دعوت به فساد

جاناتان ارنست / ایسنا

این هفته ProPublica و روزانه وحش گزارش شده است که اعضای کنگره به فروش سهام پس از دریافت جلسات در مورد خطرات ناشی از رمان coronavirus. فروش آمد قبل از مالی جهانی هراس کاهش قیمت سهام در سراسر جهان و قبل از این آمریکا بود که به طور گسترده آگاه از مقیاس و خطر ویروس.

سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا به فروش می رسد آنچه به نظر می رسد مانند یک سهم بزرگی از منابع روز قبل از روز ولنتاین چیدن بین $628,000 و $1.72 میلیون نقدی. تقریبا یک هفته بعد بازار چهار. و سناتور کلی Loeffler, که, شوهر, است, رئیس بورس نیویورک شروع به فروش سهام در ژانویه 24 روز یک جلسه سنا از مقامات از جمله Anthony Fauci از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. از طریق اواسط ماه فوریه خانواده ریخته ده ها تن از سهام و خرید سهام در Citrix که باعث می شود teleworking نرم افزار.

هر دو سیاستمداران در اعتراض به آنچه که آنها تجارت در غیر عمومی اطلاعات و قرار دادن خود را قبل از تشکیل خود را. (اعضای کنگره هستند که از نظر قانونی منع از خرید و فروش بر اساس اطلاعات آنها در جلسات طبقه بندی شده.) در توییتر Loeffler گفت: “این یک مسخره و بی پایه و اساس حمله. من نمی تصمیمات سرمایه گذاری برای نمونه کارها من. تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط چند شخص ثالث مشاوران بدون من یا شوهرم دانش و یا دخالت.” او همچنین نوشته شده در یک سند نشان می دهد که او مطلع از معاملات در اواسط فوریه. با مته سوراخ کردن است گفت: او به فروش سهام خود را و زمانی که این بازار نشان داد نشانه هایی از نوسانات بنحوی او بازیگری در اطلاعات عمومی تنها.

این حرکت افزایش واضح سوال در مورد چشم انداز تجارت خودی و فاجعه احتکار. به عنوان مفسر محافظه کار دیوید فرانسوی اشاره کرد: “پتانسیل تجارت خودی است که بسیار ناراحت کننده و احتمالا جنایی, اما آنچه می تواند در بالا بردن این یک رسوایی تاریخی است این ایده که سناتور ممکن است شناخته شده اند به اندازه کافی به احساس خطر برای خود و در عین حال هنوز هم پیش بینی شده گلگون حالات و موفق به مطمئن شوید که ما آماده بودند.” ساده درک است که مقامات ممکن است باید اولویت خود را به رفاه مالی بیش رفاه خانواده های آمریکایی است که آسیب رساندن به اندازه کافی حتی اگر معاملات بودند بی ضرر.

خرید اینترنتی است که به احتمال زیاد شامل تحقیقات که می دانست چه زمانی و چه کسی کارگردانی چه در تصمیمات سرمایه گذاری بر اساس چه اطلاعات است. وجود دارد بدون نیاز به آن و رفع در اینجا باید مورد تجزیه اوراق بهادار فردی و ارتباطات اما در یک گسترده حکومت طراحی شده برای تقویت اعتماد به نفس عمومی در کشور را به نهادهای سیاسی. اعضای کنگره—با یا بدون اطلاعات در داخل—به سادگی نباید اجازه معامله سهام است.

عدم ممنوعیت به این معنی است که کنگره همیشه مملو از تضاد منافع با ده ها و ده ها تن از معاملات سهام در هر سال افزایش شبح از فساد است. آن را نیز بدان معنی است که رسوایی بیرون آمدن از این کشور در قوه مقننه و دوباره و دوباره و دوباره سال بعد از سال: نماینده تام قیمت شرط سلامت-شرکت های صنعت; نماینده سابق کریس کالینز گفته دوستان و خانواده به تخلیه biopharmaceutical سهام که منجر به شفاعت گناه در خودی-تجارت اتهامات عنوان شده علیه. (که در مورد او اطلاعات غیر عمومی از نشستن در یک شرکت هیئت مدیره در حالی که در دفتر.)

چه تر است, وجود شواهد روشن است که اعضای کنگره سود از موقعیت خود را از طریق معاملات سهام—است که مشکل حاد تر قبل از گذشت سال 2012 سهام عمل می کنند که محکم خودی-معامله قوانین برای مقامات دولتی. مطالعات متعددی نشان داده اند که سیاستمداران پرتفوی همواره بهتر از بازار است. این باید بسیار بالا پرواز پرچم قرمز است. یک تجزیه و تحلیل از 61,998 معاملات سهام ساخته شده از سال 2004 تا 2010 به عنوان مثال نشان داد که سیاستمداران عملکرد بهتری نسبت به بازار با 20 درصد با این پرتفوی عالی رتبه جمهوری خواهان ضرب و شتم بازار عظیم 35 درصد است.

ثابت است که ساده و واضح مستقر در بسیاری از ما نظیر کشورهای: فقط اجازه ندهید که مقامات دولتی فعال سرمایه گذاران. یک گزینه خواهد بود به نیاز اعضای کنگره خانواده خود و کارکنان خود را به فروش فردی سهام و به جای آن برای قرار دادن پول خود را در چیزهایی مانند وجوه شاخص و متنوع وجوه متقابل. این به آن معنا است که سیاستمداران می توانند از بازارهای گاو نر, اما آنها خواهد بود قادر به ایجاد شرط در شرکت های خاص و بخش های بازار. یکی دیگر از گزینه خواهد بود به درخواست اعضای کنگره برای قرار دادن دارایی های خود را به یک نابینا اعتماد. در نهایت سیاستمداران می تواند نیاز به داشتن سرمایه گذاری های خود را برای این مدت از خدمات عمومی هر چند که ترک باز امکان فاسد اعضای فشار برای قانونی و نظارتی تغییر می دهد که اوراق بهادار خود را.

این کشور باید به جای تعجب که آیا سیاستمداران’ معاملات سهام فاسد بودند. لازم نیست به فکر می کنم در مورد سیاستمداران پرتفوی در همه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>