چه جریان: Three Online منتشر شده از فیلم هایی که آمده اند به تئاتر

Three teens sit on a boulder.
فوق العاده جوان بازیگران “گوکچه و پیک” رسوخ کردن در این فیلم با یک حس سبک و ذهنی انرژی که در مجموع نادر در زمان سینما.عکس اشلی لوبیا / آمازون / اورت

هالیوود در پاسخ به کروناویروس مستند و در نتیجه خاموش شدن سینما است که تا کنون به طور عمده به انجام هیچ چیز—یعنی به صبر خاموش کردن امید در نهایت با ارائه نسخه های اصلی در تئاتر هر زمان که ممکن است. در دسترس بودن جدید, فیلم, آنلاین آمده است عمدتا از توزیع کنندگان مستقل و آنها تا کنون تنها یک قطره اما جریان برنامه رشد خواهد کرد و غنی تر در هفته های آینده. در اینجا سه—دو نسخه جدید و احیا—در حال حاضر در جریان است.

Tayarisha پو بلند پروازانه و جوی ویژگی “گوکچه و پیک” (که در دسترس است در آمازون نخست), جذاب و شجاعانه ترکیبی از تن و خلق و خو و اگر آنها نمی, همیشه, مش فردی خود را لحظه با اینحال اغلب قابل توجه و به یاد ماندنی است. سلاه تابستان (Lovie سیمون) ملکه زنبور عسل از یک دبستان مدرسه (با هر دو شبانه روزی و روز دانشجو) به نام Haldwell و سر پیک یکی از پنج اصطلاح جناح که در اجرای مدرسه در زندگی اجتماعی است. آنها این کار را در شیوه ای از پنج مافیا خانواده با تقسیم مسئولیت ها (مانند مواد مخدر و قمار و خیانت) و غنایم (به ظاهر نه پول اما قدرت و اعتبار) و با غالب قانون omertà است که اجازه می دهد تا سلطنت خود را از خشونت به تحمل مجازات است. این فیلم یک مبهم نادرست و غلط دوره قطعه مجموعه در یک سن و دکمه خطوط ثابت و دفاتر دست نویس و 35-mm. S. L. R. s, با تلفن های همراه و یا رایانه های شخصی. سلاه یک دبیرستان ارشد که دامادی پالوما (Celeste اوکانر) های اخیر انتقال دانش آموز و دانشجوی سال دوم به عنوان جانشین ولی—با درایو کنترل—او همچنین تلاش می کند تا به نگه داشتن پالوما تابع و احترام. در ضمن گوکچه قابل اعتماد دانشیار Maxxie (Jharrel جروم) دارای پیچ و اعزام پالوما به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر او شروع به شک پالوما بی وفایی.

محکم خطوط درهم از قدرت عملی و انگیزه های که بر روی فیلم اجرا می شود در حال ترسیم سادگی—و حتی بیش از حد آشکارا. فیلم تقطیر حتی خود شخصیت کلیدی تجارب در صحنه است که به معنای ایستادن برای یک عمر از مجتمع به عنوان زمانی که گوکچه می گوید مادرش توسط تلفن که او یک نود و سه در یک حساب آزمون و مادرش—که در قلب او مجموعه در گوکچه حضور خاص و کالج های معتبر به نام ردوود—retorts “چه اتفاقی افتاد به هفت امتیاز؟” آموز زندگی Haldwell به تصویر کشیده شده در این فیلم غیرتاریخی است, غیر سیاسی فرهنگی حسيني مهر و موم نادیده گرفتن سست به پایان می رسد peeking از زیر جناح’ سلطنت و درون اعضای خود را منظم و overcontrolled عادات.

در “گوکچه و پیک” ارائه grindingly مکانیکی و غیرشخصی طرح و پرس فوق العاده بازیگران جوان به باریک آن محدوده اجازه می دهد آنها را کمی حاشیه برای مبتکر عملکرد تنها به غلبه بر خود را استحکام با یک حس سبک و ذهنی انرژی که در مجموع نادر در زمان سینما. پو, کار با فیلمبردار جومو فرای, صنایع دستی قابل توجه ای از لحظات در لحظات زودگذر از برداشت ضبط از فشار دوره از زندگی روزمره برای ایجاد یک لحظه نوستالژی یک جعل از آن شخصیت های خاطرات است که تحمل مدت ها پس از این به صورت جدی و در عین حال پوچ درام نوجوان خود را در زندگی دور شوی. “گوکچه و پیک” نمایشنامه مثل یک فاصله و سوم شخص تلاش برای پس گرفتن شدید اول شخص احساسات و تجارب خود شخصیت هنری تقسیم شده است در برابر خود و در عین حال خود را بسیار تنش رها کردن انرژی خلاق است که خود را در حال حرکت و نیرو.

به ستاره” به کارگردانی Martha Stephens, یکی دیگر از دوره قطعه—این یکی بیشتر به وضوح مشخص شده در آن مکان و زمان. (آن منتشر شد در روز جمعه در آمازون و آیتونز و دیگر خدمات است.) این مجموعه در حدود سال 1960 در شهر اوکلاهما که در آن دو دبیرستان دانش آموزان با هم پرتاب با شرایط. جنس زنبق و سوسن (Kara Hayward) است که به لحاظ اجتماعی بی دست و پا درونگرا فکری است که طرد توسط دختران و جنسی مورد آزار و اذیت توسط پسران. مگی (Liana Liberato) است به ظاهر پیچیده تازه وارد به این محله که خانواده فقط نقل مکان کرد و در آنجا به دریافت یک شروع تازه—به منظور پوشش برای مگی را طرد در سابق خود شهر به عنوان یک نتیجه از برخی از نامشخص تجاوز به وضوح جنسی در طبیعت, ویژگی های است که نشان داد تنها قطره قطره تا بزرگ dénouement می کشد راز به باز کردن. در عین حال قبل از آن اتفاق می افتد, مگی دفاع و دوست عنبیه می دهد او یک دست با سبک های مو و لباس و تساوی او را از پوسته خود را.

“به ستاره.”عکس حسن نیت ارائه میدهد ساموئل گلدوین فیلم

طوفان یا گرداب شدید فضل یادداشت های موجود در گاه به گاه پرتاب کردن عبارات و حرکات و نگاهها به عنوان قوی و قابل توجهی به عنوان overdetermined و undercharacterized عمل; اگر جهت “به ستاره” به سمت تحت اللفظی آن را هم ارائه می دهد قابل توجه و متمایز عنصر سبک. این فیلم بازسازی این دوره با جزئیات hairdos و لباس و غرفه و با بیش از همه طراحی آن پالت رنگ می دهد تصور داشتن تصور شده است در رابطه به فیلم های این دوره اما به عکس های فوری و فیلم های خانگی به منعکس کننده گاه به گاه مستقیم و بی واسطه از زبان بومی مواد را تجربه کنند. متاسفانه این سبک از اجراهای کمتر redolent از کشف و اختراع مجدد نسبت به ارث برده ميشود. و در عین حال سبک این فیلم بیش از حد ترک قوی اثری در حافظه است که رسیدن به فراتر از مرزهای آن dramaturgy.

چه خوب است که یک اسکار? لی گرانت 1986 فیلم مستند “از پایین و در امریکا” برنده یکی (گره زدن با یک فیلم در مورد رهبر گروه آرتی شاو) اما آن باقی مانده است طولانی در دسترس نیست بدون در نظر گرفتن. آن را به فیلم, فروم وب سایت در روز جمعه و آن را قدرتمند و فرح بخش, غمگین فیلم. به طور خاص موضوع آن است که سن رونالد ریگان و نصب و راه اندازی یک عصر جدید از محاسبه cruelties نسبت به فقیر و ناتوان است. گرانت کار با فیلمبردار تام Hurwitz بازديد کشاورزان در مینه سوتا که در حال محرومان از مزارع خود و خانه های خود را با بانک ها هستند که درگیر شدن در شیوه های درنده (حیله شامل ارزیابی از زمین) و در فرآیند دفع ادرار میانه دهها هزار نفر از خانواده مزارع به نفع شرکت ها و نگرانی است. او اسناد خود را سازماندهی تظاهرات که حتی جلب حمایت از دولت—فایده ای نداشت. او با افراد بیکار کارمندان سابق از کارخانه های محلی است که باید خود را منتقل عملیات تولید به ایالات جنوبی—آنچه نشده است و برای کشورهای که در آن اتحادیه های ضعیف هستند و یا به خارج از کشور و در او مشاهده ویرانی شهرها که نتایج.

در لس آنجلس, Grant, فیلم افراد بی خانمان که باید توسعه یافته و به خوبی سازمان یافته و منظم shanty town در بسیاری خالی—که بازدید توسط یک افسر پلیس که پیشرفت گارد برای کل یک گردان از افسران که می آید به زودی پس از آن به اخراج ساکنان و تخریب سازه های. در نیویورک او بازدیدکننده داشته است که قبلا بی خانمان ساکنان پایین سمت شرق که تبدیل ساختمان های رها شده به کیفیت مسکن اما از ترس اخراج خود را توسط مقامات در منافع املاک و مستغلات شرکت. او همچنین در فیلم های خارج از هتل میدتاون—و قادر به وارد آوردن فیلم از ساکنان’ دوربین مخفی—که در آن بی خانمان ها قرار دارد به شدت نامطلوب شرایط در یک شدت متورم هزینه به شهر. و در طولانی درد پر از انعقاد دنباله او صحبت می کند با یک جوان بی خانمان زن و شوهر با پنج فرزند جوان بودند که سوخته خود را در جزیره ادم ساده لوح آپارتمان و پایدار بوروکراتیک طفره و کثافت کاری خود را رسما اختصاص داده هتل.

در صدای او بیش از تفسیر اعطای آثار افزایش بیکاری و بی خانمانی جابه جایی کارخانه بسته شدن مزارع و سلب مالکیت از ساکنان شهرستان به اوایل نوزده-دهه هشتاد به زمان اولین دولت ریگان. او روشن می سازد که عدم وجود یک سیاست فدرال است که به خودی خود یک سیاست است که انفعال در مورد خوب بودن از کسانی که در معرض خطر است و خود را یک شکل بی رحمانه عمل است که اقتصادی و اجتماعی پدیده های نقاب دار به عنوان در برخی از راه های طبیعی و یا خود تولید (مانند افزایش نابرابری و رو به بالا انتقال ثروت) محصول سیاست—که اثرات این سیاست ها است که به احتمال زیاد سیاسی ، در “پایین و در امریکا” وضعیت فعلی سیاست آمریکا دیده می شود و در آن برای اولین بار هیولا مرحله است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>