چه چیزی تغییر کرده است در حال حاضر

خانواده از دو هفته گذشته نشان می دهد که چگونه به سرعت تغییرات را می توان ساخته شده که کسانی که در قدرت اند

توسط NEWS-SINGLE در 23 خرداد 1399
جف رابرتسون / AP; Shutterstock; Paul Spella / اطلس

بسیاری تغییر کرده است این هفته گذشته. به عنوان معترضان را جمع آوری کرده اند پس از کشتن جورج فلوید در دست پلیس در اواخر ماه مه سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت به سرعت به دست اورد حمایت عمومی است. تصرف و یا حداقل خواندن این لحظه سیاستمداران شرکت ها و سازمان ها اعلام کرده اند سراسیمگی از سیاست های جدید و تجدید نظر موقعیت در نظر گرفته شده به آدرس ساختاری نژاد پرستی. این تغییرات هستند به درجات تنظیم برای تغییر توپوگرافی از جامعه آمریکا از جمله حضور پلیس در بسیاری از جوامع و عرضه در تلویزیون و قفسه های خرده فروشی.

چرا در حال حاضر ؟ آخرین تظاهرات قطعا نقش مهمی در آوردن در مورد این تحولات اما "در واقع" Saje Mathieu یک استاد تاریخ در دانشگاه مینه سوتا به من گفت: "تغییراتی که ما در حال دیدن و یا حداقل وعده تغییر است که ما در حال شنیدن—بنیادی از سال اگر نه دهه از اشکال مختلف تظاهرات توسط یک ناوگان از مردم شده اند که اشاره به عمده شکاف در جامعه آمریکا است."

دو هفته البته نه به اندازه کافی زمان برای از بین بردن ساختارهای قدرت که ساخته شده اند در طول قرن ها. "من با تشویق برخی از این تغییرات ما را دیده اند در هفته های اخیر گفت:" کیشا Blain, یک استاد تاریخ در دانشگاه پیتسبورگ "اما من فکر می کنم ما باید یک راه طولانی برای رفتن."

هر چند آن باقی مانده است دیده شود که آیا این تغییرات خواهد بود کاتالیزوری و یا صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی در مبارزه نهادی نژادپرستی و خشونت پلیس با تردستی خود را انباشت شده است قابل توجه است و نشان می دهد که چگونه به سرعت تغییرات را می توان ساخته شده که کسانی که در قدرت اند را به آنها را. من در زیر ارائه شده یک انتخاب قابل توجه سیاست تغییرات برنامه ریزی شده استعفای مناقصه و وعده های ساخته شده در چند هفته گذشته در امیدوار است که دیدن آنها هم به ما کمک خواهد کرد سهام چگونه جهان در حال حاضر تغییر و تصور کنید چه ویژگی های دیگری از جامعه ممکن است به دنبال.

"من هنوز مطمئن شوید که اگر چه من از دیدن شجاعت است یا فرصت طلبی" در بخشی از مردم در قدرت متیو گفت: با اشاره به این احتمال که نویسندگان اخیر تغییرات به سادگی به دنبال تبلیغات است. "در هر صورت این یک شروع است."


 • شورای شهر, مینیاپولیس, که در آن فلوید کشته شد عهد کرده است به انحلال پلیس.
 • شهرداران نیویورک و لس آنجلس—امریکا دو تا از بزرگترین شهرهای با جمعیت اعلام کرد قصد دارد به قطع کمک های مالی خود را برای نیروهای پلیس.
 • شهرهای مختلف را در مجموعه ای به بان کی مون خفه کردن نگه می دارد توسط پلیس را به محلی تیراندازی پلیس به موضوع نقد و بررسی توسط سازمان های مستقل و یا کاهش حضور پلیس در مدارس است.
 • آیا به دلیل پاسخ خود را به این تظاهرات انتقاد از خود رکورد بر نژادی سهام و یا هر دو رهبران استعفا از موقعیت های در حال اجرا, بازی رایانه, شعر, بنیاد, شهر کالیفرنیا, کالیفرنیا همکاری شرکت بال انتشار Refinery29و در Philadelphia Inquirer.
 • سردبیر از Bon Appétit استعفا داد و پس از یک تصویر از او در لباس یک دلیل حساس هالووین, صحنه و لباس مطرح و در میان انتقاد از انتشار درمان کارکنان و نویسندگان از رنگ; سر از ویدئو برای Condé Nast که صاحب Bon Appétit, استعفا داد و در مدت کوتاهی پس از آن.
 • الکسیس Ohanian یک از بنیانگذاران ق داد تا صندلی خود را در هیئت مدیره این شرکت از مدیران و درخواست شده است که جایگزین او می شود سیاه و سفید; این شرکت مفتخر درخواست خود را, انتصاب مایکل Seibel, مدیر عامل شرکت راه اندازی-شرکت سرمایه گذاری Y ترکیب.
 • برای اولین بار, harper's Bazaar استخدام یک زن رنگ—سمیرا نصر—به عنوان سردبیر.
 • الا جونز انتخاب شد شهردار فرگوسن میسوری; او خواهد بود که برای اولین بار, سیاه, شهردار و اولین زن شهردار این شهر که در آن گنجانیده شده بود در سال 1894.
 • LeBron James و چند تن دیگر از ورزشکاران و هنرمندان در حال تشکیل یک گروه حمایت خواهد کرد که تشویق آمریکایی های آفریقایی تبار به رای دادن در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و همچنین کار برای محافظت از خود رأی است.
 • کمیسر لیگ ملی فوتبال عذرخواهی کرد برای نادیده گرفتن شکایت از آمریکایی آفریقایی بازیکنان و گفت: او به رسمیت می شناسد خود را به حق اعتراض مسالمت آمیز به عنوان khezri تا به حال توسط دو زانو در حالی که سرود ملی پخش شد قبل از بازی.
 • نسکار قصد دارد به ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم در آن مسابقه است. ایالات متحده, فوتبال, سازمان نظارت ملی این کشور فوتبال تیم های لغو یک قانون است که ممنوع بازیکن از زانو طول سرود ملی.
 • آی بی ام به پایان رسید تحقیق و خرید و فروش آن صورت-نرم افزار تشخیص با استناد به نگرانی در مورد دهها زمانی که نرم افزار مورد استفاده در زمینه اجرای قانون; آمازون به حالت تعلیق در استفاده از آن صورت-شناخت سیستم توسط ادارات پلیس برای یک سال که در آن گفت: "ممکن است به کنگره به اندازه کافی زمان برای قرار دادن در محل مناسب قوانین" تنظیم تکنولوژی استفاده از مایکروسافت متعهد به فروش صورت-نرم افزار تشخیص به ادارات پلیس تا زمانی که چنین قوانین تاسیس شده است.
 • آثار تاریخی ارج نهادن به رهبران مؤتلفه شده اند و یا حذف خواهد شد در اشویل; بیرمنگام آلاباما; تاسکالوسا،, آلاباما,;, Mobile, آلاباما; الکساندریا; و Louisville, Kentucky. (فرماندار ویرجینیا همچنین اعلام کرد برنامه ای برای حذف زیادی مؤتلفه مجسمه در شهر ریچموند اما این طرح اکنون در برابر چالش های قانونی.)
 • شهر فیلادلفیا حذف یک مجسمه از فرانک ریزو شهردار سابق و کمیسر پلیس که در 1970s التماس ساکنان "رای سفید"; شهر آنتورپ, بلژیک, حذف یک مجسمه از شاه لئوپولد دوم پادشاه و مسئول جنایات بی شماری در کنگو بیش از یک قرن پیش.
 • سپاه تفنگداران دریایی آمریکا ممنوع نمایش از مؤتلفه پرچم بر روی آن نصب است.
 • سنا مسلح خدمات کمیته رای به شامل اندازه گیری در یک دفاع-مجوز لایحه نیاز است که پایگاه های نظامی به نام مؤتلفه رهبران بود تغییر نام داد.
 • قانونگذاران ایالتی در می سی سی پی آغاز شده و پیش نویس یک قطعنامه برای تغییر پرچم دولت که شامل مؤتلفه پرچم در گوشه سمت چپ-بالا.
 • خارج شده گفت: آن متوقف خواهد شد نگه داشتن زیبایی محصولات عرضه شده به مشتریان آمریکایی در قفل شیشه موارد; لوازم آرایشی خرده فروش Sephora گفت: آن شروع خواهد شد اختصاص 15 درصد از موجودی خود را به محصولات ساخته شده توسط سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.
 • HBO برداشته بر باد رفته از آن جریان خدمات و گفت: این طرح در نهایت در حال حاضر فیلم "با بحث و گفتگو از آن بافت تاریخی" و انصراف از آن تصاویر از مسابقه.
 • برترین شبکه لغو تلویزیون نشان می دهد پلیسکه ارائه شده پهن اخلاقی جهان است که در آن پلیس (بسیاری از آنها سفید) خوب بودند و مردم آنها مواجه (بسیاری از آنها سیاه و سفید) بد بودند.
 • روزنامه ناشر گانت را متوقف کرده است انتشار mugshots ربطی به خاص داستان در وب سایت های آن اشاره کرد که این تصاویر "ممکن است خوراک به کلیشه های منفی."
 • مریام-وبستر گفت آن است که تجدید نظر در آن لغت را تعریف کلمه نژاد پرستی به طور کامل به حساب ساختاری حس که در آن کلمه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. آن در حال انجام است و پس از کندی میچام یک 22 ساله سیاه زن نوشت به فرهنگ لغت ویراستاران استدلال برای تغییر.

Kaila Philo کمک گزارش به این مقاله است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب