'یوگا با Adriene' Is YouTube Star از این بیماری همه گیر

سلامت تسکین دهنده و مربی تنها چیزی که من را از طریق تمام این. یوگا با Adriene / اطلس به روز شده در

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
یوگا با Adriene / اطلس

به روز شده در 4:50 p. m. و در 12 ژوئن سال 2020 است.

وجود دارد یک کیفیت منحصر به فرد به این روز به روز همه گیر غم این قرنطینه افسردگی است که با تظاهرات است لبه به ناامیدی. من نه با اشاره به آن دسته از بزرگسالانی که به نظر می رسید در اوایل قبل از اعتراض روز به توضیح پر رونق است. "من هرگز آنقدر شلوغ!", یک دوست, یک, کامپیوتر, مشاور, giddily برند. "با مناطق از لندن تا توکیو به دنور من در زوم تماس پس از زوم تماس بگیرید!" پس از آن بود که حرفه ای, ارتباط جنسی, ناگهان زحمتکش در حیاط خلوت خود مانند کشاورزان در حال رشد کاهو بنابراین تورم که آنها می تواند خوراک brontosauruses و ارسال توضیحی تصویری تورهای on Facebook: "برای ما آب باران. دیدن ؟ این است که به نام " سرزمین گود و مرطوب.'"

ممتاز به کار از خانه من خوشبخت تر از بسیاری از. چیزی که همسالان من و من نگه داشته زمزمه: "ما خوش شانس هستید." اما کلمات فرو ریختن در دهان ما چون نه حال فضانوردان که در واقع آموزش دیده برای این انسان-آزمایشگاه-موش آزمایش ما تلاش برای نگه داشتن چیزهای در چشم انداز می رود تنها تا کنون. ما هیچ اهداف هیچ هدف. کوتاه از کوبیدن تابه در شب ما نمی تواند کمک کند ضروری کارگران است. ما 60ish بنابراین ما تظاهرات خیابانی خواهد بود در تقابل با سلامت عمومی است. و من دو نوجوان? در قرنطینه پدر خود را. یکی از کالج در حالی که دیگر شده است تماشای یک بار جادویی ارشد سال نابود—موسیقی لغو شد روز قبل از باز کردن هیچ مدل بدون فارغ التحصیلی. دبیرستان یکی از ترسناک فعالیت: "بیا تمیز کردن کابینت شما." گفت: من و نوجوانان "به جهنم با مسائل است. سوزاندن آن است."

در ضمن من قبلا قشنگتر شریک زندگی چارلی رشد scraggly بازار-بابا ریش به عنوان او نشسته در تخت خواب در تمام طول روز در میان همیشه در حال گسترش بستر جعبه از روزنامه ها. اخبار هشدار سنج به عنوان او را از توطئه های این دوره از این بیماری همه گیر و تخریب آن در دست کشیده نقشه دیوار در اتاق خواب. آن را مانند گرفتن دکترا در coronavirus از آشفته جنگ داخلی reenactor. در حال حاضر اعتراض شهرستانها در حال جوانه زدن در سراسر یکی دیگر از نقشه جهانی به عنوان او نشسته بر روی تلفن استدلال با چندین نسل از خانواده آنهایی که جوان پال خواستار قطع بودجه دولت گفت: پلیس از آنهایی که مسن تر گفت: پال خواستار قطع بودجه دولت خود را در کالج شهریه. همه احساسات اشک یک تیمارستان.

برای خود من سلامت عقل حتی قبل از این های اخیر به نوبه خود من نیاز به یک فرار—اما از کجا ؟ من به عنوان بازیگران در مورد گزینه های یک دوست توصیه می شود که من سعی می کنم "یوگا با Adriene." من یک یوگایی فرد با طبیعت است. با creaky لگن و یک میمون ذهن من اصلا صبر. در واقع من فقط می خواهم حذف شده یکی دیگر از بازی یوگا "فرصت" را که مورد نیاز یک $150, 12-بسته تعهد و برجسته 8:30 p. m. کلاس به نام "خواب مانند یک کودک." من قطعا مشکلی ندارم غرق شدن به بیهوشی روز پایان. (نادر فضل توجه به فعلی ما وجود دارد که قادر به پوشیدن ماسک در حالی که پر کردن سبد خرید مواد غذایی خود را با یک مقدار شرم آور از الکل است.)

اما یوگا با Adriene تبدیل به یک بسیار پایین نوار برای ورود. این برنامه رایگان است و بر روی یوتیوب. در میان Adriene ارائه شده است 30 روز مبتدیان' مجموعه ای به نام "خانه است." آن کاهش یافته است—presciently—در ژانویه سال 2020 است. ما بود yogini چیدن برخی از ویژه جهانی ارتعاشات?


یوگا با Adriene مسخره آسان برای پیدا کردن—شروع به تایپ یوگا به یوتیوب را در نوار جستجو و پاپ! ما وجود دارد ، که شاید به این دلیل که من در نهایت می خواهم یادگیری یوگا با Adriene شده است "کشف" توسط به ظاهر هر آمریکایی است که انجام کاری مهم در طول همه گیر و شاید چند که هستند.

حتی قبل از COVID-19 تاب جهان ما Adriene بود و یوتیوب بالا یوگا کانال با حدود 6 میلیون مشترک. در دو ماه گذشته تقریبا 1 میلیون نفر را امضا کرده بودند 1.8 میلیون بازدید در مارس 13 به تنهایی.

"خانه" آغاز می شود به راحتی با "روز 0: خوش آمدید." محو شدن در یک راحت واسوده لیسانس انبار غرق در جعبه و بشکه طلایی ظهر نور است. به آرامی upswelling موسیقی ما ببینید Adriene—یک جوان, Clinique-تازه رو سبزه زل زده از پنجره او جرعه جرعه از قهوه صبح. موسیقی به پایان می رسد و در اینجا Adriene در باکره نوارهای نشسته بر روی یک بالش در یک تی شرت و, ساق پوش, کس چرت زدن سگ Benji. در موزون آلتو او نشان می دهد ما به راحت لباس و ارائه می دهد که این سری "طراحی شده است برای ما به گرد هم می آیند به عنوان ما هستند. ما ممکن است در آینده به این برنامه که مایل به قدم زدن تن و بدن شما خواهد شد!" پس از آن بیشتر آرام: "شما ممکن است در آینده به این برنامه به درمان چیزی است که درد شما. شاید شما خواهد شد."

ما سه تنفس و ... namaste. که در آن است. شش دقیقه است احساس مانند سه. من بلافاصله با کلیک بر روی "روز 1: تشخیص دهند." آنچه که من در نهایت شناخت در حالی که تلاش برای نیمه لوتوس و زل زده به پایین بر روی من نماز دست است که من ران هستند تا گوشتالو, من می خواهم ظهور یک درز در legging—کاملا یک شاهکار برای پارچه که ظاهرا الاستیک. اما "روز 5: نرم" من ببخشند خودم و به سادگی تغییر به بزرگتر airier (پیژامه) شلوار. "خانه" را به نوبه خود به دو-اسپرسو-با-8-اونس-از-لب-کرم-صدر-با-بیکن یوگا, اما من نمی دانم که هنوز رتبهدهی نشده است.

قبل از COVID-19 نظر من نوشتن من و آموزش برنامه نسبتا کم تحرک اما تقریبا سه ماه از قرنطینه دمیده شده است درب چیزی که زیادی از 21 قرن آمریکایی گرفته شده برای اعطا شده: فوق العاده سطح بالایی از تحریک در زندگی ما است. من می دانم که در حال حاضر که من فقط یک لرزش هورمونی گوشت کیسه بود که چسب و با هم با دو بار در هفته سفر به اعتدال و نه فقط برای ورزش بلکه برای روانی و حسی افزایش دهد.

به محبوب سه شنبه و پنج شنبه 8:30 صبح کلاس اسپین شما تا به حال به رزرو یک دوچرخه خود را اعتدال برنامه 26 ساعت جلوتر از زمان نه 24. بر این اساس در 6:32.m در روزهای دوشنبه و چهارشنبه ها من می خواهم به عنوان دیده بان شبح مانند محافل نمایندگی دوچرخه های پر. دوازده, 23, 34 ... نمره آخرین دوچرخه احساس کردم که آلاييده به عنوان لانس آرمسترانگ در تور دو فرانس. صبح من می خواهم نوشیدن قهوه, استنشاق, روزنامه انجام جدول کلمات متقاطع (بهنگام) و KenKen (نیز به پایان رسیده است) قبل از پریدن به داخل ماشین من و هدایت من پولادین تمرکز نسبت به توقیف یکی از نخست برقی-پارکینگ ماشین اسلات در "استودیو." (اتومبیل های الکتریکی بله! ما برنده شدن در پارکینگ!) ما اختصاص داده شده زین ما manic-depressive, middle-aged اسپینرها (لای کرا دوچرخه شلوار رنگ مارهای سمی, تیتانیوم آب بطری) jostled آرنج در حالی که فریاد-سیاه به Duran Duran: نام او ریو و او رقص بر روی شن و ماسه!

واضح است که چنین اندورفین منتشر شده توسط یک جامعه فاصله راه رفتن در اطراف بلوک. یا که محتاط هفتگی مراجعه به فروشگاه های مواد غذایی, حتی اگر شما را مدیریت برای دستگیر کردن یک رول حوله کاغذی.

بنابراین در حال حاضر در این عجیب و غریب, تنگ, تا حدودی امن و تا حدودی پایان بار وجود دارد یک قفس انرژی است که می تواند به نوبه خود به حملات خاموش و یا نه چندان خاموش—وحشت. یک روز صبح استراحت رای من چکش قلب به طور معمول حدود 74 ضربه در یک دقیقه ثبت نام 115 که در اسطوخودوس-بابونه چای. به همین دلیل است که من معتاد شدن به Adriene Mishler. او خودش یک نوع از مواد مخدر است. زمانی که من دیدن من تجربه واقعی باد و سروتونین.

من اعتراف کنم که چیزهایی وجود دارد در مورد این yogini من ممکن است پیدا کرده اند آزار دهنده قبل از همه گیر. او جوان است (35) لاغر و—بله—تگزاس. تنها یک کودک و یک تئاتر بچه او را به عنوان خوش مسکن به عنوان یک تابستان-مشاور اردوگاه. در سگ رو به پایین زمانی که ما تی شرت سقوط به جلو بیش از ما chins Adriene, تماس, این, بدون, طنز یک "عشق غار."

اما چه کسی اهمیت میدهد که من خیلی نیاز به مناقصه بابىگرى? Adriene وجود دارد هر زمان که من نیاز به او را مانند یک بازی دوستانه جیب الوهیت. من فقط به تلنگر باز کردن لپ تاپ من: "سلام دوستان" Adriene خرخر می کند. "سلام عزیزان من." و پس از آن, به عنوان مخالف به صدور سنگین دستورات مانند "جنگجو یکی!" "یا "درخت برخواهد داشت—در حال حاضر" او utters چهار کلمه جادویی: "بیایید شروع به نشستن" و یا حتی بهتر "بیایید شروع به دروغ گفتن است." (حتی در صبح وقتی که من به سختی می تواند به خارج شدن از رختخواب ورود Adriene جهان است مانند پله به یک حمام آب گرم به عنوان اگر او بودند گفت: "بیایید شروع با یک نسیم تا حدی گریه" یا "بیایید کوچک—اما نه بیش از حد کوچک; را انتخاب کنید آنچه احساس می کند درست—کاسه Häagen-Dazs.")

این نیست که یوگا است که همیشه آسان است. بله در "روز 8: قدردانی" ما روی زمین دراز در آغوش گرفت و یک بالش و من شرمنده می گویند من گریستم ، (دوست دختر من گزارش بی شرم و شوق: "من روز 8 سه بار!") اما که تا به حال شده است قبل از دو روز قبل از آن توسط "روز 6: آتش" هنگامی که ما در واقع چند خورشید تخته قایق شمار است. این جریان "صفحه اصلی" سیلی و پاداش, با کف دست زدن و پاداش.

بخشی از جذبه است Adriene صدای تن به تن کمی پایین تر از شما انتظار می رود. اگر یک شمع آروماتراپی آن خواهد بود ylang-ylang اکالیپتوس با نور زغال چوب سوهان مانند exfoliant. Adriene ممکن است با الیزابت هلمز–ing آن که من به قضاوت ؟

و پس از آن وجود دارد مجازی معکوس. به جای دیدن خود را ناصاف خود منعکس شده در شما تنها Adriene دوست داشتنی Adriene. و اگر شما احساس نمی مانند انجام یک پایین پرتاب امروز فقط به نشستن و لذت بردن از قهوه خود را و تماشای Adriene آن را برای شما انجام. بعد از آن شاید شما می توانید او را در پایین سگ. و یا فقط ترک که به Benji که یک سگ به طوری catatonic من تعجب می کنم اگر او در دارو. اما باز هم هر چه. او عاطفی ما-حمایت از حیوانات, و من آرام.


یوگا با Adriene منشاء داستان نسبتا فروتن. در سال 2009 Mishler مشتاق بازیگر دوست مدیر کریس شارپ از بودجه کم, فیلم ترسناک عنکبوت نوزادان (هرگز منتشر شد). شارپ متقاعد Mishler که کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان محوری به سمت یوتیوب سری یوگا. آن زد هفتگی برای تقریبا دو سال قبل از به دست آوردن هر گونه کشش.

چگونه به حساب یوگا با Adriene را پس از آن موفقیت است ؟ برای یک چیز شارپ و Mishler شد کارشناسی ارشد از یوتیوب جستجو-word الگوریتم—برک آوت عنوان "یوگا برای کاهش وزن است." از روی حیله و تزویر به دلیل یوگا نمی کند به طور معمول خار از دست دادن وزن. اما این موضوع برای یک روز دیگر. چگونه در مورد همه ما فقط قطره به گاو مطرح در حال حاضر ؟

در یک 2019 South by Southwest بحث به نام "دادن به رشد و دریافت" دو یوگا کارآفرینان نسبت به اندازه خود زیر به این واقعیت است که 90 درصد از محتوای رایگان است—تنها یک زیر مجموعه کوچک از اشتراک همراه با هزینه. اما این فریب آمیزی ساده است-به دنبال فیلم های سحر و جادو. "Adriene کاملا حرفه ای آموزش دیده به عنوان یک بازیگر," شارپ به من گفت در تلفن. "بنابراین ما چند ویدئوها و آنها بیشتر بازیگر-y و عملکرد-y است. من تا به حال به از دست دادن بسیاری از زنگ ها و سوت که من فکر کردم می تواند سرد است. آن را یک ماده از گرفتن بسیاری از مسائل دور برای ایجاد این بسیار کوچک و صمیمی را تجربه کنند.

"به نظر من آقای راجرز یکی از راهنماهای روح از آنچه ما انجام می دهیم, از تولید به هر چیز دیگری. چون میکروفون در واقع ضبط شده به قفسه سینه او گاهی در آن لحظات آرام آن را در واقع میدارد تا ضربان قلب او." Aha! من متوجه Adriene در واقع Mister Rogers–مانند. با صدای تسکین دهنده های دنج اتاق نشیمن راحت togs او وجود دارد, در, درخشان, برف جهان خارج از زمان که در آن همه چیز است که همیشه درست است.

این است که راس آنلاین سلامتی برای ما لحظه ای—تولید نه از اپرا دیپاک چوپرا و یا برخی از پیلاتیز-شعار سوپرمدل اما از یک زن و شوهر از خوب بچه ها از آستین که کانال های مورد علاقه امریکا G-امتیاز همسایه. در حال حاضر که ما در حال قطع از جهان فیزیکی ما اما هرج و مرج داوطلبانه کاهش از قلب خود ما نرخ تاسیسات.


"تنفس در یک lotta love?" Adriene croons. و سپس: "تنفس از یک lotta love."

به طور معمول من می خواهم پیدا کردن همه از این پوچ است. اما غرق روزانه در داستان های شخصی و جهانی از دست دادن هیچ چیز همان به نظر می رسد دیگر. من گرفته ام به خواب روی پشت من در Savasana—جسد مطرح—با یک بالش روی سینه من فکر: "نفس کشیدن در یک lotta love?" (خودم رو ببخشم که من شکست خورده ام به بسیاری از کمک.) "تنفس از یک lotta love." (ارسال امیدواریم که همه کسانی که درد و رنج را پیدا خواهد کرد شادتر بار.)

چیزهای کوچک اغلب ایستادگی در برای بزرگ و پاره پاره ریشو و من در حفظ و پیدا کردن خودمان با داشتن دایره استدلال در مورد مواد غذایی است. خود را همه گیر go-tos هستند bratwurst با کلم ترش و میگو بامیه که من دیگر نمی تواند تحمل. آشپزی من چوب زیر بغل پرتاب ران مرغ به Crock-Pot با "گیاهان دارویی" از "باغ" که کشاورزان و من به طور معمول بیش از اجرا با ماشین من. یک روز به من شمارش در برخی از مرغ برای ناهار اما کشف کرد که او می خواهم از مد افتاده آن همه را به چسبنده enchiladas. من (گریان): "چرا؟" چارلی: "من از آنها بدم میاید به هدر رفتن مواد غذایی!" من: "پس با استفاده از yucky bratwurst از پنج روز پیش!"

اما پس از آن به فکر Adriene که به آرامی ما را دعوت به جست و خیز و حتی کودک را در برخواهد داشت اگر ما احساس نمی آن را من شنیده ام به خودم گفت: "خدا ما فقط تا افسرده در حال حاضر. ما لازم نیست که به ضربه هر گونه علائم در همه. اجازه دهید فقط خودمان را در آغوش بگیرند." Cornily ما انجام داد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب