شما یک مسئولیت اخلاقی خود را به پست زندگی خسته کننده در Instagram

تکنولوژی من تنها هستم. لطفا اجازه دهید من نگاه در چهره خود را. آنتونوف ماکسیم / Shutterstock / کتی ما

توسط NEWS-SINGLE در 28 اسفند 1398
آنتونوف ماکسیم / Shutterstock / کتی مارتین / اطلس

روز جمعه در میانه من و پنجمین روز کاری متوالی را صرف کاملا به تنهایی من جامعی. شلوغ قطار مترو به نظر می رسید مانند یک دور فانتزی, یک دفتر پر از سقوط شانه مانند یک صحنه من هرگز شاهد دوباره. جهان شد 410 متر مربع و من می خواهم که پرداخت پول را به نگاه از نزدیک در چهره ای دیگر از خود من است.

به جای گریه به آرنج من من برداشت تلفن و تماشای Instagram داستان یک آشنایی دختر, روی تخت, گرفتن ویدئو کنفرانس تماس با همکاران. او خوشحال حتی اگر دوست پسر او را در اتاق خواب نگاه کرد مثل هر پسر اتاق خواب—IKEA, تسلی دهنده, IKEA میز IKEA لامپ. آن را کاملا خسته کننده و من آن را دوست داشتم.

که فقط یکی از اولین. من به تماشای کمی کلیپ از دوستان و غریبه ها دراز کشیدن بر روی تخت و اسپری کردن سطوح. سابق هم ضبط یک پادکست از داخل گنجه کت در حالی که یک زن که با حضور همان هفتگی کارائوکه شب به عنوان هم اتاقی قدیمی من بود و آواز "جوانه آزاد نوجوانان" در حمام خود را. من در دمپایی و فلفل چرخ و بطری لوسیون و آن را به عنوان تسکین دهنده مکیدن انگشت شست من—که من در واقع انجام این کار برای بهداشت عمومی ،

آن را بسیار دنیوی نگاه اجمالی به واقعیت جدید برای بسیاری از آمریکایی ها. در هفته گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ساخته شده است که یک سری از توصیه های اجتماعی فاصله اولیه تاکتیک برای کاهش گسترش coronavirus در حال حاضر تهدید به پایمال آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی. هر کس که می توانید در خانه بمانند خواسته شده است به انجام این کار تا آنجا که ممکن است. میله, رستوران ها و مدارس و کتابخانه ها و مراکز اجتماعی و سینما در برخی از شهرها و ایالات متحده بسته هستند منظور از دولت در معرض خطر بازداشت. مردم با انواع شغل است که اجازه آنها را برای کار از خانه به طور نامحدود هستند دلسرد از گرفتگی حمل و نقل عمومی. حتی در هوای آزاد قرار است ما را به ایستادگی حداقل شش فوت دور از یکدیگر است.

هنوز هم ما در حال نزدیک شدن در راه های عجیب و غریب. روز دیگر در حالی که من خوردم ناهار من نگه داشته و دوباره پخش یک ویدیو از یک دوست و نرم شدن کره را در کف دست او را. بدون یک جریان ثابت از صبحانه, عکس ساحل-تعطیلات selfies و به طرز وحشیانه ای با صدای بلند فیلم کنسرت است که در آن خواننده است و نه حتی قابل تشخیص سیستم عامل مانند Instagram و Facebook جهش یافته اند به بیش از حد صمیمی آلبوم از روز را صرف cooped داخل. برای محل کار که رفته اند, آنلاین, ویدئو کنفرانس نرم افزاری است که به همکاران که هرگز در یکی دیگر از خانه های یک نگاهی به موهای چرب و پراکنده در فنجان قهوه "کار از خانه."

"این فوق العاده است برای دیدن همه قفسه" رئیس من گفت: تبریک در طول یک کنترل از راه دور همه دست به جلسه هفته گذشته است. نظر به یاد می آورد برای من روزنامه نگار و نویسنده پل فورد 2014, مقاله در مورد "آمریکا اتاق" است که در آن او توضیح کوکی-برش محیط زیست ساخته شده و معروف به عنوان پس زمینه از صدها نفر از هزاران نفر از YouTube فیلم ها آزاد. ("این پرده ها کشیده شده است. برخی از نور می آید از طریق مصاحبه های کوچک براق در بالا سمت چپ تهویه مطبوع. آن را در طول روز. دیوار است که یک undecorated در پس دال بژ.") رایج ترین نوع اتاق آمریکا ممکن است برخی از قاب عکس یا شخصیت مبلمان, اما اغلب آن را به ما یادآوری می کند که میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند در فضاهای هستند که غیر قابل تشخیص از یکدیگر—آپارتمان ها و خانه دستگاه ساخته شده از ارزان و به طور گسترده ای توزیع شده در نقشه.

این فقط آمریکایی ها پخش خود را در فضاهای زندگی به جهان در امید پیدا کردن دیجیتال شرکت. در میان همه گیر بچه ها با گوشی های هوشمند و بی سیم دسترسی رایگان و نامحدود به زمان هستند به ما نشان میدهد آنچه یک اتاق به نظر می رسد مانند در سطح جهان است. نوجوانان آمریکایی در حال تماشای Infinite ویدئوها از کشورهایی هستند که دو یا سه هفته جلوتر از ایالات متحده در قرنطینه اقدامات مشابه را در زندگی آنها به زودی به زندگی.

اجتماعی-رسانه های بدنام هستند برای توانایی شگرف خود را به گسترش اطلاعات بد در هنگام بحران, اما که تغییر نمی کند این واقعیت است که مردم در ورود به آنها را برای ارضای شدید هوس برای صمیمیت. در حال حاضر ما در حال قرار دادن آنها را به مهم استفاده کنید. در یک 2014, مقاله در مورد Instagram داشت که چهره تمایل به مراتب بیشتر از دیگر انواع عکس, محققان در Georgia Tech نوشت: "حتی به عنوان نوزادان انسان عشق در نگاه به چهره; نوزادان به سختی دقیقه به نوبه خود نسبت به چهره های سنجش که آنها مهم هستند." یک مطالعه اخیر از دانشگاه گرانادا در اسپانیا یافت می شود که شرکت کنندگان ضربان قلب افزایش یافته که به آنها نگاه در عکس از چهره—بیشتر برای عکس از "عاشق" چهره نسبت به کسانی که از ناشناخته آنهایی اما همیشه برخی از. در ایتالیا مردم با تکیه به بیرون از پنجره نگاه به یک دیگر.

در توییتر مردم ارسال وایلدر و وایلدر "ساز و برگ از روز" عکس بنحوی که ما می توانید لباس برای جهان بدون ترک خانه. دوستان ritualizing FaceTime و ارسال تقویم دعوت به ویدئو کنفرانس ساعت و خوشحال که در طی آن آنها ممکن است به نظر می رسد در حمام و یا نشستن در کنار همسران. سیستم عامل های در حال تطبیق با افزایش تقاضا است. هفته گذشته پلت فرم چت اختلاف اعلام کرد که افزایش محدودیت برای گروه جریانهای ویدیو از 10 نفر به 50 است.

"در حال حاضر نیست که به نگرانی در مورد اگر شما در حال ارسال بیش از حد در Instagram داستان و اگر آنها در حال انقباض غیر ارادی ماهیچه," دوست من ربکا جنینگز توییتی دیروز صبح. "وقت آن است که سعی کنید از یک بیت. از آن زمان به پست با رها." جنینگز حق است: هیچ سهام برای مطالب دیگر. هر کس در داخل و وجود خواهد داشت هیچ سفر اثرگذارندهها یا مد brats و یا حتی ستاره های موسیقی پاپ و بالا و پایین پریدن روی صحنه برای آینده قابل پیش بینی. (وجود خواهد داشت, اما, این تصویری از یک ستاره پاپ بالا و پایین پریدن آشپزخانه قدم.)

"Instagram پست ها معمولا با دقت به سرپرستی بیش از زندگی است. ما می خواهیم خوب روایت داستان" جولیا Moh-umer khan دانشجوی دکتری در Georgia Tech که به بررسی انگیزه های پشت ارسال عکس های خود به من گفت. "مردم به طور معمول گرفتن عکس های سلفی که وجود دارد چیزی که در این نوع از اثبات است که شما انجام داده ام چیزی." اما در حال حاضر Instagram زمین بازی است به عنوان سطح به عنوان آن را همیشه خواهد بود. همه ما باید برای نشان دادن ما این است که چیزهایی هستند که مردم می خواهند به نگاه در حال حاضر به هر حال. وجود دارد هنوز هم می تواند سرد دختران, احتمالا, اما آنها کمتر به خداوند بیش از ما از آنجا که ما نمی خواهد که به خیال پردازی در مورد آنها به حزب با (هیچ کس) و یا چگونه آنها وقت خود را صرف (نشسته). آن است که دیگر تابو برای چیزهای پیش پا افتاده بود. وجود دارد هیچ چیز مانند FOMO زمانی که ما همه از دست رفته کاملا همه چیز.

اجتماعی فاصله تغییر خواهد کرد و نه فقط تنظیم ما Instagrams و TikToks بلکه آنچه ما در آنها است. با توجه به Moh-umer khan, "پست متفاوت خواهد بود در حال حاضر. این است که من در خانه است. در اینجا این چیز عجیب و غریب من را نمیفهمد." Selfies ممکن است شوخ چون حوصله طراحان مطمئنا ها, عجیب و غریب, واقعیت فیلتر. وجود خواهد داشت بسیاری از مردم عادی و توضیح داد که چگونه به طبخ همه چیز و یا چگونه به انجام یک طراحی رقص و یا چگونه به بازی برخی از عجیب و غریب منطقه ای بازی کارت.

من آنها را تماشا خواهد کرد حتی اگر من هیچ علاقه ای به یادگیری این مهارت است. "از فرمت های تصویری آشنایی خود را بهتر است برای کاهش تنهایی" Moh-umer khan گفت. "شما می توانید شنیدن این فرد صحبت کنید. این احساس بیشتر اجتماعی است. مادر بزرگ من را ترک خواهد کرد و تلویزیون در این زمینه به دلیل آن را مانند وجود دارد مردم در خانه. این یک ترفند مشترک." برای من یک تصویری از خواهر توصیف zits او را از صورت او را می پوشند به کار است و حتی بیشتر موثر است.

در سال 2004 کتاب امید در تاریکینویسنده ربکا Solnit بازگو که آمریکایی ها اولین اقدام جمعی در پاسخ به 9/11 "بود به خون یک نوع سکولار و همدلی است که در آن مردم ارائه شده تا زندگی از بدن خود را برای غریبه ها." در حالی که ازدحام در مراکز اهدای نیست نوع واکنش امریکا نیاز دارد در حال حاضر Solnit را سوال بعدی هنوز هم اعمال می شود: "چه چیزی باعث می شود مردم قهرمان و آنچه باعث می شود آنها احساس اعضای جامعه?" یک پاسخ حتی اگر آن را برای تلفن های موبایل احمقانه ارسال شده است. شما یک مسئولیت اخلاقی به پست. من می خواهم به دیدن شما حتی اگر من واقعا فکر می کنم تا قبل از.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب