یک Rikers Island, دکتر صحبت می کند به او را نجات دهد بيماران سالمند از Coronavirus

Rikers Island's prison.
با توجه به راشل Bedard, یک متخصص امراض دوران پیری در Rikers Island که دو مورد مثبت از coronavirus یک زندان یک محیط مناسب برای شیوع.عکس از Redux

راشل Bedard یک متخصص امراض دوران پیری که با این نسخهها کار در Rikers Island, مراقبت از قدیمی ترین و بدحال مردم در شهر نیویورک زندان سیستم. این هفته به عنوان شهردار, بیل د Blasio ممنوع اجتماعات بزرگ در نظر گرفته و citywide مستند Bedard و چند تن از همکاران او صحبت کرد به نمایندگی از بیماران خود را. “ما نیاز به گام بی سابقه ای امروز ارائه فوری آزادی برای هر کس که در این زندان که در خطر جدی مرگ و مير و از COVID,” Bedard در توییتر نوشت در روز چهارشنبه. که روز های محلی و رسانه های خبری گزارش دادند که coronavirus وارد شده بود در Rikers: یک فرد زندانی و اصلاح افسر که مشغول به کار در یک دروازه در نزدیکی جزیره ورودی به حال هر دو آزمایش مثبت برای COVID-19. وجود دارد حدود پنجاه و چهار صد نفر در این شهر برگزار و بیش از نه صد نفر از آنان پنجاه سال و بالاتر با توجه به هیئت مدیره از اصلاح. بیشتر به اعدام محکوم نشده است از اتهامات عنوان شده علیه آنها در حال انتظار برای موارد خود را به حرکت از طریق دادگاه ها.

روز Bedard که سی و هفت تا به حال تب با درجه پایین و از سر کار باقی ماند و او هنوز تست شده برای COVID-19. هنگامی که ما صحبت در گوشی که بعد از ظهر او گاهی اوقات مجبور به مکث از آنجا که او گفت: “من کمی نفس.” آن روز د Blasio اعلام کرد قصد دارد به انتشار چهل نفر از زندان سیستم در نور COVID-19 شیوع تعدادی که Bedard و طرفداران می گویند کافی نیست. هنگامی که ما صحبت کرد و از من پرسید Bedard در مورد کار خود را با فشارهای او چهره در حال حاضر و آنچه که او و همکاران او انجام می دهند سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس در داخل شهر برگزار شود. ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

مردم بحث در مورد زندان و زندانیان در حال رشد برای عفونت است. که چگونه کار می کند دقیقا در Rikers?

Rikers Island یک مینی سیتی نزد خود است. آن است که نه تنها زندانیان و نگهبانان. آن است که هزاران نفر از مردم در حال آمدن و خاموش کردن هر روز. و در راه همان است که این شهر در تلاش است با پیچیدگی آن پاسخ ما انجام می دهند که ما کوچکتر اما تقریبا بیشتر فوری مقیاس چرا که مانند یک خانه سالمندان یک زندان است راه اندازی کامل برای شیوع.

قبل از COVID19 به نظر می رسد در Rikers Island, شما چه بود ؟ چه نوع از افراد بودند شما مراقبت روزانه?

من از مدیر ارشد طب سالمندان و پیچیده-خدمات مراقبت. تخصص من است و مراقبت از افرادی که مسن تر هستند و بیمار و پس از آن نیز coördinating با دادگاه به آمده تا با راه حل های خلاق برای دریافت این مردمی خارج از زندان به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. من اجرای یک تیم از دو نفر دیگر پزشکان—پرستار و پزشک پرستار—اجتماعی کارگران و reëntry متخصصان است. و ما به عنوان یک تیم به دنبال صد و هشتاد و پنج قدیمی ترین و بیماران بدحال در زندان به سیستم از طریق امکانات آنها به عنوان رفتن به بیمارستان و پس از آن برای یک دوره از زمان پس از ترک.

به من بگویید در مورد برخی از بیماران خود را. چه مشکلات سلامتی دارند ؟

اول از همه من فکر می کنم وجود این باور غلط درباره چه کسی نشسته در زندان است. من به مراقبت از گرفته شده در سه و نیم سال زندان برای حرفه ای های متعدد بیماران بیش از نود. من در حال حاضر یک بیمار بیش از نود.

شما یک بیمار در Rikers است که بیش از نود?

بله. این مرد در حال حاضر در حال برگزار شد در بازداشت پیش از محاکمه. من چند بيمار در دهه هشتاد. من بیمارانی که A. D. L. اختلال (که بدان معنی است که آنها نمی توانند حضور خود را به فعالیت های روزمره زندگی و خواهد بود پرستاری-صفحه اصلی – یا کمک-زندگی-اگر واجد شرایط آنها در جامعه) که نیاز به کمک های روزانه با وظایف اساسی مانند toileting و در حال تغییر خود است. من بیمارانی که جنده قابل توجه زخم که روزانه نیاز به مراقبت از زخم. من چند بیمارانی که سرطان فعال و در حال گرفتن شیمی درمانی هستند و هر دو بیمار و immunosuppressed از خود دارو.

من مراقبت از بیمارانی که در دیالیز که باید به حمل و نقل سه بار در هفته به dialyzed. من مراقبت از بیمارانی که منعکس عقب و جلو از بیمارستان در چند ماه گذشته. من مراقبت از بیماران HIV مثبت با شمارش CD4 کم. ما یک مقدار زیادی از مردمی که به مصرف مواد اختلالات که تا به حال سابقه آسیب مغزی پس از سانحه.

زندان یک محل که در آن شما ببینید غلظت باور نکردنی پاتولوژی برای دلایل مختلف. در کل جامعه ما ضعیف است دسترسی به اولیه پیشگیرانه و مراقبت های بهداشتی. این مردمی که زندگی در حاشیه. فقیر اجتماعی و اقتصادی در وضعیت بی خانمانی, et cetera هستند بدیهی است که فوق العاده شایع برای ما بچه ها.

این تصور غلط محبوب من فکر می کنم این است که زندان ها پر از سالم و تهاجمی مردان جوان است. و من نمی تواند به اندازه کافی تاکید مختلف چگونه است که از تجربه من وقتی که من راه رفتن را از طریق ما درمانگاه و دیدار با بیماران من.

هنگامی که شما شروع به نگرانی در مورد آنچه که تاثیر coronavirus می تواند در Rikers Island?

برای حداقل دو هفته است و اساسا همه من کار کرده اند در فکر کردن در مورد چگونه ما می رویم به شناسایی مردم ؟ چه خواهد شد ما اگر کسی یک تب ؟ تمام کسانی که همه چیز. اما به عنوان وضعیت تکامل یافته به صورت محلی و در سراسر کشور بدیهی است که ما پروتکل های تکامل یافته اند و همچنین. تبدیل شده است فوق العاده برای ما روشن—به عنوان آن را همیشه است—که در زندان هستند و نه یک سیستم بسته است. آنها آسیب پذیر هستند به هر آنچه که اتفاق می افتد در شهرستان. بنابراین اگر شهر بود و نه رفتن به قادر به مهار و کاهش گسترش ویروسی, ما تا به حال هیچ شانس است که هر بیشتر به طور موثر در زندان.

ما در حال صحبت کردن در مورد به طور متوسط روزانه مردم [از تشکلات مردم] که در پایین آمده به طور چشمگیری در چند سال گذشته است اما حدود پنج هزار و چهار صد نفر. اما تصویر آن پنج هزار و چهار صد نفر تمام زندگی در جمع تنظیمات یا خوابگاه از چهل مردان تخت سه و نیم فوت از هم جدا یا همراه بلوک که در آن همه به اشتراک گذاری یک فضای مشترک, یکی از شایع راهرو. این فضا در حال قفل شده است. این بچه ها به هیچ وجه آزادی حرکت.

زمانی که آنها در حال حرکت از یک مکان به مکان دیگر از یک فرد به آنها وجود دارد. که فرد به باز کردن درب برای آنها و آنها را به اجازه دهید از طریق آن می شود و راه می رفت پایین راهرو. زمانی که آنها در حال نقل مکان از یک مرکز دیگر کسی آنها را لمس و قرار کافهای در آنها. هنگامی که ما آنها را به مواد غذایی خود را, کارگران رفتن از منطقه مسکونی به منطقه مسکونی با سینی که باید توزیع شود. هنگامی که ما آنها را به خود دارو است که باید برای آنها انجام می شود. آنها می توانند آن را برای خود. و اگر شما فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از انسانی بیش از حد مخاطبین است که حتی در مقایسه با چیزی مانند یک پناهگاه تنظیمات شما می توانید تصور کنید که چرا گسترش ویروسی در این محیط است که فوق العاده خطرناک است.

چگونه شما و همکاران خود را در تلاش به سر کردن شیوع?

آن را هنوز هم در حال تحول است. آنچه ما انجام می دهند در حال حاضر هوشیار غربالگری بیماران در تمام بالینی برخوردهای علائم و تشویق بیماران به خود گزارش علائم به عنوان آنجا که ممکن است. هر زمان که کسی صفحه نمایش مثبت—هر گاه کسی برای مثال یک تب با چیزی است که می تواند یک influenza-like illness—یک ماسک قرار داده است که فرد آنها جدا شده و پس از آن آنها گرفته شده از مسکن خود را در منطقه و انتقال به یک واحد پزشکی. آنها را در پزشکی انزوا و مراقبت توسط تیم های مختلف از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

ما تست ظرفیت در این جزیره است. آنها در حال گرفتن آنفولانزا-swabbed. ما باید از این ظرفیت برای آزمون برای سایر ویروس های تنفسی به دلیل وجود دارد بسیاری از بیماری هایی که در حال رفتن در اطراف و نه همه چیز را که به نظر می رسد مانند COVID است COVID.

چه اتفاقی می افتد به کسی که اگر شما گمان می برند که آنها coronavirus?

آنها در حال حاضر در C. D. U. [بیماری مسری واحد] است که در آن ما باید ظرفیت برای مراقبت از بیماران مبتلا به هر نوع بیماری تنفسی. افرادی که آنفولانزا نیز وجود دارد. این واحد که ساخته شده بود برای شیوع بیماری سل.

چه بیماری مسری واحد?

وجود دارد این نظامی sprungs [ساختارهای آلومینیوم با پوشش پلاستیکی] که ساخته شد که ظرفیت به مراقبت از بيماران مبتلا به سل و سایر بیمارانی که نیاز به در انزوا در دوران قبل از زندان اشاره کرد. آنها اتاق که در واقع کمی بزرگتر از متوسط همراه است. و آنها برخی از اتاق فشار منفی است که این antechambers بنابراین شما لازم نیست فقط باز کردن درب و هوا مخلوط کردن. آن را کمی بیشتر از یک بالينی واحد. وجود دارد پرستاری و پزشکی کارکنان.

من به عنوان خوانده شده وجود دارد که هفتاد سلول ها در بیماری مسری واحد. این است که دقیق?

من نه در مورد آن مثبت است. هر آنچه که وجود دارد اگر وجود دارد شیوع ما قصد داریم بیشتر بیماران از ما می توانیم خانه وجود دارد. چه هستند که ما را به انجام زمانی که ما بیش از ظرفیت ما? آنها در حال صحبت کردن در مورد آن را در همه زمان ها—چگونه ما را به شناسایی مناطق دیگر به خانه مردم است.

آنچه شما انجام می دهند خود را برای محافظت از بیمارانی که در معرض خطر اگر آنها آلوده می شود ؟

در دو هفته گذشته ما شده اند با استفاده از اصطلاح ” بسته بندی کردن حباب.’ که یک مقام رسمی بهداشت عمومی ترم. منظور ما این است که به بهترین توانایی ما, ما می خواهم به سعی کنید به پیشگیرانه حفاظت از مردم ما بیشتر نگران بیمار شدن. که بدان معنی است که به جای داشتن شصت و هفتاد و هفتاد و پنج-سال-بچه—یا افرادی که بیماری های جدی—گسترش بیش از همه در G. P. [عموم مردم] ما در حال تلاش برای پیدا کردن آنها مطمئن شوید که آنها بیمار در حال حاضر تست آنها را اگر ما می تواند مطمئن شوید که آنها منفی هستند و سپس آنها را با هم به طوری که ما می توانید برخی از مرتب کردن بر اساس از افزایش نظارت در مورد آنچه در جریان است در این خوابگاه به طور خاص و سعی کنید برای محافظت از کسانی که واحد محدود کردن آنچه کارکنان در حال رفتن به رفتن به این ساختمان غربالگری کارکنان و حتی بیشتر stringently وجود دارد.

من راه می رفت در سراسر هفته گذشته صحبت کردیم و به بیماران در درمانگاه مورد COVIDو ما تا به حال این نوع از خوابگاه جلسات. آنها باهوش و منطقی می دانند که در معرض خطر هستند. آنها گفتند: “شما در آینده در داخل و خارج. افسران هستند که در داخل و خارج. چگونه ما می دانیم شما نمی باید آن را؟” و آنها حق. ما می دانیم که وجود دارد به احتمال زیاد یک بدون علامت گسترش این بیماری است. بنابراین هنگامی که کارکنان و افسران و دیگران می آیند و ما فقط می تواند یک تعهد است که ما می توانیم آنها را محافظت می کند. این یک قلعه.

چه حالت بود در آن جلسات شما تا به حال با بیماران خود را?

باور نکردنی اضطراب و ترس است. شما می توانید پیاده سازی موثر اجتماعی فاصله در یک اتاق که خواب چهل مردان است. شما می توانید پیاده سازی موثر اجتماعی در فاصله زمانی که آن چهل مردان با استفاده از دو یا سه غرق می شود و یکی از آنها ممکن است شکسته شود. شما می توانید پیاده سازی موثر اجتماعی در فاصله زمانی که کارکنان در تعامل با همه آنها است و به لمس همه آنها در این دوره از یک روز.

آنها می دانند که بهتر از من می دانید که. بنابراین زمانی که صحبت می کردم آنها من مرتب کردن بر اساس از سنگهای گفت: “ما می خواهیم به تلاش برای تشویق مردم به حتی بیشتر سخت کوش در مورد شستن دست و غیره و غیره.” آنها مانند “O. K. ما ندارد و ما خود را تمیز کردن وسایل.” آنها نمی توانند پاک کردن خود از سطوح. آنها باید صبر کنید برای کسی که به در آمده و انجام این کار برای آنها.

بازديد قطع شد که شد مهم بهداشت عمومی مداخله که تنها تحت شرایط فوق العاده خواهد بود من حمایت از. اما وجود ندارد و در عین حال جایگزین برای افرادی که قادر به ارتباط با جوامع خود را و آن را پر استرس ترین زمان برای هر دو آنها و خانواده خود را. وجود دارد یک یا دو گوشی در بسیاری از این مناطق و این مردان هستند تا پوشش به استفاده از آنها و همه دست زدن همان تلفن گیرنده.

آیا هر چیزی اتفاق می افتد به گیرنده تلفن بین هر تماس گیرنده?

در تئوری ما باید پاک که پایین. اما آن چه اتفاق می افتد به طور مداوم? و وجود منابع به راحتی در دسترس است که می تواند به راحتی پر اگر آنها اجرا می شود ؟ که این نوع از چیزی است که در زندان است نه در بهترین های روز.

در اوایل این هفته شما و برخی از پزشکان همکار خود را در Rikers در زمان به توییتر به اصرار مقامات به کوچک شدن شهر زندان جمعیت. فعالان و مدافعان ساخته شده بود همان استدلال اما برای کارکنان پزشکی در Rikers به این فشار علنا به نظر می رسید بی سابقه است. آنچه که شما را وادار به صحبت کردن?

ما شده اند با داشتن فوق العاده هوشیار مکالمات برای هفته ها در مورد چه باید بکنید. و ما شروع, پشت صحنه, نوع هل دادن که در آن ما می تواند. و زمان از دست رفته, و این بحران را تشدید, ما, من فکر می کنم به عنوان یک گروه به یک محل که در آن ما باید فکر می کردم که اخلاقی حساب دیفرانسیل و انتگرال تغییر کرده است و صدای ما نیاز به شنیده می شود در مورد این موضوع. آن را کاملا بی سابقه ای برای هر یک از ما به صحبت علنی در مورد کار ما در این راه. آن را مطلق بازتابی از درجه نگرانی است که همه ما به اشتراک بگذارید.

به سوی کم نفوسی است که در این مورد اجازه نمی ده بچه ها و یا دو دوجین بچه ها. به این معنی هل دادن به عنوان سخت به عنوان ممکن است برای صدها نفر از مردم برای دریافت به طوری که زندان جمعیت کاهش یافته است به اندازه کافی است که شما نه تنها به نفع افرادی که منتشر شد اما شما نیز بهره مند شوند کسانی که پشت سر گذاشت و کارکنان است که مراقبت از آنها و افسران که مراقبت از آنها.

چگونه شما پیدا کردن که یک فرد در Rikers شده است با آلوده coronavirus?

من درک کلی است که او در G. P. او در گزارش خود برخی از علائم. او بلافاصله جدا نقاب گرفته شده به C. D. U. تست شده, برای مراقبت در C. D. U. است که مناسب برای او. او ناپایدار است. او نمی باید در بیمارستان است. من فکر می کنم او علائم بودند که نه شدید اما پس از آزمون برگشتم مثبت است.

چه شما بیشتر نگران در مورد اتفاق می افتد در هفته ها و ماه های آینده?

من نگه داشته شده است در شب بیدار هر شب در دو هفته گذشته فوق العاده نگران ویروسی در سراسر زندان که باعث می شود بسیاری از مردم بیمار در یک زمان. این یک کوچک از آنچه که ما نگران هستیم در جامعه است. بیش از حد بسیاری از مردم بیمار در یک زمان. آن را تحت الشعاع ظرفیت ما به مراقبت از آنها. آن نفوذ بسته بندی کردن حباب و بچه ها که در معرض خطر بالا شروع به گرفتن بیمار است. که واقعا تحت الشعاع ظرفیت ما به مراقبت از آنها در جزیره و آنها به پایان رسید تا رفتن به بیمارستان است که در حال حاضر غرق شده است.

هر زمان که شما حمل و نقل یک مرد در بازداشت به بیمارستان می رود و نه فقط E. M. S. اما با افسران در کنار او هستند که به لحاظ نظری قرار بود cuffing او را به حمل و نقل او را. آن قرار می دهد آن دسته از افسران در خطر است. ما کمک به سبب شیوع بهداشت و درمان-مراقبت از بحران در ما وابسته به بیمارستان. و ما دیدن بیماران مرگ در بازداشت است.

از آن شده است من نخست نگرانی بیش از سه سال گذشته برای جلوگیری از در بازداشتگاه های مرگ و میر هر زمان که ما می توانید آن را در حال آمدن است. و ما که از طریق دلسوز انتشار و ما شده ایم نسبتا موفق است. من درگیر شده است در درخواست برای تسریع در آزادی برای بیش از یک صد نفر. ما می دانیم که حداقل شصت یا هفتاد از کسانی که رفته اند به جامعه است. حداقل پانزده یا بیست نفر در عرض چند هفته از انتشار نشان می دهد که آنها در غیر این صورت باید درگذشت در حالی که در بازداشت است.

این آمار مرگ و میر در Rikers رفته اند به طور چشمگیری در چند سال گذشته است. ما تا به حال تنها سه مرگ و میر در سیستم سال گذشته است. و این نه فقط نتیجه از این واقعیت است که جمعیت آن کاهش یافته است. این واقعا نشان دهنده فوری و کار دشوار در تلاش برای مریض مردم منتشر شد. ما در حال رفتن به قادر به انجام این کار در مورد اساس اگر این ویروس گسترش می یابد راه ما پیش بینی آن ،

آیا شما و همکارانتان قرار است به انجام اگر شما شده اند در معرض COVID-19?

در حال حاضر یکی از اولویت های اصلی است معرفی COVID به زندان بیش از آن را در حال حاضر وارد. بنابراین سیاست در حال حاضر اگر شما هر یک از هسته علائم قابل تنگی نفس و سرفه و تب—شما قرار است برای به کار نمی آیند. پس قطعا وجود دارد بسیاری از مردم نه فقط در بهداشت و درمان-مراقبت-کارکنان طرف اما در سمت افسر.

آیا شما هر گونه ایده در زمانی که شما به بازگشت به کار?

به طور کلی—و این خوب است P. S. A. یادآوری برای همه—اگر شما در علامت شما قرار است برای ماندن در خانه به مدت هفت روز و یا سه روز گذشته هر زمان که علائم خود را حل و فصل هر کدام یکی از کسانی است که طولانی ترین. [اگر شما شده اند در تماس نزدیک با یک فرد که دارای آزمایش مثبت هستند و شما بدون علامت کارشناسان توصیه به ماندن در خانه برای چهارده روز پس از آن تماس بگیرید.] اگر من همین حالا تست من ماندن در خانه به مدت هفت روز. اما اگر من انجام آزمایش و تست من منفی من می تواند بازگشت.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>