Alex Rodriguez, Jennifer Lopez گام ممکن است به سوی متس’ مالکیت پیشنهاد گزارش می گوید

دو نام بزرگ به زودی ممکن است به در مخلوط برای متس.

با توجه به تنوع سابق یانکی ها ستاره الکس رودریگز و ضبط هنرمند و بازیگر, جنیفر لوپز, خود نامزد را حفظ کرده اند جی پی مورگان چیس “افزایش سرمایه برای یک ممکن است پیشنهاد در متس.” این گزارش گفت که زن و شوهر در حال کار با مدیر عامل اریک Menell این بانک co-سر از رسانه ها در آمریکای شمالی سرمایه گذاری بانکی.

در ماه دسامبر استرلینگ همکاران — متعلق به Wilpons — گفت: آن را در مذاکرات برای فروش این تیم به صندوق های تامینی میلیاردر استیون کوهن. خانواده می تواند به فروش می رسد تا 80 درصد از این تیم است.

یک شرط این Wilpons ذکر شده در بیانیه اصلی: پس از اتمام فروش با کوهن فرد و جف هنوز هم خود را نگه دارید کنونی عناوین برای پنج سال آینده. خارجی ها فکر چه این به معنای.

آنها استفاده از آن به عنوان یک برازنده خروج ؟ آیا آنها هنوز هم می خواهید کنترل خود را از بیس بال عملیات برای مدت پنج سال.

آن هرگز وجود دارد.

روز قبل از متس کوزه و خشکشویی گزارش به بهار آموزش مقابله درگذشت. فروش ندارد.

در گزارش روز خانواده با صدور بیانیه ای گفت:, آن را هنوز هم در نظر گرفته شده به دنبال فروش. آن را تا به صحبت علنی در مورد این موضوع پس از.

رودریگز و لوپز یک برانکس بومی هستند تخمین زده می شود ارزش $750 میلیون. این است که جمع آوری پول وارد تصویر.

در ماه نوامبر جان شرمن خریداری Kansas City Royals برای $1 میلیارد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>