گرگور Chisholm: Blue Jays در حال گرفتن وقت خود را با استارت مت کفاش به عنوان او می آید از عمل جراحی زانو

DUNEDIN, FLA.—مت کفاش شروع به بهار شده است به تعویق افتاد اما جیز آبی به نظر نمی رسد بیش از حد نگران خود را در

توسط NEWS-SINGLE در 30 بهمن 1398

DUNEDIN, FLA.—مت کفاش شروع به بهار شده است به تعویق افتاد اما جیز آبی به نظر نمی رسد بیش از حد نگران خود را در مورد در دسترس بودن برای آغاز سال. انتظار این است که او آماده برای رفتن خواهد بود.

تورنتو هنوز به کشف کردن که کفاش را به خود بهار اولین. جیز آغاز خواهد شد بهار خود را برنامه این هفته, اما, آن ممکن است یک هفته دیگر قبل از سابق فرشته می شود به بازی به عنوان او در ادامه به بازیابی از سال گذشته عمل جراحی زانو.

کفاش در ادامه به پرتاب دارد و موضوع را با بازوی. به جای جیز آبی هستند که با احتیاط خود را در این زمینه کار می کنند. 33-year-old پاره راست او رباط صلیبی قدامی در آوریل 20 در طول یک مختصر و مفید بین اول و دوم پایه. او تا به حال یک 1.57 عصر در پنج گردش در زمان آسیب دیدگی خود را.

"ما می توانیم کمی نگرانی بیشتر از ما می خواهم که برای کسی که در حال آمدن است خاموش عمل جراحی اما نه بیشتر از آن" جیز مدیر کل راس اتکینز گفت. "این فقط واقعیت است که او آینده عمل جراحی است. وجود دارد هیچ چیز به ما می گوید که او خواهد بود دیر یا عقب.

"ما در حال دادن به او کمی بیشتر از یک انتقال به فیلدینگ و موقعیت خود را. ما در حال محتاط است اما ما باید از این اتاق به انجام این کار است. او باید خوب برای روز افتتاحیه. او باید در چرخش برای روز افتتاحیه."

  • Montoyo مجموعه بهار چرخش: به عنوان تورنتو منتظر در کفاش مدیر چارلی Montoyo ساخته شده برنامه ای برای زود بخشی از بهار برنامه. Right-hander ترنت تورنتون را شروع بهار بازکن در برابر یانکی ها در روز شنبه و پس از lefty آنتونی کی روز یکشنبه در برابر دوقلوها و اجتناب یاماگوچی در روز دوشنبه در برابر بریوز.

هر سه کوزه ها در مخلوط به نقطه نهایی در چرخش است اما تنها با یک مشروع شات تورنتون و یاماگوچی. اعتقاد به این است که کی باز خواهد شد در این سال در بوفالو. تورنتو می خواهم برای تصمیم گیری در پنجمین نقطه در اطراف نقطه نیمه راه از اردوگاه به بازیکنان خود را به اندازه کافی زمان برای آماده شدن برای سال.

  • دیر رسیدن: Right-hander رافائل Dolis کار ویزا مورد تایید قرار گرفته و او را وارد برنامه ریزی شده در Dunedin منطقه در برخی از نقطه در سه شنبه شب. 32 ساله امضا یک سال قرارداد به ارزش 1 میلیون دلار (ایالات متحده) در خارج از فصل و پس از گذراندن پنج سال گذشته تبادل نظر در ژاپن است.

Outfielder Jonathan Davis ورود خاص کمتر است. همسر خود را به تازگی به هنگام تولد به یک کودک دختر و او را گزارش به اردوگاه پس از او به بیرون از بیمارستان و به خوبی انجام می دهند. Montoyo گفت: Blue Jays داد دیویس اجازه را به عنوان زمان زیادی به عنوان او باید قبل از پیوستن به این تیم در کمپ.

  • Merryweather نامشخص نقش: جیز آبی به دست آورد right-hander جولیان Merryweather در ازای سوم baseman جاش دونالدسون در نزدیکی پایان فصل 2018 و او را پرتاب مجموع 12 نوبت پس از شش در افراد زیر سن قانونی و شش در سال گذشته آریزونا سقوط کرد.

صدمات باید اساسا نگهداری او را به تپه برای دو سال گذشته پس از آن جای تعجب نیست که شلوغ چرخش در رشته و در سه گانه یک بوفالو انداخته است نقش خود را به سوال. این امکان وجود دارد او را در نهایت به پایان رسید تا به عنوان یک مسکن.

"من نمی دانم در عین حال من باید برای پیدا کردن در مورد این که" Montoyo گفت. "او نه رقابت برای پنجمین نقطه در حال حاضر به دلیل تمام وقت او از دست رفته است ، او مرا تحت تاثیر قرار داد روز دیگر اغل گاو یا حشم من دیدم. من تا به حال هرگز دیده می شود او زمین و توپ بود بیرون خیلی خوب است. هنگامی که شما می توانید پرتاب 95 متر.p.ح. 96, 97, در اغل گاو یا حشم که قابل توجه برای من است."

  • کردنی: "من به دنبال به جلو به دیدن او. من در واقع هرگز او را دیده بشه. من تو را دیدم او اغل گاو یا حشم روز دیگر و من گفت: "آره.' "— Montoyo که در مورد خواسته خود نگاه اول در بالا تبادل چشم انداز Nate پیرسون در این بهار.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Gregor Chisholm


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب