چرا خود را کوچک نبود مجازی ارائه درمان تا به حال

عرش Raziuddin / اطلس

یک لحظه وجود دارد یک زن و شوهر از سال پیش زمانی که من متوجه شدم آن زمان برای مداخله. در حالی که در خصوص استرس زا گزارش سفر من برداشت من کوتیکول به شدت که انگشت شست من آلوده شدم.

من امضا برای یک برنامه به نام Joyable است که به منظور کمک به با اضطراب اجتماعی—نزدیک ترین تقریب از آنچه که من فکر می کردم با تلاش شد. این برنامه تا به حال من تعیین اهداف و انجام فعالیت های است که به احتمال زیاد به تحریک اضطراب, به طوری که من می تواند تمرین مدیریت اضطراب در Joyable-تصویب راه است.

این برنامه را با یک مشاور که او را سریع به یاد داشته باشید نه یک درمانگر دارای مجوز. (در کتاب من وقتی که من صحبت در مورد استفاده از برنامه من او را “چوپان زن” برای محرمانه بودن اهداف است.) بیش از به طور منظم تلفن تماس چوپان نقش بود و به تشویق من در کمک به من از طریق فعالیت های, و, گسترده, “لطفا با من” هر آنچه که قرار بود به معنی.

من به سرعت یاد گرفته و آن را به معنای زیادی. حتی اگر من در تماس با چوپان بودند prescheduled نگهداری آنها اتفاق می افتد در غیر منتظره بار مبارک. یک بار او به من به نام حق بعد از یک منبع فریاد زد و من برای تلاش به رسیدن به طرف دیگر از یک داستان را از کسی که او را دوست ندارم. من بادی به چوپان که کار من گاهی اوقات من احساس وحشتناک. هنگامی که من انجام شد چوپان متوقف شد و سپس گفت: “شما شخصی این است.” من با گرفتن یک بخش استاندارد از هر روزنامه نگار است و ساخت آن را در مورد من. او تا به حال یک نقطه خوب و بسیاری از دیگر مختصر و مفید راهنمایی. در نهایت او بهترین قسمت با استفاده از Joyable.

من تاخت و تاز کردن به teletherapy اتفاقی بود اما ده ها هزار نفر از آمریکایی ها باید معطوف به عمل از زمان شروع این بیماری همه گیر. با اکثر ادارات تعطیل بسیاری از روانشناسان و مشاوران در حال درمان مشتریان خود از راه دور با استفاده از ابزار مانند تماس های تلفنی, زوم و اسکایپ. ناگهان یک روش درمانی وقت است که در زمان دو ساعت از جمله سفر در زمان می تواند بیش از واقعی 50 دقیقه آن برنامه ریزی شده بود. کارکنان که در حال کار از خانه حتی نمی باید به رئیس خود را “انتصاب دکتر” ببخشید. قرنطینه ناشی از زوم خستگی واقعی است اما بسیاری از بیماران و درمانگران به احتمال زیاد امیدوارم که مجازی درمان را ادامه خواهد داد—حداقل به عنوان یک گزینه — پس از همه گیر به پایان می رسد.

اما در یک سال 2018 بررسی کمتر از نیمی از روانشناسان گزارش ارائه برخی از درمان های دیجیتالی و رایج ترین تکنولوژی مورد استفاده بود تلفن و ایمیل نیست ویدئو کنفرانس. اگر teletherapy مناسب است, چرا نبود آن را به یک گزینه محبوب تر از قبل شد تنها یکی است ؟ دو دلیل وجود دارد کارشناسان به من گفت: درمانگران نیست پرداخت به اندازه کافی به آن را انجام دهد و دولت نگران بود در مورد حفظ حریم خصوصی بیمار. از ضرورت این موانع را به سرعت پاک هنگامی که این بیماری همه گیر را شکست و آنها را کاملا احتمالا ماندن به این ترتیب حتی پس از آن دیگر لازم است برای بیماران مبتلا به تماس های خود را کاهش از حمام خود را. که می تواند به معنای یک آینده که در آن تعداد زیادی از مردم که خود را چوپان—مفید تلفن-a-friend شما می توانید به صحبت در خود PJ.

از لحاظ تاریخی teletherapy نشده است درمان همان راه به عنوان درمان سنتی. قبل از همه از این همه teletherapy شد بازپرداخت توسط شرکت های بیمه و اگر آن نبود همیشه بازپرداخت در همان سطح به عنوان فرد در درمان است. آن را متنوع بر اساس بیمه گر و دولت لین Bufka دستیار مدیر اجرایی برای سیاست در آمریکا انجمن روانشناسی گروه تجارت برای درمانگران به من گفت. برخی از شرکت های بیمه خواهد پرداخت برای مشتریان است که در مناطق روستایی که در آن درمانگران نادر اما نه در شهرها. دیگران خواهد پرداخت برای تماس های ویدئویی اما نه تماس تلفنی. برخی از بیماران از آمدن به نزدیک ترین کلینیک برای teletherapy—نتیجه نافی نقطه از آن را در وهله اول. بدون پرداخت تضمین شده از شرکت های بیمه درمانگران بودند و تمایلی به ارائه مجازی قرار ملاقات. “ما می خواهیم برای کمک به مردم و کمک به مردم زندگی خود را تغییر” Bufka گفت. “اما شما نیز باید برای پرداخت اجاره.”

اما در ماه مارس مراکز مدیکر و مدیکید خدمات—اصلی دولت بیمه—گفت: از آن خواهد شد به پرداخت برای telehealth بازدید بسیار گسترده تر و مداوم “برای مدت زمان COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی.” مدیکر و مدیکید که با هم پوشش حدود یک سوم از همه آمریکایی ها را در نظر بگیرید مجازی این بازدید بود در تاریخ همتراز با طب سنتی دکتر قرار ملاقات خواهد بود و بازپرداخت پزشکان درآمده است. و همانطور که می رود مدیکر بنابراین بسیاری از شرکت های بیمه خصوصی سلامت مانند Cigna و آبی صلیب آبی سپر.

به عنوان است که معمولا مورد در آمریکا, بهداشت و درمان شده اند وجود دارد برخی از مشکلات به این سیستم جدید که در آن بیماران گیر با لایحه کامل برای پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است. اما به درمانگران حتی یک نسیم اطمینان است که آنها پرداخت می شود برای زمان خود است که به اندازه کافی به آنها را به آتش اسکایپ. “اگر شما در یک وضعیت که در آن همه خود را به طور منظم درمان مدل های تعطیل شده اند, شما باید برای پیدا کردن یک منبع درآمد,” نیکولاس تری مدیر اجرایی سالن مرکز قانون و سلامت در دانشگاه ایندیانا به من گفت. “بنابراین به طور ناگهانی به گرفتن برخی از پول از پزشکی از راه دور به نظر نمی رسد بسیار بد است.”

نکته دیگر کاهش نگران قبل از این بیماری همه گیر در حال اجرا بود گرفتار یک حکومت پزشکی-حریم خصوصی به نام قانون HIPAA. به دلیل برنامه هایی مانند اسکایپ و بزرگنمایی برخی از آسیب پذیری های امنیتی آنها نیست قبلا در نظر گرفته شده مناسب برای چیزی به عنوان حساس به عنوان روان درمانی است. (زوم نیز دارای یک HIPAA سازگار با پلت فرم زوم برای, بهداشت و درمان, هر چند بر خلاف نسخه به طور منظم از آن رایگان نیست.)

اما دولت فدرال منتشر شد یکی دیگر از یادداشت در مارس اساسا گفت: این امر به نوبه خود چشم خود را به ارائه دهندگان خدمات پزشکی که مایل به استفاده از محبوب ویدئو کنفرانس apps for telehealth در طول بیماری همه گیر. پزشکان باید احساس رایگان دولت گفت: برای استفاده از همه چیز از FaceTime برای اسکایپ برای درمان بیماران است. آن مشخص شده که آنها ممکن است استفاده از Infinite. به طور جدی.

ناگهان درمانگران ندارد به تکاپو مبهم و گوشه و کنار اینترنت برای videochatting نرم افزاری است که با پیروی محرمانه قوانین در مورد سوابق بیمار. و به جای دانلود برخی از clunky پزشکی از راه دور, نرم افزار بیماران در حال حاضر می تواند به سادگی به ضامن میان کار خود را زوم جلسات و زوم درمانی است. “قبل از COVID-19 اگر شما بودند برای رفتن به ارائه telehealth انتظار بود که شما قرار بود به واقعا انجام تحقیقات خود را; شما را به مطمئن شوید که شما یک محصول است که با این نوع از الزامات مورد نیاز برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت” Bufka گفت. اما با شروع این بیماری همه گیر “واضح بود که نیاز به این سطح از بررسی صلاحیت … واقعا به کم کردن سرعت انتقال و واقعا مختل تداوم مراقبت است.”

اما انتقال سریع به telehealth نشده است به طور کامل بدون درز. برای بیمارانی که cooped با اعضای خانواده خود را پیدا کردن یک محل آرام برای زوم با یک درمانگر—و به طور بالقوه مورد شکایت همان کسانی که اعضای خانواده می تواند سخت باشد. درمانگران ممکن است مشکل خواندن احساسات از طریق تلفن به طوری که آنها ممکن است خطر چیدن مهم در مورد نشانه قریب الوقوع بحران. برای برخی از اختلالات که در همان اتاق به عنوان درمانگر است بخشی از درمان است. و برخی از کارشناسان امنیت سایبر به من هشدار داد که کوچک اما خطر واقعی که مجازی-جلسات درمانی می تواند هک و داده های پزشکی شخصی می تواند به سرقت رفته است.

این روشن نیست که آیا آرامش در پرداخت و HIPAA قوانین برای teletherapy ادامه خواهد داد و پس از همه گیر به پایان می رسد. هنوز هم در حالی که بعید است که همه درمانگران را به طور کامل از راه دور پس از دیدار چهره به چهره امن است دوباره کمی وجود دارد که نشانه هایی که مجازی درمانی است که در اینجا به ماندن بگیرید. مثل کار کردن از خانه, زوم, درمان جوشیدن است که ممکن است سخت به پنجه بازگشت از افرادی که با بهره گیری از آن است. وجود دارد و ممکن است بیشتر coronavirus مربوط به آتن آمده است بنابراین اگر دولت فدرال rescinds جدید telehealth قوانین ممکن است مجبور به سادگی دوباره پیاده سازی آنها. برخی از کارشناسان حتی پیش بینی آینده ای که در آن telehealth “درمانگاه” بهار تا که به شما اجازه دیدن یک درمانگر و یا هر دیگر, دکتر, تنها با چند کلیک. انفجار مجازی در درمان می تواند “یک فانوس دریایی برای آنچه که ما می تواند انجام دهد پس از همه گیر, اگر ما تا به حال وجود دارد” تری به من گفت.

Bufka می گوید درمانی تحویل از طریق یونی و یا حتی از طریق تلفن می تواند فقط به عنوان موثر به عنوان نوع تحویل در فرد است. برخی از مردم حتی حضور بیشتر در جلسات درمان از راه دور از آنها در غیر این صورت به دلیل راحتی. پس از همه گیر چه خواهد شد را به یک تفاوت بزرگ در روان-سلامت درمان است, آیا بیماران خود را انتخاب درمان. به طور کلی درمان با این نسخهها کار بهتر اگر آن چیزی است که بیمار می خواهد. دارو بهتر برای افرادی که می خواهند دارو. درمان با این نسخهها کار بهتر برای کسانی که می خواهید به صحبت با کسی. و همان را نگه دارید به احتمال زیاد درست برای ما ارسال-همه گیر آینده. کسانی که می خواهند برای ادامه زوم با درمانگر خود را را ببینید صعودی به نه نیاز به رفتن به دفتر خود. کسانی که نمی توانید صبر کنید برای گریه آن را در مقابل یک فرد به جای یک صفحه نمایش احتمالا می خواهید که به جای.

برای من سریع تماس تلفنی با Joyable را مشاور آمار که درمانی نقطه شیرین. در آن زمان من بیش از حد شلوغ برای استاندارد جلسات درمان. داشتن غیر منتظره ای عاقلانه آرام—اگر بله بدون مجوز شخص من می توانم تماس بگیرید دقیقا چیزی بود که من احساس می کنم نیاز. و بهترین نوع درمان است که فقط.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>