25 نیم ساعت را نشان می دهد به تماشای در حال حاضر

Netflix / آمازون / Hulu / FX / اپل تلویزیون+ / Facebook Watch / کانال 4 / اطلس

بیست سال پیش در ماه مارس, من شروع به احساس یک لبخند اما بسیار شدید گریزی به تماشای هر چیزی بیش از 25 دقیقه. شده اند وجود دارد برخی از موارد استثنا—من می توانید از طریق فیلم, تحت شرایط مناسب, و من احتمالا تماشای یکی دیگر از 10 ساعت از آخرین رقصبا وجود دانستن هیچ چیزی در مورد بازی بسکتبال مایکل جردن یا پیچیده سیاست از ورزش فرانچایز (اما عمیقا متعهد به خاتوله). 57 دقیقه قسمت از تلویزیون ، و پس از آن و نه بیشتر فقط آن را دوست دارم ؟ در حال حاضر ؟

این هیچ راز است که اعتبار, تلویزیون, ترین, بخش, بدست شل و ول در آن سال های بعد. اما به عنوان جریان خدمات و حق بیمه-کابل شبکه های کشیده سریال به سوی یکنواختی آنها نیز امکان آزمایش در نیم ساعت با فرمت. در اینجا شما می توانید پیدا کردن رویا چامه به تعادل کار و زندگی, bleakly طنز اکتشافات از آنچه در آن به معنی یک فرد بهتر تکه تکه پرتره از پوسیدگی در رویای آمریکایی و Hitchcockian اسرار که شبیه هیچ چیز دیگری بر روی صفحه نمایش کوچک است.

عملا نشان می دهد که قسمت اجرای 30 دقیقه یا کمتر نیز آسان تر در بینندگان که دهانه توجه هستند frazzled که احساسی پهنای باند زد در هشتم زوم تماس و که در حال حاضر سمت hustles به عنوان معلمان ریاضی نیروهای حافظ صلح و Bob Ross ممکن است آنها را با کمی سمت چپ در پایان روز. این لیست 25 سری کامپایل برخی از اصلی ترین و موثر نشان می دهد از سال های اخیر همه آنها را اجرا و در حدود نیم ساعت در هر قسط یا کمتر است. به جای عبارتند از کمدی یا آشکار کمدی شده اند که کاوش در مرزهای 30 دقیقه قسمت برای همیشه این لیست بر درام و نشان می دهد که ترکیب ژانرهای. هر سری است که ارزش این مقدار کوچکتر از زمان آن طول می کشد به تماشای آنها و حتی برخی از تم ها است که چین با این عمیقا عجیب و بسیار طاقت فرسا عصر.


نشان می دهد در مورد روابط خانوادگی

NICOLE WILDER-SHATTUCK / FX
همه چیز بهتر

Pamela Adlon FX سری در مورد یک بازیگر و مادر تنها افزایش سه دختر در لس آنجلس فقط پیچیده فصل چهارم آن و نشان می دهد هرگز بهتر و خلاق تر یا بیشتر کاملا گوش به صدای ناهنجار و خشن از زندگی خانوادگی. سام فاکس (با بازی Adlon) جانباز مجری تلاش برای انجام کار معنی دار در یک صنعت بیش از حد متمرکز بر جوانی و تازگی; دخترش ادم احمق و جیغ و بسیار خشمگین اما آنها ارائه سام و یکی دیگر لحظات شادی خالص. Adlon به کارگردانی هر قسمت از فصل دوم و ترکیبی از صریح قصه گویی و تکه تکه خاطره انگیز سبک باعث می شود بهتر است همه چیز به طور مداوم یکی از بهترین نشان می دهد در تلویزیون.

سازمان دیده بان آن را در: FX و Hulu


فاجعه

این ایده که زندگی را می توان طرح میتوانست فورا مندرج در فاجعه ایکه در آن شارون (Sharon Horgan) یک ایرلندی معلم در لندن زندگی به طور تصادفی می شود باردار پس از یک هفته ای پرت با راب (Rob Delaney) آمریکا در یک سفر کسب و کار از بوستون. منحصر به فرد و جفت تصمیم به سعی کنید و همه چیز را کار می کنند و خود را متمرد, جوشان زندگی با هم باعث می شود برای خشن کمدی و همچنین لحظات واقعی ترحم. بیش از چهار فشرده فصل فاجعه پردازد افراد از پدر و مادر پیری برای اعتیاد به abnormal pap smears اما آن تایید, absurdist حس شوخ طبعی است که همیشه در پیش زمینه.

سازمان دیده بان آن را در: آمازون


برای همیشه لطفا برای

آلن یانگ و مت هوبارد کمی سورئال و هشت-قسمت بررسی زناشویی ملالت لغو شد پس از یک فصل اما ممکن است جدید رزونانس در حال حاضر به عنوان مستند روز انبوه به یک دیگر و زمان خود را به نظر می رسد کشش و قرارداد. بدون خراب نشان می دهد پیچ و تاب و بزرگ آن را ویژگی های یک زن و شوهر (با بازی Fred Armisen و مایا رودلف) که به طور ناگهانی خود را متعهد به صرف مقدار نامحدود از زمان با هم در یک راحت است اما غیر قابل انکار کسل کننده و محدود واقعیت است. برای همیشه لطفا برای است که اغلب بی باکانه عجیب و غریب و بصری قابل توجه اما آن را به عنوان غیر قابل پیش بینی نتیجه این ارائه می دهد مقدار زیادی از فضای تخیلی قلبی تفسیر است.

سازمان دیده بان آن را در: آمازون


دولت از اتحادیه

قبل از Quibi, Nick Hornby آزمایش هنر نیش اندازه تلویزیون با وزارت امور خارجه این اتحادیهدر 10 قسمت مینی پرتره لندن زن و شوهر (با بازی Chris o’dowd و رزاماند پایک) در تلاش برای تصمیم گیری که آیا رابطه خود را با ارزش است صرفه جویی در. هر قسط 10 دقیقه و در همان محل—میخانه که در آن شخصیت های قبل از ملاقات هفتگی خود ازدواج-مشاوره تعیین وقت قبلی. در این قطعه از زمان, آنها بحث, شخصی, اخبار, مسائل موضعی (به یاد داشته باشید Brexit?), و دقیقا همان چیزی را اشتباه رفت. به کارگردانی استفن فریرز (High Fidelity, ملکه) سری استادانه عادی ترکیبی از صمیمیت با یک حس از آنچه در خطر است و پایک و o’dowd یک شیمی که لذت به تماشا.

سازمان دیده بان آن را در: ساندنس در حال حاضر


تلاش

در تلاش است آخرین قسط در یک حرص و ولع خوردن از sadcoms poking در تراژدی در یک کمدی setup (همچنین ببینید: Fleabag), اما آن را نیز نادر سری برای مقابله با ناباروری به عنوان یک موضوع است که این دسته با مراقبت و طنز خوب است. جیسون (Rafe Spall) و نیکی (Esther Smith) پس از تلاش ناموفق برای بارداری تصمیم به اتخاذ یک فرایند است که نقش در کنار تلاش های خود را در خود بهبود و پیگیری “واقعی” بزرگسالی است. خطوط داستان را می توان مسخره و تلاش تبدیل لندن به غیر واقع بینانه شاعرانه افت, اما نشان می دهد شیرینی و عاطفی خوشبینی آن مجموعه جدا.

تماشای آن را بر روی: Apple TV+


نشان می دهد در مورد مقابله

لوقا VARLEY / SHOWTIME
بازگشت به زندگی

در آغاز بازگشت به زندگیمیری (دیزی نحیف) است از زندان آزاد شد پس از خدمت به 18 سال حبس برای یک جرم و جنایت که جزئیات فرم رمز و راز در هسته نشان می دهد. میری شیرین و مسخره و طبعا سر در گم چقدر همه چیز تغییر کرده از او گذشته شاهد جهان خارج; در همان زمان او را به یک شکل از نفرت در جامعه که مانع تلاش های او برای شروع به زندگی می کنند به طور معمول دوباره. نحیف که co-نوشت: این نشان می دهد ارتباط برقرار میری آسیب پذیری بلکه او سرکش خوش بینی. و پس از شش قسمت نشان می دهد آیات ارائه یک حرکت و امیدوار نتيجهگيری.

سازمان دیده بان آن را در: Showtime


بری

Alec Berg و, Bill Hader این کمدی در مورد یک مرد ضربه که فقط می خواهد به دوست شامل انبوه—خوش مشرب از جمله چچن mafiosi, روانی کودکان و یکی از تلویزیون بهترین تصاویر از خودشیفتگی ذاتی به عملکرد. اما خود را بزرگترین دارایی است Hader به عنوان بری دریایی که می آموزد به کشتن در ارتش و سپس یاد می گیرد به اهرم کسانی که کشته شدن به عنوان یک قاتل, کشف کلاس بازیگری و متوجه می شود چه یک زندگی “عادی” ممکن است مانند نگاه. این سوال که آیا مردم واقعا می تواند تغییر و جبران گذشته جرائم آویزان بیش از نشان می دهد و Hader توانایی را بری هر دو endearingly دلسوز و متناوب وحشتناک نگه می دارد و بینندگان را از گرفتن بیش از حد راحت است.

سازمان دیده بان آن را در: HBO


عروسک روسی

دیگر نشان می دهد که زمانی وهم آور جدید رزونانس بیش از چند ماه گذشته عروسک روسیاز Leslye پرتگاه, Natasha Lyonne و Amy Poehler است که هنوز هم یکی از Netflix بکشد جواهرات—درخشان بلند پروازانه قطعه از داستان سرایی است که ارائه می دهد بیشتر و بیشتر در هر زمان که شما تماشا. نادیا (Lyonne) یک تصویری-توسعه دهنده بازی در نیویورک شرق روستا که در قسمت اول می میرد و خودش را بازگشت دوباره و دوباره به همان لحظه بر او 36th تولد. بیشتر او تلاش می کند به تقلب مرگ بیشتر پیچیده در رمز و راز از آنچه اتفاق می افتد به او می شود. این که آیا شما به عنوان خوانده شده آن را به عنوان یک استعاره برای ماهیت دوره ای از اعتیاد و یا برای موش خرمای کوهی امریکا روز هر دری سخنی زندگی تحت مستند, عروسک روسی باعث می شود یک استدلال برای ارتباط انسان و محبت است که احساس می کند قوی تر از همیشه.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


متاسفم برای از دست دادن شما

در یکی دیگر از پلت فرم متاسفم برای از دست دادن شما ممکن است پیدا کرده اند بینندگان آن را سزاوار اما کیت Steinkellner را جمع و جور انسانی درام در مورد زندگی پس از غم و اندوه است که ارزش braving glitchiness از Facebook دیده بان. الیزابت اولسن بسیار خوب به عنوان لی مشاوره مقاله نویس که وضعیتی وخیم از شوهرش غیر منتظره مرگ و مرور نه تنها وجودی بی ثباتی عمیق از دست دادن بلکه اداری چیزهای کوچک است که همراه با آن است. جوک درباره مرگ سخت است به خوبی انجام دهد اما Steinkellner می یابد یک تن که درست به تصویر کشیدن فیلم کمدی لی عاطفی ارتعاشات تلخی از خانواده او تلاش های خود را برای کمک به او را دریافت و چشمک می زند از امید که زیرچشمی نگاه کردن از طریق.

سازمان دیده بان آن را در: Facebook دیده بان


این راه

Aisling Bea (زندگی با خودتان) ایجاد شده و ستاره در این شش قسمت dramedy در مورد یک زن Áine تلاش برای بازیابی پس از “ریزه کمی فروپاشی عصبی.” Sharon Horgan (فاجعه) که اجرایی تولید نقش Áine خواهر و پیوند میان این دو یکی از بزرگترین دارایی های, همراه با Áine را نوپای لاس زنی با نشاسته ای پدر تنها توسط Tobias Menzies. این راه است که لود شده با طنز پوچی: Áine باعث مسخره خطا در حالی که تلاش برای کمک به مردم و درگیر در یک دیدنی, زغال اخته, آواز خواندن همراه در یک خانواده جمع آوری است. اما نشان می دهد هرگز از دست می دهد دید چگونه آسیب پذیر Áine است و چگونه او باز بودن و همدلی هستند و نقاط قوت و حتی اگر آنها را در زندگی روزمره است که بسیار سخت تر است.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu


نشان می دهد در مورد شادی قبل از

QUANTRELL D. کلبر / FX
آتلانتا

مسلما هیچ نشان می دهد به همان اندازه در به عنوان کمی فضا به عنوان Donald Glover را غریب و درخشان سری در مورد یک پرینستون ترک تحصیل به نام درآمد که تلاش برای زندگی کردن به نام او و استاد فشار زندگی مدرن است. بیش از دو فصل (با یک سوم آینده در سال 2021), آتلانتا به هجو صنعت موسیقی جستوجو کرد خشونت پلیس ایجاد یک داستانی نشان می دهد بحث های کامل را با تبلیغات و گردد مستقل کار ترسناک در مورد سابق ستاره موسیقی و خود را به طرز مرموزی کنترل برادر. هیرو Murai جهت باعث می شود یک سری بصری شاهکار و گلوور و برادر استفن که co-می نویسد: مجموعه آتلانتا‘s جاه طلبی به عنوان یک اکتشاف خیره کننده از زمان و مکان است.

سازمان دیده بان آن را در: FX و Hulu


تب و تاب بودن

اساسا همه چیز را که بدنساز در حال حاضر برجسته در سراسر درخشش‘s سه فصل—تجمع در گروه های بزرگ درگیر شدن در گستاخ تماس فیزیکی با دیگران ساخت یک تلویزیون نشان می دهد, لاس وگاس. محوری تم لیز Flahive و کارلی Mensch را ’80s-مجموعه سری در مورد زنان لیگ کشتی (با الهام از زندگی واقعی خانم زرق و برق دار از کشتی کج) اگر چه بی انتها هستند. همیشه از اموزش (Alison Brie) مبارزه بازیگر کانال او نا امید خلاقیت به منشاء نقش “زویا به Destroya” در فصل 1, تب و تاب بودن استفاده از آن spandexed روانگردان راه اندازی برای کشف افراد از دوستی زن و هویت به آزار و اذیت در صنعت سرگرمی و مستور تمایلات جنسی. آن را (تقریبا) همیشه یک انفجار.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


High Fidelity

بازگشت هنگامی که Hulu را تلویزیون جنسیتی بدبختانه اقتباس از Nick Hornby کتاب High Fidelity بیرون آمد و در فوریه, سوالات من بود در حالی که تماشای آن بودند عملی است. چگونه یک فروشگاه رکورد است که به نظر می رسد را در حدود 20 دلار در روز پرداخت برای سه کارمند تمام وقت و یک تاج ارتفاعات نمای? به همین دلیل است که موسیقی طعم و مزه از غارت (Zoë Kravitz) 20-چیزی آمریکایی از رنگ در 2020, غیر قابل تشخیص از موسیقی و مزه از غارت 30-چیزی سفید انگلیسی شخصیت از سال 1995 رمان? آیا وفاداری بالا را بیشتر حس اگر شما قبول که راب پدر و ممکن است Lenny Kravitz در زندگی واقعی ؟ در حال حاضر اگر چه نشان می دهد احساس می کند خیلی بیشتر مشتاق با آن divey میله و آتش زنه خرما و تصادفی کنسول و دارای نعمت غیر مترقبه برخورد—یک یادآوری از همه چیز مردم در زمان داده شده تا زمانی که آن را خارج از دسترس است.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu


استاد هیچ

همانطور که با وفاداری بالابه تماشای استاد هیچ در حال حاضر احساس می کند مانند فرار از واقعیات است. بیش از دو فصل تلاش بازیگر Dev (Aziz Ansari) مگس به نشویل برای یک سفر روز طول می کشد ماکارونی-ساخت فرصت مطالعاتی در ایتالیا, ساعت John Legend انجام در یک مشهور گیم لافت و طول می کشد یک دوجین زنان یکسان از تاریخ در یک قسمت. برخی از صحنه ها احساس تجربی عکس های شرح داری; دیگران رها Dev به تمرکز بر حمایت از شخصیت و غریبه به عنوان دوم-فصل قسمت “New York, I Love You” و امی و برنده “شکرگزاری.” ماهرانه انصاری و خود شرکت سازنده Alan Yang, معدن, آرشیو فیلم های کلاسیک به سبکی الهام در حالی که درگیر شدن با معاصر تم: داشتن روزمره پرستی بیرون می آید.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


Vida

به عنوان تانیا Saracho سه فصل های سریال در مورد دو خواهر در بیل هایقتس لس آنجلس به پایان می آید, آن را هرگز احساس بیشتر لازم است. این مقید اما (Mishel پرادا) و آزاده Lyn (Melissa Barrera) بازگشت به خانه پس از مرگ مادر تنها به کشف یک ثروت از اسرار او می خواهم نگهداری از آنها. داستان چه اتفاقی می افتد بعدی است صمیمی و در عین حال گسترده: Saracho بافت متنوع ملاحظات gentrification, تمایلات جنسی, میراث فرهنگی و تغییر نسلی را به این طرح در حالی که اما و Lyn رابطه در خط مقدم. نتیجه این است که شادی و خنده دار بشدت مربوطه اما به نوعی بی انتها است.

سازمان دیده بان آن را در: Starz


نشان می دهد در مورد کشف خود

MARK JOHNSON / NETFLIX
جویدن آدامس

Michaela Coel (Black Mirror) اقتباس شده یک زن او را بازی آدامس رویاهای به این دو فصل, کمدی, نمیآورد, آلوده با انزال داستان تریسی (Coel) یک عابدانه مذهبی 24 ساله می شود که مصمم به از دست دادن بکارت خود را. به طور گسترده بر اساس Coel را از تجربیات خود به عنوان یک مسیحی پنطیکاستی در لندن, آدامس ارائه می دهد یک raucously خنده دار اغلب cringeworthy به شدت نوشته شده coming-of-age story که هم خاص پرتره طبقه کارگر شرق لندن جامعه است که به ندرت دیده می شود در تلویزیون بریتانیا. با Coel جدیدترین پروژه من ممکن است شما را از بین ببردمجموعه برای اولین در HBO در ماه ژوئن این یک شانس برای گرفتن با استعداد او است.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


دیکینسون

ترین متمایز از تلویزیون اپل+’s first wave از سری دیکینسون reimagines زندگی منزوی در قرن 19 شاعر امیلی دیکنسون به عنوان یک نوع از bonkers Gen-Z تب رویا کامل با anachronisms (قر سربالا و Billie Eilish) و تریاک احزاب و آشکار فمینیسم. Wiz Khalifa نقش مرگ (با حمل و نقل); John Mulaney است به یاد ماندنی arc بازی Henry David Thoreau به عنوان یک cosseted لاف زن. دلیل واقعی برای تماشای هر چند Hailee Steinfeld که imbues امیلی با جدیت تمام شدت relishing شخصیت بدون گم شدن در هر یک از اطراف پوچی. این نتیجه نشان می دهد که در کلمات دیکینسون‘s خالق آلنا اسمیت هدف معنوی دقت به جای تاریخی دقت و بیشتر از همه سرگرم کننده برای آن است.

تماشای آن را بر روی: Apple TV+


پایان F***ing جهان

زمانی که برای اولین بار هشت قسمت از چارلی Covell و جاناتان Entwistle شیک عجیب و غریب سری به عرضه در Netflix بکشد در اوایل سال 2018 آنها احساس کاملا منحصر به فرد است. داستان دو ناراضی نوجوانان (یک سرحال قاتل زنجیره ای و دیگری یک متخاصم رنجیدگی) که اجرای دور با هم گرافیک-رمان اقتباس به حال سینمایی طراوت و چالاکی از یک فیلم مستقل بلکه یک حس عجیب و غریب از طنز. آن دلتنگ آنالوگ زیبایی و خلق و خوی را از تبدیل شدن به بالفعل در میان دمدمی Netflix را نشان می دهد اما این یکی هنوز هم می ایستد جدا برای آن جسارت و غیر منتظره شیرینی.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


مردم عادی

Hulu اقتباس از سالی رونی آمار 2018 رمان ساخته شده است که امواج به صورت برجسته و با شدت از آن عشق صحنه, اما همچنین قابل توجه است که چگونه به خوبی این مجموعه با بهره گیری از آن نیم ساعت با فرمت مناسب رونی را مبهم و مه آلود آزادانه ساختار داستان. تمامیت این سری است که با تمرکز بر روی دوباره خاموش-دوباره رابطه بین ماریان (دیزی Edgar-جونز) و کانل (پل Mescal) که در شروع خواب با هم مخفیانه به عنوان نوجوانان در شهر کوچک ایرلندی و که زندگی و مسیر تبدیل شدن به هم تنیده شده. لنی آبراهامسون و Hettie Macdonald که مستقیم به نمایش یک رویای عاشقانه شب تاب با کیفیت در حالی که قسمت (نوشته شده عمدتا توسط نمایشنامه نویس آلیس توس و رونی خودش) آزمایش با فرم و ترکیب را در یک راه است که عمیقا watchable.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu


Ramy

در فصل اول از منكر معرفی شخصیت مرکزی (ایجاد شده و توسط Ramy Youssef) که در تلاش برای آشتی دادن او hyphenated هویت به عنوان یک هزاره آمریکایی و یک مسلمان. بیش از 10 قسمت Youssef کاوش هر دو خاص تجربیات خود را در مصر خانواده آمریکایی در نیوجرسی و سوال جهانی از تمایل—از کجا می آید و آنچه در آن می تواند هزینه. (مجاورت اغلب شوخ تر از آن برای تلفن های موبایل: Youssef پس زمینه است که در استندآپ کمدی و برخی از منكر را بیشتر تحقیر آمیز تجربه بازی خود را در گرایش به کلیشه مردم به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری ممکن است.) در آینده فصل 2 Mahershala Ali نقش شیخ علی جدید استاد معنوی به آنها Ramy متصل در خود ناقص تلاش برای ارتکاب به ایمان خود.

سازمان دیده بان آن را در: Hulu


نشان می دهد که دریافت های عجیب و غریب

جسیکا بروکس / آمازون
مراجعت به وطن یامحل تحصیل

زمانی که Sam Esmail است وهم آور هیجان انگیز (اقتباس از آمار پادکست به همین نام) عرضه در سال 2018 آن احساس متمایز برای تعدادی از دلایل: آن ستاره (جولیا رابرتز در عمده تلویزیون نقش بازی هایدی یک مدیر در دولت تسهیلات برای سربازان ایم که در بازگشت از جنگی); برنده عملکرد از استفان جیمز به عنوان یکی از هایدی را به اتهام; و اسماعیل را عجیب استفاده از تقسیم صفحه نمایش نسبت ابعاد و موسیقی به یک سری Hitchcockian استعداد. طعنه بیش از پنج ساعت مرکزی توطئه از بازگشت به خانه بود که نگران کننده و زیبا ارائه شده است. فصل 2 که عرضه در روز جمعه تحت-استخدام Janelle Monáe در یک کوچکتر و کمتر جاه طلبانه داستان است که چرخش خاموش از فصل اول و Joan Cusack می پیوندد به عنوان یک ظالم نظامی بالاتر است.

سازمان دیده بان آن را در: آمازون


دیوانه وار

یکی از Netflix بکشد بزرگتر عجیب و غریبتر نوسانات دیوانه وار (کارگردان Cary Fukunaga از کارآگاه واقعی و آینده پیوند فیلم هیچ وقت مردن) ستارهدار اما استون و یونس هیل به عنوان دو غریبه در بحران که پیوستن به یک دارویی محاکمه و در نهایت زوج در انواع مختلف از رویاهای عجیب و غریب. این سری است که در مجموعه متناوب-timeline امریکا با یکپارچهسازی با تکنولوژی که در آن تنهایی به نظر می رسد توده رنج; به خصوص یکی از loopy خط داستان شامل یک فصل از دست داد از میگل د سروانتس را دون کیشوت که آنی (سنگ) و اون (تپه) در حال تلاش برای سرقت. برای همه آن گریز از مرکز اگر چه دیوانه وار‘ثانیه ستاره (از جمله Justin Theroux سالی فیلد و Sonoya Mizuno) حفظ آن را قانع کننده به عنوان انجام احتمالی آن نتیجه گیری در مورد چگونه معنی دار ارتباط انسان می شود.

سازمان دیده بان آن را در: Netflix


اجرا

چیزی وجود دارد مناسب خیالبافانه در مورد مرکزی غرور از اجراکه در آن دو نفر از عاشقان افتخار دیرینه پیمان به رها کردن زندگی خود و ملاقات در یک قطار در ترمینال مرکزی پس از متن ارز از یک کلمه: “اجرا شود.” این نمایش متکی بر شیمی بین یاقوت (Merritt Wever) و بیلی (Domhnall Gleeson) به فروش ایده است که هر دو قربانی خواهد همه چیز را برای یک اتصال آنها قطع 17 سال پیش, اما آن را نیز بسته کردن اطلاعات در قطعه بنابراین شما هرگز به طور کامل برخی از پایه و اساس که در آن همه چیز استوار است. Archie Panjabi و قمر والر-پل همکار دیرین اجرا‘s خالق ویکی جونز همچنین پاپ آپ به صورت غیر منتظره حمایت از نقش.

سازمان دیده بان آن را در: HBO


بازگشت

هیچ راه ساده برای توصیف Undoneکه شروع می شود به عنوان یک داستان انیمیشن در مورد یک بیگانه, معلم, Alma (رزا Salazar) قبل از راه اندازی به طور افراطی بلند پروازانه و لایه روایت در مورد بیماری های روانی تروما و ماهیت واقعیت است که سفر از طریق زمان و فضا است. این سری توسط BoJack Horseman‘s Raphael-باب Waksberg و کیت Purdy محکم موجود با تمام هشت قسمت در حال اجرا حدود 23 دقیقه اما ترکیبی از آن rotoscoped تصاویری (که در آن انیماتورها ردیابی بیش از فیلم برداری فیلم برای ایجاد ترسناک تصاویر واقعی) و متافیزیکی نبوغ مفهوم باعث می شود آن را احساس بسیار گسترده تر است.

سازمان دیده بان آن را در: آمازون


ها

Greg Daniels اول پروژه پس از پارک ها و تفریح و سرگرمی است و این مربوط به اینده طنز در مورد تکنولوژی را فعال کنید زندگی پس از مرگ—یک موضوع است که جهان دور از پونی اما عجیب به موقع. ناتان (Robbie Amell) یک برنامه نویس کامپیوتر در 2033 لس آنجلس (self-driving cars فراوانند) که در قسمت اول می میرد به طور غیر منتظره و آپلود شده توسط خود خودشیفتگی دختر به دیجیتال زندگی پس از مرگ است که شبیه به یک مجلل کشور رفت و آمد مکرر. او به شکل یک نوپای ارتباط با مشتری-نمایندگی خدمات (اندی Allo) که به دنبال رمز و راز چگونه ناتان درگذشت. اما نشان می دهد که بیشتر علاقه مند به نقد چگونه یک موسسه, بهشت, در واقع ممکن است تبدیل به جهنم.

سازمان دیده بان آن را در: آمازون

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme