چه کشورهای آفریقایی در حال آموزش غرب در مورد مبارزه با کروناویروس

From the beginning of the coronavirus pandemic many countries in Africa pursued publichealth measures more aggressively...
از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از کشورها در آفریقا دنبال بهداشت عمومی اقدامات پرخاشگرانه تر از ایالات متحده و اروپا انجام داد.عکس از شین هوا / رییس

در اوایل ماه مارس اینگرید Gercama سمت چپ خانه اش در هلند و پرواز به جنگ زده سودان جنوبی. کاربردی-تحقیق شناس با علاقه خاصی در شیوع او در حال صرف زمان در قاره آفریقا در طول بهداشت عمومی اورژانس قبل باقی مانده در لیبریا در سال 2014 در این کشور شیوع ابولا. هنگامی که او فرود آمد در ریشه دار کردن-رایگان فرودگاه ها در سودان جنوبی پایتخت از جوبا او گرفته شد به یک جداگانه غربالگری منطقه شکل و اندازه یک ظرف حمل و نقل که در آن درجه حرارت ثبت شده توسط دولت سلامت کارگران همراه با هتل و آدرس محلی خود را به شماره تلفن. Gercama خواسته شد یک سری از سوالات در مورد سفر او و سلامت او به یاد می آورد از جمله اینکه او به تازگی از تماس با خفاش. غربالگری مساحت دیوار را پوشش داده شد با پوستر مورد COVID-19 و علائم آن, و او بود که طلیعه به کشور گذشته یک بنر توضیح بیماری و ارائه یک شماره تلفن برای ملی coronavirus خط تلفن که او به تماس اگر او یک تب. او تا به حال برای شستن دست های خود را یک بار به غربالگری منطقه و دوباره زمانی که او را ترک.

بسیاری از آنچه Gercama مواجه می شوند در فرودگاه شده بود طراحی شده برای جلوگیری از ابولا. پس از 2018, جمهوری دموکراتیک کنگو سودان جنوبی همسایه به غرب بوده است و مبارزه با این بیماری است. اما محلی بهداشت عمومی مقامات سریع repurposing ابولا پروتکل ها و زیرساخت های تحت تاثیر قرار Gercama آیا به عنوان کار سریع-پاسخ تیم او دو بار شاهد پاسخ به مشکوک coronavirus موارد در طول هفته او را صرف در کشور است. او چپ سودان جنوبی در ماه مارس 19th, چند روز پس از این کشور آغاز شد quarantining ورود مسافران و چند روز قبل از اینکه آنها را متوقف و پروازهای بین المللی در دسترس نباشد. از جوبا او پرواز را از طریق استکهلم که در آن هیچ کس از او خواست که در آن او بوده است و نه ثبت درجه حرارت و فرود در آمستردام که در آن دوباره او نه سوال در مورد تاریخ و یا سفر سلامت. هنگامی که او از طریق کنترل گذرنامه او هیچ جزوات هیچ COVID-19 آگاهی, آگهی, بدون خط تلفن. “آنها حتی به من بگویید به خود منزوی,” Gercama به من گفت. “من تا آنجا که من حس مشترک.”

دولت های آفریقایی بر خلاف همتایان غربی خود نیستند با تکیه بر عقل سلیم است. قضاوت از اعداد و تفسیر آنها را با اطلاعات علمی که فهمیدم تا کنون آفریقا ساخته شده است که بهتر است شرط می بندم. اگر چه موارد در این قاره در حال افزایش بسیاری از کشورهای آفریقایی در حال دیدن نیست نمایی رشد روزانه در موارد تایید شده و نه در مرگ و میر است که اتفاق می افتد در ایالات متحده و اروپای غربی. استثنا وجود دارد به خصوص در بالای Sahel: مصر و الجزایر و مراکش به تنهایی حساب برای یک سوم از این قاره را هفتاد و دو هزار مورد و پنجاه و یک درصد از آن 2,475 مرگ و میر. اما در بخش هایی از کشورهای جنوب صحرای آفریقا—چهل و عجیب و غریب در کشورهای در زیر کمربند شن و ماسه از صحرا مکان های که در مورد جهان است که تقریبا همیشه wringing دست خود—تصویر بیشتر خوش بینانه است. “رواندا در ماه اول رفت و از دو مورد به یک صد و سی و چهار” Joia موکرجی افسر ارشد پزشکی برای همکاران در سلامت بوستون مبتنی بر سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار در ده کشور گفت. “بلژیک است که به همان اندازه—دوازده میلیون نفر است و استعمارگر سابق رواندا رشد از دو مورد به هفتاد و چهار صد.” اوگاندا تنها یک صد و سی و نه مورد شناخته شده. اتیوپی دارای دو صد و شصت و سه. سودان جنوبی دو صد و سه. بروندی بیست و هفت. بوتسوانا دارای بیست و چهار. هر یک از آنها را دیدم خود اولین مورد بعد از اروپا و ایالات متحده—اما نه که خیلی بعد. اگر این ویروس تا به حال به دنبال همان مسیر وجود دارد که آن را در غرب بسیاری از کشورهای آفریقایی را دیده مواد منفجره نرخ انتقال در حال حاضر.

در مواجهه با الگوهای داده است که مطابقت ندارد خود ما ضربه در میان ناظران غربی شده است به شناسایی آنچه باعث می شود این کشورها مانند هر دیگر اما بر خلاف ما—برای رسیدن به علم (و یا در بهترین حالت آن حدس بزند) است که می گوید یک تسکین دهنده داستان در مورد چرا آفریقا به نظر می رسد به آن را خیلی بهتر از گفتن شهر نیویورک است. واضح ترین سوال برای مردم از کشورها هنوز هم فاقد یک تصویر واقعی از بار بیماری است که آیا آفریقا به اندازه کافی تست. (پاسخ کوتاه است, اغلب, بله.) از وجود دارد و در هیچ منظور خاص تحلیلگران غربی استناد آب و هوا شناسی و سحر و جادو. آفریقا داغ است که است که می گویند, رو به آفتاب, و آن را مرطوب. نور خورشید و برخی از دانشمندان استدلال کرده اند تنزل ویروس و رطوبت (شاید؟) آن را کند می کند. بسیار کمی از آفریقا نیست در واقع حدودی این و آن خورشید مانند خورشید جهان بیش فصلی است. در واقع در چند شرق آفریقا پایتخت هستند که خانه به اکثر کشور خود coronavirus موارد می توانید آن را کاملا سرد است. برزیل, در ضمن نزدیک به دو صد هزار مورد از COVID-19 و کاملا مرطوب است. بنابراین سنگاپور که در آن موج دوم عفونت ارسال کرده است این کشور را به مستند.

برخی از کارشناسان نقطه به نقطه این قاره تطبیقی جوانان: سن متوسط در آفریقا است که به سختی بیست و مطالعات (هنوز) نشان می دهد که این بیماری کمتر شدید در افراد جوان است. جوان بودن ممکن است کمک به کاهش مرگ و میر, اما جوانان کمتر رضایت بخش توضیح به صورت خام تعداد COVID-19 موارد اکثریت شده اند که اتفاق می افتد در افراد در دهه بیست سالگی و سی سالگی. در نهایت برخی از کارشناسان حدس و گمان در مورد وجود یک ویژه آفریقایی ایمونولوژی نشان می دهد که بیماری هایی مانند مالاریا (و یا درمان آنها) عمل به عنوان بیولوژیکی طلسم در برابر بیماری جدید. این coronavirus ممکن است رمان اما essentialist غربی استعارههای مورد جادویی پوست تیره آفریقایی ها تاریخ قرن ها به عقب.

در ضمن نه آشکار امکان خیره ما در صورت: اگر چه برخی از دولت های آفریقایی در حال انجام یک کار بهتر از خود ما از مدیریت coronavirus? “یکی از دلایلی که چرا ما ممکن است دیدن آنچه که ما در حال دیدن است که قاره آفریقا به شدت واکنش نشان داد” جان Nkengasong مدیر آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به من گفت. “کشورها تعطیل و اعلام متحده اضطراری زمانی که هیچ و یا تنها موارد گزارش شده است. ما شواهد نشان می دهد که که زیادی کمک کرد.”

رواندا مقامات در پاسخ به اولین coronavirus موارد توسط ردیابی جداسازی و تست “تماس با ما” مردم آنها تایید شده یا مشکوک به حامل ممکن است مواجه می شوند قبل از تحقق آنها در واقع COVID-19 بیماران. پنج روز پس از اولین موارد تایید شد, تجاری, پرواز متوقف شد و دو روز بعد کشور قفل شده بود هر دو به منظور محدود کردن گسترش بیماری و برای سهولت کار خسته کننده از تماس با ردیابی. تا پایان مارس بهداشت کارگران تا به حال تست شده بیش از بیست هزار نفر و انجام دو تصادفی جامعه بررسی یک روش برای حفاظت در برابر تعصب از تست بیش از اندازه که ممکن است مصنوعی و جلوگیری از تورم مورد آمار و ارقام. “ما هیچ پیدا نیست جامعه انتقال COVID-19 در رواندا بود که کاملا خبر خوب برای ما” سابین Nsanzimana متخصص اپیدمیولوژی که سر رواندا پزشکی مرکز خانه ها نیز که ملی آزمایشگاه مرجع که فرآیندهای COVID-19 آزمون گفت. “تا کنون ما در فاز حاوی این بیماری همه گیر در رواندا که بدان معنی است که ما می دانیم که این بیماری است.”

اوگاندا و اتیوپی نیز در پاسخ به آنها اولین موارد با مهاجم تماس با ردیابی و جداسازی آنها قرار داده ایم منابع قابل توجهی به چک کردن کار خود را. در اوایل ماه مه اوگاندا به پایان رسید سریع-ارزیابی بررسی به صورت تصادفی نمونه برداری از بیست هزار نفر آن را کشف تنها دو محلی جدید موارد است. اتیوپی تکمیل یک درب-به-درب نظرسنجی از پایتخت آن آدیس آبابا در فقط سه هفته ثبت علائم و سفر, تاریخ, برای آن پنج میلیون نفر از ساکنان و تست هر کسی که در معرض خطر ابتلا به این بیماری و یا علامت. آفریقای جنوبی که در آن مقامات بهداشتی می گویند مداخله زودهنگام staved خاموش نمایی و انتقال و ارسال سی هزار جامعه-سلامت کارگران به بررسی حدود پانزده درصد از جمعیت آن در کمتر از یک ماه; این کشف تنها دو مورد مثبت برای هر هزار نفر است. قابل ملاحظه ای کم تعداد موارد کشف شده توسط جامعه نظرسنجی کارشناسان به من گفت نشان می دهد که تماس با ردیابی و جداسازی در حال کار راه آنها قرار است به. “فکر می کنم از آن به عنوان یک وب سایت از انتقال نه آنقدر زنجیره ای” تام فریدن که به کارگردانی مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در طول سال 2014 شیوع ابولا و در حال حاضر پیشتاز حل برای نجات زندگی سلامت ابتکار متمرکز در جهانی همه گیر پاسخ گفت. “با هر رشته که در وب سایت که شما شکستن شما کاهش بار بیماری است.”

موسی Massaquoi, که, کارگردانی, کشور لیبریا, مورد-مدیریت سیستم در طول شیوع بیماری ابولا و امروز مشاور ارشد برای مدیریت سیستم برای COVID-19 به من گفت: “من فکر می کنم ما بهتر است چرا که ما از طریق رفت ابولا. این بیماری متفاوت است اما ساختار وجود دارد—حادثه-سیستم مدیریت پروتکل دستورالعمل. من تصور کنید که کشور در آفریقا که ندارد تجربه در حال رفتن را از طریق بار دشوار است.” این کشور در شرق آفریقا است که تا کنون outperforming جهانی غرب سود برده از ابولا آماده سازی به عنوان به خوبی. رواندا بروندی سودان جنوبی و اوگاندا همه مرز جمهوری دموکراتیک کنگو و مجبور شدند برای پاسخ به آن شیوع ابولا در سال 2018 است. هر کشور در حال حاضر سریع-پاسخ تیم های آموزش دیده تماس با ردیاب و تدارکات و راه ها و دیگر مکان های عمومی-بهداشت ابزار و پروتکل در جایی که آنها اقتباس کرده اند برای پاسخ به کوروناویروس. که سطح cöordination—در واقع از عمل نیز باعث می شود تفاوت. “ما دیده ایم که یک بیماری همه گیر در یک روز می تواند به معنای بسیاری” Nsanzimana از رواندا پزشکی مرکز به من گفت.

البته هنوز هم وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد هر دو داده ها و ویروس خود را. یک نگرانی در حال انجام است و در دسترس بودن آزمون در سراسر این قاره است. مقامات بهداشت در رواندا و لیبریا ادعا می کنند که آنها نمی باید به عنوان بزرگ یک تست شکاف به ایالات متحده جایی که این بیماری بدون کنترل و untracked گسترش به طور گسترده ای در فوریه و مارس است که نیاز به آزمایشات تشخیصی به تنهایی جلبک کشور توانایی انجام آنها را. در این مرحله حس واقعی از میزان ویروس’ گسترش خواهد نیاز به بسیاری از آزمون ها در تصادفی نمونه ها در سراسر کشور است. در کشورهایی مانند رواندا که با استفاده از انزوا و تماس با ردیابی موثر آن شده است بسیار آسان تر به استفاده از آزمایش برای به دست آوردن یک تصویر روشن از چه بیماری وجود دارد در واقع در کشور است. موکرجی از همکاران در سلامت به من گفت که حتی با داده های محدود “شما می توانید برخی از برآورد.” زمانی که عمومی-شیوه های درمانی مانند تماس با ردیابی و جداسازی قوی هستند نسبت آزمون مثبت تر است گفتن از خام تعدادی از آزمایش های در حال انجام, او گفت:. “در کره جنوبی که در آن واقعا تهاجمی تست به نظر می رسد که کنترل این اپیدمی درصد مثبت آزمون در میان تمام آزمایشات انجام شده حدود دو درصد است. در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر از آن شده است به عنوان بالا به عنوان سی درصد است. که می گوید نسبت پایین کوه یخ در این کشورها است که به احتمال زیاد بسیار بزرگتر است.”

در حال حاضر تنها در چهارمین ماه از شیوع بیماری ها مکان هایی مانند ایالات متحده و فرانسه آغاز به سازماندهی تماس با ردیابی. طنز این است که برخی از کشورها هستند که بیشتر بر دوش COVID-19 تدریس همتایان آفریقایی خود که چگونه به انجام این کار. U. s. C. D. C. ارسال بیماری-نظارت کارشناسان به غرب آفریقا به قطار محلی بهداشت کارگران در طول سال 2014 شیوع ابولا. زمانی که coronavirus زده ایالات متحده نادیده گرفته شده همان کسانی که اساسی بهداشت عمومی پروتکل های. “یکی از دلایل همه چیز از کنترل خارج شده در آمریکا و اروپا است که برای ما شیوع چیزی که در جاهای دیگر اتفاق می افتد. آفریقا و آسیا مقابل, می دانم که شیوع می توانید آمار خانه و ضربه سخت است.” Jeffrey Sachs یک استاد در دانشگاه کلمبیا و مشاور بهداشت جهانی و فقر به ده ها تن از دولتها به من گفت.

زیادی نیز ساخته شده است از چند چیز آفریقا است که با آن به مبارزه با ویروس. فشرده-مراقبت و یک ظرفیت برای مثال پایین هستند و حفظ مراقبت های بهداشتی کارگران شده است به یک چالش در بخشی از آنجا که پزشکان و پرستاران می توانند پول بیشتری را با کار در غرب است. این عرضه و کمبود پرسنل در حال وخیم در طول یک بیماری همه گیر اما آنها وجود ندارد در خلاء است. آنها وجود دارد در رابطه با خواسته های غرب است که خشک قاره پزشکی ماهر کارگران و مشروط کمک یک مدل است که خواستار کاربران بسیاری از آنها در فقر زندگی می کنند پرداخت هزینه برای خدمات سلامت. نیاز به حال اثر خصوصی سازی خیلی از مراقبت های بهداشتی و به طور موثر گرسنگی بسیاری از سیستم های سلامت از منابع است. “سال نئولیبرالیسم اساسا ساخته شده آن را غیر ممکن است برای کشورهای آفریقایی برای ساخت یک درمان زیرساخت است که عبارتند از: I. C. U. تخت و اکسیژن” موکرجی گفت.

هنوز کشور در این قاره تلاش کرده اند. Massaquoi گفت که کشور لیبریا تنها به تازگی مدرج کردن آن تست ظرفیت و او پیش بینی کرد که گسترده تر تست خواهد کشف موارد جدید. غنا تماس ردیابی و مستند نمی گرفتن ویروس قبل از آن شروع به پریدن کرد به جامعه اما آن سلامت جامعه کارگران—ستون بهداشت عمومی سیستم های خارج از ایالات متحده و اروپا و کلیدی در غنا—کمک کرده اند این کشور شناسایی آن شیوع. “ما یک تصویر خوب از جایی که در آن وجود دارد” پاتریک Aboagye که هدایت غنا خدمات بهداشتی درمانی کشور را ملی بهداشت عمومی و زیرساخت گفت. “ما در پایتخت و همچنین در به شدت مناطق پرجمعیت و بنابراین مداخلات ما در حال هدف قرار داده است.” وی یکی دیگر از نشانه امیدوار کننده: حتی به عنوان موارد بالا رفتن عفونت رای نسبتا پایدار باقی مانده است در حدود دو درصد است.

هیچ کس ادعا می کنند که این قاره مورد ضرب و شتم ویروس. “من فکر می کنم یکی از چیزهایی که COVID-19 واقعا آموزش ما در حال حاضر است علمی فروتنی” جوئل Mubiligi مدیر اجرایی همکاران در سلامت در رواندا گفت. مستند اقدامات را نیز به موارد نقض حقوق بشر: نیجریه کنیا و اوگاندا افسران پلیس متهم شده اند از ضرب و شتم یا قتل مردم به اجرای COVID-19 محدودیت و پنج رواندا سربازان رو به دادگاه نظامی به اتهام تجاوز و سرقت و تجاوز به عنف در طول شب گشت.

برخی از رهبران همچنان یک نگرانی بی تفاوتی نسبت به این بیماری است. ماداگاسکار رئیس جمهور شده است دستفروشی سرد یک چای گیاهی به عنوان یک “درمان” استخراج علاقه اولیه از کنگو-برازاویل و تانزانیا که رئیس جمهور به تازگی ادعا کرد که حتی پاپایا می توانید تست مثبت برای coronavirus. “ما در حال برخورد با یک خیانتکارانه ویروس خطرناک است که تمایل به فریب شما را به یک حس کاذب از خوشنودی و سپس پایمال شما” Nkengasong از آفریقا C. D. C. گفت. او نگران است که اگر چه برخی از کشورها به مراتب بهتر از دیگران قاره گسترده caseload همچنان به افزایش است.

در حالی که این بدترین نمایشی کشور پیش بینی یک بیماری منحنی که به نظر می رسد مانند کسانی که در اروپا یا ایالات متحده آمریکا و کشورهای آفریقایی که در آن پاسخ شده است بهتر سریع تر و دقیق تر ممکن است مدیریت به ماندن بگیرید پیش از آن. حداقل این چیزی است که هر کس امیدوار است. “همانطور که می دانیم انتقال این ویروس است نه یک نقطه. این تکامل می تواند; این می تواند تغییر” Nsanzimana گفت. “همین دلیل است که هنگامی که ما می گویند که وجود دارد این است که برخی از خبر خوب برای ما می گویند آن را با احتیاط مصرف شود.” Nkengasong در ضمن تمیز کاری تاریخچه برای درس نشان می دهد که خطرات ناشی از اعتماد بیش از حد. او در بر داشت یک در غرب است. “در سال 1720 به اصطلاح مارسی طاعون به مردم احساس آرامش” او به من گفت که او صدای خسته با نگرانی است. “سپس آنها ساخته شده چند اشتباه و به سرعت آن کشته شدند تقریبا نیمی از شهرستان.”


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>