جهانی دو و میدانی تعلیق توکیو مقدماتی که تغییرات ماراتن چشم انداز

تورنتو—تغییرات در توکیو مقدماتی المپیک تاریخ کانادا marathoners مرتب خود را نژاد تقویم.جهانی دو و میدانی جهانی

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399

تورنتو—تغییرات در توکیو مقدماتی المپیک تاریخ کانادا marathoners مرتب خود را نژاد تقویم.

جهانی دو و میدانی جهانی حاکم بر بدن به صورت میدانی و اعلام کرد آن را تعلیق صلاحیت دوره برای توکیو 2021 بازی تا دسامبر. 1 معنای هر گونه نتایج بین در حال حاضر و پس از آن تعداد دفعات مشاهده نیست برای مقدماتی المپیک یا جهان رتبه بندی.

Marathoners سخت ترین ضربه به دلیل تعداد نژادها که به طور سنتی برگزار شد و در پاییز مانند Scotiabank تورنتو اسکله ماراتن در Oct. 18 و یا مسابقات بودند که به تعویق افتاد سقوط با توجه به COVID-19 از جمله ماراتن بوستون بود که تحت فشار قرار دادند به سپتامبر. 14 و ماراتن لندن که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اکتبر. 4.

"من نمی بینم در آینده گفت:" رید Coolsaet.

دو بار المپیک برنامه ریزی شده بود به اجرا در تورنتو, اما ممکن است به جای مسابقه در هر دو فوکوئوکا, ژاپن, که در آن او فرار سریع ترین زمان کار خود را — دو ساعت 10 دقیقه 55 ثانیه — در سال 2016 و یا در والنسیا, اسپانیا. هر دو مسابقه در حال Dec. 6.

فوکوئوکا والنسیا و ژان. 17 ماراتن در هوستون باید بسته بندی شده پر از marathoners با هدف واجد شرایط.

"در اینجا چیزی است. اگر من احساس می کنم مثل من می توانید اجرا کنید 2:11.30 (کانادا مردان واجد شرایط استاندارد) من تقریبا نمی خواهید به انجام آن در ماه اکتبر یا نوامبر" Coolsaet گفت. "من قصد ندارم به عقب می آیند در یک یا دو ماه و دوباره آن را انجام دهد.

"من دوست دارم به اجرا تورنتو و اگر من احساس می کنم مانند آموزش در یک محل که در آن من می خواهم در واقع اجرای 2:13 یا 2:14 چیزی که پس از آن من فقط اجرا تورنتو است. اما اگر من واقعا احساس می کنم من باید یک شات خوب در بازی های المپیک پس از آن که همه چیز را تغییر دهید."

جهانی دو و میدانی گفت: Dec. 1 تاریخ برای واجد شرایط برای از سرگیری است "موضوع را به جهانی وضعیت به حالت عادی بازگشت."

Coolsaet گفت: این تصمیم تاثیر می گذارد حدود نیم دوجین کانادا مردان marathoners.

تیم زنان سخت تر به کرک. Dayna Pidhoresky قفل شده است و تا نقطه با پیروزی در کانادا عنوان در ماراتن تورنتو در پاییز گذشته در حالی که مالیندی Elmore و راشل صخره هم زد سریع بار در چند ماه گذشته است که دشوار خواهد بود به ضرب و شتم از جمله آلاباما در کانادا رکورد 2:24.50 مجموعه در ماه ژانویه است.

کینزی میدلتون که تعقیب کانادا بالا زنان ارسال شده در توییتر در روز سه شنبه: "من امیدوارم که خواهد بود که اگر آن را به اندازه کافی امن برای قرار دادن در یک مسابقه (در پاییز) و سپس ورزشکاران باید داده شود این فرصت را به زمان که در آن مسابقه دفعات مشاهده شده است. اگر آن را امن نیست به مسابقه در همه تا دسامبر 1st, سپس این حکم را حس می کند. اگر نژادها هنوز هم رخ می دهد به نظر نمی رسد عادلانه است."

نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که سقوط مسابقات برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

"هنگامی که آنها به تعویق افتاد بوستون گفتم که خوب ما بوستون در ماه سپتامبر" Coolsaet گفت. "در حال حاضر من فکر مثل ما رفتن به قادر به بسیاری از مردم جمع در یک منطقه ؟ آن را نگاه نمی کند بزرگ است."

تعلیق مقدماتی را فشار دو و میدانی ورزشکاران که می خواستم به مسابقه در این تابستان اگر ممکن است اما نتوانسته اند به قطار در میان جهانی همه گیر.

تعلیق دوره مقدماتی "می دهد بیشتر یقین برای ورزشکار برنامه ریزی و آماده سازی است و بهترین راه برای مقابله با انصاف در آنچه که انتظار می رود ناهموار تحویل رقابت فرصت ها در سراسر جهان برای ورزشکاران با توجه به چالش های بین المللی سفر و دولت مرز محدودیت ها" جهان در دو و میدانی جمهور سباستین کو در بیانیه ای گفت.

Coolsaet گفت که در تصویر بزرگتر او "نگران چیزهای شبیه به این."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"این بسیار سطحی," او گفت:. "اما زمانی که من فکر می کنم آنچه که من می خواهم به سعی کنید برای به انجام رساندن (یک سوم المپیک ظاهر). . . اگر مردم می تواند آموزش در اکتبر نوامبر و آن را بی خطر به نژادها حتی اگر آنها مشارکت توده نژادها پس از آن که شرم آور خواهد بود اگر شما می توانید انجام دهید و چیزی از آن نمی شود مجاز است.

"اما همه چیز خیلی سفته بازی در این نقطه من حدس می زنم من واقعا احساس می کنید که احساسات زیاد در مورد این تصمیم به دلیل آن ممکن است یک مسئله به هر حال سپتامبر اکتبر."

کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد دو هفته پیش بود که به تعویق انداختن این تابستان بازی های المپیک سال آینده. آنها در حال برنامه ریزی برای باز کردن جولای 23.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب