تلویزیون سونی گناوه

از بین تلویزیون سونی های متعددی که ما بر اساس عوامل مختلفی مانند عملکرد ، اندازه ، دوام و قیمت در نظر گرفتیم ،

توسط NEWS-SINGLE در 2 دی 1399

از بین تلویزیون سونی های متعددی که ما بر اساس عوامل مختلفی مانند عملکرد ، اندازه ، دوام و قیمت در نظر گرفتیم ، 10 تلویزیون زیر برنده برجسته بودند.
آیا به دنبال خرید تلویزیون جدید در ایالات متحده ، اروپا یا آسیا هستید؟ شما فقط در صفحه سمت راست قرار گرفتید. قیمت تلویزیون سونی در گناوه در اینجا می توانید بهترین تلویزیون های موجود در بازار امروز را پیدا کنید. ما کاملاً آگاه هستیم که هنگام جستجوی تلویزیون جدید سونی برای خرید ، چقدر پیچیده است. این معمولاً به دلیل مارک های مختلف ، مجموعه ویژگی های پیچیده و برچسب های قیمت است بندر گناوه که به نظر می رسد بدون دلیل افزایش می یابد.

با این حال ، از آنجا که ما به شما اهمیت می دهیم و می خواهیم شما تلویزیون سونی به بهترین چیزی که می خواهید برسید ،تلویزیون سونی گناوه ما به تحقیق در مورد بهترین تلویزیون ها پرداخته ایم و در نهایت لیستی جامع از قیمت بهترین تلویزیون های موجود در بازار امروز ارائه داده ایم. .

بهترین تلویزیون های ذکر شده در زیر به عنوان بهترین تلویزیون هایی که پول می تواند خریداری کند ، بررسی ، آزمایش و تأیید شده اند. عملکرد و ارزش آنها همه مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین اگر به بهترین تلویزیون های ارزان قیمت یا بهترین تلویزیون های ارزان قیمت نیاز دارید ، همه آنها را در اینجا خواهید یافت.

بیشتر مدل هایی که بررسی کردیم شامل تلویزیون های سامسونگ ، تلویزیون های ال جی ، تلویزیون های سونی ، تلویزیون های TCL ، تلویزیون های ویزیو و موارد دیگر است.

علاوه بر این ، اندازه های مختلف این تلویزیون ها نیز در نظر گرفته شد. از این رو این پست ها شامل بهترین تلویزیون های 65 اینچی که کشف کرده ایم و همچنین بهترین تلویزیون های 75 اینچ و 85 اینچ هستند.
راهنمای خریداران: نکاتی که باید قبل از خرید تلویزیون در نظر بگیرید

ویژگی ها خیلی زیاد است که بندر گناوه حتی فکر کردن در اینجا را هم نمی توان در نظر گرفت ، اما تلویزیون سونی در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که باید قبل از خرید تلویزیون در نظر بگیرید.

هوشمندی: تعداد زیادی از مجموعه های تلویزیونی همراه در Wi-Fi برای ارتباط خدمات مبتنی بر اینترنت مانند Netflix برای پخش مستقیم فیلم ها یا اجرای برنامه هایی برای تماشای برنامه های فوق العاده دسیسه ، بارگیری تصاویر متحرک درخواستی یا بازی ها کار می کنند.قیمت تلویزیون سونی در گناوه جدیدترین مدل ها حتی می توانند به صورت متقاطع بیش از خدمات پخش جریانی و برنامه نویسی مستقیم روی پیوند و ماهواره به دنبال محتوا باشند.

Refresh Rate: هرچه بالاتر باشد بهتر است. نرخ تازه سازی ، که در هرتز (هرتز) ابلاغ می شود ،قیمت هر چند ثانیه یک بار تصویر را روی صفحه نمایش نشان می دهد. نرخ احیا standard استاندارد 60 بار در هر ثانیه یا 60 هرتز است. به همین ترتیب ، در صحنه هایی که اجسام به سرعت در حال حرکت هستند ، سرعت تازه سازی 60 هرتز می تواند باعث مه آلود یا ناپایدارتر شدن وضعیت به خصوص در تلویزیون های LCD LCD شود. در این راستا ، سازندگان برای ایجاد یک تصویر به طور فزاینده قوی ، نرخ تازه سازی را به 120 هرتز (و گاهی تا 240 هرتز) ضرب کردند.

اندازه صفحه: صرف نظر از اینکه شما به دنبال تلویزیون اصلی یا برتر هستید ، احتمالاً بزرگترین عامل در انتخاب شما اندازه صفحه خواهد بود. به این فکر کنید که تعداد افراد خانواده شما بدون لحظه تأخیر چه کسانی را تماشا می کنند و مجموعه جدید خود را در کجا قرار می دهید. در آن مرحله بزرگترین اندازه صفحه را انتخاب کنید که به راحتی در آن فضا - و محدودیت هزینه شما جای می گیرد. مهمتر از همه ، در مورد قیمت ، عملکرد و اندازه محصولات فکر کنید. تلویزیون در محدوده 55 و 65 اینچ باید برای یک خانواده متوسط مناسب باشد.

ورودی ها: اگر دوربین پیشرفته ای دارید ، تلویزیونی که دارای شکافی برای تلویزیون سونی کارت های حافظه ، ضمیمه USB برای کارت خواندن یا درگاه های HDMI است ، به شما این فرصت را می دهد که عکس ها یا سایر پرونده های خود را بر روی صفحه تلویزیون خود مشاهده کنید.

کنتراست: سفیدهای روشن نباید نشانه ای از سبز ، صورتی یا آبی داشته باشند ، در حالی که سیاه پوستان باید قوی به نظر برسند ، تمیز ، خاکستری ، سبز یا آبی نباشند.

رنگها: ببینید چقدر پر زرق و برق و قدرتمند هستند. راه آرام لبه های آنها است. وسیله ای که مناطق غوطه ور غنی از آن "خال خال" است و چگونگی ظاهر پوست ، به ویژه در صحنه های کم رنگ.

جزئیات خوب: صفحه نمایش چه مقدار سطح می دهد؟ آیا درختی شبیه برجستگی سبز است یا می توانید برگهای منفرد آن را ببینید

لبه ها: وجود شبح ، تاج های روشن و ناهمواری ، به ویژه در اطراف منحنی ها را بررسی کنید.

حرکت: مقالات متحرک و جستجوی سریع دوربین ابعاد تلویزیون 55 اینچ را از نظر لکه دار یا مبهم ، دنباله دار ، تند و ناموزون و غوغای خال خال بررسی کنید.

Q90 به عنوان بهترین مدل در اجرای QLED سامسونگ - مدل های 8K مانند Q950R به کنار - Q90 تصویری کاملاً قدرتمند با استفاده از بندر گناوه تصاویر تبلیغاتی و کنترل کیفیت تصاویر HDR ارائه می دهد. همچنین شکوه اوج شگفت انگیز 1600 نیت.بندر گناوه علاوه بر این ، Q90 با ساختاری صاف و بدون حاشیه و جعبه OneConnect برای تمیز کردن تمام پیوندهای شما ، Q90 به اندازه ای مناسب است قیمت که هنگام خاموش شدن تلویزیون نیز نگاه کنید.

در هر صورت ، یکی از مهمترین پیشرفتهای Q90 لبه های نظرسنجی است: تابلوهای LCD به طور کلی با آن مبارزه می کنند ، با توجه به اینکه نور پس زمینه ، به عنوان یک قاعده ، به طور قانونی رو به جلو است. سامسونگ با جنجالی فوق العاده از زاویه دید خود نشان می دهد که تفاوت و سایه پردازی به همان اندازه که فاحش است کاملاً محوری و محوری است ، این مسئله را با زرق و برق زیاد اداره کرده است.

به همکار صوتی ذاتی Bixby و مرحله فهم گسترده آن اضافه کنید قیمت تلویزیون سونی در گناوه و شما یک تلویزیون درجه یک کاملاً آماده برای رقابت با هر تلویزیون OLED دارید.

این یک تلویزیون با کیفیت تصویر شگفت انگیز است که می تواند سیاه پوستان عمیق را در یک اتاق کم نور به دلیل نسبت تمایز محلی بالا و پشتیبانی عالی از تاریکی محلی منتقل کند.

هم در SDR و هم در HDR می تواند بسیار درخشان باشد و با تشکر از رنگ سایه زنی گسترده ، محتوای HDR را با یک رنگ متمایز منتقل می کند. این آخرین جدیدترین بازی های سامسونگ برای جلب توجه بازیکنان است ، مانند سستی اطلاعات کم ، پشتیبانی از FreeSync ، ضعف اطلاعات کم با درج حرکت و خواب کم خودکار.
A9F در یک زمان مناسب می آید - به همین ترتیب ، همانطور که سامسونگ و ال جی با Samsung Q9FN QLED و LG E8 OLED انحراف خود را آغاز کردند ، سونی با OLED باور نکردنی خود خاتمه یافت. به طرز حیرت انگیزی بهتر از A1E قبل از خود ، A9F به طور قطعی بهترین پیشنهاد OLED سونی تا به امروز است و ظاهراً رقیب خوبی برای بهترین تلویزیون سال است.

در حالی که ما با برخی از مشکلات جزئی مواجه شدیم (سطح سیاه که در Dolby Vision پودر می شود و حالت کالیبره شده Netflix است) ، اما در مورد مجموعه ای که اینگونه آرزو می کنند ، نق زدن ها از حالت عادی نیستند. به احتمال زیاد شما می توانید با ساختار کم حاشیه عجیب و غریب زندگی کنید و هزینه مقدار درخواست شده را تحمل کنید ، این یک صفحه UHD آسمانی است.

یک سال پیش ، سامسونگ Q9FN تلویزیونی بود که توانست آن را شکست دهد. به دلیل نکات برجسته و کیفیت تصویر ، مورد تایید بسیاری قرار گرفت ، همچنین مرحله حیرت انگیزی است که همراه با پشتیبانی Bixby و SmartThings سامسونگ است.

در هر صورت ، این بی عیب و نقص نبود و واقعا نارضایتی هایی در مورد مشاهده لبه ها و یک چارچوب محلی با زور بیش از حد وجود داشت که جزئیات را کاملاً بالای تاریکی له می کرد.

سامسونگ بدون تردید این واکنش ها را تصدیق کرده و در Q90 مستقیماً به آنها تمایل پیدا کرده است. مدل جدید دارای یک لبه بررسی غیرقابل اشتباه است که در برابر تلویزیون OLED ایستاده است ، و کاهش محلی سیاه پوستان عمیق را بدون از دست دادن جزئیات سایه ارائه می دهد. با توجه به این نکته ، کانال جدید Ultra Black Elite کاملاً افشا می شود ، چراغ اطراف را به گونه ای رد می کند که فقط محکومیت را شگفت زده می کند.

Q90 می تواند تصاویری را منتقل کند که می توانند مستقیماً با OLED رقابت کنند ،بندر گناوه با رنگ های مشترک ، ویژگی های باشکوه ، سیاه پوستان عمیق و سایه های کاملاً مشخص. به همین ترتیب می تواند تلویزیون سونی از هر OLED در رابطه با HDR بهتر باشد ، با تصاویری که اغلب با جزئیات و دامنه پویایی شگفت انگیز هستند.

به راستی باید گفت ، تجزیه و تحلیل واقعی و انفرادی ما این است که قیمت تلویزیون سونی در گناوه قیمت برخلاف بخشی از این چالش ، Q90 از Dolby Vision پشتیبانی نمی کند. در هر صورت ، از هر نظر دیگر ، Samsung Q90 کاملاً بهترین تلویزیونی است که QLED را به سطح دیگری می رساند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن