Willa Cather را بی سر و صدا بسیار مخربی جنگ رمان

Willa Cather را "یکی از ما" ادغام همه گیر و جنگ به کلی نجومی از مرگ است.عکس از NYT / گتی"یکی از ما" Willa Cath

توسط NEWS-SINGLE در 18 تیر 1399
Willa Cather را "یکی از ما" ادغام همه گیر و جنگ به کلی نجومی از مرگ است.عکس از NYT / گتی

"یکی از ما" Willa Cather رمان از جوانان دشت آنفلوانزا و جنگ یکی از نویسنده بزرگترین موفقیت او برنده جایزه پولیتزر در سال 1923. همچنین بدستآمده برخی از مهمترین داغدار انتقاد از حرفه ای خود را. ادموند ویلسون به نام رمان "زیبا تخت شکست." H. L. Mencken گفت که آن صحنه های از جنگ جهانی اول بودند "مبارزه نه در فرانسه بلکه در یک فیلم هالیوودی-بسیاری است." ارنست همینگوی نوشت: به ویلسون "نبود که آخرین صحنه در خطوط فوق العاده ؟ آیا می دانید از کجا آمد ؟ نبرد در صحنه تولد یک ملت. من شناسایی قسمت بعد از قسمت Catherized. بیچاره او تا به حال به او را تجربه جنگ در جایی." همینگوی آشنایی با D. W. Griffith را infamously نژادپرستانه فیلم شاید می گوید بیشتر در مورد او و از آن را مورد Cather که به ندرت رفت به فیلم.

حرفه ای خشم کنار "یکی از ما" همچنان موضوع بحث است و به مراتب کمتر به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده از جمله Cather کلاسیک به عنوان "O Pioneers!" و "من Ántonia." نویسنده خودش تعجب که آیا او تا به حال کاهش یافته است کوتاه در اوج میدان جنگ و صحنه های که در آن یک جوان ساده نبراسکایی به نام کلود ویلر می رود به مرگ او. "من انتظار آخرین بخش اجرا می شود بسیار نازک," او نوشت: به دوست دوروتی کنفیلد فیشر. "من سعی کردم فقط بدجور سخت. اما این چیز جالب در مورد هنر به هر حال که نیت خوب و ستوده صنعت نیست تعداد لعنت." به Mencken او نوشت: "ممکن است آن را کامل اشتباه است."

مدرن خوانندگان ممکن است بیشتر و آمرزنده است. زمانی که من revisited "یکی از ما" در هفته های اخیر من در بر داشت آن را به عنوان فراموش نشدنی به عنوان هر چیزی که من خوانده ام در این سردرگم سال است. چه کشف و ضبط من توجه نمی به طور غیر منتظره بود این بخش اختصاص داده شده به آنفولانزای همه گیر از سال 1918. ویروس اعتصاب boatload از سربازان آمریکایی در راه خود را به اروپا جبهه. Cather که مبارزه آنفولانزا باعث می شود قابل توجه تصمیم برای elide همه گیر و جنگ به کلی نجومی از مرگ یکی که جوان آمریکایی است محزون می خوانی آماده نشده است. آنچه که ممکن است تحریک شده اند Cather را معاصران بود که عدم دقت از صحنه های نظامی وجود دارد و چند howlers داشت—اما راهی که او demotes تجربه جنگ در حمایت از یک دیدگاه دیگر. از همان ابتدا از کتاب او آهنگ های گسترش یک مرد بیماری از غرور و ترس است.

"یکی از ما" مانند خیلی از Cather کار بر مردم او را می دانستند. کلود ویلر است که مدل بر او پسر عموی G. P. Cather که کشته شد در نبرد Cantigny در ماه مه سال 1918 در یکی از اولین و مهمترین درگیری با آمریکا نیروهای اعزامی. G. P. پدر جورج Cather عموی او گسترده تر Cather خانواده به حل و فصل در نبراسکا; او وارد در سال 1873 و Willa آمد غرب با خانواده اش در یک دهه بعد پس از صرف او در اوایل دوران کودکی در ویرجینیا. جورج Cather خانه هنوز هم می ایستد و همراه با ملی Willa Cather مرکز در ابر سرخ نبراسکا. به پیاده روی را از طریق اموال به دست آوردن یک حس قابل لمس از جدا زندگی در مزرعه است که Cather توصیف را به وضوح در آثار او.

اوایل فصل از "یکی از ما" دوباره خاک آشنا از زندگی در دشت با این تفاوت مهم که ما باید حرکت رو به جلو در زمان از hardscrabble اواخر قرن نوزدهم تنظیم "O Pioneers!" و "من Ántonia." کلود پدر مرفه صاحب ملک که دیگر نیاز به کار زیادی برای زندگی. او پسر بزرگ و جاه طلبی های عاشقانه, آرزوهای, اما هیچ استعداد خاص. او یک نگاه اجمالی از یک loftier وجود زمانی که در طول یک طلسم در کالج او دوست یک کشت, آلمانی, خانواده, Erlichs که زندگی بطور قابل ملاحظه ای گرم تر و زنده تر از خود است. او سپس بدبختی به سقوط در عشق با یک زن که سردی dims امید است. داوطلبانه به ارتش می دهد او را یک فرار و یک هدف است.

کل اولین بخش از کتاب یک قصیده کوتاه است که می رود تدریجی ترش. نوسازی مکانیزاسیون و تجاریسازی باید تغییر تمپو و تن از شهر های کوچک زندگی. شروع جنگ جهانی اول ایجاد تفرقه بین جدیدتر و بزرگتر خانواده های مهاجر. هنگامی که ایالات متحده اعلام جنگ در سال 1917 هیستری مدتها جامعه است. یک کشاورز زحمتکش به نام Yoeder کشیده شده است به دادگاه به اتهام ساخت نرم افزار-آلمانی اظهارات و پاسخ, "من چیزی برای گفتن. اتهامات درست هستند. من فکر کردم این بود که در یک کشور که در آن یک مرد می تواند ذهن خود صحبت می کنند." کلود به عنوان او کامل آموزش نظامی خود را طول می کشد رضایت در توصیف نگاه است که خود را در لباس جدید برنده و تلاش می کند تا به اعمال قدرت خود را به یک گروه از پسران که عذاب یک زن آلمانی. "اینجا را ببینید" او می گوید: به یک "آیا شما شرمنده از خودتان است؟" پسر پاسخ من در مورد آن نمی دانم!" وودرو ویلسون جنگهای صلیبی به ایجاد جهانی امن برای دموکراسی" است که در سوال حتی قبل از کلود مجموعه بادبان برای اروپا است.

جشن رمان ضد جنگ توسط امثال همینگوی و جان دوس پاسوس, Ford Madox Ford و Erich Maria Remarque بودند روشنی بلانت در نشان دادن خشونت جنگ و دورویی از آن فصاحت و بلاغت است. Cather بود بیشتر محفوظ می باشد تا جایی که بسیاری از خوانندگان فکر می کردم او هنوز هم معتقد بودند در "جنگهای صلیبی." در طول جنگ او به حال واقع شده است در شوونیستی موج توصیف پسر عموی خود را به عنوان یکی از "خدا سربازان." اگر چه او مجموعه ای از این ایده ها در کنار او به کلود هیچ ظهور و تجلی عیسی در مورد وحشت از آن همه است. در عوض او می میرد در چنگال خود گرفت ، "این یک پسر احساس درست است," او توضیح داد: به Mencken. این واقعیت اساسی است که به اندازه کافی روشن در این قوی تابلو که او ایجاد می کند به عنوان کلود سربازان کشتی عبور مجسمه آزادی: "که زوزه ازدحام قهوه ای اسلحه و کلاه و چهره شبیه چیزی جز یک جمعیت آمریکایی پسران رفتن به یک بازی فوتبال در جایی. اما صحنه بود نا محدود; جوانان قایقرانی شد دور برای مرگ یک ایده یک ضریب اطمینان برای صرف صدا از یک عبارت است . . . و عزیمت آنها به قول یک برنز تصویر در دریا." این حذف است Cather خود—یک مکث را پوشش می دهد که به خوبی از فکر.

کشتی به نام Anchises پس از Aeneas است که در برخی از tellings شده است کور و یا lamed توسط خدایان پس از اتحاد با آفرودیت است. بخش اختصاص داده شده به Anchises این سفر عجیب و غریب, توهم, در مجموع قابل توجه قطعه از نوشتن آن است که از نزدیک بر اساس خاطرات یک دکتر که چنین سفر خود را. در سال 1919 که پزشک در درمان Cather برای آنفولانزا و او او را متقاعد به او اجازه استفاده از دفتر خاطرات خود را. در آغاز این نوچه سربازان در خشن و بی ادب و روحیه بالا و آواز و cavorting مباهات. سپس آنها شروع به سقوط بیمار و مرگ, ذهن خود را از حمله توسط delirious قسمت است که به نظر می رسد همه بیش از حد آشنا در COVID-19 عصر. Cather نشان می دهد که چگونه کشتی, محله های نزدیک آن را به یک زمین مناسب برای پرورش سرایت. "پسران دراز در انبوه بر روی عرشه" او می نویسد: "تلاش برای گرم نگه داشتن با در آغوش گرفتن یکدیگر نزدیک است."

به عینک از بدبختی Cather می افزاید: خوب لایه ای از طنز. یکی از سربازان بزرگ آلمانی-آمریکایی به نام فریتز Tannhauser که زمانی که تب طول می کشد بیش از شروع پر حرف در زبان مادری خود. "خود متراکم چشم شد نورد در سر خود را و تنها به رنگ زرد مایل به سفید پوستان بودند قابل مشاهده است. دهانش باز بود و زبان خود را گذاشت کنار." یکی دیگر از سرباز شناخته شده به طور عمده به عنوان Virginian, تجربه خشونت, خون دماغ و مرده است ، نام انتخاب شده دقت کنید. Tannhäuser قهرمان از یک اپرای واگنر که تجربه توده محبوبیت در آمریکا قبل از جنگ جهانی اول. "ویرجینیایی" بود اوون Wister را پرفروش غربی رمان از سال 1902—موسس متن کابوی پیکرنگاری و کار صریح نژادپرست است. Cather کست او شخصیت های فرعی در قالب قهرمانان اما آنفولانزا می گذارد زباله به بدن خود را قبل از آنها حتی گرفتن نزد میدان جنگ.

در پی این کابوس آنفولانزا بخش جنگ صحنه اشکار به عنوان مبهم و مه آلود رویای روایت از یک مرد جوان که در حال حاضر دارای یک پا کاشته شده در جهان دیگر. کلود می تواند به حفظ خود توهم تنها با نادیده گرفتن خون آغشته واقعیت میدان جنگ و آموزشی خود را به نگاه در جاهای دیگر. او تیز و ناگهانی برداشت از زیبایی های طبیعی در هدر رفته, مناظر, فرانسه—لحظه که مرا به یاد سورئال طبیعت idylls از Julien Gracq رمان "یک بالکن در جنگل" و Terrence Malick فیلم "خط قرمز نازک" دو دیگر غیر متعارف قصه های جنگ. با وجود obliviousness کلود جلب زودگذر بینش. او دوست یک سرباز به نام دیوید گرهارد درخشان جوان ویولونیست که داده است تا در پیگیری از هنر است. گرهارد به او می گوید که جنگ نمی خواهد "ایجاد جهانی امن برای دموکراسی و یا هر گونه لفاظی که مرتب سازی بر اساس." اما او تعجب که آیا "مردان جوان از زمان ما تا به حال به مرگ را به یک ایده جدید به جهان"—یک جامعه صلح آمیز از سازمان ملل ، گرهارد می میرد مدت کوتاهی قبل از کلود می کند استعفا داد و به سرنوشت خود. همانطور که برای کلود خود را, "او باور خود را در کشور بهتر از آن است."

یکی می تواند درک چگونه این ظریف دوسوگرا پرتره از سرباز روح موفق به برآورده رادیکال فکر خوانندگان دوره است. کلود یاد می گیرد هیچ چیز او یک احمق البته مقدس نوع احمق. جنگ است که به سادگی تنظیمات برای آخرین عمل خود را درهم و برهم درام. اما یکی همچنین می توانید حدس بزنید که Cather را مشتاق چشم تردید اکتشاف آمریکایی مردانگی رفت و بر سر مردسالار جامعه ادبی از وقت خود را. رمان ضد جنگ ممکن است jettisoned قدیمی مثالی مردانه, شجاعت, اما آنها یک نوع جدید از مدرن مردانگی را در خود جای—مردی که پیچد خود را در یک زره جدید از pitilessness و سرخوردگی. هیچ گونه تغییر شکل داده است سربازان در "یکی از ما."

در بی سر و صدا بسیار مخربی نهایی صفحات رمان Cather جادوها قیمت که سخت پوست پهلوانان. یک یا دو سال پس از پایان جنگ کلود مادر فکر می کند که چگونه برخی از مراجعت به وطن یامحل تحصیل سربازان در حال قادر به reënter و مرگ با دست خود. "برخی از انجام آن در مبهم مسکن خانه های برخی از در اتاق که در آن آنها به نظر می رسید به انجام کسب و کار خود را مانند دیگر مردان است. برخی از لغزش بیش از یک کشتی به سمت و ناپدید می شوند به دریا." خانم ویلر طول می کشد نازک راحتی به این معنا که کلود ممکن است دچار همان سرنوشت: "او می دانست که می تواند بیمار تحمل سرخوردگی است . . . امن امن است."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن