چرا سحر به افزایش است

فرهنگ آمریکایی ها علاقه طلسم ریخته گری گرایش به موم به عنوان بی ثباتی افزایش می یابد و اعتماد در ایجاد اید

توسط NEWS-SINGLE در 26 بهمن 1398
Arinze استنلی

Juliet دیاز گفت: او مشکل نیست و گوش دادن به افکار من. "با عرض پوزش من از نوع خواندن را به سر خود را کمی" او به من گفت که هنگامی که برای بار سوم که ماه اوت بعد از ظهر او در جواب یکی از من (مسلما نه غیر قابل پیش بینی) سوال در مورد سحر ثانیه قبل از من تا به حال یک فرصت برای آن را بپرسید. او نوشیدن یک خانه "پایه" چای در آپارتمان او در تبدیل ویکتوریا خانه در شهرستان نیوجرسی, نیوجرسی تحت یک شکارچی رویا و داخل چشم از آنچه به نظر می رسد یک جمجمه انسان. ما احاطه شده توسط نزدیک به 400 گیاهان خاکی بوی بخور دادن و با توجه به Diaz, چند تا از آبا و اجدادی من راهنماهای روح که به دنبال من در. "شما در واقع یک راهبه" دیاز به من اطلاع داد. "من نمی دانم که در آن او می آید و من قصد ندارم به او بپرسید."

دیاز خودش را از سیر قادر به خواندن پیش درآمد و اتصال با "طرف دیگر"; یک گیاه نجوا کن که می تواند در برقراری ارتباط با او می succulents و در یک خط طولانی از درمانگران در خانواده که آثار ریشه های آن را به کوبا و بومی Taíno مردم که حل و فصل در بخش هایی از کارائیب. او همچنین یک جادوگر حرفه: دیاز فروش روغن مسح و "قصد می کند" بدن محصولات در فروشگاه آنلاین دستور بیش از 8,900 جادوگران ثبت نام در مدرسه آنلاین و آگهی witchy کارگاه های آموزشی است که به قول ترک کنندگان "احساس جادویی af!" در 2018, دیاز, نویسنده کتاب پرفروش جادو: در آغوش جادوگر در داخلبه دست آورده بیش از یک و نیم میلیون دلار از سحر و جادو کار می کنند و به نام بهترین جادوگر—بله وجود دارد رتبه بندی توسط راهنماهای روح مجله.

در حال حاضر 38 سال سن دیاز به یاد می آورد که زمانی که او در حال رشد بود تا خانواده اش را spellwork احساس تابو. اما در طول چند سال گذشته جادوگری مشاهده شده با سوء ظن و حتی خصومت است و بدل به یک جریان اصلی پدیده است. Coven جدید تیم ملی: وجود دریا جادوگران شهر جادوگران, کلبه, جادوگران, آشپزخانه, جادوگران و تاثیر گذار جادوگران که به اشتراک گذاری دستور العمل های برای ماه آب یا رویایی عکس از محراب غرق در نور شمع. وجود دارد جادوگران زندگی در وینیپگ و ایندیانا, سان فرانسیسکو و دبی; میزبانی, ماه, آداب و رسوم در منهتن پارک های عمومی و فروش $11.99 hangover cures که "تنظیم ارتعاش الکل به طوری که آن را نمی کند اضافه تراکم و پر انرژی 'وزن' به هاله خود را." یک 2014 گزارش مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که ایالات متحده آمریکا جمعیت از مشرکان و ایتالیایی نماد شاخ بود در مورد 730,000—در تاریخ همتراز با تعداد Unitarians. اما Wicca نشان دهنده تنها یکی از میان روش های بسیاری به جادو و جادوگران نظر خود را بت پرست و یا Wiccan. این روزها دیاز به من گفت: "هر کس تماس خود را جادوگران."

آنچه که دقیقا آنها معنا است که می تواند متفاوت از جادوگر جادوگر. با توجه به شناس رادنی Needham را در سال 1978 کتاب ازلی شخصیت هایدانشمندان,' کار تعریف یک جادوگر بود که در آن زمان "کسی که باعث آسیب به دیگران توسط عرفانی به معنی." به Diaz, یک جادوگر است "تجسم حقیقت او در تمام آن قدرت"; در میان دیگر سحر و جادو پزشکان جادوگر ممکن است تجسم یک وابستگی مذهبی, سیاسی, عمل, سلامتی, رژیم "داغ جدید lewk" و یا ترکیبی از موارد فوق. "من انجام سحر و جادو هنگامی که من مارس در خیابان ها باعث می شود من در باور" پم گراسمن, یک جادوگر و یک نویسنده در نوشته نیویورک تایمز op-ed.

ریخته گری جادوها و مونتاژ محراب تبدیل شده اند کاملا سودآور است. شما می توانید شرکت در یک سقوط-اعتدال مراسم برگزار شده توسط Airbnb, ثبت نام برای اشتراک جادوگر جعبه ارائه معادل آبی صحن برای سحر و جادو-ساخت و خرید اورا پاک در Etsy. Instagram را حاکم جادوگر تاثیر گذار Bri لونا بیش از 450,000 پیروان و همکاری با مربی Refinery29 و Smashbox که او به تازگی معرفی یک خط از لوازم آرایشی "با الهام از تحول کیفیت کریستال."

بسیاری از حرفه ای جادوگران از جمله دیاز همچنین می توانید استخدام به انجام سحر و جادو از طرف شما. دیاز محبوب ترین ارائه است او اجدادی شمع خدمات $45 مراسم برای آشکار نیت که من می خواهم به آپارتمان خود را امتحان کنید. ("در ماه گذشته ما تا به حال 4 حاملگی, 33 کار تبلیغات, 12 کسب و کار راه اندازی 12 عروسی پیشنهادات! و 4 دادگاه برنده" ادعا کرد که یک ایمیل تبلیغاتی.) دیاز—که در مواد غذایی تمبر, بود, بی خانمان برای قطعات و به عنوان یک بزرگسال گاهی اوقات صرف ناهار به صرفه جویی در برای اجاره -- گفت: او "تجلی کاملا جدید زندگی" از او شمع کار می کنند. ویژگی های جدید که زندگی او میتوان به کتاب معامله آن وضعیت بهترین فروشنده های فروشگاه و یک رابطه قوی تر با شوهرش. او انجام می دهد تا 100 شمع خدمات در هر ماه گفت: "او معمولا به فروش می رساند در عرض یک روز.

موفق باشید ردیابی تاریخ جادوگران. در حالی که این ایده از جادوگران, فوق العاده, پیر—هوراس را به طنزدر حال حاضر استقبال از منفی کلیشه حدود 35 ب.c., توصیف جادوگران با کلاه گیس و نادرست دندان زوزه بیش حیوانات مرده—روز-به-روز کسب و کار از جادوگر بودن به طور مداوم تکامل یافته که پیچیده تلاش برای بازسازی مرتب درخت خانواده. تاریخ جادوگری نیز مدت طولانی رنج می برد از راویان غیر قابل اعتماد. این Salem witch trials برچسبها آستین ، در تخیل آمریکایی هنوز هیچ مقام رسمی دادگاه پرونده وجود داشته باشد و حساب دادگاه است که آیا زنده ماندن هستند و هر مورخ استیسی شیف, "maddeningly متناقض است."

اخیر بیشتر مورخان نیست شانس خیلی بهتر: Wicca ایمان رشد از نوشته جرالد گاردنر سابق گمرک که در سال 1954 کتاب جادوگری امروز, بازگو, تجربه خود را در یک coven که در اصول گفته می شود گذشت از قرون وسطی است. اما دانشمندان بعدها به این نتیجه رسیدند که آنها حداقل در بخش گاردنر اختراع.

و سپس بدون فرهنگ می تواند ادعای انحصار جادوگران. "شکی نیست که در هر ساکنان قاره جهان اکثریت ثبت جوامع انسانی که ایمان آورده اند و می ترسید یک توانایی توسط برخی از افراد به علت بدبختی و آسیب به دیگران غیر فیزیکی و غیر طبیعی ('جادویی') به معنای" می نویسد مورخ رونالد Hutton که مورد مطالعه نگرش جادوگران در بیش از 300 جوامع در مکان های مانند کشورهای جنوب صحرای آفریقا و گرینلند. اعتقاد به جادوگری بسیار گسترده و خیلی پایدار است که یک مورخ حدس آن را ذاتی برای انسان است.

در ایالات متحده جریان اصلی علاقه جادوگران است گاهی اوقات مشکلاتی روبرو شد اما بیشتر مومی معمولا در پشت سر هم با ظهور فمینیسم و کاهش اعتماد در ایجاد ایده ها. در قرن 19 به عنوان transcendentalism و زنان-جنبش حق رای در زمان برگزاری جادوگران لذت بردم آغاز یک تغییر علامت تجاری—از ماهواره شیطان-پرستان به بصری wisewomen. وودستاک و موج دوم فمینیسم یک مزیت برای جادوگران که محبوبیت مشخصی دوباره پس از آنیتا هیل جلسات در '90s و دوباره پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و کنار #MeToo جنبش است.

آخرین جادوگر رنسانس همزمان با رشد شیفتگی با طالع بینی کریستال و تاروت که مانند سحر و جادو پزشکان در نظر گرفتن راه شیر به نهان منابع غیر متعارف از قدرت و است که می تواند به خصوص جذاب برای افرادی که احساس محروم یا که رشد خسته از تلاش برای تصویب تغییر با کار در درون نظام است. (مدرن سحر کشیده شده زنان بیشتر از مردان به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از مردم از رنگ و عجیب و غریب و یا تغییر جنسیت افراد یک "جادوگر" می تواند هر جنسیتی.) "بیشتر مردم نا امید دریافت آنها اغلب تبدیل به سحر چون آنها مانند" خوب کانال های معمول فقط کار نمی کند پس بیایید ببینید چه چیز دیگری در خارج وجود دارد,' " گراسمن به من گفت. "هرگاه رویدادی که واقعا تکان مبانی جامعه"—the American Civil War, آشفتگی در prerevolutionary روسیه افزایش وایمار آلمان و انگلستان پس از جنگ بازسازی—"مردم کاملا به نوبه خود به سمت نهفته است." مغلوب ساختن پیشی جستن باید ادعا نه تنها با #مقاومت اما با #MagicResistance که سهام راهنماهای به hexing شرکت ها, جادوها برای محافظت از حقوق باروری و فرصت برای پیوستن به 4,900 اعضای #BindTrump Facebook در ریخته گری جادوها برای محدود کردن رئیس جمهور قدرت.

در طول تاریخ تلاش برای کنترل زنان masqueraded به عنوان سرکوب سحر و برای برخی از مردم به سادگی خود-شناسایی به عنوان یک جادوگر—نماد زن قوی قدرت به خصوص در مواجهه با خشونت misogynistic واکنش است که می توانید آن خوش آمد می گوید—یک شکل از فعالیت. "جادوگری است که فمینیسم آن را ذاتا سیاسی" Gabriela Herstik یک جادوگر و یک نویسنده گفت: Sabat مجله. "این همیشه در مورد خارجی در مورد کاری که انجام نمی دهد چه کلیسا یا مردسالاری می خواهد."

دیاز خود تاریخچه جادوگری طولانی predates 2016 انتخابات. او گفت که او تا به حال چشم انداز برای اولین بار در سن 5 سالگی بود که توسط مادرش به معجون برای درمان کابوس او در مدرسه ابتدایی و بی سر و صدا با استفاده از هدیه خود را به عنوان یک پیغمبر در حالی که مشغول به کار در جرم و جنایت-پزشکی قانونی در صحنه پس از کالج. ده سال پیش پس از آنچه او می گوید بود راهنمایی از اجداد ارواح او را ترک او کار او را طلاق شوهر اول و انداخت خودش تمام وقت به کار به عنوان یک جادوگر.

دیاز خود توصیف "گیاه جادوگر" تساوی گسترده در Taíno سنت ها و گیاهان کوزه که تقریبا کل یک اتاق از آپارتمان او. اما واقعیت این است که هیچ مجموعه ای از معیارها برای اینکه یک جادوگر است که برای بسیاری از افراد دقیقا تجدید نظر شود. سحر خواند با وعده معنویت است که خود تعیین antipatriarchal و به اندازه کافی انعطاف پذیر به ترکیب متنوع فرهنگی و سنت.

که به می گویند هر چیزی می رود. اگر چه دیاز پدید آمده است به عنوان یک پیشرو برای صدای فراگیر بدون اشتباه-پاسخ فرم جادو او و دیگران سوزش در خزنده تمایل به ادعای جادوگر برچسب در واقع بدون تمرین سحر و جادو. "بسیاری از دختران جوان دختران آنها ارسال تصاویر از خانه های خود را با اتاق خود را با وارونه عبور, گت, لباس های خود را با معجون سازی. آنها حتی نمی عمل سحر و آنها مانند, " اوه, من یک جادوگر,' " دیاز به من گفت. "در آن طول می کشد به دور از تقدس کلمه است." دیاز نیز می گوید: او مشکل با آنچه او می بیند به عنوان کالایی سحر—البته او بهره مند از آن درخواست تجاری و فرهنگی تخصیص بودجه که با آن می آیند مانند سفید جادوگران استقراض از بومی و یا آفریقایی-diasporic سنت. پالو سانتو یک چوب است که به طور سنتی سوخته توسط shamans و در حال حاضر به یک جزء اصلی از استودیو یوگا در همه جا می توان از Urban Outfitters Bloomingdale, Madewell, Anthropologie, این, Whitney Museum of American Art, جعبه و بشکه CB2 و پس از آن در انبار وجود دارد گوک. (در خود فروشگاه دیاز هدف منبع از مردم بومی و فروش محصولات تنها او توسعه خودش است.)

با وجود این همه تماس خود یک جادوگر هنوز هم می تواند مخاطره آمیز. گراسمن گفت: من او را برای دریافت نامه های متعدد از افرادی که می ترسند که اگر آنها آشکارا در آغوش سحر و جادو آنها "خواهد بود یا اخراج از شغل خود و یا بچه های خود را دور گرفته شده و یا لگد از خانواده خود را." ریسک بالاتر حتی در دیگر نقاط جهان که در آن هر یک 2009 گزارش سازمان ملل متحد که برچسب جادوگر باقی مانده است "معادل دریافت حکم اعدام." در میان افزایش خرافات مربوط به سوء استفاده—از جمله در مورد 8 سال بود که شکنجه به مرگ در سال 2000 در لندن تاسیس یک تیم پلیس اختصاص داده شده به کاهش خشونت و هدف قرار دادن متهم جادوگران; در مقابل مقامات در عربستان سعودی تاسیس یک antiwitchery واحد است که قطار پلیس به "نبرد علمی جادوگری" است که مجازات گردن زدن.

در brocaded عثمانی در کنار او کوچ دیاز مجموعه ای از یک سینی حاوی مواد لازم برای شمع مراسم که شامل یک ویال از نی-نازک استخوان موش ("سرعت"), یک مار لاشه معلق در مایع شیری ("برای حفاظت از") و کندر و روغن (برای "باز کردن یک پورتال به صورت شمع و ارسال یک پیام به ریشه های موم"). او روشن چوب از پالو سانتو چوب پیچید و دود آن بیش از هر مورد با دقت به دور یک شمع که او گفت: او را "رفع" با قصد و سپس رایت بعد از آن در منطقه مقدس او را حفظ می کند در زیرزمین.

دیاز به من گفت قصد من باید خاص, من تا به حال در حال حاضر ساخته شده در 30 روز گذشته و نمی تواند به کسی که سقوط در عشق با من است. من حل و فصل در یک کلاسیک قصد: پول. من امیدوار بودم برای دریافت پرداخت برای فاکتور برجسته و یک دوست برای بازگشت پول من می خواهم وام او یک سال قبل از.

"No. 1, آیا وام پول" دیاز به من گفت که او به عنوان چکیده کندر, روغن روی شمع. "دو همیشه پرداخت می شود تا برای کاری که شما انجام دهد." او یک گیاه جادوگر بلکه عملی جادوگر. هنگامی که یک زن messaged هیئت مدیره جامعه از Diaz آنلاین مدرسه درخواست تبعید طلسم برای اخراج یک دامپزشک tech او فکر بود با گربه دیاز پاسخ داد: "من شخصا تماس بازرسان و یا در بخش بهداشت و درمان." به عنوان دیاز آن را می بیند سحر و جادو است جدا از دنیوی است. "من در تلاش برای آگاهی به [ایده] که آنچه ما فکر می کنیم طبیعی است این است که در واقع جادویی," او گفت:. "بودن در یک سیاره که گردان در اطراف شناور در جهان جادویی است. اما ما آنقدر به این توهمات که ما در تلویزیون ببینید—شما تلنگر یک گرز و چیزی فقط ظاهرا اتفاق می افتد. [مردم] شروع به فکر کردن که چه سحر و جادو است و آنها فراموش می کنند که آنها خودشان هستند و موجودات جادویی."

دیاز به پایان رسید رفع من شمع و پس از امیدوار کننده به نور آن به زودی ارسال می شود با دستورالعمل برای تکمیل 13-صفحه: شمع-سحر و جادو workbook. من به دنبال آن جهت برای سوزاندن مریم گلی قدردانی و تفکر برای حداقل پنج دقیقه در روز است. نه زیاد به نظر می رسید اتفاق می افتد. من سعی کردم به کمک سحر و جادو همراه با ایمیل دوباره در مورد فاکتور و دوباره در مورد وام.

دو هفته پس از بازدید دیاز به من ایمیل فرستاده شده از آبی: "خود را شمع راه, انجام شده است, آن سوخته هست!" من شگفت زده به شنیدن از او و توسط او در زمان. بیست دقیقه قبل از من پیدا کردم دو undeposited چک misfiled در میان این مقالات بر روی میز هر یک به ارزش بیش از پول من هنوز بدهکار است. آن را یک تصادف من (تقریبا) اطمینان حاصل کنید. اما احساس کردم در آن لحظه مانند آشفته اما جادویی بودن.


این مقاله به نظر می رسد در ماه مارس سال 2020 نسخه قابل چاپ با عنوان "Witching Hour."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im