچ از فرد به زوم مصاحبه برای یک پروژه تحقیقاتی "و برخی از آنها فقط کار نمی کند به عنوان خوب," او گفت:. "من می توانم به عنوان خوانده شده [افراد] زبان بدن و کمک به آنها احساس راحت در راه است که من می توانم زمانی که من وجود دارد." نیکول الیسون که می آموزد در دانشکده اطلاعات در دانشگاه میشیگان اشاره کرد به من که در علاوه بر این به messing با بدن-زبان سرنخ بسیاری از تلفنی hangouts نیاز به مقدار زیادی از برنامه ریزی است که می تواند پرتاب کردن پرنیان برای دوستانی که در غیر این صورت معمولا اویختن در خار از لحظه ای بر اساس.

اما شاید مهم ترین videochat مبارک ساعت موفق به اندازه گیری واقعی-زندگی شاد ساعت از آنجا که ما در حفظ و مقایسه آنها با زندگی واقعی مبارک ساعت انتظار که آنها را برآورده سازد همان تمایل با همان اثر. گفتم الیسون من آن را آزار دهنده است که من گاهی اوقات احساس می کنم نیاز به بالا بردن دست من قبل از صحبت کردن در حالی که من نوشیدن آبجو از راه دور با دوستان من و او پاسخ داد که این احتمالا آزار دهنده تنها به این دلیل که من می خواهم وارد این انتظار نمی نیاز به بالا بردن دست من از meatspace. تلاش برای ترجمه های قدیمی خود و عادات اجتماعی به زوم و یا FaceTime است مانند رفتن گیاهی و اقدام به glumly خوردن یک رژیم غذایی فقط tofurkey به جای پخت و پز متنوع خلاق و خوش طعم غذا با میوه ها و سبزیجات است. چالش پس از تطبیق با تمام مجازی زندگی اجتماعی ممکن است دروغ در بازآموزی تعاملات ما در سراسر نقاط قوت این سیستم عامل که در آن ما می توانیم با هم باشیم.

این هیچ کار کوچک به طور کامل دوباره زندگی اجتماعی خود را از خانه خود را, اما با هیچ شانس راه های جدید از صرف وقت با هم است که مردم کشف موفق خواهد شد در این دوره از انزوا کمی کمتر منزوی. البته جلب رضایت همه-مجازی زندگی اجتماعی را نگاه کنید برای هر کس متفاوت. برای برخی این زمان را یک فرصت برای قرار دادن بیشتر فکر و انرژی فردی به روابط عمیق و یک در یکی از گفتگوهایی که به خوبی ترجمه برای سیستم عامل مانند زوم و یا FaceTime. دیگران که پیدا کردن اشتیاق خود را برای یک دوست-گروه قطع و یا یک تیم شام ممکن است به دریافت یک کمی بیشتر خلاق است.

برخی از فعالیت های گروه از دوستان با هم قبل از قرنطینه هستند آسان به تکرار مجازی در فرمت های. برای مثال الیسون به من گفت که او کتاب-باشگاه جلسات که در طی آن شرکت کنندگان استفاده می شود برای گرفتن نوبت زبان ترجمه شده اند کاملا به طور طبیعی به زوم. (خود من بسیار کمتر وقار نسخه: من به تازگی کشف شده است که برخی از نوشیدن بازی ها که من استفاده می شود به بازی با دوستان کالج—به ویژه کسانی که مربوط به یک عرشه از کارت های که به کار گرفته شده توسط تنها یک فروشنده می تواند به خوبی بیش از یونی.)

برخی از مردم در حال حاضر ابداع جدید راه تعجب آور برای لذت بردن از یکی دیگر شرکت از راه دور با ابزار در دست. من به تازگی دعوت به شرکت در یک مجازی خواندن شکسپیر به عنوان مثال برخی از دوستان که قبلا نمی در این عادت هم به عنوان خوانده شده کلاسیک پخش می کند. همکار من جولی بک نوشت: در مورد یک گروه از دوستان که به میزبانی پاورپوینت حزب در آن زمان نوبت ارائه سرگرم کننده (و یا amusingly جدی خود) ارائه اسلاید در موضوعات خود را انتخاب. برای این نوع از رویداد زوم روی صفحه نمایش-به اشتراک گذاری ویژگی به آسانی تسهیل فعالیت است که در واقع ممکن است سخت تر به جلو در جهان فیزیکی است. در ضمن مرورگر فرمت Netflix حزب—که اجازه می دهد تا دوستان همگام فیلم و تلویزیون در Netflix بکشد و چت به عنوان آنها را تماشا دیدم یک سرچ در موتور جستجو بهره در اواخر ماه مارس در اطراف این زمان است که بسیاری از پناهگاه در محل پروتکل به اثر رفت. الیسون پیش بینی ما ممکن است به زودی ببینید مردم اختراع راه هایی برای سیگنال که آنها برای یک بی هدف شکستن-اتاق - یا نوار-سبک چت روم, شاید با ورود به یک نهفته نرم افزار اشتراک گذاری لینک با دوستان و دیدن که میآید ،

موفقیت فراری از آنلاین نینتندو سوئیچ بازی عبور از حیوانات نیز صحبت می کند به درخواست تجدید نظر از ناآشنا فضاهای مجازی. در عبور از حیوانات بازیکن می تواند ارتباط برقرار کردن با دیگر بازیکنان آنلاین به جای فقط شخصیت های ایجاد شده توسط این بازی و بازیکنان که در جهان فیزیکی می توانند لینک بالا در این بازی و میزبان یکی دیگر عملا خود را در "سلیمان." مهمتر در فضاهای شبیه به این هنجارها و الگوهای ارتباطی چهره به چهره تعامل وجود ندارد. "ما نه لزوما انتظار [یک محیط مانند عبور از حیوانات] به دنیای واقعی و شاید که چرا بخشی از آن را با این نسخهها کار" الیسون گفت. او اضافه کرد که او را نمی شود جای تعجب نیست اگر مجازی-واقعیت تجارب همچنین تبدیل شدن به محبوب تر برای همان دلیل: آنها می تواند ارائه دهد مردم توانایی پرسه زدن در اطراف و ارتباط برقرار کردن بدون ساختار در راه اما با فقط به اندازه کافی به تازگی برای جلوگیری از نامطلوب مقایسه با چهره به چهره تعامل.

بسیاری از آنچه را clunky و گریتینگ در مورد زوم مبارک ساعت و خانواده خود است که بسیاری از مردم با استفاده از هنوز نا آشنا با تکنولوژی در clunky ساینده راه. بسیاری از الیسون دوستان او به من گفت در حال تکنولوژی محققان—به طوری که آنها تا به حال قرار گرفتن در معرض بیشتر به نهفته از یک تکه خوبی از مردم می دانند بدون آنکه به قطع خود را زمانی که شخص دیگری در حال صحبت کردن و نشستن با نور در مقابل آنها برای جلوگیری از نمایش بر روی صفحه نمایش به عنوان یک شبح شبح وار. او انتظار دارد که بسیاری از افرادی که به تازگی مهاجرت کار خود نهفته را گرفتن به ظریف, ناگفته قوانین مانند این بسیار به سرعت: "هنجارها و شیوه های تحول خواهد شد در طول زمان," او گفت:. "من به شما وعده—ما بهتر از آن را."

من نمی توانم در ایمان خوب نشان می دهد که حلق آویز کردن از راه دور خواهد بود یک جایگزینی مناسب برای زمان صرف شده از لحاظ جسمی با هم حتی اگر و هنگامی که ما توسعه بهتر مجازی مهارت های اجتماعی. حتی کسانی از ما که موفقیت در تطبیق با زندگی اجتماعی به سیستم عامل مانند FaceTime هنوز هم بدون شک طولانی برای, خوشمزه, آمیزش شیمی از چهره واقعی زمان. اما در این لحظه آن را به ارزش به خاطر سپردن است که گزینه های ما می تواند در تغذیه بیش از حد—و حتی رضایت بخش اگر ما به اندازه کافی خلاق. من گمان می کنم ما شکل است که از زمانی که ما به توقف تلاش برای تظاهر tofurkey سلیقه فقط به عنوان خوب.


جو Pinsker کمک گزارش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب