نگاهی وس اندرسون جدید, نیویورکر-الهام گرفته از فیلم

An exterior shot of the French Dispatch building
دفاتر فرانسه اعزامیک هفته مکمل برای آزادی کانزاس خورشید شب.عکس حسن نیت ارائه میدهد Searchlight Pictures

وس اندرسون فیلم جدید “فرانسه اعزام” که باز خواهد شد در این تابستان است که در مورد زشتی داستانی مجله هفتگی است که به نظر می رسد خیلی افتضاح بود—و در واقع با الهام از—نیویورکر. سردبیر و نویسندگان این داستانی, مجله و داستان آن منتشر—سه که دراماتیزه در این فیلم—نیز آزادانه با الهام از نیویورکر. اندرسون بوده است نیویورکر جانباز از او یک نوجوان-ager و حتی جمع آوری یک مجموعه گسترده ای از محدود جلد از این مجله قصد بازگشت به نوزده-چهل سالگی. که او قرار داده است داستانی خود را در مجله های ساخته شده-فرانسه شهر (آن را به نام ملالت-sur-Blasé) در برخی از نقطه در میانه قرن گذشته تنها باعث اتصال نقطه بین “فرانسه اعزام” و نیویورکر که بسیار لذت بخش است.

آرتور خمپاره انداز جونیور, فرانسه اعزام این ویرایشگر با بازی بیل موری مشورت یک پیشخدمت در مورد محتویات یک شماره آینده.

خمپاره انداز یک کانزاس بومی الهام گرفته شده بود توسط هارولد راس نیویورکر موسس ویرایشگر که از کلرادو. اندرسون اضافه شده یک خط تیره از A. J. Liebling به عنوان به خوبی.

اعضای فرانسه اعزامs تحریریه از جمله شخصیت های بازی های برگزار شده توسط الیزابت ماس, Owen Wilson, Tilda Swinton, فیشر استیونس و گریفین دان.

Howitzer بار خوانده شده مقاله توسط Herbsaint Sazerac (Wilson) یک نویسنده که کم زندگی ضرب و شتم آینه یوسف میچل در حالی که یک نویسنده است که هرگز تکمیل یک مقاله (Wally Wolodarsky) خوش idles.

اخبار کیوسک در ملالت-sur-Blasé فیلم داستانی تنظیم نهایی موضوع از فرانسه اعزام در فروش.

جولیان Cadazio هنر یک فروشنده با بازی آدرین برودی, مرکز مدل در خداوند Duveen بود که این موضوع از شش بخش نیویورکر مشخصات توسط S. N. Behrman در سال 1951. در اینجا او منجر به یک گروه از جمله نویسنده J. K. L. Berensen (سوینتون) یک جمع نام Upshur (شکم) Clampette (Lois Smith) و کسب و کار خود شریک عموهای (Henry Winkler و Bob Balaban) به یک نمایشگاه غیر معمول.

Benicio del Toro, مرکز به عنوان موسی Rosenthaler یک زندانی هنرمند با گارد زندان و الهه شعر و موسیقی, سیمون (Léa Seydoux).

Roebuck رایت (جفری رایت) یک mashup of James Baldwin and A. J. Liebling, یک روزنامه نگار از آمریکای جنوبی می نویسد که در مورد مواد غذایی است.

Frances McDormand به عنوان روزنامه نگار Lucinda Krementz (مرکز) با دانش آموز انقلابیون ژولیت (Lyna Khoudri) و Zeffirelli (تیموتی Chalamet) در یک بخش بر اساس “حوادث در مه: پاریس نوت بوک” طرقه گالانت دو بخش مقاله از سال 1968.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>