یک انقلاب نیست نگاه مانند یک انقلاب

ایده های انقلابی تصاویر است که همه جا در حال حاضر. اما واقعی تغییر ساختاری شامل بیش از سرنگونی مجسمه و چه

توسط NEWS-SINGLE در 14 تیر 1399
Wiki / گتی / اطلس

سه ماه پیش یک جهانی همه گیر و ناگهانی بحران اقتصادی نگاه قبر به اندازه کافی نشان می دهد که چیزی—اگر نه یک انقلاب و پس از آن حداقل به تلاطمات انقلابی دوران—در راه. پس از شورش علیه قبل از coronavirus وضعیت موجود تنها به دست آورد نیروی. جمعیت شعار "Black lives matter" و "به اندازه کافی به اندازه کافی است" باید راهپیمایی در سراسر کشور است. مجسمه شده اند سرنگون ساختمان تغییر نام داد و گزارش نظرسنجی که افکار عمومی منتقل شده تقریبا با سرعت بی سابقه ای. در فرگوسن میسوری و San Juan, Puerto Rico, معترضان carryied یک گیوتین. به عنوان یک مورخ انقلاب فرانسه, من نمی تواند کمک کند اما توجه به گیوتین (تصویب شده در 1790s به عنوان یک جایگزین برای بی رحمانه و غیر معمول مجازات اعدام). اگر ایالات متحده در حال حاضر است در اوایل سال انقلاب آمریکایی ها قطعا احاطه شده توسط نشانه هایی از گذشته هستند.

انقلاب لباس تا در لباس و فصاحت و بلاغت از گذشته به همین دلیل است که به عنوان کارل مارکس یک بار تصریح کرد: افرادی که یادگیری یک زبان جدید شروع با ترجمه کلمه به کلمه از یک زبان در حال حاضر شناخته شده به آنها. با تکرار حرکات و شعارهای از گذشته تحولات—از جمله آسیب رساندن به یک مجسمه لویی شانزدهم پادشاه فرانسه سر بریده در سال 1793—هل دادن مردم به صورت دائمی تغییر اجتماعی را در حال حاضر قابل تشخیص به عنوان انقلاب است. آنها نیز ممکن است به شعار "این چیزی است که یک انقلاب به نظر می رسد."

همزمان مخالفان می تواند بهره برداری از این کلمه را در ارتباط با خشونت را به هر گونه تغییر به نظر می رسد ترسناک: زمانی که انتخابات زود بازده در نیویورک و کنتاکی به نظر می رسد به نفع مترقی ولایت بیش استقرار برگزیده حزب جمهوریخواه و سناتور لیندزی گراهام توییتی که انقلاب فرانسه آمده بود برای حزب دموکرات است. در مقاله ای تشبیه به "illiberal چپ" و "انصراف " فرهنگ" به Robespierre های آزادیخواه نویسنده ساموئل گرگ پیش بینی کرد که ایالات متحده آمریکا است که در مورد به سقوط به یک تحمل بزرگ ترور "wokeness." در تصاویری که رفت ویروسی یکشنبه یک سنت لوئیس وکیل خود یک تفنگ به عنوان اعتراض به تصویب خانه مجلل خود را. او فکر می کردند که "طوفان باستیل" او گفت مصاحبه بعد.

می تواند انقلابی و رادیکال counterrevolutionaries هر دو فراموش نکنید که واقعی انقلاب همواره گرفتن مردم توسط تعجب. انقلاب زمانی رخ می دهد که نگرانی مجزا از بسیاری از گروه های مختلف هستند و برای مدت زمان بیشتر یا کمتر متصل به هم—و این آینده هم برنامه ریزی شده است در پیشبرد اما تولید تا حد زیادی توسط شانس. این چیزی است که مورخان تماس "احتمالی": یک چیز می سازد و در دیگری در راه است که نه اجتناب ناپذیر و نه به راحتی معکوس شود.

فکر می کنم در مورد انقلاب روسیه. Mutinies در ارتش, اعتصاب در کارخانه پارلمانی بدن مایل به چشم پوشی از تزار و اعلام خود دولت موقت—همه این نمایشی تلاش شده بود در راه ماه قبل از بلشویکها در نهایت قدرت گرفت. بنابراین بیش از حد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش ساختمان شده است برای سال ها. در حال حاضر COVID-19 بحران و استقرار سیاستمداران' ادامه نبرد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمک کرده اند حرکت Black Lives Matter نگرانی به مرکز سیاست آمریکا است. تهدید به زندگی از, رسمی, خشونت, شکست هر چیزی مانند بهداشت عمومی سیاست فاجعه بار مقیاس بیکاری ناکافی بودن فدرال و دولت اقدامات امداد (که به اشتباه به عنوان "محرک"), آب و هوا, بحران, امریکا کاهش چشمگیر بین المللی وضعیت بیش از چهار سال گذشته: همه این موضوعات در حال حاضر هم آمیخته. آن است که خیلی زود به بگویید که چه شکل و در نتیجه بافت اجتماعی خواهد شد.

مورخ ویلیام Sewell جونیور مفید تمایز بین عادی "حوادث" و "رویدادهای تاریخی"; دومی طنین انداز به عنوان جهان در حال تغییر است زیرا آنها به نوعی تبدیل ساختار زندگی روزمره. در تحلیل خود از واکنش و عواقب یک رویداد—و نه فقط این رویداد به خودی خود—تعیین اینکه آیا آن تاریخی است. تصور کنید برای مثال اگر نیروی دریایی ایالات متحده بود و در پاسخ به بمباران پرل هاربر توسط کتمان تعدادی از زندگی از دست داد و گفت: آن را به حال برنامه ریزی برای scupper USS آریزونا—حمله هنوز هم اتفاق افتاده است, اما آن را نمی خواهد این رویداد تاریخی "پرل هاربر" دیگر.

و یا در نظر گرفتن انقلاب فرانسه. در تابستان سال 1789 شاه لویی شانزدهم برگزار حدود 1,100 مردان از فرانسه نخبگان کوچک (اشرافی افسران نظامی عمده مالکان وکلا روحانیت) برای اولین جلسه شهرکهای کل (نزدیک ترین چیزی که پادشاهی تا به حال به یک مجلس ملی) در 175 سال است. عدم رعایت قوانین است که به طور موثر سکوت بسیاری از کسانی که notionally نشان داده شده (به عنوان gerrymandering و رای دهندگان سرکوب خنثی محبوب خواهد شد و امروز بسیاری از نمایندگان به جای اعلام خود اعضای مجمع ملی جدید, قانون اساسی-نوشتن بدن. این بود که یک وقفه نه یک انقلاب.

چند هفته بعد شاه احضار نیروهای نظامی به پاریس و اخراج او محبوب ترین مشاور. پاریسی به خیابانها خواهند ریخت; در 14 ژوئیه حدود 800 از آنها swarmed به باستیل یک قلعه در شهر لبه جایی که آنها امیدوار به پیدا کردن سلاح و باروت. اولین استقبال قلعه مدافعان و پس از آن اخراج بر جمعیت در نهایت موفق به گرفتن سربازان به پایین پل متحرک و رها باستیل. آنها سپس راهپیمایی سربازان مرکزی پاریس, کشته شدن افسر فرمانده و رژه سر خود را از طریق خیابان در یک پایک. اعتراضات مردمی تبدیل شده بود شورش است, اما نه یک انقلاب.

هنگامی که کلمه از خشونت و ضرب وشتم در پاریس اولین رسیده مجمع ملی 20 مایل دور در ورسای اعضای آن وحشت زده شدند. تحصیل مردان بسیاری با بخت و اقبال آنها به حال کمی شخصی همدردی با اراذل و اوباش از کارگران و آشوبگران. ترس برای زندگی خود بسیاری از نگرانی آنها می تواند قربانی بعدی. در روز اما اضطراب خود را تبدیل به امید به عنوان اعضای شورای ملی که در یک ماموریت حقیقت یاب به پاریس گزارش داد که استقبال با صلح و شادی جمعیت مشتاق به لرزش دست خود را. مردان که سیاست ما را امروز مشخص به عنوان مرکز-راست و سپس مثبت صحبت کرد در مورد حمله به قلعه توصیف فتح آن به عنوان مشروع مقاومت در برابر استبداد—بسیار شبیه خود تصمیم به نوشتن یک قانون اساسی.

مدرن, مفهوم انقلاب—به عنوان پایدار سیاسی و اجتماعی تغییر ایجاد شده از طریق کنش جمعی—را می توان به طور مستقیم به آن reevaluation. نه ایجاد مجلس شورای ملی و نه حمله به باستیل بود و یک انقلاب در خود و برای خود. هر دو ممکن است به عنوان رد "نمایشی" تا جایی که نه تنها زمانی هر چیزی شبیه به آن اهداف اعلام شده. اما رویدادهای انقلابی آن است که در نتیجه پایدار و تحول جامعه هستند ساخته شده توسط برنامه استراتژیک است. آنها گلوله-با اشاره به تحویل و روشن معیارهای موفقیت است. اگر آنها خواهد بود کسب و کار به عنوان معمول و نه یک انقلاب.

معترضان به دنبال عدالت برای جورج فلوید مشابه ترکیب خلاقیت جمعی از خود گذشتگی به مراسم و توانایی به منظور جلب اصلی تصویب. سیاه و سفید زندگی مهم جنبش برای سال کار کرده به مخالفت با خشونت پلیس و نشان می دهد که چگونه آمریکا سیستم عدالت محکوم سیاهی و به طور معمول فرض گناه از پسران و مردان جوان است. به شدت نامتناسب بهداشتی و اقتصادی اثرات COVID-19 همه گیر ساخته اساسی نابرابری بیشتر از همه نکته آشکار است. اما آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشویق فرمانداران به "سخت" با معترضان و تهدید خود را به بسیج نظامی ایالات متحده که جذب حامیان برجسته و استقرار سیاستمداران—از جمله رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و سناتور میت رامنی و بسیاری دیگر—به علت.

غیر منتظره و رشد نیروهای ائتلاف در حال حاضر وجود دارد. در یک سطح پایه این دموکراسی تظاهرات ساخته شده است دشوار است به رسمیت شناختن به عنوان جمله به این دلیل که آنها اتفاق می افتد در کشور است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده است یک سایت پیشرو لیبرال دموکراسی است. منتقدان شده اند سریع به اخراج از اظهارات رامنی خار و دیگران را صرف نشان می دهد اما آنها سیگنال تعیین کننده در تغییر جهت افکار عمومی. رهبران جمهوری خواه ممکن است (در چشم بسیاری از فعالان) بود و در طرف اشتباه تاریخ است اما آنها می خواهند به در سمت راست از آینده است.

در عین حال اگر یکی از درس های اصلی انقلاب فرانسه است که مردم را به تاریخ دیگری است که آن را به ندرت می رسد به عنوان برنامه ریزی شده. اعضای فرانسه اولین مجلس ملی بودند به سختی مردان با آشکار خطر اخلال در وضع موجود. خود را آگاهانه انگیزه در ماه اول انقلاب بودند و در بسیاری از راه های محافظه کار; آنها می خواستند برای محافظت از خودشان اطمینان از تداوم و کارها را با عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. به نام تجلیل مطلق سلطنت را بدهی اما بسیاری از آنها تصمیم گرفتند برای سیاست (مانند ملی شدن خواص برگزار شده توسط کلیسای کاتولیک و صدور یک ارز جدید) که ثابت می شود بسیار بیشتر و مخرب تر از حد انتظار. ما ممکن است فکر می کنم از انقلاب افراط گرایی به عنوان یک موبیوس مسیر در حال حرکت در آنچه به نظر می رسید به یک جهت واحد آن با اینحال وارد در سمت دیگر یک استعاری ،

اگر ایالات متحده آمریکا است که در وسط های جدید آمریکا, انقلاب, ماه و احتمالا سال منتقل خواهد شد قبل از آن اثر و یا باعث می شود به طور کامل اشاره ميکنيم. حتی زمانی که سازه ناپایدار هستند و نهادهای موجود فاقد مشروعیت "قدیمی رژیم" هرگز از هم جدا منظمی و به طور کامل—آنها را می توان جدا و قطعه قطعه است. پاره کردن باستیل در زمان نزدیک به یک سال; سال بیشتر گذشت قبل از کارگرانی که آیا کار تمام شده بود پرداخت می شود. در اواخر شب از 4 اوت 1789 اعضای شورای ملی رای به دادن امتیاز و لغو فئودالیسم. اما امتیاز (به معنای واقعی کلمه "حقوق خصوصی": یک مجموعه ای از قوانین برای اشراف و یکی برای هر کس دیگری; یکی از مجموعه ای از قوانین برای استان بریتنی یکی برای نرماندی; یکی برای گوشت قصابی یکی برای شیرینی آشپز) بوده و پایه و اساس پادشاهی کل قضایی و اداری سفارش. تنها پس از چند دهه از حقوقی و سیاسی و درگیری های خشونت آمیز بود و چیزی شبیه به یک نظم جدید تثبیت شده است.

پروتکل ها و هنجارهای پدید آمده است که پس از قرن 18 انقلاب—مصونیت از خصوصی اموال, انتزاعی, ایده حقوق-تحمل فرد مالی-نظامی کشور-دولت—امروز تحت حمله به فرم امتیاز خود را. در حال حاضر ترجمه که نقد به یک موجود انقلابی واژگان (از "شعر از گذشته" مارکس به آن نام در متن بالا اشاره کردم) کمک می کند تا به تیز کردن آن و جلب توجه به آن است. اما این اعمال از ترجمه باید این اشتباه برای انقلاب خود را. به صورت واقعی تغییر ساختاری آمریکایی ها نیاز به نگاه نه پشت سر آنها به یقین از بین رفته اما جلوتر به نامشخص امکانات. چه تفاوت بین یک انقلاب و شکست یک دولت و یا فروپاشی یک امپراتوری ؟ که تنها در یک انقلاب بسیاری از مردان و زنان و کودکان را به انرژی عاطفی به تصور یک آینده بهتر و با قرار دادن مقدار زیادی از کار خلاق به تلاش برای ایجاد آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب