سخت افزار-فروشگاه مالک تاخت و تاز کردن به هنر احراز هویت

یک فیلم مستند جدید به دنبال یک مرد بروکلین در تلاش برای تعیین اگر یک نقاشی از مسکو کک در بازار کار یک استاد است.

برای پیتر گوپی صاحب رفاه سخت افزار در بروکلین رویای آمریکایی است که یک سازماندهی اصل. “رویای آمریکایی را به شما می دهد فرصت برای رسیدن به چیزهایی که” گوپی که مهاجرت با خانواده اش از ترینیداد در دهه هفتاد اعلام کرد با اعتقاد راسخ در “پیتر نقاشی” یک فیلم مستند کوتاه از بروکلین مبتنی بر تولید شرکت Rota6 فیلم. Nestled بین یک مدرسه رانندگی و یک آپارتمان لوکس ساختمان در سرعت gentrifying محله بدفورد-Stuyvesant فروشگاه سخت افزار است که به درستی به نام برای همه چیز گوپی را تصور کرد که ایالات متحده به نمایندگی از: رفاه و ثروت و یک زندگی خوب است. زمانی که تلاش خود را برای این هدف در زمان گوپی پایین یک خیابان جدید از هنر جمع آوری—که او خواستار یک سرگرمی و ماجراجویی او به دست می آمد صاحب یک نقاشی با یک تیره منشأ است که او فکر کرد که می تواند کار یک استاد است.

حدود یک دهه پیش گوپی دوست والری مهاجر از روسیه بود رفتن را از طریق مشکل مالی دوره است. گوپی می خواستم به کمک کند اما تمایلی به ارائه یک جزوه بنابراین دو زده یک معامله برای گوپی برای خرید یک نقاشی که والری خریداری کرده بود در باز هوا بازار کک در مسکو در دهه نود. با خطوط تیز و قرمز و زرد اشکال هندسی و حروف سیریلیک تقریبا ترجمه برای “پنجمین کنگره سوسیال دموکرات حزب کارگر و” آنها فکر می کردند این می تواند کار Kazimir Malevich کیف-متولد آوانگارد هنرمند بود که یکی از پیشگامان هنر انتزاعی در اوایل قرن بیستم.

این فیلم شات تقریبا به طور کامل در داخل رفاه سخت افزار. “زمانی که من در فروشگاه های سخت افزاری آن را مانند من در پیتر ذهن” Olivier Bernier این فیلمساز به من گفت. فقط به عنوان خانواده کسب و کار ارائه شده برای گوپی را درک خوبی از زندگی در امریکا, نقاشی نشان دهنده آن برای گوپی. “در اقتصاد شما خرید کم و فروش شما بالا است,” او می گوید. “وجود دارد پول به دست آورده در هنر جمع آوری.”

متقاعد شده است که نقاشی بود “یک صد درصد” واقعی گوپی به دنبال آن حرفه ای تصدیق شده اما تلاش جدی گرفته شود به عنوان یک هنر جمع آوری. آن Bernier و تیفانی Conklin بنیانگذاران Rota6 که برای اولین بار شنیده ام در مورد گوپی و نقاشی خود را از یک دوست مشترک و که مجموعه ای را برای کمک به او را نقاشی تجزيه و تحليل و امیدوارم آن را تبدیل به منبع رفاه که در مورد او همیشه از رویای. در تنها صحنه خارج سخت افزار, فروشگاه, Guppy ارائه نقاشی به هنر تجزیه و تحلیل و تحقیقات که در آن Nica Gutman Rieppi یک هنر حرفه ای authenticator بررسی آن در زیر میکروسکوپ در جستجوی شناسایی Malevichian جزئیات. Malevich کار شناخته شده است به عنوان مثال به صورت کاملا مستقیم خطوط که به دست او نقاشی را در برابر یک مقوا کمک.

در سخت افزار, فروشگاه, James Carleton لندن فروشنده هنر و متخصص در آثار کامل خود را تجزیه و تحلیل نقاشی. Flanked توسط چکش و فوم و رنگ غلطک Carleton بررسی نقاشی خود را از طریق دور قاب عینک و اعلام کرد که شانس قطعه ای واقعی است در حال “همتراز با برنده شدن در قرعه کشی.” در نظر او جفت از نقاشی رنگ و خطاهای جزئی که انحراف از Malevich را معروف دقیق لبه های آن مشکوک منشأ غیر قابل انکار پرچم قرمز اما او کوتاه متوقف می شود طبقه بندی به عنوان یک کار تقلبی.

زمانی که Bernier اولین راه برای ساختن یک فیلم در مورد گوپی و کسب و کار خانواده او او تصور یک پروژه در مورد اثرات gentrification. اما در این روند او را کشف غیر منتظره داستان در مورد گوپی قدردانی برای انکار ناپذیر قدرت هنر است. گوپی نقاشی چیزی است که به باور که آیا یا نه آن را واقعی او به من گفت: “ما به جای ارزش در آن واقعا آنچه که ما آن را باور می شود.” برای گوپی هیچ شکی نیست که او نقاشی چیزی که واقعی است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>