بر این باورند که انتخابات این بار

ایده های این نیست هیلاری کلینتون اعداد. بایدن گسترده ای منجر شود چرا که چشم انداز تغییر کرده است. شا

توسط NEWS-SINGLE در 13 تیر 1399
شاتر / اطلس

نظر سنجی های اخیر به سختی می تواند بیشتر اطمینان بخش برای رای دهندگان که می خواهید برای انجام با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. "بایدن ایجاد بزرگترین سرب در این سال" یک تیتر سی ان ان اعلام کرد. "بایدن بازدید 55%-41% در برابر تهمت در بزرگترین نظرسنجی ملی منجر شود و در عین حال" گزارش The Daily Beast. "جمهوری خواهان باید تبدیل به سنگ شده توسط نظر سنجی" یک واشنگتن پست نظر قطعه تأکید کرد. در عین حال این نظرسنجی همچنین ترساندن دموکرات ها که در چهار سال پیش رو امید خود را تا برگزاری انتخابات مطلوب اعداد برای هیلاری کلینتون ،

با اشاره به گزارش های که جو بایدن دارای یک سالم سرب در میشیگان—یکی از سه زنگ کمربند متحده که در آن تهمت دقت ناراحت کلینتون—نماینده دبی Dingell گفت: شرکت کنندگان در اخیر آنلاین دموکراتیک رویداد کمپین "من باور نمی کنم این شماره است." و Dingell که به معرفی خودش در این مراسم به عنوان "دبی Downer" است ایستاده به اختلاف نظر سنجی که نگاه گلگون برای حزب خود را. در سال 2016 او می خواهم به من هشدار داد که کلینتون در مبارزات انتخاباتی قرار بود به شدت در Macomb County—حومه, خانه, white, working-class کاتولیک رای دهندگان که من تحقیق دهه قبل تا به حال با برچسب "ریگان دموکرات." Dingell ترس که کلینتون می تواند از دست دادن میشیگان به عهده گرفت.

اما این لحظه ای است بسیار متفاوت است. برای شروع در طول تابستان و پاییز سال 2016 کلینتون هرگز تا به حال این نوع نظرسنجی ملی منجر شود که بایدن در حال حاضر است. او led به طور متوسط چهار امتیاز از چهار ماه قبل از انتخابات و در همان چهار امتیاز فقط قبل از روز انتخابات. در این سال پس از بایدن به طور موثر مسجل نامزدی او نقل مکان کرد و به طور متوسط شش نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن است که رشد نزدیک به 10 امتیاز پس از مرگ جورج فلوید و این هفته از اعتراضات که به دنبال. طولانی دلهره در میان دموکرات نتواند تشخیص دهد که چقدر این چشم انداز سیاسی تغییر کرده است از سال 2016. ما به دنبال در های مختلف نظر سنجی های مختلف امریکا و مبارزات مختلف با رهبران متفاوت.

من یک ناظر انتخابات که با این نسخهها کار به دموکرات ها انتخاب می شوند. چهار سال پیش من هم معتقد بودند—بر اساس رای گیری عمومی و اطلاعات از کلینتون در مبارزات انتخاباتی خود را—که نامزد ما بود رفتن را به نفع خود. من هنوز هم نمی را پیروزی برای اعطا. من می خواستم به نفع خود پایین رای گیری تا دموکرات ها را به سود در مجلس نمایندگان و مجلس سنا. من می خواستم به این کمپین در مورد مسائل اقتصادی که ایجاد یک دستور برای تغییر. امروز اعداد نشان می دهد که رای دهندگان آماده برای رد تهمت و دستور کار خود دارد. به جای زندگی در ترس است که سال 2016 را تکرار دموکرات باید گوش دادن به آنچه رای دهندگان می گویند و این فرصت را برای فشار بیشتر ممکن است تغییر کند.

کلینتون در مبارزات انتخاباتی بدترین اشتباه در آمد سپتامبر 2016 زمانی که نامزد توصیف "نیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان" به عنوان "deplorables" و رفت به سمت راست سفید طبقه کارگر شورش علیه نخبگان. او اصلی مبارزه با برنی ساندرز تا به حال در معرض فقدان شور و شوق برای او در طبقه کارگر حومه که باراک اوباما برنده شده بود. مبارزات انتخاباتی او امید را از دست آرا با لغزش برنده در میان زنان رای دهندگان از رنگ و رای دهندگان در شهرهای بزرگ. سفید طبقه کارگر رای دهندگان متوجه عدم احترام و تهمت زد تا شگفت انگیز در حاشیه با آنها: او برنده این مردان با 48 امتیاز و زنان 27 با توجه به نظرسنجی های خروج.

و سفید کاری-کلاس تغییر نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن است و بزرگترین دلیل این نظر سنجی های ملی overestimated کلینتون در حاشیه با دو امتیاز و دولت انتخابات خیلی بیشتر. عمدتا با استفاده از نظرسنجی های خروج از قبل از انتخابات به عنوان راهنمای خود نظرسنجی—از جمله من—تا به حال overestimated تعداد چهار سال فارغ التحصیلان دانشگاه در رای دهندگان. گرفتن که اشتباه اهمیت زیادی در یک انتخابات که در آن سفید طبقه کارگر بود که در شورش. مهمتر بسیاری از نظرسنجی از جمله من باید تنظیم فرضیات ما در مورد آرایش از نوامبر سال 2020 رای دهندگان.

بنابراین یکی از دلایل اعتماد به من نظر سنجی در حال حاضر بیش از در سال 2016 است این را تغییر دهید: چهار سال پیش کسانی که بدون چهار سال درجه ساخته شده تا 48 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی; امروز آنها حساب برای 60 درصد است. سفیده بدون مدرک دانشگاهی بودند 33 درصد از نظرسنجی; امروز آنها 43 درصد است. که یک تغییر بزرگ—اکسیر در برابر فریب دوباره. درد از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی و فاجعه آمیز انتخابات ریاست جمهوری متمرکز شده ذهن کمپین کارکنان و رای گیری حرفه ای در راه است که به من اعتماد به نفس است که بایدن سرب در انتخابات واقعی است.

اما بسیار مهم تر از همه این است که پایدار و تزلزل ناپذیر و بسیار مستند مخالفت مردم آمریکا به هر عنصر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنسیتی nativist و نژادپرستانه دید. در واقع, عمومی, عمیق, گریزی به Trumpism توضیح می دهد که چرا بایدن چنین نظرسنجی منجر شود.

زنان در ماه مارس تنها یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح راه اندازی شورش در برابر تهمت و آن را هرگز متوقف شد. در کنگره مسابقات در سال 2018 دموکرات ها برنده زنان سفید با چهار سال مدرک با 20 امتیاز; در انتخابات-میدان نبرد متحده بایدن در حال حاضر پیشرو با 39 امتیاز و با توجه به ماه ژوئن نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی. در حالی که در کالج تحصیل زنان هستند و بخشی از حومه شورش در برابر تهمت تغییر در میان سفید زنان مجرد که یک پنجم رای دهندگان ممکن است ثابت مطلب مهم. دموکرات ها از دست رفته آنها را با دو امتیاز در دو سال 2012 و 2016. با توجه به ژوئن میدان نبرد نظرسنجی برای دموکراسی سپاه و مرکز اطلاعات رای دهندگان بایدن برنده آنها با 57 به 43 درصد است.

بسیار ویرانگر تر به مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز پایانی حمایت از زنانی که به تشکیل یک اکثریت از طبقه کارگر. بدون حمایت قوی از رای دهندگان این تهمت نمی توانید برنده شوید. در حال حاضر بایدن از دست دادن آنها را تنها با هفت امتیاز در همان میدان نبرد نظرسنجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن علت وجودی به عنوان یک نامزد و ماموریت به عنوان رئیس جمهور است که برای جلوگیری از مهاجرت است. او وعده داده شده یک دیوار در برابر مکزیکی ها تحمیل یک مسلمان ممنوع است و مانع قانونی و همچنین ورود غیر قانونی. در عین حال در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در میان آمریکایی ها شده اند بیشتر طرفدار مهاجرت. حدود نیمی از آمریکایی ها بازدید "مهاجران به آمریکا" مطلوب هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت ، در حال حاضر حدود 62 درصد بر این باورند که مهاجران به نفع کشور است. و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برجسته 200-plus کیلومتر دیوار در مرز با مکزیک نظرسنجی ها نشان داده اند که آمریکایی ها با آن مخالفت با حاشیه.

اکثر آمریکایی ها را به شدت رد مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه عدم تحمل و نژاد پرستی پس از کشتن جورج فلوید. در حالی که تهمت ادعا گوشته از یک قانون و دستور رئیس جمهور به دو سوم از این کشور پشتیبانی سیاه زندگی موضوع با توجه به ماه ژوئن نظرسنجی پیو. دو سوم. اکثریت سفید آمریکایی ها در حال حاضر بر این باورند که جورج فلوید را کشته بود "یک شهروند الگوی بیش از حد خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار." آن را ترک کرده است رئیس جمهور جدا شده اند به عنوان توییت خود ترویج سفید خود را ملی کرد. این رئیس جمهور ایجاد کرده است یک کشور که متعهد به دفاع از ارزش های آن. نه تنها ارزش خود را.

تهمت نیز چپ حزب جمهوری خواه به کاهش نهاد که من استدلال در این اطلس در ماه مارس است که با ریختن رای دهندگان. اگر شما می خواهید به درک چگونه مخاطره آمیز تهمت موقعیت است که با نگاهی به تعدادی از آمریکایی ها که خود را خواهان خود را در زیر تماشا کنید. درصد کسانی است که به عنوان جمهوریخواه کاهش یافته و از 39 درصد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به 36 درصد قبل از فلوید مرگ در مینیاپولیس, و کاهش یافته است به تنها 33 درصد در حال حاضر به گفته های اخیر ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی.

که کاملا یک باد مخالف برای یک رئیس جمهور که باعث می شود هر روز یک همه پرسی بر روی خود است. برای بسیاری از ریاست جمهوری او تنها حدود 42 درصد از آمریکایی ها تایید شده از او چگونه دست زدن به کار خود را; در حدود 52 درصد مخالف. که 10 نقطه گسترش بود نه دور دموکراتها نه نقطه حاشیه بیش از جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای مجلس.

به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن میانگین تصویب امتیاز تضعیف کرده تا کمی به حدود 41 درصد در حالی که خود را در مخالفت امتیاز شروع به پریدن کرد به حدود 56 درصد است. که به نظر می رسد بسیاری مانند 14-نقطه حاشیه برای بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در اخیر نیویورک تایمز نظرسنجی.

بیشتر و بیشتر تهمت به نظر می رسد به عنوان اگر او در حال برگزاری یک تفنگ بادی بچگانه زمانی که او به وعده از خواب بیدار شدن خود را پایه و ایجاد نوعی از اواخر شور که تغییر 2016 انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد انتخابات-آستانه تظاهرات سال گذشته به حمایت از حزب جمهوری خواه فرمانداری نامزدها در کنتاکی و لوئیزیانا و آنها را از دست داد. او نام خود را حزب چای پیروان به "آزاد" مینه سوتا, میشیگان و ویرجینیا است. این گروه کوچکی از افراد مسلح که تبدیل شده تا در پایتخت دولت بودند تهدید آمیز اما فرمانداران ایستاده بود شرکت. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که 1 میلیون و هواداران خواست برای حضور در راهپیمایی خود را در تولسا اما تنها 6,200 آیا با توجه به آتش مارشال.

در حال حاضر 67 درصد از جمهوری خواهان در نظرسنجی اخیر به شدت تایید مغلوب ساختن پیشی جستن اما که بسیار ناچیز در برابر 91 درصد از دموکرات ها که به شدت رد از او. مگر اینکه چیزی اساسا تغییرات ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان نوشتن تاریخ است.

در چهار ماه آینده بسیاری از چیزهایی که می تواند قرار داده بایدن فعلی سرب در خطر است. در مناسبت بین در حال حاضر و در ماه نوامبر بایدن خواهد garble کلمات او در یک مصاحبه و یا برخی از بیانیه عمومی که بسیاری از مردم را به مبارزه به درک. او مطمئنا صدا از لمس و یا توهین به یک گروه و یا یکی دیگر. جوانتر رای دهندگان و ساندرز اولیه رای دهندگان به نظر نمی رسد که شور هیجان زده در مورد بایدن. خواستار defunding پلیس فاش واقعی شکستگی در حزب دموکرات است.

در ضمن به عنوان متحده تلاش خود را برای انطباق رای گیری روش به همه گیر جمهوری خواهان در دولت خواهد شد و هیچ چیز برای تضمین سیاه و اسپانیایی آمریکایی دسترسی به پای صندوق های رای. و روس ها که دخالت در انتخابات 2016 زیادی در خطر در حفظ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور.

هنوز عوامل دیگر به دموکرات ها دلیلی برای خوش بینی. این بایدن کمپین به احتمال زیاد نمی خواهد تکرار اشتباهات از کلینتون در مبارزات انتخاباتی که دست کم گرفت دموکرات' آسیب پذیری در قرار "دیوار آبی" ایالت ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا است. و در حالی که وقایع مطرح می تواند چالش های جدید برای بایدن همان درست است برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

کدام سناریو محتمل تر است: که بایدن را توانم چیزی در چند ماه آینده که بیگانه می سازد زنان رای دهندگان که حمایت او نیاز دارد یا این که مغلوب ساختن پیشی جستن را حمایت اکسپرس سفید supremacists که بیگانه می سازد تقریبا همه ؟ که اقتصاد به طور ناگهانی لگد به دنده بالا بعد از چند ماه یا که میلیون ها نفر از مردم باقی می ماند بیکار ؟ که آمریکا می شود coronavirus تحت کنترل یا این که شیوع بیماری های جدید اشک از طریق دولت پس از دولت ؟ افزایش تعداد عفونت و بستری شدن در بیمارستان به عنوان آتلانتیک's رونالد Brownstein اخیرا اشاره کرد که wreaking ویران در حومه شهرستانهای آریزونا گرجستان فلوریدا و تگزاس که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به حمل.

حتی قبل از همه گیر آمریکایی چشم انداز سیاسی در حال تغییر به طور چشمگیری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و نه در راه است که به نفع وقت. بایدن بزرگ نظرسنجی سرب را باید دموکرات ها راضی اما نه باید اعضای حزب لرزش سر خود را و فکر می کنم در اینجا آن را دوباره می آید. بلکه زمان سنجی باید متقاعد کردن دموکرات ها به کار برای بزرگترین رد احتمالی به طور گسترده ای مورد اعتماد رئیس جمهور آمریکا و حزب سیاسی است که او را قادر می سازد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن